Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ну що, Зєля підпише законопроект перед голосуванням у Конгресі? Гадаю, це індикатор. Якщо підпише сьогодні-завтра, то по допомозі нам домовились.

уже подписал
   
так контори по суті тільки посередники,  саме під людей вони і заводять, виключно по відпрацьованим людино-годинам. Свої прибутки вони сюди не заводять.
Так так можна сказати і про заводи які порозкидали по всій Європі. Не можна розділяти найманих працівників на привілейованих та звичайних у плані податків. Якщо найманим працівникам сфери айті підвищити податок нікуди вони не подінуться.

Останнє редагування: 16 квітня 2024 16:29:49 від Raindrop
   
Так так содна сказати і про заводи які позкидали по всій Європі. Не можна розділяти найманих працівників на привілейованих та звичайних у плані податків. Якщо найманим працівникам сфери айті підвищити податок нікуди вони не подінуться.
За 2023 мінус 8%
   
За 2023 мінус 8%
це повязано суто з війною, а не з податками
   
це повязано суто з війною, а не з податками

та да, тут дійсно "нікуди не подінуться", бо виїхати зараз зась
правда, завше лишається можливість працювать "вчорну", а кляті айтішники дюже вумні й багато методів знають
ото й сподіватися хіба на чесність та бажання допомогти своїй країні
   
https://t.me/channel24_ua/129178
Зеленський підписав закон про мобілізацію.

єдине питання - хоча б йому показали той закон? Чи нє?
бо закон досі ніхто не бачив, це Бальшая Ваєная Тайна!

   
>>> Чоловіки у віці 18-60 років зобов’язані протягом 60 днів оновити облікові дані у військкоматі, ЦНАПі або в е-кабінеті призовника.

>>> Військовозобов’язані на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти їх на вимогу поліції чи працівників ТЦК.


Може треба дупутатів перевірити у психіатра?

А що робити як в законі не прописано, що військовий квиток після досягнення 40 років було вилучено та знищено військоматом?
І нового не було видано, бо вже знятий з обліку і переприсягати Україні відмовився, а военком сказав тоді - ну й ХУй з тобою, гуляй.

Що далі, ну зупинили дядьку - 59 рік пішов, білета немає, на облік згідно зі ст.58 Конституції не можуть поставити (хоча "зелень" уже від.є..ла ту Конституцію на всі сторінки), посилаю нах з усіма підписами.
Силою встромлять автомат? А може після служби в РА я єб@нутий, можу і по батькам-командирам постріляти, ночами снитися не будуть.

ДАЛІ ЩО????

То чим наш уряд кращий за рашистський?
Спочатку лад наведіть з виконанням існуючих законів, а потім вже за зміни беріться.
   
>>> Чоловіки у віці 18-60 років зобов’язані протягом 60 днів оновити облікові дані у військкоматі, ЦНАПі або в е-кабінеті призовника.

>>> Військовозобов’язані на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти їх на вимогу поліції чи працівників ТЦК.


Може треба дупутатів перевірити у психіатра?

А що робити як в законі не прописано, що військовий квиток після досягнення 40 років було вилучено та знищено військоматом?
І нового не було видано, бо вже знятий з обліку і переприсягати Україні відмовився, а военком сказав тоді - ну й ХУй з тобою, гуляй.

Що далі, ну зупинили дядьку - 59 рік пішов, білета немає, на облік згідно зі ст.58 Конституції не можуть поставити (хоча "зелень" уже від.є..ла ту Конституцію на всі сторінки), посилаю нах з усіма підписами.
Силою встромлять автомат? А може після служби в РА я єб@нутий, можу і по батькам-командирам постріляти, ночами снитися не будуть.

ДАЛІ ЩО????

То чим наш уряд кращий за рашистський?
Спочатку лад наведіть з виконанням існуючих законів, а потім вже за зміни беріться.

Це все пишеться як попало і людьми з вулиці
у нас безугл і подібні їй займаються законодамством
такого дна ще не було
   
переприсягати Україні відмовився
Релігія не дозволила?
   
А хіба після зняття з обліку було обов'язково зберігати військовий квиток, щоб його тепер можна було пред'явити ?
   
Релігія не дозволила?

Ще раз - згідно діючого на той час закону я вже був НЕ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИЙ, а цивільною людиною!
Тому законно відхилив пропозицію військомату.

Й до речі - на той час Україна відмовилася від правонаступництва СРСР, то чому мені треба було присягати державі, що похерила активи котрі могли ще б моїх онуків годувати.
Тому йдіть до москальського пароплава "патріоти" кишенькові.

