Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Знаження віку призову до 25 років
і зміни в бронюванні.
   
Хто пам*ятає було таке- "На Тернопільщині в навчальному центрі, де проходять підготовку курсанти, помер 36-річний чоловік. Він був призваний на військову службу 1 лютого та 9 числа помер від гострої легенево-серцевої недостатності."
Так от.Перевіряє зараз наше ВЛК і прокуратура і інші компетентні органи. І сталося диво. Почали ті мудилли працювати згідно закону і інструкцій. Пацієнти які попадають до мене з ТЦК донесли інформацію що лікарі стали дуже уважні,при проблемах з тиском і серцем відразу на дообстеження посилають.І не просто кардіограма і а ехо і аналізи а в мому випадку навіть МРТ\КТ голови,бо в пацієнта головні болі були. От чому курва така блядска система? Поки когось не почнуть махати прокурори і т д в дупу в переносному розумінні всі працюють спустивши рукави,халатно,і чхати хочуть на норми та інструкції? А як тільки вимахають відразу починають працювати як треба. Біда в тому що не надовго як показує практика. Шо рецепт тоді один,профілактично раз в місяць всіх лікарів,посадовців махати? Щоб не розслаблялись.

Підкажіть будь ласка, а що стосовно діабетиків? Є щось цікаве стосовно ВЛК в цьому питанні? Особливо тих хто на інсуліні цікаво. Дякую.
   
Підкажіть будь ласка, а що стосовно діабетиків? Є щось цікаве стосовно ВЛК в цьому питанні? Особливо тих хто на інсуліні цікаво. Дякую.

Наскільки знаю у діабетиків на ВЛК дивляться не на тип діабету а в першу чергу на рівень глікемії (цукру в крові) Від того і йде градація на непридатний або обмежено придатний.Крім того навіть якщо робити групу то в першу чергу враховується не тип діабету а рівень функціональних порушень. Їх важкість. Тому думаю(тут я не впевнений на 100 відсотків бо не мій фах) що теоретично навіть інсулінозалежний може бути обмежено придатним при певних умовах.
   
Наскільки знаю у діабетиків на ВЛК дивляться не на тип діабету а в першу чергу на рівень глікемії (цукру в крові) Від того і йде градація на непридатний або обмежено придатний.Крім того навіть якщо робити групу то в першу чергу враховується не тип діабету а рівень функціональних порушень. Їх важкість. Тому думаю(тут я не впевнений на 100 відсотків бо не мій фах) що теоретично навіть інсулінозалежний може бути обмежено придатним при певних умовах.

с диабетиками — то ваще пистец. Каждый врач знает, что на диабетике любая безобидная для обычного человека царапина заживает в 10 раз дольше, а если на ноге — вообще жесть с этим. А сколько царапин получает солдат за день. Тут и потертые ноги от неснимаемой сутками обуви, и подертые руки от того, что постоянно надо что-то таскать, рыть... А наши ВЛК еще оказывается в раздумьях — годен ли диабетик или нет...
   
с диабетиками — то ваще пистец. Каждый врач знает, что на диабетике любая безобидная для обычного человека царапина заживает в 10 раз дольше, а если на ноге — вообще жесть с этим. А сколько царапин получает солдат за день. Тут и потертые ноги от неснимаемой сутками обуви, и подертые руки от того, что постоянно надо что-то таскать, рыть... А наши ВЛК еще оказывается в раздумьях — годен ли диабетик или нет...
Обмежено хіба. Тобто небойові посади.
   
Наскільки знаю у діабетиків на ВЛК дивляться не на тип діабету а в першу чергу на рівень глікемії (цукру в крові) Від того і йде градація на непридатний або обмежено придатний.Крім того навіть якщо робити групу то в першу чергу враховується не тип діабету а рівень функціональних порушень. Їх важкість. Тому думаю(тут я не впевнений на 100 відсотків бо не мій фах) що теоретично навіть інсулінозалежний може бути обмежено придатним при певних умовах.

Все як і раніше - рівень цукру (глікозильованого гемоглобіну), типу діабету та скільки часу хворієш на діабет не має ніякого значення
Значення має тільки важкість функціональних порушень
   
Камаріх, тут Кулєба просіт всєх тваїх ухілянтів вірнутся


https://t.me/WarZoneInc/71775
Лопати видасть чи свої брати?
   
Обмежено хіба. Тобто небойові посади.

