Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ну так якщо нема молодих та здорових - то які варіанти? Ти ж сам розумієш чому беруть сліпих та глухих - бо здорові не ідуть не ловляться)

Та розумію.Але в довготривалій перспективі це такий собі варіант.
   
Мені згідно ВОС "не положено".
І що зараз хтось дивиться на ВОС? От мені взяли і намалювали: 600543  категорія 2 - я навіть дупля не даю шо воно таке....  :facepalm:
   
Та розумію.Але в довготривалій перспективі це такий собі варіант.
Це всі розуміють
Єдиний пройоб влади що опікуватися проблемами мобілізації вона почала коли припекло - півтора роки товкли воду в ступі - в перші місяці війни треба було робити зміни
   
Це всі розуміють
Єдиний пройоб влади що опікуватися проблемами мобілізації вона почала коли припекло - півтора роки товкли воду в ступі - в перші місяці війни треба було робити зміни
в перші місяці нам казали 2-3 нідєлі
   
в перші місяці нам казали 2-3 нідєлі

Хто казав?
   
Хто казав?
Ще одного троля випустили...  :facepalm:
   
Ще одного троля випустили...  :facepalm:

Нема відповіді. Казочки.
   
Хто казав?

Арестович, я власними вухами чув
   
в перші місяці нам казали 2-3 нідєлі
Хто і де?) своєї голови нема? І про три дні казали.
В квітні вже треба було чухатися а не сидіти і думати що пронесе, як і після кацапськоі мобілізації - чим думав уряд президент і парламент - х/з, і Залужний з цього приводу теж мовчав
   
Арестович, я власними вухами чув
А хто такий Арестович? Радник - і шо? Це його особиста думка
   
Ще одного троля випустили...  :facepalm:

не только выпустили, а и оставили ему право создавать темы  :-)o
   
не только выпустили, а и оставили ему право создавать темы  :-)o
Ну так генератор контенту - зараз нагенерує)
   
По факту якщо шизофреніки у стадії ремісії який по старих лекалах був обмежено придатний напишуть придатний то але не може служити в аеромобільних військах і водолазах то піде він в піхоту. Тобто все скинули на командирів підрозділів в які ці цінні кадри попадуть. І там де командири нормальні буде він простим баластом і буде рубати патики при кухні ( я б йому і сокири не дав, тому тут теж спірно при кухні,і трава нути може якщо глюки добрі зловить в стресових ситуаціях.) а там де командиру пофіг дадуть автомат і будуть вчити стріляти. Епілептик теж згодиться,і сліпий снайпер. І багато чого іншого . Стільки писарів і кухарів нафіг нікому не потрібно. Обмежено придатних дофіга,дофігіще просто. Куди їх діти коли масово мобілізувати навіть не уявляю.
"придатний, але скажіть хлопцям щоб спиною до нього не повертатися коли на кухні чистить ножем картоплю. мало там що. а краще нічого гострого в руки не давати, і боронь Боже автомата"

"придатний, потребує допомоги 2 побратимів щоб злізти/вилізти з окопа, як результат проблем з колінними суглобами".

"придатний, міопія високого ступеня, не дозволяється піднімати вантажі, потребує допомоги 2 побратимів для перенесення боєкомплекту і бронежилета".

"придатний, інструкція як знімати епілептичний припадок, прикладається"
   
ти в ТЦК зайди для початку, тобі там пояснять хто ти і шо ти з ствоїм ВОС

На шо ходить, як електронний кабінет незабаром буде? ТЦК треба таких ухилянтів як ти ловити. На шо їх час витрачати?  :K
   
На шо ходить, як електронний кабінет незабаром буде? ТЦК треба таких ухилянтів як ти ловити. На шо їх час витрачати?  :K
Ага а після того як ти там зареєструєшся то  потім буде смарт-мобілізація - прийде тобі повістка в той кабінет то що будеш робити?
   
На шо ходить, як електронний кабінет незабаром буде? ТЦК треба таких ухилянтів як ти ловити. На шо їх час витрачати?  :K
тобі ж там п1здюку відразу після реєстрації прийде повістка на ВЛК, а огляд ти дистанційно не пройдеш. То ж ти пездюк тупий ухилян іди єби бобрів  :K
   
Ага а після того як ти там зареєструєшся то  потім буде смарт-мобілізація - прийде тобі повістка в той кабінет то що будеш робити?
  він як Півас її обісцить, тільки той з нуля десь там пише, а ця п***а в Кракові шкериться
   
"придатний, але скажіть хлопцям щоб спиною до нього не повертатися коли на кухні чистить ножем картоплю. мало там що. а краще нічого гострого в руки не давати, і боронь Боже автомата"

"придатний, потребує допомоги 2 побратимів щоб злізти/вилізти з окопа, як результат проблем з колінними суглобами".