   
>>> Чоловіки у віці 18-60 років зобов’язані протягом 60 днів оновити облікові дані у військкоматі, ЦНАПі або в е-кабінеті призовника.

>>> Військовозобов’язані на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти їх на вимогу поліції чи працівників ТЦК.


Може треба дупутатів перевірити у психіатра?

А що робити як в законі не прописано, що військовий квиток після досягнення 40 років було вилучено та знищено військоматом?
І нового не було видано, бо вже знятий з обліку і переприсягати Україні відмовився, а военком сказав тоді - ну й ХУй з тобою, гуляй.

Що далі, ну зупинили дядьку - 59 рік пішов, білета немає, на облік згідно зі ст.58 Конституції не можуть поставити (хоча "зелень" уже від.є..ла ту Конституцію на всі сторінки), посилаю нах з усіма підписами.
Силою встромлять автомат? А може після служби в РА я єб@нутий, можу і по батькам-командирам постріляти, ночами снитися не будуть.

ДАЛІ ЩО????

Далі Бусік - Учєбка - Фронт.
Калаша тобі, єбонутому, ні хто не видаватиме. Будеш бігати, перевіряти, заміновано, чи ні.
   
Чоловіки до 60 років, які не пройшли базову загальновійськову підготовку або військову службу, не зможуть вступити на держслужбу.

наче б то -  ок,  вле. Ох і корупцію там розведуть
   
Toros до осені стане ухилянтом, як і всі на ТОТ :laugh:
   
Toros до осені стане ухилянтом, як і всі на ТОТ :laugh:
та як і ти
   
Судді черговий раз зароблять.  :gigi:
   
https://t.me/Lv1256/56485

Оцей пункт зрізали- Крім того, цивільні чоловіки від 25 до 55 років, які отримали інвалідність ІІ та ІІІ груп після повномасштабного вторгнення (за винятком військових), мають ще раз пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК), щоб підтвердити її висновки.  Журналюги строчать навіть не перевіривши.
   
Ех, класне в нас краківське життя, любов до України та підтримка мобілізаційних заходів прямо пропорційна відстані від кордону з Україною.
   
Громадянам, які постійно проживають за кордоном, необхідно стати на військовий облік в Україні.
---

і як  вони це зроблять?
   
Ех, класне в нас краківське життя, любов до України та підтримка мобілізаційних заходів прямо пропорційна відстані від кордону з Україною.

100%
   
Чоловіки до 60 років, які не пройшли базову загальновійськову підготовку або військову службу, не зможуть вступити на держслужбу.

наче б то -  ок,  вле. Ох і корупцію там розведуть
Так надо и тех, что уже на держслужбе, заставить пройти. И сократить держслужбовцив и часть отправить на фронт. Как и ментов с молодыми пенсионерами силовиками.
   
Далі Бусік - Учєбка - Фронт.
Калаша тобі, єбонутому, ні хто не видаватиме. Будеш бігати, перевіряти, заміновано, чи ні.

Це ти ебонутий - доки я не прийняв присягу, я цивільний - вчи закони та устав.

     1. Кожен громадянин України, вступаючи на  військову  службу,
особисто приймає Військову присягу на вірність  народу  України  і
скріплює її власноручним підписом.
     2.    Прийняття    Військової    присяги    покладає       на
військовослужбовців  усю  повноту  відповідальності  за  виконання
свого військового обов'язку.
     3. До присяги приводяться усі  категорії  військовослужбовців
після вивчення ними основних  положень  військового  законодавства
України, військових статутів щодо їх прав і обов'язків.

Тому тюрма - до 3 років, так, може бути, але фронт, навряд.

   
Це ти ебонутий - доки я не прийняв присягу, я цивільний - вчи закони та устав.

     1. Кожен громадянин України, вступаючи на  військову  службу,
особисто приймає Військову присягу на вірність  народу  України  і
скріплює її власноручним підписом.
     2.    Прийняття    Військової    присяги    покладає       на
військовослужбовців  усю  повноту  відповідальності  за  виконання
свого військового обов'язку.
     3. До присяги приводяться усі  категорії  військовослужбовців
після вивчення ними основних  положень  військового  законодавства
України, військових статутів щодо їх прав і обов'язків.

Тому тюрма - до 3 років, так, може бути, але фронт, навряд.

Конституция важнее устава, она не только для военных, а для всех, а там написано "Защита Украины-конституционная обязанность каждого ее гражданина."
К тому же, сейчас военное время. Ты еще и военный что ли?
   
Конституция важнее устава, она не только для военных, а для всех, а там написано "Защита Украины-конституционная обязанность каждого ее гражданина."
К тому же, сейчас военное время. Ты еще и военный что ли?


Ні, просто після роботи на "Московську військову прийомку", за часів СРСР, я за її рахунок отримав другу фахову освіту - юрист.
Тому якщо ти вже відкрив Конституцію, то читаємо уважно:

Стаття 58.
Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.


Я, згідно цього, перестав бути військовозобов'язаним у 2006 році. Тому зелена влада може в мене відсмоктати, або признатися що свідомо порушує Конституцію.
КРАПКА!
   
Схоже, з CADiLO побачимось через рік.
   
Вибачте - редагування заборонене - правильно - у 2016 році
   
О, бля - таки 2006.
 Це я вже псіхонув на владу.....
   
Модераторе - чому заборонено редагування помилок???
Хоча пох, тут мене зараз банять бо модератор промоскальський....
   
Схоже, з CADiLO побачимось через рік.

А чого б й не побачитись.

Шось я рознервувався з цим законом.
Декілька патрулів минулого року як причепилися, так й відчепилися.

Але якого йуха ми ще терпимо свавілля тупих дупутатів?
Може від кожної роти - одна людина, та й перевішати ту оху.вшу товсту звиздоту на Майдані?
Та з десяток "неприкасаемЫх"....
   
Це ти ебонутий - доки я не прийняв присягу, я цивільний - вчи закони та устав.

     1. Кожен громадянин України, вступаючи на  військову  службу,
особисто приймає Військову присягу на вірність  народу  України  і
скріплює її власноручним підписом.
     2.    Прийняття    Військової    присяги    покладає       на
військовослужбовців  усю  повноту  відповідальності  за  виконання
свого військового обов'язку.
     3. До присяги приводяться усі  категорії  військовослужбовців
після вивчення ними основних  положень  військового  законодавства
України, військових статутів щодо їх прав і обов'язків.

Тому тюрма - до 3 років, так, може бути, але фронт, навряд.

Ну "на зоні петушарити" будеш.

Якщо не відбереш у ТЦК калаша та не застрелися з нього.

Останнє редагування: 16 квітня 2024 19:18:04 від TC
   
та й перевішати ту оху.вшу товсту звиздоту на Майдані?
ВР ще вважається чинною владою, яку не можна дискредитувати, чи в ОП вже остаточно відхрестились від трускавецький кухарок з рівнем довіри 19% згідно останніх опитувань і навпаки вітається хуєсосення?
   
Схоже, з CADiLO побачимось через рік.

Ні. Ще декілька днів. А там вже і відпочинок від нього.
   
Ні, просто після роботи на "Московську військову прийомку", за часів СРСР, я за її рахунок отримав другу фахову освіту - юрист.
Тому якщо ти вже відкрив Конституцію, то читаємо уважно:

Стаття 58.
Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

Я, згідно цього, перестав бути військовозобов'язаним у 2006 році. Тому зелена влада може в мене відсмоктати, або признатися що свідомо порушує Конституцію.
КРАПКА!
А на каком основании в 40 лет отобрали военный билет?
   
Громадянам, які постійно проживають за кордоном, необхідно стати на військовий облік в Україні.
---

і як  вони це зроблять?
Повідомленням на офіційний сайт ТЦК по місцю реє страції
   
А чого б й не побачитись.

Шось я рознервувався з цим законом.
Декілька патрулів минулого року як причепилися, так й відчепилися.

Але якого йуха ми ще терпимо свавілля тупих дупутатів?
Може від кожної роти - одна людина, та й перевішати ту оху.вшу товсту звиздоту на Майдані?
Та з десяток "неприкасаемЫх"....
Та якість роботи депутатів нижче плінтуса.
Це ж вони нещодавно вирішили, що бувають люди лише повністю здорові і абсолютно недієздатні.
Без проміжних  варіантів
   
А на каком основании в 40 лет отобрали военный билет?

Закон України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу»

(діяв на той час)


2. Військовозобов'язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:

2) другий розряд:
рядовий склад – до 40 років;


Білет був вилучений у зв'язку з записами про проходження навчання та праці (допуск 1А) у МВП.
Мабуть вирішили що 15 років невиїздного за допуском, та "втрата"  медичних документів про отруєння гептилом для Українських військоматів то нормально.
Якби медичні документи не "загубили", то може я б й погодився на Український військовий білет.
Але мені сказали - "та ну нах - перший раз чуємо", тому  й я сказав - "та бачив я вас на ..."
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія