Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

зато живой.

Ага. І судимість гаситься. Янук от і президентом став.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А що буде з тими в кого ні Дії ні смартфону нема.
Їм кінець. Читав офіцера на фб, він розлючений і вимагає дати йому піхоту, яким чином її наберуть неважливо, хоч бусіком, хоч пижежені, хоч стріляні, але дайте. І така думка починає превалювати, бо офіцерів і командирів купа, а піхоти нема.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Їм кінець. Читав офіцера на фб, він розлючений і вимагає дати йому піхоту, яким чином її наберуть неважливо, хоч бусіком, хоч пижежені, хоч стріляні, але дайте. І така думка починає превалювати, бо офіцерів і командирів купа, а піхоти нема.

Вывод напрашивается сам собой - офицеры и командиры резко становятся пехотой.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А призивають 55 + ?
Питання щоб уявити ситуацію
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

офіцерів і командирів купа, а піхоти нема

А потім втрати і дайте ще  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Можна подумати, ти б не забув, якби для бронювання не треба було.

Дають лише на 50%, а прогнали через ТЦК усіх. Частина вже служить. Мінуси офіційного працевлаштування.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

офицеры и командиры резко становятся пехотой.

Але такого не роблять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дають лише на 50%, а прогнали через ТЦК усіх. Частина вже служить. Мінуси офіційного працевлаштування.
Можна було звільнитись.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але такого не роблять.
Не положено.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хай тікають, швидше все наїбнеться

А нещодавно ти співав по іншому, що прийдеться служити у кацапів. А тепер - пох і ну його нах?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але такого не роблять.

то від майора вже сидять далеко
мій швагро лейтенант
на бахмутському працює на рівні з рядовими
недавно у них з броні випав чувак, загубили
потім вернулися його забрати, а він ногу зламав при падінні
то швагру сестра сказала, що краще б ти зламав і я мала б пару місяців спокій і сон
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то швагру сестра сказала, що краще б ти зламав і я мала б пару місяців спокій і сон

Сумно.  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

От у мене щомісяця мінімалка і буде пенсія 2500 якщо доживу.
Прийшла повіска поперся в ТЦК  X(
Я розумніший за тих людей?

Якшо.
Алеж кримінальна справа лишатиметься. От при спробі оформити пенсію тебе й працевлаштують на видобуток граніту.  ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А нещодавно ти співав по іншому, що прийдеться служити у кацапів. А тепер - пох і ну його нах?

Звісно, доведеться, а ти як думав? Чи ти пропонуєш усім загинути з лопатами проти танків?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Алеж кримінальна справа лишатиметься. От при спробі оформити пенсію тебе й працевлаштують на видобуток граніту

Ми мабуть пишемо про різні речі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Можна було звільнитись.

А можна було і втекти  :weep: Кожен сам собі обирає шлях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А можна було і втекти  :weep: Кожен сам собі обирає шлях.
ШляК  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дають лише на 50%, а прогнали через ТЦК усіх. Частина вже служить. Мінуси офіційного працевлаштування.

А при чому всі? Це ж не працює так, що подаються списки усіх працівників на бронювання, а рандомом відбираються 50%. Коли ти йшов в ТЦК, то вже знав, що ти будеш в списку на бронювання, отже шанси бути мобілізованим мінімальні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Звісно, доведеться, а ти як думав? Чи ти пропонуєш усім загинути з лопатами проти танків?

Ну, загинеш під Нарвою.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звісно, доведеться, а ти як думав? Чи ти пропонуєш усім загинути з лопатами проти танків?

Я пропоную заткнутися вумникам, які мають броню і яким пох.уй окрім роздачі дуже цінних порад.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, загинеш під Нарвою.

Під Краковом
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Під Краковом

Нє. До Кракова йому не добратися ні як. Жешув заважає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А при чому всі? Це ж не працює так, що подаються списки усіх працівників на бронювання, а рандомом відбираються 50%. Коли ти йшов в ТЦК, то вже знав, що ти будеш в списку на бронювання, отже шанси бути мобілізованим мінімальні.

То трохи інакше працює: у нас облік ведеться для всіх військовозобов'язаних.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я пропоную заткнутися вумникам, які мають броню і яким пох.уй окрім роздачі дуже цінних порад.

Держава вирішує, давати чи не давати, так що звиняй, інститут броні не просто так придумали
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То трохи інакше працює: у нас облік ведеться для всіх військовозобов'язаних.

Ясно, що для всіх - інакше де б взялося 50% тих, кого можуть мобілізувати. Просте питання - коли ти йшов в ТЦК для уточнення даних, то знав, що тебе збираються бронювання, чи ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То трохи інакше працює: у нас облік ведеться для всіх військовозобов'язаних.
Ясно, що для всіх - інакше де б взялося 50% тих, кого можуть мобілізувати. Просте питання - коли ти йшов в ТЦК для уточнення даних, то знав, що тебе збираються бронювати, чи ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ясно, що для всіх - інакше де б взялося 50% тих, кого можуть мобілізувати. Просте питання - коли ти йшов в ТЦК для уточнення даних, то знав, що тебе збираються бронювання, чи ні?

