Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

"Оновити дані протягом 60 днів", це буде лише для тих хто не дійшов до ТЦК з початку війни, чи для всіх? Якщо я був у ТЦК в січні 2024 отримав відстрочку до 01.01.2025, чи потрібно знову їхати до ТЦК, після набрання чинності цим законом?

Теоретично лише тих хто не обновив облікові дані після введення ВС. Але звичайно це лише припущення.
   
Теоретично лише тих хто не обновив облікові дані після введення ВС. Але звичайно це лише припущення.

невірне припущення
стосується взагалі усіх
й кожне подовження ВС усі мають оновити
   
Теоретично лише тих хто не обновив облікові дані після введення ВС. Але звичайно це лише припущення.

Обмежених все одно треба буде переоформляти. Хз як.
   
Обмежених все одно треба буде переоформляти. Хз як.

Учитывая планы отменить их вообще придется делать это всем. Или автоматом станут непригодными только статьи а) , а все остальные автоматом станут пригодными. Тогда никому и не надо никуда идти.

Вообще в таком ключе надо проверять только снятых с учёта получается, остальные по определению годные будут
   
Или автоматом станут непригодными только статьи а) , а все остальные автоматом станут пригодными. Тогда никому и не надо никуда идти.

швидше за все та так і буде, але іти все одно треба буде...
   


це шо, у мирний час відміняють строкову ?
   
https://t.me/voynareal/84995

це шо, у мирний час відміняють строкову ?

Хз. Якщо це буде замість строкової тоді в чому сенс?
Якщо це буде разом зі строковою то кого готувати будуть?
Як завжди, аби ляпнути...
   
Хз. Якщо це буде замість строкової тоді в чому сенс?

охопити всіх і не тільки тих кого призвали
   
охопити всіх і не тільки тих кого призвали

А чого ж не призвали? Відмазались? Так вони і від підготовки відмажуться...
   
Так в судовому порядку і посадити можуть...
Хз шо ..
   
https://t.me/voynareal/85014
Маячня повна. Не розумію логіку зовсім. Це позбавляють водійських прав чи як? Ну як це буде діяти?
   
Маячня повна. Не розумію логіку зовсім. Це позбавляють водійських прав чи як? Ну як це буде діяти?
не позбавлення з перездачею, а призупинення дії, поки не оновиш дані в ТЦК
   
не позбавлення з перездачею, а призупинення дії, поки не оновиш дані в ТЦК

То повістка в суд прийде про призупиннення дії прав, чи заочно?
   
То повістка в суд прийде про призупиннення дії прав, чи заочно?
алгоритм скоріше буде, тцк дає запит у суд і суд уже згідно того закону буде призупиняти дію, а поліція ловити при нагоді
   
алгоритм скоріше буде, тцк дає запит у суд і суд уже згідно того закону буде призупиняти дію, а поліція ловити при нагоді
Цікаво буде коли нв повістки ніфіга, а права давнощаблоклвані
Нмд дехто може і до євросуду з прав людини дійти.
   
не позбавлення з перездачею, а призупинення дії, поки не оновиш дані в ТЦК
Добре, зупиняє мене поліція і говорить - поновіть данні . Я їм - ага, завтра сто процентів, зуб даю)) Дружина сіла за кермо і далі поїхали в Буковель. Чи штраф за водіння без прав випишуть? Ну хєрня зовсім
   
Добре, зупиняє мене поліція і говорить - поновіть данні . Я їм - ага, завтра сто процентів, зуб даю)) Дружина сіла за кермо і далі поїхали в Буковель. Чи штраф за водіння без прав випишуть? Ну хєрня зовсім

права заберуть - а повернуть у ТЦК
   
Добре, зупиняє мене поліція і говорить

А пройдімо в тцк...
Але це і зараз можуть спакувати в бус...
...
Хіба що заблокують права і тоді поліція може по базі машини спакувати, хто не поновив дані. Більше нічого придумати не зміг.

Останнє редагування: 6 березня 2024 19:51:37 від Bogkuz
   
Нема методу проти ухилянта одним словом.
   
Це мяко кажучи,якраз до війни зробити 3-у групу було досить просто. А якраз після війни дуже складно.Таке враження що люди які це пропонують взагалі не в темі.

не так то просто. в 90 ті тре було 3 роки повторну перевірку проходити
   
права заберуть - а повернуть у ТЦК
Тобто краще з собою їх вже не брати. Дякую за гарну ідею)) Більш того - дія того папірця вже призупинена. Толку від нього нуль
   
А пройдімо в тцк...
Але це і зараз можуть спакувати в бус...
...
Хіба що заблокують права і тоді поліція може пл юазі магини спакувати, хто не поновив дані. Більше нічого придумати не зміг.
Так от і я про то. Машина це власність, це вже інше. Приїде жінка та забере, або якщо поряд то далі поїде. Я ж кажу - повна дурня
   
Приїде жінка та забере

Чоловіка спакують в тцк. Машину на штрафмайданчик і нехай жінка звідси забирає.
   
Чоловіка спакують в тцк. Машину на штрафмайданчик і нехай жінка звідси забирає.

на якій підставі "на штрафмайданчик"?
   
на якій підставі "на штрафмайданчик"?

Що б звільнити дорогу від покинутої машини.
   
Якщо з жоною їзде, то хлопа в тцк, ажона найдаліїдн на магині.
Якщо сам, то в тцк, а машину на штрафмайданчик.
А на якій підставі то омбутсмен каже, що в бус незаконно чи антиконституційно, але пакують.
   
Так от і я про то. Машина це власність, це вже інше. Приїде жінка та забере, або якщо поряд то далі поїде. Я ж кажу - повна дурня

і що? її навіть конфіскувати можно, на потреби армії
   
Чоловіка спакують в тцк. Машину на штрафмайданчик і нехай жінка звідси забирає.
І поліція повезе сама одного чувака в ТЦК? Ти в Україні живеш? Не для того полція на дорозі стоїть щоб людей до ТЦК возить)) Нехочу не всіх поліціянтів наговорювати, є багато і нормальних
   
і що? її навіть конфіскувати можно, на потреби армії
Конфіскувити/забрати на потреби і зараз можна. Спакувати із машини/видати повістку і зараз можна. Те що вони хочуть прийняти про "обмеження" - це дурість або наїпалово. Моя думка що друге. Особливо цей пункт про авто. Це як спроба підтерти дупу ногою. Нахєра ця еквілібристика?
1. Вона юридично спірна - за що мене обмежують в правах на водіння, якщо я не порушував правила?
2. Це знову вибірковість - в кого нема авто , або має водія, дружина водить вони просто заб'ють на це.
3. Тотальний привід для корупції - даїшники вже слину пускають думаю
4. Навантаження на судову систему. Буде бардак точно
Чому просто не ввести штраф? Банальний штраф. Не зареєструвався в 60 днів - 50 тис. І кожен місяць +50 тис. Для кожного.
   
Чому просто не ввести штраф? Банальний штраф. Не зареєструвався в 60 днів - 50 тис. І кожен місяць +50 тис. Для кожного.


пройшов рік...
набігло  таким чином півмільйона
виконавча служба отримує виконавчого листа і......
в оштрафованого немає НІЧОГО!
ні машини (вона на жінці), ні квартири (вона на тещі), ні депозитів у банку...
НІ-ЧО-ГО!
а сам він безробітний

і шо далі?
   
І поліція повезе сама одного чувака в ТЦК?

А бусами як возять? По одному чи як?
   
Банальний штраф. Не зареєструвався в 60 днів - 50 тис. І кожен місяць +50 тис. Для кожного.
Рейтинги. Обмеження розпорядження майном, так розумію, вже не буде. Ну і тут така сама корупція. І стан та практика виконання виконавчих проваджень. Ну і рейтинги. У чималої кількості і 50 тис немає. А масові продажі хат чи автівок. Утопія в Україні. Плюс рейтинги.
   
і шо далі?
Банкрутство, списання боргів і мінус виборець у ОП.
   
Та ясно що ідея дурня. Аби щось було.

   
А бусами як возять? По одному чи як?
Думаю що бусами возить ТЦК, а не патрульна поліція. А якщо вони разом стоять то це і зараз таке може бути. Той закон нічого не змінює
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 15 гостей
 
Повна версія