Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну так. Добровільно поновлявати дані не ішов.
Проте, як я бачу, прийти по повістці краще, ніж через бус.
все ти чітко зробив. мулюдець.
дас штімт. яволь. з бусиками швах.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

про інших не думай

Та я не думаю.
Просто тема така. Про досвід взаємин з тцк.
   
таких історій десятки тисяч. якби він "не втік" то вже би був в учебці.
змінив квартиру ? в Ужгород втік ? кажи чесно. ну не сидить жеш він в Парку на лавочці  :D

Виіхав з Чернівців до себе в область де народився.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дас штімт. яволь

Треба Швейка перечитати  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

б***ь, ви дограєтеся до того, що бачитимете, як кацапи гратимуть ваших жінок і дітей. Уйобки...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба Швейка перечитати  :D
і фільм "ДМБ" переглянути. теж шедеврально.

Сложный был год: налоги, катастрофы, проституция, бандитизм и недобор в армию. С последним мириться было нельзя, и за дело принялся знающий человек — наш военком. ...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

згадав як я йому в шутку розповідав

То ти співучасник  :D

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сьогодні їхала в маршрутці до Черкас. На блокпосту маршрутку зупинили і перешмонали всіх особєй мужского полу. Дітей поперепитували здалеку, по скільки років - повірили на слово, старих мужиків не чіпали, але знайшли таки одненького козла атпущєнія на всю маршрутку. Такого товстезного мужчинку років 30. І здалеку почали вимагати від нього документи. Сказав, що немає при собі. Навісили йому, що він і не перебуває на обліку. Тьотки як почали огризатися. Кадрочь, нас було троє. Ми одного словесно випіздили із маршрутки. Пригрозив, що покличе поліцейського. Йому на заміну прийшов інший зубастіший військовий, молодший. То ми цьому як увалили піздюлєй, то він чортихався і плювався, його остання фраза в маршрутці була до водія: "Ладно, їдь, бо що цим курям докажеш".  А нам було похуй. Нехай хоч і глечиками б назвав, абои у піч не ставив. Тільки він вийшов з маршрутки, я зразу ж на весь салон: "Хууух, відгавкали, паєхалі, бля дь!!"  :gigi:


Так, не правильно. Але він теж чіясь дитина...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

б***ь, ви дограєтеся до того, що бачитимете, як кацапи гратимуть ваших жінок і дітей. Уйобки...

це ти кому написав ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сьогодні їхала в маршрутці до Черкас. На блокпосту маршрутку зупинили і перешмонали всіх особєй мужского полу. Дітей поперепитували здалеку, по скільки років - повірили на слово, старих мужиків не чіпали, але знайшли таки одненького козла атпущєнія на всю маршрутку. Такого товстезного мужчинку років 30. І здалеку почали вимагати від нього документи. Сказав, що немає при собі. Навісили йому, що він і не перебуває на обліку. Тьотки як почали огризатися. Кадрочь, нас було троє. Ми одного словесно випіздили із маршрутки. Пригрозив, що покличе поліцейського. Йому на заміну прийшов інший зубастіший військовий, молодший. То ми цьому як увалили піздюлєй, то він чортихався і плювався, його остання фраза в маршрутці була до водія: "Ладно, їдь, бо що цим курям докажеш".  А нам було похуй. Нехай хоч і глечиками б назвав, абои у піч не ставив. Тільки він вийшов з маршрутки, я зразу ж на весь салон: "Хууух, відгавкали, паєхалі, бля дь!!"  :gigi:


Так, не правильно. Але він теж чіясь дитина...

ТЦКшкинки уйобки. Я не сперечаюся. Але ховатися за спідницею - це ницо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ТЦКшкинки уйобки. Я не сперечаюся. Але ховатися за спідницею - це ницо.

ти кому це кажеш ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

це ти кому написав ?

Це на загал тим, хто "уникає". Без конкретики. Якось, перебуваючи у відпустці, зустрів у районі Привокзальної одне тєло, яке попередило мене, що біля "Скрині" ходять воєнкоми. Я ледве стримався.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я заходжу в цю гілку та іноді офуєваю. Як добре, що не беру з собою у відпустку М67....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти кому це кажеш ?

Конкретна відповідь на конкретний допис (як баби відбили чийогось синочка). А що?

Останнє редагування: 11 січня 2024 23:06:04 від Navas
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То пипець, панове. Просремо державу. Шукайте в собі трохи мужності, блін.
   
Оголошення від Victory Drones для жінок, що несуть службу у підрозділах Сил безпеки і оборони України:

"Ставай операторкою FPV-дрона!

Відчуваєш, що керувати дроном твоє? Впевнена, що можеш зробити для захисту країни більше, опанувавши цю навичку?

Тоді реєструйся на курс FPV-пілотування для військовослужбовиць від Victory Drones!

Що ти отримаєш на виході:

▪️Навички пілотування та застосування FPV-коптерів у бойових умовах
▪️Знання з інженерії FPV-дронів
▪️Матеріально-технічне забезпечення (дрони, спорядження).

Курс доступний лише для жінок, що несуть службу у підрозділах Сил безпеки і оборони України. Виклик за офіційним відрядженням!

Долучайся та зроби крок назустріч технологічному майбутньому!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQKvW-8w6XFbqQAlGjESOMfOoezcWirL0Dz0ZYICPNPrbKqA/viewform

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не хотів тут писати——але нехай(
Хороший знайомий довгий час оминав ці всі призови(——айтішнік, не самий здоровий, та й жінка хвора з малою дитиною—— не до арміі кароче пацан(
На його очах два випадки було в Чернівцях як "загрузили в бусік" людей(
Ну і якось знов перевірка документів( а внього була якась "відмазка"——чи то не прописаний там де треба, чи то "бронь")——
І перевірили його ті документи——і виявилось що "можна пакувати"(——
Привезли у військомат——за пів години пройшов комісію—— сказали за дві години поідеш на полігон.
Попросився додому речі зібрати та з дружиною попрощатися(——
Відвезли додому—— піднявся на другий поверх за речами ——та й виліз через вікно на дах——і дахами чкурнув(((
Ось така історія(
Незакінченна(

Закінчення там буде просте. Кримінальна відповідальність. Рано чи пізно виловлять його. Якщо пройшов медкомісію і додому пустили по речі то скоріше за все вже мобілізаційне дали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мій молодший брат пройшов процедуру у Львові: бусік - конкретна військова частина. за останні два тижні.  (tu)
нЕ служив. не має кафедри. був " обмежено придатний у воєнний час" .
зараз має новий військовий квиток і розпреділення у конкретну в/ч.

питайтесь .  :-)o
Скільки років?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я заходжу в цю гілку та іноді офуєваю. Як добре, що не беру з собою у відпустку М67....
Поганий народ попався, так? Перестріляв би всіх, ех? :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Поганий народ попався, так? Перестріляв би всіх, ех? :-)o

Та ні. 2004 і 2013/2014 я бачив НАРОД. Сподіваюся його ще розбудити. Достукатися. А М67 не стріляє. Сумно просто … і гидко.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Переплисти Тису - доброчин. Це пипець (мєрзость), панове.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

чому такий вереск?
невже так важко самому, без бусіка прийти, встати на облік?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

невже так важко самому, без бусіка прийти, встати на облік?

Сами же неправильно формулируете.
Какой к лешим учёт? Все работающие давно на учёте. Офицеры запаса на учёте. Медики большинство на учёте.

Речь идёт о мобилизации.
Так и надо спрашивать: неужели так тяжело пойти добровольцем?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все работающие давно на учёте.

Купа людей неофіційно працює, або фопом.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сами же неправильно формулируете.
Какой к лешим учёт? Все работающие давно на учёте. Офицеры запаса на учёте. Медики большинство на учёте.

і що заважає надіслати чи вручити повістку за адресою котра відома?
нафуя іх в трамваі роздавати?
Доречі, якщо переселенець, повинен поновити дані свого знаходження.
це так важко зробити?