Теоретично
Але це не точно
   
с диабетиками — то ваще пистец. Каждый врач знает, что на диабетике любая безобидная для обычного человека царапина заживает в 10 раз дольше, а если на ноге — вообще жесть с этим. А сколько царапин получает солдат за день. Тут и потертые ноги от неснимаемой сутками обуви, и подертые руки от того, что постоянно надо что-то таскать, рыть... А наши ВЛК еще оказывается в раздумьях — годен ли диабетик или нет...

Тут не лише в ВЛК справа в роздумах чи ні. А в тому що є чітка градація в постанові якою керуються при визначенні придатності. Що зробити лікар якщо є чітко прописані норми. Проблема в іншому тут.
   
Теоретично
Але це не точно

Зовсім не точно)
   
ну мудератор який переназвав тему : мудератор - я тебе лублу (с)
далі : БКМБ (базовий курс молодого бійця) в учебці ми старі пердуни не стягнемо.
підйом 5-30.
6-15 крос в обмундируванні і берцях. далі фізпідготовка.
7-00 сніданок потім обід і вечеря. по графіку.
відбій 22-00.
увесь час БКМБ зайнятий так що ви пукнути не встигнете.
тому - розслабтеся. ви не пройдете БКМБ. вас спишуть у смітник.
тому - не бійтеся - вас спишуть в процесі БКМБ. :)
   
ну мудератор який переназвав тему : мудератор - я тебе лублу (с)
далі : БКМБ (базовий курс молодого бійця) в учебці ми старі пердуни не стягнемо.
підйом 5-30.
6-15 крос в обмундируванні і берцях. далі фізпідготовка.
7-00 сніданок потім обід і вечеря. по графіку.
відбій 22-00.
увесь час БКМБ зайнятий так що ви пукнути не встигнете.
тому - розслабтеся. ви не пройдете БКМБ. вас спишуть у смітник.
тому - не бійтеся - вас спишуть в процесі БКМБ. :)
Ну ти спортсмен то подужаєш)
Я б теж подужав років вісім назад поки не оженився вдруге)
Думаю роки через два війни держава збагне що шансів вижити на війні більше у 20-25 річних хлопців ніж у 40-50 річних дідів)
   
ну мудератор який переназвав тему : мудератор - я тебе лублу (с)
далі : БКМБ (базовий курс молодого бійця) в учебці ми старі пердуни не стягнемо.
підйом 5-30.
6-15 крос в обмундируванні і берцях. далі фізпідготовка.
7-00 сніданок потім обід і вечеря. по графіку.
відбій 22-00.
увесь час БКМБ зайнятий так що ви пукнути не встигнете.
тому - розслабтеся. ви не пройдете БКМБ. вас спишуть у смітник.
тому - не бійтеся - вас спишуть в процесі БКМБ. :)

Эти сказки молодежи будете рассказывать.
Все будет зависеть от ситуации на фронте. Будет нужда - пойдут кто попало.
Это не зрада, это просто констатация.
   
Думаю роки через два війни держава збагне що шансів вижити на війні більше у 20-25 річних хлопців ніж у 40-50 річних дідів)
У нас уникальный путь похоже.
С одной стороны вроде "экзистенциальная угроза", с другой не мобилизуется наиболее пригодная часть населения.
Опять же это не зрада, а просто факт.
   
У нас уникальный путь похоже.
С одной стороны вроде "экзистенциальная угроза", с другой не мобилизуется наиболее пригодная часть населения.
Опять же это не зрада, а просто факт.
Ну влада не хоче приймати непопулярних рішень - вже місяці три товче закон як воду в ступі - але доведеться приймати
   
Щось моя область зашкварів має задофіга

«Брата, хворого на епілепсію, тримали кілька днів у ТЦК». Той впав у кому і помер: деталі від «20 хвилин»

Після перебування у ТЦК, що в Бучачі, помер 49-річний чоловік. «20 хвилин» отримали ексклюзивні свідчення сестри військовозобов’язаного та дізналися деталі ситуації.

— Він подзвонив, сказав, що його забрали у військкомат. Що нічого не знає, чекає. Я йому кілька разів казала – хто прийде до тебе, кажи, що ти маєш епілепсію, що лежав у лікарні, — розповідає сестра.

«Невже за ці всі дні, що брат був у ТЦК, не могли підняти документи, що в нього епілепсія?» — жінка плаче.

Під час огляду тіла померлого видимих тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не було виявлено, запевняють у поліції. Однак у місцевих інша думка. Вони кажуть, що у померлого були поламані ребра, щелепа та синці над очима.

Нам не вдалося поки отримати жодної інформації ні від районного, ні від обласного центру комплектування. Звертаємося публічно із проханням прокоментувати ситуацію та відповісти на питання.


На жаль особисто інформації про інцидент не маю на разі
   
І ніхто не винен. Всі вигадують і клєвєшуть на тцк.
   
Щось моя область зашкварів має задофіга

«Брата, хворого на епілепсію, тримали кілька днів у ТЦК». Той впав у кому і помер: деталі від «20 хвилин»

Після перебування у ТЦК, що в Бучачі, помер 49-річний чоловік. «20 хвилин» отримали ексклюзивні свідчення сестри військовозобов’язаного та дізналися деталі ситуації.

— Він подзвонив, сказав, що його забрали у військкомат. Що нічого не знає, чекає. Я йому кілька разів казала – хто прийде до тебе, кажи, що ти маєш епілепсію, що лежав у лікарні, — розповідає сестра.

«Невже за ці всі дні, що брат був у ТЦК, не могли підняти документи, що в нього епілепсія?» — жінка плаче.

Під час огляду тіла померлого видимих тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не було виявлено, запевняють у поліції. Однак у місцевих інша думка. Вони кажуть, що у померлого були поламані ребра, щелепа та синці над очима.

Нам не вдалося поки отримати жодної інформації ні від районного, ні від обласного центру комплектування. Звертаємося публічно із проханням прокоментувати ситуацію та відповісти на питання.


На жаль особисто інформації про інцидент не маю на разі
Той брат хоч би медичний висновок носив із собою - чи всі повинні здогадатись що в нього епілепсія?
   
чи всі повинні здогадатись що в нього епілепсія?

А чому декілька днів тримали? Виписати повістку і відпоавити за документами не можна?
...
А сестра не могла документи принести в тцк?
   
А чому декілька днів тримали? Виписати повістку і відпоавити за документами не можна?
...
А сестра не могла документи принести в тцк?
Якась мутна історія взагалі
   
Той брат хоч би медичний висновок носив із собою - чи всі повинні здогадатись що в нього епілепсія?
ті що мають цю хворобу, вони в якійсь базі є ? чи поки не звернешся до медиків нікуди не вносять ? адже права ти отримати з тим діагнозом не можеш ?
   
ті що мають цю хворобу, вони в якійсь базі є ? чи поки не звернешся до медиків нікуди не вносять ? адже права ти отримати з тим діагнозом не можеш ?
Епілепсія буває різна - поки маємо тільки заяви родичів про епілепсію - в тцк кожен другий зі смертельним діагнозом)
   
Наскільки знаю у діабетиків на ВЛК дивляться не на тип діабету а в першу чергу на рівень глікемії (цукру в крові) Від того і йде градація на непридатний або обмежено придатний.Крім того навіть якщо робити групу то в першу чергу враховується не тип діабету а рівень функціональних порушень. Їх важкість. Тому думаю(тут я не впевнений на 100 відсотків бо не мій фах) що теоретично навіть інсулінозалежний може бути обмежено придатним при певних умовах.

Тобто якщо на ліках у діабетика цукор до 8-10 ранковий, то він придатний, ну а потім на фронті в результаті стреса він стане 33 - і хто там що йому буде міряти, і коли вже кома - то не придатний ? Тобто на пару атак вистачить людського матеріалу, а далі хєр на нього...
   
Щось моя область зашкварів має задофіга

«Брата, хворого на епілепсію, тримали кілька днів у ТЦК». Той впав у кому і помер: деталі від «20 хвилин»

Після перебування у ТЦК, що в Бучачі, помер 49-річний чоловік. «20 хвилин» отримали ексклюзивні свідчення сестри військовозобов’язаного та дізналися деталі ситуації.

— Він подзвонив, сказав, що його забрали у військкомат. Що нічого не знає, чекає. Я йому кілька разів казала – хто прийде до тебе, кажи, що ти маєш епілепсію, що лежав у лікарні, — розповідає сестра.

«Невже за ці всі дні, що брат був у ТЦК, не могли підняти документи, що в нього епілепсія?» — жінка плаче.

Під час огляду тіла померлого видимих тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не було виявлено, запевняють у поліції. Однак у місцевих інша думка. Вони кажуть, що у померлого були поламані ребра, щелепа та синці над очима.

Нам не вдалося поки отримати жодної інформації ні від районного, ні від обласного центру комплектування. Звертаємося публічно із проханням прокоментувати ситуацію та відповісти на питання.


На жаль особисто інформації про інцидент не маю на разі

Хіба епілептики не повинні носити спеціальні браслети ?
   
А сестра не могла документи принести в тцк?

а ти ключі від хати усім родичам роздав?

ну проста ж ситуація, чоловікові 49 років, значить сестрі або 50+ або 40+. Тобто дорослі люди, які живуть окремо.
Ключі від хати у чоловіка у кишені
Чоловіка з ТЦК не випускають, тобто навіть віддать ключі не зможе.
Що пропонуєш робить?
   
Хіба епілептики не повинні носити спеціальні браслети ?

краще пов'язки або нашивки на одязі!
щоб зразу було видно, хто це
як у 40х
   
а ти ключі від хати усім родичам роздав?

віддав сусідам і дав телефон родичам...
а так погоджусь ситуація фуйова  :(
   
Тобто якщо на ліках у діабетика цукор до 8-10 ранковий, то він придатний, ну а потім на фронті в результаті стреса він стане 33 - і хто там що йому буде міряти, і коли вже кома - то не придатний ? Тобто на пару атак вистачить людського матеріалу, а далі хєр на нього...

Тут вже писали вище що теоретично такого "бійця" мають лишити десь в тилу. Тобто теоретично він і не повинен в окопі сидіти.Ключове тут теоретично.
   
Тобто теоретично він і не повинен в окопі сидіти.Ключове тут теоретично.

та читав що як нема людей то женуть аж гай гуде. навіть операторів дронів, які люди потрібні.
   
Той брат хоч би медичний висновок носив із собою - чи всі повинні здогадатись що в нього епілепсія?

Дивися. По перше тобі і тим хто тут про браслетики які епілептики деякі носять не вистачає розуміння специфіки мого регіону. Я тобі обмалюю ситуацію як її бачу я,звісно суто суб*єктивно,взнаю що було точно і які нюанси то обов*язково напишу. Жив хлопака в забитому селі десь біля Бучача. Київ можливо тільки по телевізору бачив. А все що бачив в своєму житті це город,худоба,господарка і в кращому випадку заробітки в Польщі,де він крім Львова проїздом бачив панський город,худобу і господарку. Якщо в нього ті приступи були час від часу,рідко відносно то можливо пару раз за життя він в тій лікарні районній чи максимум обласній і лежав,надцять років тому. Якщо його не кидало кожен день з травмами і мокрими штанами з прикусеним язиком то більше і не звертався. І впринципі без стресів з своїм простим та розміреним життям жив би хлоп і далі. Але приїхали ТЦК і забрали хлопоку в свою контору. Що він там блеяв ніхто не звернув уваги,ясно шо ніяких підтверджуючих документів в хлопа не було і близько.
У мене тільки два питання,перше чи пройшов він ВЛК,друге питання якщо пройшов то що там робить психіатр місцевий і невролог. Якщо не пройшов то питання взагалі кримінальної відповідальності тих хто його без ВЛК тримав стільки. Але думаю таки пройшов. Єдине що радує. Зашкварилася область вже по повній,другий такий випадок буквально за два місяці. Будуть махати і перевіряти по повній і ТЦК і лікаря.
   
Будуть махати і перевіряти по повній і ТЦК і лікаря.

Хочеться вірити
   
У мене тільки два питання,перше чи пройшов він ВЛК,друге питання якщо пройшов то що там робить психіатр місцевий і невролог

Может когда то вспомнят что целью ВЛК является ОТБОР,  не перекомиссия из негодных в годные.
От реальности не убежать.
А если надо брать всех, нечего изображать проведение ВЛК. Примите закон что мобилизуют всех вне зависимости от состояния здоровья.
А эта имитация разлагает общество.

И да, опять напомню, почему в армию берут молодых. Потому что процент здоровых там существенно больше.
   
Нмд лапати людину і тягнути в ТЦК на експрес-влк це злочин.
Випишіть повістку.
Не прийде то вже в розшук.
   
Может когда то вспомнят что целью ВЛК является ОТБОР,  не перекомиссия из негодных в годные.
От реальности не убежать.
А если надо брать всех, нечего изображать проведение ВЛК. Примите закон что мобилизуют всех вне зависимости от состояния здоровья.
А эта имитация разлагает общество.

в мене то перевірили все чесно. але я доки приніс.
....
на жаль в нас поки не покажеш документи то ти здоровий, а мали б самі виявляти на що я здатний....
не з нашим щастям
   
та читав що як нема людей то женуть аж гай гуде. навіть операторів дронів, які люди потрібні.

Я тобі цього не скажу,чув я багато різних історій але чи об*єктивні вони знати не можу.Думаю як мінімум не все гладко з розпреділенням тих хто реально хворий але таки туди попав. Бо всім як правило просто пох.й.Хто стикався з державною машиною той знає про що я. Не лише про армію а впринципі. Щодо діабетиків.Так важко уявити як діабетик в окопі собі колить інсулін і що робить коли закінчиться,те саме впринципі можна сказати і за неінсулінових діабетиків,те саме і за гіпертоніків навіть на 2-й стадії. Без таблетки дупа. Проблема на мою думку що нема чіткого розпреділення по закону.От допустимо хто знає відповідь на питання. Що буде тій посадовій особі,офіцеру який обмежено придатного але якій тим не менше мобілізований в ЗСУ і пройшов комісію послав в окоп? Де і в якому законі він буде нести хоч якусь відповідальність? Я от не знаю.Тому можна сказати що не кидати обмежено придатного на передову це скоріше рекомендація.Тому що відповідальності по суті за це немає.
   
Дивися. По перше тобі і тим хто тут про браслетики які епілептики деякі носять не вистачає розуміння специфіки мого регіону. Я тобі обмалюю ситуацію як її бачу я,звісно суто суб*єктивно,взнаю що було точно і які нюанси то обов*язково напишу. Жив хлопака в забитому селі десь біля Бучача. Київ можливо тільки по телевізору бачив. А все що бачив в своєму житті це город,худоба,господарка і в кращому випадку заробітки в Польщі,де він крім Львова проїздом бачив панський город,худобу і господарку. Якщо в нього ті приступи були час від часу,рідко відносно то можливо пару раз за життя він в тій лікарні районній чи максимум обласній і лежав,надцять років тому. Якщо його не кидало кожен день з травмами і мокрими штанами з прикусеним язиком то більше і не звертався. І впринципі без стресів з своїм простим та розміреним життям жив би хлоп і далі. Але приїхали ТЦК і забрали хлопоку в свою контору. Що він там блеяв ніхто не звернув уваги,ясно шо ніяких підтверджуючих документів в хлопа не було і близько.
У мене тільки два питання,перше чи пройшов він ВЛК,друге питання якщо пройшов то що там робить психіатр місцевий і невролог. Якщо не пройшов то питання взагалі кримінальної відповідальності тих хто його без ВЛК тримав стільки. Але думаю таки пройшов. Єдине що радує. Зашкварилася область вже по повній,другий такий випадок буквально за два місяці. Будуть махати і перевіряти по повній і ТЦК і лікаря.
Два роки йде війна а хлоп продовжував бикам хвости крутити замість зʼїздити до районної лікарні?)
Ну так хто йому лікар?)
   
Два роки йде війна а хлоп продовжував бикам хвости крутити замість зʼїздити до районної лікарні?)
Ну так хто йому лікар?)

Ну знаєш,таких дуже багато. Не всі головою працюють. Такий підхід до чого нас приведе? Як хлоп забитий і має 9 класів та все життя гімна від корів відкидав то най здохне? Це не по людськи як мінімум.
   
Дивися. По перше тобі і тим хто тут про браслетики які епілептики деякі носять не вистачає розуміння специфіки мого регіону. Я тобі обмалюю ситуацію як її бачу я,звісно суто суб*єктивно,взнаю що було точно і які нюанси то обов*язково напишу. Жив хлопака в забитому селі десь біля Бучача. Київ можливо тільки по телевізору бачив. А все що бачив в своєму житті це город,худоба,господарка і в кращому випадку заробітки в Польщі,де він крім Львова проїздом бачив панський город,худобу і господарку. Якщо в нього ті приступи були час від часу,рідко відносно то можливо пару раз за життя він в тій лікарні районній чи максимум обласній і лежав,надцять років тому. Якщо його не кидало кожен день з травмами і мокрими штанами з прикусеним язиком то більше і не звертався. І впринципі без стресів з своїм простим та розміреним життям жив би хлоп і далі. Але приїхали ТЦК і забрали хлопоку в свою контору. Що він там блеяв ніхто не звернув уваги,ясно шо ніяких підтверджуючих документів в хлопа не було і близько.
У мене тільки два питання,перше чи пройшов він ВЛК,друге питання якщо пройшов то що там робить психіатр місцевий і невролог. Якщо не пройшов то питання взагалі кримінальної відповідальності тих хто його без ВЛК тримав стільки. Але думаю таки пройшов. Єдине що радує. Зашкварилася область вже по повній,другий такий випадок буквально за два місяці. Будуть махати і перевіряти по повній і ТЦК і лікаря.
Якщо не стояв на обліку з епілепсією, то й все.
   

Цю тему переглядають:

eagle, UA-boy і 17 гостей
 
Повна версія