Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Здається, що ми стали забувати про старий добрий «Турбо-режим»

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хабарник тут ще щось волати почінає

Завали вже єбало, чорт
Я за 10 років і 1 грн хабаря нікому не дав, хоч по роботі це б дуже спрощувало, але я тратив час і робив все законно
Сука, воно втікло і ще тут флудить, підарасіна уєбанська
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Завали вже єбало, чорт
Я за 10 років і 1 грн хабаря нікому не дав, хоч по роботі це б дуже спрощувало, але я тратив час і робив все законно
Сука, воно втікло і ще тут флудить, підарасіна уєбанська

Не 3.14зди, хабарник! Сам тут про 5 000 хабаря писав. Хабарнику garri місце в тюрмі!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не 3.14зди, хабарник! Сам тут про 5 000 хабаря писав. Хабарнику garri місце в тюрмі!

Придурок, перечитай, що я писав
Пішло нах, чмо
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Придурок, перечитай, що я писав
Пішло нах, чмо

Хабарникам тюрми! Включно з тобою!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хабарникам тюрми! Включно з тобою!

Вбийся в стіну, ахвіцер
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вбийся в стіну, ахвіцер
.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не 3.14зди, хабарник! Сам тут про 5 000 хабаря писав. Хабарнику garri місце в тюрмі!

Він писав, скільки в нього просили за оформлення на МСЕК
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

О! Гаррі побував в моїй шкурі! Тільки він - "хабарник", а я - "дочь офицера"!  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Він писав, скільки в нього просили за оформлення на МСЕК

Не у мене
Я ткди й не ходив
Це знайома сказала, яка пройшла той шлях
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не у мене
Я ткди й не ходив
Це знайома сказала, яка пройшла той шлях

Зрозуміло
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Він писав, скільки в нього просили за оформлення на МСЕК

"Просили" тепер це так називається?  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Які ж вони довбойоби
Роблять все, шоб та молодь і не мала бажання сюди повертатися
https://t.me/batalionmonako/18323
  то шо виходить, внук комаріхі офіційно ухилянт ?  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хабарникам тюрми! Включно з тобою!
а тобі депортація к хуям собачим, до Ізі і коал

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а тобі депортація к хуям собачим, до Ізі і коал

https://t.me/WarZoneInc/69277

Это зззз неспроста...
Оно всегда начинается с заявлений отставных, а потом становится мейнстримом.
ТС готовиться на выход
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а тобі депортація к хуям собачим, до Ізі і коал

https://t.me/WarZoneInc/69277
Все що заробили віддайте на хабар. ) Але не буде такого не мрійте.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

100 років тому за Україну воювали студенти і селяни з вилами, а народні обранці і всі хто при владі активно агітували до оборони країни, а самі ані ногою до війська.
1+1 сам не зрозумів що вони показали теперішню владу. :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ахфіцер з каркова знов недочекався  :(

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В Україні нараховується 156 тисяч військових пенсіонерів віком до 60 років, які не працюють і не служать у Збройних силах України.   

Військових пенсіонерів віком до 60 років, які служать – 21 тисяча осіб.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Про тих хто думає що бусіки це супер,і ухилянт якого тягнуть як худобу стане супервоїном. Такого по єдиних новинах не покажуть...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Про тих хто думає що бусіки це супер,і ухилянт якого тягнуть як худобу стане супервоїном. Такого по єдиних новинах не покажуть...
https://www.facebook.com/v.pavelkokravchenko56/videos/1102391094114846/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Цікаво, шо було далі?
Як мінімум, вони вже роззброєні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

100 років тому за Україну воювали студенти і селяни з вилами, а народні обранці і всі хто при владі активно агітували до оборони країни, а самі ані ногою до війська.
1+1 сам не зрозумів що вони показали теперішню владу.

Для бидла, яке не шарить в історії, і що там справа зовсім була не в мобілізації
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Цікаво, шо було далі?
Як мінімум, вони вже роззброєні.
А далі…

Відповідно до статті 403 Кримінального кодексу України відмова від виконання бойового завдання начальника, вчинене за відсутності ознак непокори, в бойовій обстановці чи в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі. Строк – від 3-х до 7-ми років.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

А далі…

Відповідно до статті 403 Кримінального кодексу України відмова від виконання бойового завдання начальника, вчинене за відсутності ознак непокори, в бойовій обстановці чи в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі. Строк – від 3-х до 7-ми років.

Замало...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Замало...
приїжджай і йди на службу вертухаєм в ФСИН Тюремні структури.
тебе не хвата з твоїм фонтаном єбанутого завзяття
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

йди на службу вертухаєм

Та може він би і погодився :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та може він би і погодився :)
справжня героїчна робота для охвіцера.
він покаже цим фронтовим боягузам як треба родіну защіщать
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

приїжджай і йди на службу вертухаєм в ФСИН Тюремні структури.
тебе не хвата з твоїм фонтаном єбанутого завзяття

А вакансія командира розстрільної команди у рекрутингу є?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А далі…

Відповідно до статті 403 Кримінального кодексу України відмова від виконання бойового завдання начальника, вчинене за відсутності ознак непокори, в бойовій обстановці чи в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі. Строк – від 3-х до 7-ми років.