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

і що заважає надіслати чи вручити повістку за адресою котра відома?
нафуя іх в трамваі роздавати?
Доречі, якщо переселенець, повинен поновити дані свого знаходження.
це так важко зробити?

Та розіслати вже повістки всім. Не приходять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Доречі, якщо переселенець, повинен поновити дані свого знаходження.
це так важко зробити?

Зараз будь який контакт з ТЦК без броні то гарантований полігон.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Конкретна відповідь на конкретний допис (як баби відбили чийогось синочка). А що?

ок. зрозуміло.  (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

і що заважає надіслати чи вручити повістку за адресою котра відома?
нафуя іх в трамваі роздавати?
Доречі, якщо переселенець, повинен поновити дані свого знаходження.
це так важко зробити?

Повістка військовозобовязано му згідно існуючого Закону може бути вручена : особисто в руки під підпис за місцем проживання чи реєстрації.
ще питання ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скільки років?

37
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в черговий раз переконуюсь що тут здебільшого пишут ті хто взагалі дупля не дає в темі мобілізації.
за дуже рідким виключенням.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Повістка військовозобовязано му згідно існуючого Закону може бути вручена : особисто в руки під підпис за місцем проживання чи реєстрації.
ще питання ?

питання звичайно є, але не мені, діаспорі іх задавати
це прерогатива мешканців Украіни, іх ставити і відповідати
якщо незнаєш відповіді, - дій за законом Украіни
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

питання звичайно є, але не мені, діаспорі іх задавати
це прерогатива мешканців Украіни, іх ставити і відповідати
якщо незнаєш відповіді, - дій за законом Украіни
от власне про це і є ця гілка.  :D гуд лак пані.
Повістка військовозобовязано му згідно існуючого Закону може бути вручена : особисто в руки під підпис за місцем проживання чи реєстрації.
ще питання ?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от власне про це і є ця гілка.  :D гуд лак пані.
Повістка військовозобовязано му згідно існуючого Закону може бути вручена : особисто в руки під підпис за місцем проживання чи реєстрації.
ще питання ?

якість роботи ВЛК. Наприклад.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якість роботи ВЛК. Наприклад.

ніяка. ти здоровий апріорі якщо не інвалід. підеш на фронт.
живи із цим.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

згідно Закону який є (а поданий нарешті проект про зміни) тобі і мені повістку військкомат може вручити тіко за місцем нашої з тобою прописки. особисто в руки і під підпис. другу частину з підписами вони забирають.
от тому хочуть змінити Закон щоб повістку ми отримували в телефоні чи по емейлу чи шо і яким чином - вони зараз вигадують.  :laugh:
а від пакування в бусіки єдиний рецепт - "битися і втікати".  :D 
бо з ТЦК не випускають нікого поки повістку не підпишеш.
ну власне про це і гілку цю відкрили колись.
Мені вкинули в поштову скриньку, я й прийшов) але ще у 2015 р., там і відірвали другу частину з підписами. У влк не те, що міряли тиск, а навіть лор був, дивився в носа)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ніяка. ти здоровий апріорі якщо не інвалід. підеш на фронт.
живи із цим.

На жаль переважно так. Особливо якщо прямо з бусіка попасти без заздалегідь підготовлених виписок. Звичайно має значення і регіон і конкретні ТЦК. Але в загальному так
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мені вкинули в поштову скриньку, я й прийшов) але ще у 2015 р., там і відірвали другу частину з підписами. У влк не те, що міряли тиск, а навіть лор був, дивився в носа)

В 2015 була зовсім інша історія. Реально хворих ніхто не рухав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от власне про це і є ця гілка.  :D гуд лак пані.
Повістка військовозобовязано му згідно існуючого Закону може бути вручена : особисто в руки під підпис за місцем проживання чи реєстрації.
ще питання ?

ага
то простіше вручити повістку в трамваі, а не за містом проживання, котре зарегестровано і відомо
це не питання
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія