Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Я ставлю на те, що ЄС таких чоловіків швидко оформить у щось на кшталт Іноземного легіону  :gigi:

Ставка на хрому кобилу.  :gigi:
   
Подали у розшук, а далі шо?

А далі шукати. Зупиняє Поліція, дивиться планшет - пакує
   
Якась xyйня...
Подали у розшук, а далі шо?
Далі СБУ тебе запакує і вивезе з Кракова
   
А далі шукати. Зупиняє Поліція, дивиться планшет - пакує

А далі шо???
Пакувати одразу, як зараз - на багато ефективніше.
   
Далі СБУ тебе запакує і вивезе з Кракова

Ти вже третій хто мене з Кракова вивозити зібрався.  :laugh:
Пан в СБУ служить?
   
якась п***а в Полтаві
https://t.me/lviv_letters/1572

Так поліція має розібратися. Схоже, шо був напад на військового!
   
Ти вже третій хто мене з Кракова вивозити зібрався.  :laugh:
Пан в СБУ служить?

Ти тепер будь обережним) а то тебе як масад хфашистів з Аргентини вивезуть. Підпоять . Підмішають щось в зубрівку і пробудишся вже навіть не в ТЦК а в навчальному центрі. І ВЛК пройдене і заява на контракт підписана. Доброволець) Все як ти тут бажаєш для інших)))
   
Якась xyйня...
Подали у розшук, а далі шо?
Це якраз правильно. Не придумувати якісь обмеження прав, банківських рахунків і тд і тп. Не прийшов, знайшли та заставили заплатити штрафі, другий раз знову штраф, третій раз - суд. Не треба нікого ловити та в бусик пихати, виключно нормою закону.
   
https://t.me/truexanewsua/88695

це на кожного будуть справу відкривати, заповнювати папірці, проводити розискні дії? Це ж скільки людей для цього треба? Мабуть цієї клькості б вистачило відвоювати Авдієвку  :D
   
Ти тепер будь обережним) а то тебе як масад хфашистів з Аргентини вивезуть. Підпоять . Підмішають щось в зубрівку і пробудишся вже навіть не в ТЦК а в навчальному центрі. І ВЛК пройдене і заява на контракт підписана. Доброволець) Все як ти тут бажаєш для інших)))

Ого! Мене аж до Ейхмана прирівняли?  :laugh:
Доречі він був оберштурмбаннфюрер - шо дорівнює підполковнику, немалий такий рост у званні. Тобто навчальний центр - це академія? Обіцяю вчитися з усим натхненням та завзяттям!  :laugh:

Останнє редагування: 20 березня 2024 10:34:57 від TC
   
це на кожного будуть справу відкривати, заповнювати папірці, проводити розискні дії? Це ж скільки людей для цього треба? Мабуть цієї клькості б вистачило відвоювати Авдієвку  :D

Ага. Норма закону на користь ухилянтів, шоб важче було їх примусити.
А от ідея блокування усих рахунків мені подобається.
   
Ага. Норма закону на користь ухилянтів, шоб важче було їх примусити.
А от ідея блокування усих рахунків мені подобається.
тобі лише подобається норма закону, де обісраних, які не оновлювали дані в ТЦК, не можуть депортувати. Так шо не пзди рольнік шо тобі подобається або ні
   
Деталі: У поліції кажуть, що, користуючись своїм службовим становищем та доступом до відомчих баз, військовослужбовець пропонував чоловікам призовного віку допомогти уникнути мобілізації. За гроші фігурант обіцяв видалити з баз даних інформацію про факт вручення повістки та не прибуття до військкомату військовозобов’язаних. Свою послугу оцінював у 20-40 тисяч гривень.

Щоб залишатися непоміченим, хабарник вигадав власну корупційну схему. Ухилянти йшли оплачувати у крамниці обраний зловмисником товар, зокрема і будматеріали, після чого передавали йому чек та накладну. З цими доказами оплати фігурант або безперешкодно забирав товар, або повертав собі кошти за нього, зазначають в НПУ.

Водночас прокуратура повідомляє про один задокументований факт щодо вищевказаного фігуранта: 31-річний штаб-сержант ТЦК висунув військовозобов’язаному вимогу щодо купівлі у його помешкання вхідних дверей за майже 24 тисячі гривень. :gigi:
   
Оця вся тема з ТЦК буде одною самою з ганебних сторінок нашої історії. А зараз вона сама демотивуюча.
Як можна було нагородити таке непрозоре і ще роками тягнути з його приведенням до ладу.
   
https://t.me/truexanewsua/88702
Залужного за 500 к за рік з гімном змішали, влада в тому числі. А 250 це одномоментно?
   
Залужного за 500 к за рік з гімном змішали, влада в тому числі. А 250 це одномоментно?

І хочуть піхоту, а не мийщиків ф16 чи операторів дронів. Обідно...
   
А далі шо???
Пакувати одразу, як зараз - на багато ефективніше.

але трохи незаконно  :D
   
І хочуть піхоту, а не мийщиків ф16 чи операторів дронів. Обідно...

Обідно ухилянту, шо ЗСУ його хочуть...
То вже хто на шо вивчився...
   
але трохи незаконно  :D

Так треба закон підправити.
   
Оця вся тема з ТЦК буде одною самою з ганебних сторінок нашої історії. А зараз вона сама демотивуюча.
Як можна було нагородити таке непрозоре і ще роками тягнути з його приведенням до ладу.
Це тема не ТЦК, а тема борцунів проти ТЦК. Напряму проти ЗСУ їм сцикотно борцувати.
   
https://t.me/voynareal/85935

Повістки! Та ще й пацанам на будівництві!!!
Зрадонька!!!
За Петра такого б не було!!!
   
Щось треба робити з деякими групами з повістками. Проблема навіть не в інформації про яку там пишуть а в тому що група фсбешників реально накручує народ,банять військових які деколи там пишуть,обзивають іх. Якщо хтось щось по іншому напише то обзивають тцкашниками і банять.В групі біля 7000 онлайн користувачів. На мою думку треба з тим щось робити ..
   
«Даю вам час знайти собі місце служби, я якщо ні — розподілимо за залишковим принципом». Історія програміста, що пішов до ТЦК, діставши повістку з поштової скриньки

Нещодавно ми опублікували розповідь досвідченого айтівця, який вирішив мобілізуватися за фахом за програмою військового рекрутингу, проте зробити цього не зміг.

dev.ua поспілкувався з іще одним розробником, який, пройшовши кілька кіл комісій та перевірок, таки зміг влаштуватися у військо за спеціальністю. Втім, допоміг йому в цьому не військовий рекрутинг у Lobby X, куди чоловік буквально пачками відправляв резюме на різні спеціальності, а знайомий знайомого, який попросив командира частини придивитися до резюме чоловіка ретельніше.

Розповідаємо історію Java-девелопера Павла (ім’я змінено задля безпеки фахівця), якому вдалося стати програмістом для військових попри усі складнощі. Далі — його пряма мова.
Знайшов повістку в поштовій скринці

Я закінчив КПІ, було це в середині 90-х. У КПІ була військова кафедра, тож отримав звання офіцера запасу і військову спеціальність, пов’язану з технічним обслуговуванням комплексу ППО (який вже з десяток років як утилізований). Жодного іншого військового досвіду не маю. Військова освіта тоді, тридцять років тому, була поверхнева, як то кажуть «для галочки» — з вогнепальної зброї стріляв лише в радянській школі.

Моя мобілізація відбувалася восени 2023 і зайняла до трьох місяців. Пішов в ТЦК умовно добровільно (або умовно по повістці). Умовно, бо повістка — це такий папірець без підписів і печаток, який я знайшов у поштовій скриньці. Вирішив піти, бо дев’ять років тому не пішов — діти тоді ще були неповнолітні, а я єдиний, хто працює.


   
ТЦК і ВЛК

У ТЦК все очікувано, нормально, а от з неприємного — дізнався, що навчання для мене не передбачене, бо я ж типу навчений (тридцять років тому, формально і на неіснуючій уже техніці). У той же день мене направили на ВЛК. У комісії обійшов всіх лікарів за два дні. Можна, мабуть, і за один, але я туди потрапив вже після обіду, тож часу не вистачило: черги, аналізи й все таке.

У ВЛК звичайні лікарі, якихось спроб зробити придатним мене і відправити в штурмовики не було. І навіть навпаки — отримав направлення на рентген хребта, хоча особливих скарг від мене не було, просто повідомив, що років двадцять тому мав проблеми. Були лікарі, що огляд, як такий, взагалі не проводили — просто питали, чи немає скарг (стоматолог, психіатр). А були й уважні, що приділили мені час.

    Я з собою приніс папку різних виписок, заключень тощо, що підтверджували, що я не зовсім здорова (м’яко кажучи) людина.

Візити до лікарів ВЛК можуть тривати досить довго — враховуючи черги, а також повітряні тривоги, які переривають діяльність медустанови. За результатами обходу отримав ряд направлень в інші лікарські установи до профільних спеціалістів для отримання заключень.

До профільних спеціалістів я ходив місяці півтора, весь цей час офіцер ВЛК подовжував мені повістки. Найдовше довелось чекати звичайного рентгену — як виявилось, направляти ВЛК може тільки в комунальні (державні) заклади, а в них після «медичної реформи» проблема записатися в розумні строки. Нарешті, після профільних спеціалістів я отримав від різних лікарів ВЛК три різні діагнози, два з яких за розкладом хвороб визначають придатність як «непридатний в мирний, обмежено придатний в воєнний».
   
Шукай місце собі сам

Коли я прийшов до ТЦК після комісії, то офіцер, подивившись особову справу, сказав приблизно таке: «А, це ви, з двома діагнозами. Даю вам часу до … (майже місяць) знайти собі місце служби, я якщо ні — то розподілимо за залишковим принципом».

    Я уточнив — чи можу я в принципі служити в якійсь якості в ППО, на що отримав відповідь: «Ні». Відбувалось це на початку листопада. Уточнив, чи обов’язково мене мобілізувати, якщо я наразі нікому не потрібний, відповіли: «Так».

Коли я прийшов із відношенням, то офіцер спеціально уточнив — чи точно готові взяти «обмежено придатного». Я якось відчув, що влаштувати «обмеженого» — то, схоже, якась проблема, типу — як почали, то треба вже мобілізувати, але ніхто, мабуть, не хоче брати.


Пошук свого місця

Для пошуку місця у військовій частині, яка б могла мені дати відношення, я обдзвонив знайомих, я також надіслав резюме на Lobby X — спочатку десь штуки три різних, десь через тиждень — ще (бо не було відповідей), і ще скількись — ще десь через тиждень. З Lobby Х я отримав відповіді десь на половину резюме — однакові, негативні, типу іншим разом, поки збережемо ваше резюме. Я шукав вакансії для служби в різних частинах, а також за різним профілем. Конкретно за моїм (Java backend) вакансій на Lobby Х не було, тож слав на Python developer, Web, Documenting, Project management тощо.

    Позитивну відповідь я отримав лише після того, як «знайомий попросив знайомого» — попросили когось із командирів частини подивитися резюме.

Виявилось — що я для них підхожу, а резюме моє у них і до цього було (з Lobby X), але на нього не звернули уваги, бо там їх багато.

Окремо від Lobby X я намагався за рекомендацією знайомих влаштуватись на оборонне підприємство (точніше на кілька) — але там, як виявилось, дві проблеми: час (для оформлення броні треба мати запас часу до двох місяців) і бюджет (з цим проблеми, заробітна плата програміста до 12 000  грн, і то — якщо взагалі є, чим платити). Хоча це, мабуть, найкращий варіант з точки зору користі, яку я міг би приносити, та можливості заробляти собі на життя програмуванням у вільний час і без законодавчих обмежень.
   
Офіцерам в аеророзвідці — зась

Також за рекомендацією знайомих намагався влаштуватись в аеророзвідку. Але в аеророзвідку ЗСУ для мене шлях закритий, бо я офіцер, а в аеророзвідку ЗСУ, як виявилось, взяти офіцера неможливо. А от в аеророзвідку до прикордонників (структура МВС) потрапити виявилось цілком можливо. Але це вже не зовсім за фахом, бо здебільшого не про програмування.

    Дізнався ще одну цікаву річ — якщо ти потрапив до структур ЗСУ, то перевестись в МВС майже нереально (навіть, якщо ти ЗСУ непотрібний, а МВС дуже просить). І так само навпаки.

Не знаю, наскільки це типово, але конкретно в моїй частині робота на цивільну схожа — командири відбудовують процеси по Agile. Daily scrum, sprint, sprint planning, sprint review, QA — все це присутнє. Ну, звичайно, специфіка присутня теж, деякі нові церемонії — клієнт все ж таки особливий.
   
Отакі розповіді чудово показують користь так званого "рекрутингу".
   
Залужного за 500 к за рік з гімном змішали, влада в тому числі. А 250 це одномоментно?
навіть при найбільшому бажанні,
пропускна здатність навчальних структур ЗСУ
це десь 20-30(?) тис чол. в місяць

це якщо дійсно чогось навчити,
а не показати як тримати калаш і відправити рити окопи.
   
навіть при найбільшому бажанні,
пропускна здатність навчальних структур ЗСУ
це десь 20-30(?) тис чол. в місяць

це якщо дійсно чогось навчити,
а не показати як тримати калаш і відправити рити окопи.
за Кулебою, то навіть забагато  :gigi:
   
Обідно ухилянту, шо ЗСУ його хочуть...
То вже хто на шо вивчився...
тебе п***а за місяць перевчать на кого хочеш, безкоштовно
   
Отакі розповіді чудово показують користь так званого "рекрутингу".
Це лише доводить що всі умовно-тилові посади в ЗСУ, тобто в штабах, логістиці, пепео, охороні об'єктів, кухня, забезпечення, навіть арта та танкісти - все зайнято тими 800 тисячами особового складу. А гостра нестача саме в піхоті на нулі, які приймають всі каби та снаряди, кулі.
   
На Львівщині загальна мобілізація військовозобов’язаних осіб триває. В області план мобілізації виконують на 70 – 80%. Про це повідомили Tvoemisto.tv у Львівському обласному ТЦК і СП.
   
  за місяць перевчать на кого хочеш, безкоштовно

Це дійсно так. Зараз без проблем перевчать. У мене знайомий стоматолог перевчився на хірурга)))) за пару місяців. А ще один як доброволець взагалі пішов бойовим медиком на передову. Тут було б бажання а посада знайдеться,і навчать і влаштують. А як бажання немає от тоді папірцями і прикривається нарід))))
   
Це дійсно так. Зараз без проблем перевчать. У мене знайомий стоматолог перевчився на хірурга)))) за пару місяців. А ще один як доброволець взагалі пішов бойовим медиком на передову. Тут було б бажання а посада знайдеться,і навчать і влаштують. А як бажання немає от тоді папірцями і прикривається нарід))))
у того краківського ахфіцера є бажання виключно п***а, який він спеціаліст з вимивання коліс ф16
   
Це дійсно так. Зараз без проблем перевчать. У мене знайомий стоматолог перевчився на хірурга)))) за пару місяців. А ще один як доброволець взагалі пішов бойовим медиком на передову. Тут було б бажання а посада знайдеться,і навчать і влаштують. А як бажання немає от тоді папірцями і прикривається нарід))))

Бажання - не бажання - то все діло десяте.
99% - страх. Все решта - виправдання страху.
   
тебе п***а за місяць перевчать на кого хочеш, безкоштовно

Ах ти ж курва підкацапська! Держава вже витратила чималі гроші на навчання пана офіцера! Зайвих грошей у держави немає. Навчання офіцера коштує дорого. Це не то шо підготовка тебе, калаша дав, де запобіжник показав, та на штурм відправив.
   
Ах ти ж курва підкацапська! Держава вже витратила чималі гроші на навчання пана офіцера! Зайвих грошей у держави немає. Навчання офіцера коштує дорого. Це не то шо підготовка тебе, калаша дав, де запобіжник показав, та на штурм відправив.
Офіцера, а не п***а. На п***а грошей не витрачали, тож не бійся, держава через твоє навчання нічого не витратила.
   

Цю тему переглядають:

coil, DokZ, coolgun, Matvik, Meanmen, oleg1981, brend, ElGuider, Бяка, Дилигара, litex, алекс_12, N88, sv, bchfut, Capitain Cubs (+ 2 прихованих) і 99 гостей
 
Повна версія