Планували, але це не точно, це все ще на початку війни вирішували, хтось встиг втекти, то люди відпадали, замість них уже заходили інші, частина застрягла на окупованих територіях або загинула, короче, трохи рандому там було.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А когось одразу мобілізували, хтось добровільно пішов
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Планували, але це не точно, це все ще на початку війни вирішували, хтось встиг втекти, то люди відпадали, замість них уже заходили інші, частина застрягла на окупованих територіях або загинула, короче, трохи рандому там було.

Ну, так є нюанс - йти в ТЦК з ймовірністю бути мобілізованим, скажімо з ймовірністю 0.2 і 0.9.
Ти йшов з першою ймовірністю, а риторика більшості твої постів щодо мобілізації, ніби це було навпаки.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Кто пугает что мобилизуют для войны с НАТО - есть предложения сразу отпустить желающих воевать с русскими но в войсках НАТО!
Зачем тут оставлять мобресурс?
Откройте границу - усилите НАТО мотивированными добровольцами :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мотивированными добровольцами

Ага. Такими як я  :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, так є нюанс - йти в ТЦК з ймовірністю бути мобілізованим, скажімо з ймовірністю 0.2 і 0.9.
Ти йшов з першою ймовірністю, а риторика більшості твої постів щодо мобілізації, ніби це було навпаки.

Є таке.
Я от знав, що є болячки. Думав буду обмеженим то хоч щось.
Розумію тих, хто немає нічого і боїться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ігор Куліковський
5 год  ·
Крінж і треш легко перетворюється на диверсію і саботаж.
А демотивація - стає нашим кредо.
Командир бригади:
«Треба цивільним прострілювати коліно, якщо він не виходить з автівки на вимогу ТЦК»
А нафіг мені потім потрібен піхотинець з простріленим коліном? А моїй країні - ненависть мого народу? І громадянин з простріленим коліном.
Командир (не знаю якого рівня):
«Мені пофіг, що з вами буде. Зараз же автомати і на 200-300 розрахуйсь»
Відеоролик з інтернету. І можна говорити про вороже ІПСО, але я й сам багато чув про таке ж, дослівно:
«Я не буду ризикувати своїми погонами. А людей нам ще воєнкомати пришлють»
Командир бригади, котрий налипував з документами. А потім кліпає СЗЧ на солдатів й офіцерів, котрі в нього навіть службу не проходили.
Бо в руки командира потрапила ціла печать з гербом, а свої бока й фальсифікації прикривати треба.
І липові БЧС та звіти про отримане й списане забезпечення, подані наверх - теж треба оправдати.
Таких штучних «СЗЧшників» по країні - на цілі бригади, я думаю.
Хтось несподобався, хтось «не дала», кого усвідомлено довели, кого тупо загубили десь по дорозі чи в посадках, хто й дійсно був «мертвою душею» для звітування.
В мене самого поруч таких десятки ходять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Командири їм натворили - як ото банківські клерки на документи клієнтів кредити в інших банках оформляли. Приблизно так же.
Якийсь командир погрожує на дорозі волонтерші - пристрелю, мовляв. Вона пише, збентежена, в мережі, їй у відповідь - «йдинахуй!»
В одному батальйоні одночасно два командири! В одні й ті ж дні обидва херачать накази, документи персонального обліку, ліплять одну й ту ж печатку.
Й обидва пишуть «командир в/ч А…»
Потім солдати все це розхльобують. Вірніш, кажуть, що ніяк не розхлібають.
Про родини навіть не згадую.
Ще один - лупашить наказ, де об‘являє, що він сам один мобілізував десятки людей. Котрі - о, диво! - насправді до його приходу там вже проходили службу за контрактом.
І знову липа і фальсифікат - у вищі штаби.
Персональщики руками з жопи пишуть під це ліві документи, праві - гублять.
Облік військ і їх забезпечення - та піхуй! Дасть Бог усі загинуть! А не дасть - об’явимо в СЗЧ, в відказники, в непокору чи ще в шось.
Головне, щоби цим обдарованим було тепло й затишно.
Бо ті ж гроші, що й у піхотинця, котрий на передку херячить, втрачати не хочеться. І на той самий передок йти не хочеться.
Кстаті, це не масово. Хоч і системно. За спостереженнями більше грішать ті новостворені командири та штабні, котрих витягли незрозумілим кандибобером з гражданки, здули з них пил тунеядства, і якимось дивом одразу поставили командирами та штабними.
Наче кадрових чи контрактників хоч з якоюсь військовою освітою, досвідом та професійною відповідальністю не вистачало.
Як воно так сталося - хз, да?
Загадка, да?
Ніяких правил. А потім дивуємося - о, а чо ухилянти ухиляються?
І з телевізорів та інтернетів
- стріляти в коліно, під@рів; не мужики, стерилізувати, арештувати майно, лоботомію прямо в паспорт! А паспорт забрати!
Ось мені, чесно кажучи, піднадоїло вже все це чути про мій народ скопом без розбору. Про народ, котрий я пообіцяв захищати.
Яким би він зараз не був.
Може просто нормально правил гри дотримуватися, якою б вона страшною не була? Чітких, зрозумілих і непорушних правил.
І пахать та вйобувать, працюючи з цим народом і з простим солдатом.
Народ вище і важливіше за президента.
За парламент, кабінет міністрів і всі суди, разом взяті.
За правоохоронні і прокурорські структури. І за армію теж.
Народ вище і важливіше за державу та її територію.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вибачте, але хтось же мав про це нагадати.
Тим більше - український народ.
Якщо якась державна людина стверджує, нав’язує чи робить щось протилежне - це порушення присяги. Клятви. Це зрада в її чистому вигляді.
Якщо для когось народ - ху@овий, бо не слухається,
то це його власний прой@б.
А не народ - х..ня, солдат - х..ня.
Єслі шо - то може досвіданя?
Може поїхати будь-який втомлений геній до іншого народу. Наприклад у Францію - і стати її Наполеоном.
Або в Англію - і стати її Ріші Сунаком. В Ізраїль - Голдою Меїр.
Чи в Каліфорнію, США - і стати її Шварцнеггером.
Але всі вже все прохавали, у всьому світі.
І стане він скоріш за все іншими приїжджими - Лазаренком, Коломойським чи Ківою.
А, і ще одне…
На Січі - котра поки що була найбільшою історичною квінтесенцією Українськості - не всі були козаками.
Ти попробуй ще, щоби тебе признали козаком.
А ті, що були козаками, могли і гетьманів з отаманами відмудохати.
І це не «революційність народних мас». Це просто така склалася жага до правди й справедливості.
Такий ось Українідад!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Командири їм натворили - як ото банківські клерки на документи клієнтів кредити в інших банках оформляли. Приблизно так же.
Якийсь командир погрожує на дорозі волонтерші - пристрелю, мовляв. Вона пише, збентежена, в мережі, їй у відповідь - «йдинахуй!»
В одному батальйоні одночасно два командири! В одні й ті ж дні обидва херачать накази, документи персонального обліку, ліплять одну й ту ж печатку.
Й обидва пишуть «командир в/ч А…»
Потім солдати все це розхльобують. Вірніш, кажуть, що ніяк не розхлібають.
Про родини навіть не згадую.
Ще один - лупашить наказ, де об‘являє, що він сам один мобілізував десятки людей. Котрі - о, диво! - насправді до його приходу там вже проходили службу за контрактом.
І знову липа і фальсифікат - у вищі штаби.
Персональщики руками з жопи пишуть під це ліві документи, праві - гублять.
Облік військ і їх забезпечення - та піхуй! Дасть Бог усі загинуть! А не дасть - об’явимо в СЗЧ, в відказники, в непокору чи ще в шось.
Головне, щоби цим обдарованим було тепло й затишно.
Бо ті ж гроші, що й у піхотинця, котрий на передку херячить, втрачати не хочеться. І на той самий передок йти не хочеться.
Кстаті, це не масово. Хоч і системно. За спостереженнями більше грішать ті новостворені командири та штабні, котрих витягли незрозумілим кандибобером з гражданки, здули з них пил тунеядства, і якимось дивом одразу поставили командирами та штабними.
Наче кадрових чи контрактників хоч з якоюсь військовою освітою, досвідом та професійною відповідальністю не вистачало.
Як воно так сталося - хз, да?
Загадка, да?
Ніяких правил. А потім дивуємося - о, а чо ухилянти ухиляються?
І з телевізорів та інтернетів
- стріляти в коліно, під@рів; не мужики, стерилізувати, арештувати майно, лоботомію прямо в паспорт! А паспорт забрати!
Ось мені, чесно кажучи, піднадоїло вже все це чути про мій народ скопом без розбору. Про народ, котрий я пообіцяв захищати.
Яким би він зараз не був.
Може просто нормально правил гри дотримуватися, якою б вона страшною не була? Чітких, зрозумілих і непорушних правил.
І пахать та вйобувать, працюючи з цим народом і з простим солдатом.
Народ вище і важливіше за президента.
За парламент, кабінет міністрів і всі суди, разом взяті.
За правоохоронні і прокурорські структури. І за армію теж.
Народ вище і важливіше за державу та її територію.

Притягнув прокацапський висер.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ІПСО підїхало, по ходу набрали бухгалтерів з рекрутингу  :lol:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 X(  X(  X(

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ІПСО підїхало, по ходу набрали бухгалтерів з рекрутингу  :lol:

Показати зображення...

20 млн? Это за что?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

,
   

Цю тему переглядають:

sv, vovarpd і 14 гостей
 
Повна версія