Я чув (від знайомих які там) що це не поодинокі випадки,дофіга таких.(а що хтось сумнівається з такими методами мобілізації?)  І стараються переважно просто їх спихнути,десь чи на полігон чи ще кудись. Не знають де дівати. Не завжди і не всюди їх відразу під суд.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я чув (від знайомих які там) що це не поодинокі випадки,дофіга таких.(а що хтось сумнівається з такими методами мобілізації?)  І стараються переважно просто їх спихнути,десь чи на полігон чи ще кудись. Не знають де дівати. Не завжди і не всюди їх відразу під суд.
Якби всі взнали масштаби цієї проблеми то... я хз що було б...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що нова версія законопроєкту про мобілізацію містить низку норм, які суперечать Конституції України.

Джерело: Лубінець у Facebook

Деталі: Зокрема Лубінець заявляє, що "нормативний казус" є у питанні порядку виїзду за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку або виключені з нього в установленому порядку.

Пряма мова: "Тут питання у відмітках: формулювання "зняти" та "виключити" з військового обліку (яке вказується у військовому квитку) на практиці стає проблемою, яка потребує урегулювання".

Також омбудсмен звернув увагу на те, що у законопроєкті вказано, що військове командування може встановлювати тимчасове обмеження права громадянина України на виїзд з країни. Там зазначили, що згідно з вимогами статті 17 Конституції України, ЗСУ та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян. Тож ці пропоновані зміни суперечать Конституції.

Пряма мова: "Окрім цього, у законопроєкті пропонують передбачити обов’язок реєструвати електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста за невиконання якого останні несуть визначену законом юридичну відповідальність. Проте таке положення законопроєкту не відповідає положенням Конституції, закону України "Про захист персональних даних", правовим позиціям Конституційного суду України щодо офіційного тлумачення права на особисте та сімейне життя".

Деталі: У нових змінах зазначене й позбавлення права на звільнення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період аспірантів, які здобувають рівень освіти за кошти фізичних або юридичних осіб на умовах контракту.

Пряма мова: "При цьому усім іншим категоріям здобувачів освіти за цих умов право на звільнення від призову зберігається. Це суперечить вимогам ст. 24 Конституції України щодо рівності прав громадян, та недопущення їх дискримінації за певними ознаками".

Деталі: Також йдеться й про питання надавання права представникам ТЦК та СП здійснювати перевірку військово-облікових документів громадян у віці від 18 до 60 років, яке суперечить головному документу країни.

Пряма мова: "Таку перевірку можуть здійснювати тільки працівники Національної поліції, а також персоналу Державної прикордонної служби України. Відповідно до ст. 17 Конституції України Збройні сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що нова версія законопроєкту про мобілізацію містить низку норм, які суперечать Конституції України.

А що по Повісткам, які вважаються врученими з дня відправлення поштою?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

4:19 - Омбудсмен Лубінець: Законопроєкт про мобілізацію містить антиконституційні норми

4:20 - Омбудсмен Лубінець: У результаті наради дійшов висновку, що зазначений законопроект необхідно ухвалити Парламентом у першому читанні. З цим і звертаюсь до народних депутатів. До другого читання зауваження від Офісу Омбудсмана можна врегулювати. Вкотре відмічаю швидке позитивне реагування з боку Міністра Оборони України!



Останнє редагування: 7 лютого 2024 00:03:17 від Полярная лисичка
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

4:19 - Омбудсмен Лубінець: Законопроєкт про мобілізацію містить антиконституційні норми

4:20 - Омбудсмен Лубінець: У результаті наради дійшов висновку, що зазначений законопроект необхідно ухвалити Парламентом у першому читанні. З цим і звертаюсь до народних депутатів. До другого читання зауваження від Офісу Омбудсмана можна врегулювати. Вкотре відмічаю швидке позитивне реагування з боку Міністра Оборони України!

 :lol:
Гібкій очєнь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якби всі взнали масштаби цієї проблеми то... я хз що було б...

Про це взагалі ніде ніхто не говорить.Навіть так звані опозиційні журналісти і блогери.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Про це взагалі ніде ніхто не говорить.Навіть так звані опозиційні журналісти і блогери.

Та чого не говорять. В телеграмі пишуть. Ну але істинним рожевим поням телеграм - то не кошерне джерело.  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та чого не говорять. В телеграмі пишуть. Ну але істинним рожевим поням телеграм - то не кошерне джерело.  :D

Вконтактє - кошерне?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Вконтактє - кошерне?

нє!
тіки аднакласнікі!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

Я чув (від знайомих які там) що це не поодинокі випадки,дофіга таких.(а що хтось сумнівається з такими методами мобілізації?)  І стараються переважно просто їх спихнути,десь чи на полігон чи ще кудись. Не знають де дівати. Не завжди і не всюди їх відразу під суд.
А я знаю випадки коли з двома рожками кидали на танковий прорив - НАКАЗ такий був
так що з контексту вирвати можна все що завгодно
   

Цю тему переглядають:

joracheb, PlusPlus, Motorhead і 17 гостей
 
Повна версія