"придатний, міопія високого ступеня, не дозволяється піднімати вантажі, потребує допомоги 2 побратимів для перенесення боєкомплекту і бронежилета".

"придатний, інструкція як знімати епілептичний припадок, прикладається"
Ну а зараз ті 59 річні що бігають - такої інструкції не потребують?)
   
На шо ходить, як електронний кабінет незабаром буде? ТЦК треба таких ухилянтів як ти ловити. На шо їх час витрачати?  :K
Ти ж в Польщі - то сиди поки не закінчаться гроші, а не лізь зі своїми тупими порадами)
   
Ти ж в Польщі - то сиди поки не закінчаться гроші, а не лізь зі своїми тупими порадами)
Краковская Маша не может не «лезть». Она сучка, сосет и лезет…
Это кредо такое…
На то она и Маша….
   
Ну короче, толком нічого не поміняється (обмежено придатних можна було мобілізувати і раніше), але в людей забрали який-небуть офіційний статус.
Хто каже, що здорових не лишилось - та ви гоните. Ще дофіга, принаймні, здоровіших, ніж ті обмежено придатні. Бо, взагалі-то, не такий і великий відсоток підпадає під цей статус, там дійсно достатньо серйозні болячки все.

Наприклад, зір мінус 7 - був придатний і раніше. Обмежено - від мінус 8

А, наприклад, з колінами - взагалі доволі серйозні проблеми, які релаьно не дають адекватно бігати в броніку і скакати, і так далі - і раніше не давало ніякого статусу. Це я про себе, якшо шо.

Ну короче...
   
Ну короче, толком нічого не поміняється (обмежено придатних можна було мобілізувати і раніше), але в людей забрали який-небуть офіційний статус.
Хто каже, що здорових не лишилось - та ви гоните. Ще дофіга, принаймні, здоровіших, ніж ті обмежено придатні. Бо, взагалі-то, не такий і великий відсоток підпадає під цей статус, там дійсно достатньо серйозні болячки все.

Наприклад, зір мінус 7 - був придатний і раніше. Обмежено - від мінус 8

А, наприклад, з колінами - взагалі доволі серйозні проблеми, які релаьно не дають адекватно бігати в броніку і скакати, і так далі - і раніше не давало ніякого статусу. Це я про себе, якшо шо.

Ну короче...

після 45,напевне, одиниці можуть бігати в броніку і скакати
   
після 45,напевне, одиниці можуть бігати в броніку і скакати
Це так - я наприклад проблем з колінами не маю, але з метра вже б не плигав а тихенько зліз)
   
Ну короче, толком нічого не поміняється (обмежено придатних можна було мобілізувати і раніше), але в людей забрали який-небуть офіційний статус.
Хто каже, що здорових не лишилось - та ви гоните. Ще дофіга, принаймні, здоровіших, ніж ті обмежено придатні. Бо, взагалі-то, не такий і великий відсоток підпадає під цей статус, там дійсно достатньо серйозні болячки все.

Наприклад, зір мінус 7 - був придатний і раніше. Обмежено - від мінус 8

А, наприклад, з колінами - взагалі доволі серйозні проблеми, які релаьно не дають адекватно бігати в броніку і скакати, і так далі - і раніше не давало ніякого статусу. Це я про себе, якшо шо.

Ну короче...

А если ты в ЗСУ десь пид Авдеевкой с минус 7 и у тебя очки побились, то отправляют сразу в тыл заказывать новые очки?

Кто не в курсе: минус 7 — это когда не только не видишь ни одной строчки в таблице для проверки зрения, но и не видишь сам лист с той таблицей — просто размытое белое пятно
   
Це так - я наприклад проблем з колінами не маю, але з метра вже б не плигав а тихенько зліз)

це просто називається досвід))
з віком людина все частіше починає думати не "чи зможу я", а "чи потрібно це"
   
це просто називається досвід))
з віком людина все частіше починає думати не "чи зможу я", а "чи потрібно це"
Ну скажімо так - в 40 я б плигнув 100 разів і нічого б не було - зараз думаю - щось зручне чи спина чи ноги)
   
Ниче старички, исходя из возрастной пирамиды населения Украины, у нас имеется в наличии около миллиона мальчиков от 18 до 27 лет. Сейчас главное — не дать им переплыть Тису в этом купальном сезоне!  :-)o
   
Ниче старички, исходя из возрастной пирамиды населения Украины, у нас имеется в наличии около миллиона мальчиков от 18 до 27 лет. Сейчас главное — не дать им переплыть Тису в этом купальном сезоне!  :-)o
До 25 не мобілізують)
А ти вже триколор кацапський  сшив? Чи все ще вагаєшся?)
   
До 25 не мобілізують)

Это временное явление. Ну и там же какую-то обязательную базовую подготовку ввели с 18 лет. З месяца тебя готовят, а потом говорят: так ты уже готов
   
Это временное явление. Ну и там же какую-то обязательную базовую подготовку ввели с 18 лет. З месяца тебя готовят, а потом говорят: так ты уже готов
До чого тут це?
   
Ага а після того як ти там зареєструєшся то  потім буде смарт-мобілізація - прийде тобі повістка в той кабінет то що будеш робити?

Ти зовсім дурний, прийде повістка - відправлюсь за місцем призначення, вказаним у повістці. Це ж ти обісцишся, не я.  :laugh:
   
Ти зовсім дурний, Прийди повістка - відправлюсь за місцем призначення, вказаним у повістці. Це ж ти обісцишся, не я.  :laugh:
Куди прийде? В Польщу?)
І куди ти відправишся? В Краків?)
Єбонько)
   
Куди прийде? В Польщу?)
І куди ти відправишся? В Краків?)
Єбонько)

О, воно підпис поставило.
   
О, воно підпис поставило.
Хуєсос, розкажи хто в твоїй родині інвалід?)
   
"придатний, але скажіть хлопцям щоб спиною до нього не повертатися коли на кухні чистить ножем картоплю. мало там що. а краще нічого гострого в руки не давати, і боронь Боже автомата"

"придатний, потребує допомоги 2 побратимів щоб злізти/вилізти з окопа, як результат проблем з колінними суглобами".

"придатний, міопія високого ступеня, не дозволяється піднімати вантажі, потребує допомоги 2 побратимів для перенесення боєкомплекту і бронежилета".

"придатний, інструкція як знімати епілептичний припадок, прикладається"
Тут питання про критичну масу таких. Додай просто старих після 55 років,90% з них не здатні до фізичних навантажень. Якщо старих і обмежено придатних в підрозділі набереться навіть половина то по суті такий підрозділ завдань виконувати просто не зможе
   
Ну короче, толком нічого не поміняється (обмежено придатних можна було мобілізувати і раніше), але в людей забрали який-небуть офіційний статус.
Хто каже, що здорових не лишилось - та ви гоните. Ще дофіга, принаймні, здоровіших, ніж ті обмежено придатні. Бо, взагалі-то, не такий і великий відсоток підпадає під цей статус, там дійсно достатньо серйозні болячки все.

Наприклад, зір мінус 7 - був придатний і раніше. Обмежено - від мінус 8

А, наприклад, з колінами - взагалі доволі серйозні проблеми, які релаьно не дають адекватно бігати в броніку і скакати, і так далі - і раніше не давало ніякого статусу. Це я про себе, якшо шо.

Ну короче...

З міопією взагалі трохи гон. Що і хто буде робити з таким бійцем якщо йому знесе окуляри. Більша частина їх без окулярів нічного не бачить
   
Та все, ОП дав відбій, тутешні радіоточки суворо та рішуче з дивану  вже не підтримують Дикого та інший суворий радикалізм "воювати будуть всі квіточки".
   
З міопією взагалі трохи гон. Що і хто буде робити з таким бійцем якщо йому знесе окуляри. Більша частина їх без окулярів нічного не бачить
Ну так да
Нє,  деякі воюють в окулярах, звісно, але я от без них реально сліпий)
Найгірше тут не те, що знесе,  а те, що не зможеш їх найти.
Крім того,  не можна важке піднімати.

То ж про то і мова - ті, хто зараз визнаний обмежено придатним, вони реально  не годяться в бойовий підрозділ.
   
Ну так да
Нє,  деякі воюють в окулярах, звісно, але я от без них реально сліпий)
Найгірше тут не те, що знесе,  а те, що не зможеш їх найти.
Крім того,  не можна важке піднімати.

То ж про то і мова - ті, хто зараз визнаний обмежено придатним, вони реально  не годяться в бойовий підрозділ.
Я собі про всяк випадок купив пластикові як у велосипедистів чи занять спортом і вставив пластикові лінзи що витримують удар молотком - єдине що і вони можуть впасти
Звичайним триндець буде зразу
   

Цю тему переглядають:

UA-boy, vladstepko, vigors і 32 гостей
 
Повна версія