Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

якщо не буде ні зброї ні грошей від союзників, то нафуя війську 500 тис. мобіків?? з лопатами, чи що, будуть воювати?

Мабуть мають бути і зброя і гроші.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Я так зрозумів, варіант сходити в ТЦК не розглядається… Ну тоді нема що нарікати, коли потягнуть у ТЦК. Тут багато хто просив законні підстави, ось вам.

Можна й не ходити. Написано шо електронний кабінет буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Що тобі заважає з'їздити в Україну і порішати всі питання в ТЦК на місці?

Мова була про постанову на консульський облік у Польщі. Як би я став на ньго в Україні?  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти от неповних два жопомий а пафосу про користь як у того,що воює за батьківщину. а в нього набагато більший влад в життя країни ніж в такого жопомия ,що втік.як заяць в час небезпеки і пробує своїми нензними виплатами прикрити голу дупу боягуза (просто відкупитися і заглушити совість.якщо вона є). ось де суть всього і хто скільки вносить вкладу в Україну. А у мене технічно ,як громадянина тої країни вже давно її нема (ти так і не зрозумів чому ), як у нєвзорова (він  то завжди підкреслює коли йому кажуть що він росскій гражданін). тільки у нього ідеолологічно відраза до сьогоднішньої параші,а у мене просто з примхи долі і з почуттям полегкості що здохла так здохла. Тому я не ковбасник,не жопомий *не той стимул), просто політемігрант,що встиг вскочити в останній вагон поїзда станції що змила історія зі сцени людства
 Але тобі то просто не зрозуміти бо постосвковість так залишилася твоїм ментальним ярмом. Тому ти і так легко рванув туди стати жопомиєм БЕЗ причини ,що є гоноровою. Бо постсовок,де там до гонору,там страх за своє нензне життя навіть як шанс мізерний його втратити. най тратять інші,а ти краще клозети митимеш у пана Едзя :D  . Бо ......
Просто політемігрант. Борець за права євреїв виїзджати на історичну батьківщину?

Останнє редагування: 26 грудня 2023 08:47:54 від Dingo
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пока из того, что поняли - всем надо сходить от 18 до 60, в течении 20 дней от старта. Что ты есть. (А кому тут же и на влк) И инвалидам и студентам и выключеным. За отметкой - был! А то штраф.
По поводу виключенных кстати вопрос. Там явно гле- то написано про снятых. Это да.
А вот то, что виключенных принудительно поновлювать на учёте будут вроде нигде в глаза не бросилось.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мова була про постанову на консульський облік у Польщі. Як би я став на ньго в Україні?  :laugh:
Консульський облік начебто ж залежав від обліку в військкоматі, чи я неправильно зрозумів?
Виправляєш бомаги в тцк і їдеш додому в Польщу ставати на консульський облік.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Консульський облік начебто ж залежав від обліку в військкоматі, чи я неправильно зрозумів?
Виправляєш бомаги в тцк і їдеш додому в Польщу ставати на консульський облік.

Та мені ні хера не треба було виправляти в ТЦК! А на консульський облік беруть тільки з картою побуту. Якої в мене нема та не треба.
От жеж чукча нєчітатель.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та мені ні хера не треба було виправляти в ТЦК! А на консульський облік беруть тільки з картою побуту. Якої в мене нема та не треба.
От жеж чукча нєчітатель.
Ок, я дійсно недостатньо пильно роздивився хитросплетіння проблем біженця в Польщі.
Проте, ти ж не хочеш бути ухилянтом? Ну, так окрім консульського обліку є варіант навідатись в український тцк, отримати всі бумаги й штампи на них, а потім з чистою совістю повернутись до польського дивану. Чи так не можна?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ок, я дійсно недостатньо пильно роздивився хитросплетіння проблем біженця в Польщі.
Проте, ти ж не хочеш бути ухилянтом? Ну, так окрім консульського обліку є варіант навідатись в український тцк, отримати всі бумаги й штампи на них, а потім з чистою совістю повернутись до польського дивану. Чи так не можна?

Не можна. Усих хто за кордоном тоді забов'язали стати на консульський облік. ТЦК тут ні до чого.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не можна. Усих хто за кордоном тоді забов'язали стати на консульський облік. ТЦК тут ні до чого.
Взагалі-то для постановки на консульський облік потрібно надати військово-облікові документи, так що тцк може виявитись очєнь даже до чого.
А на підставі якого польського документу ти перебуваєш в цій країні? В консульстві, кажуть, достатньо навіть карти резидента длуготерміновего.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так що там з інвалідами 3 групи? Підлягають призову, але можуть бути призвані лише за згодою? Тобто мають право воювати, але тільки якщо хочуть? Я правильно зрозумів?
Думаю що то через те що у багатьох липові корочки. Хто має дійсно підстави на 3 групу то мав би бути списаний через влк.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Взагалі-то для постановки на консульський облік потрібно надати військово-облікові документи, так що тцк може виявитись очєнь даже до чого.
А на підставі якого польського документу ти перебуваєш в цій країні? В консульстві, кажуть, достатньо навіть карти резидента длуготерміновего.

Військовий квиток у мене в нормі. І не потрібен був. Не свисти. Я там був.
Маю PESEL Status Ukr. Тимчасовий звхист.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не факт, що закон приймуть і не факт, що він в такому вигляді посприяє підвищенню обороноздатності, а от навіть поява його негативно вплине на економіку вже сьогодні... (
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Військовий квиток у мене в нормі

Всі так кажуть поки повістка не прийде  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Думаю що то через те що у багатьох липові корочки
До речі, дуже характерно - по Києву катається безліч машин, на яких з'явились лівою ногою намальовані значки "інвалід". Мабуть, на блокпостах менше питань, маєш право паркуватись на місцях для інвалідів - суцільний профіт. B-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Всі так кажуть поки повістка не прийде  :D

Ти себе зі мною не плутай.   :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти себе зі мною не плутай.

Та нє.
Я знав що в мене бамашка, а не військквиток.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А закордонних вже починають на форумах окучувати і заманювати в тцк  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І не потрібен був. Не свисти. Я там був.
На сайті посольства України в Польщі чітко й однозначно серед документів, потрібних для постановки на консульський облік вказано - військово-облікові документи.
Ти точно там був?
Є ще таке роз'яснення юриста:

Якщо особа виїжджає на строк більш як три місяці то вона має стати на військовий облік за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України.

У такому випадку, українці повинні особисто звернутися до закордонної дипустанови України в семиденний строк із дня прибуття до нового місця проживання.

З собою потрібно мати паспорт громадянина України та відповідні військово-облікові документи.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ВЛК в консульствах є?   :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Я просто логічно. Ото всі ломляться переоформлятись, чи буде це сприяти ефективній роботі тцк.
Ніхто ломитись не буде - більшість поховається
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ніхто ломитись не буде

Хіба що такі дурні як я  :weep:
Ті хто ховались ті і далі будуть ховатись.
Я про тих, хто вже там був і має бомагу, яку ьреба переписувати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Интересно, у кого два гражданства, нужно идти в военкомат ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

На сайті посольства України в Польщі чітко й однозначно серед документів, потрібних для постановки на консульський облік вказано - військово-облікові документи.
Ти точно там був?
Є ще таке роз'яснення юриста:

Якщо особа виїжджає на строк більш як три місяці то вона має стати на військовий облік за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України.

У такому випадку, українці повинні особисто звернутися до закордонної дипустанови України в семиденний строк із дня прибуття до нового місця проживання.

З собою потрібно мати паспорт громадянина України та відповідні військово-облікові документи.

До голови своєї той сайт приклади. Може допоможе. І юриста туди саме приклади. Я у консульстві був.
   
Не факт, що закон приймуть
Гадаю, що приймуть +/- такому вигляді як є
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Интересно, у кого два гражданства, нужно идти в военкомат ?
Нужно ідті зразу нахєр)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Интересно, у кого два гражданства, нужно идти в военкомат ?

У прокуратуру, або поліцію. Явка з повинною зветься.  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо переглянути порівняльну таблицю, то складається враження що основними цілями даного законопроекту було
 1) знизити вік призовників до 25 років, і виключити положення про строкову службу
 2) розширити повноваження ГУР в частині бронювання громадян під час мобілізації
 3) ввести позасудові обмеження прав громадян за порушення законодавства про військовий облік, віддавши таке право працівникам ТЦК.
 далі несуттєві зміни
 4) рекрутингові центри - судячи із тесту це будуть військові (працівники кадрових агентств стануть військовими і будуть агітувати цивільних підписати контракт?)
 
 ну і маленька так зміна пропонується по відпусткам для військових під час дії воєнного стану
 Щорічна основна відпустка, зазначена в абзаці першому цього пункту, протягом календарного року може надаватися частинами не менше 15 календарних днів, за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.
 тобто при виконанні умов 30% надавалась, а тепер "може"
 
 в іншому там сторінками переписані цілі статті діючих законів без змін, ніби старались показати, що робота над законопроектом була дуже потужна, в той час як дійсно змін на сторінок десять не вистачає.

 не до кінця зрозуміла норма про наявність військово-облікових документів у виключених із військового обліку
 У період дії воєнного стану громадяни України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку або зняті (виключені) з військового обліку, зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ
 , при тому що згідно запропонованих змін такі документи видаються лише -
 Призовникам, військовозобов’язаним, резервістам та військовослужбовцям оформлюються та видається військово- обліковий документ, який є документом, що посвідчує особу та визначає та належність його власника до виконання військового обов'язку. Форма, порядок оформлення та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів визначається Кабінетом Міністрів України....
 та й стаття 1 ч9 відповідного закону не передбачає обов'язків для громадян що не є переліченими вище.
 
 


 
 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До голови своєї той сайт приклади. Може допоможе. І юриста туди саме приклади. Я у консульстві був.
Ну ок. На сайті посольства - брехня, а юзер ТС каже правду. Так і запишемо.
Про всяк випадок, же би знав - наразі консульські установи України ведуть військовий облік призовників, військовозобов’язаних і резервістів, які перебувають на тимчасовому консульському обліку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пан не чув про ВПН?

Пану гугл видав інформацію з офіційних засобів масової інформації? З телемарафону?

слухайте,ви ж з Франківська,тому бодай посоромились би писати,що ви-ВПН, і забирати можливість отримати допомогу у тих,хто її реально потребує
Бо ось такі біженці з умовного Львова,Франківська або Ужгорода-це ж ганьба в принципі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А оці що всю ніч тут сдрочили дописи - це хто?
Майбутне ополчєніє? В такому випадку треба переходити на інший режим дня - вночі спиш - вдень строчиш  :help:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Конспірологічна версія (у тій чи іншій формі вже траплялася у дописах на фупі) - шантаж партнерів (зброю дафай!)  можливим массовим неконтрольованим потоком чоловіків через кордон. Треба уявляти як виглядає кордон з Угорщиною, наприклад. Просто огороди соток на 10-50, деінде кукуруза неприбрана, низькорослі персики, яблуні та горіхи. Це все тягнеться на десятки км, прикордонники - хлопчики та дівчатка.  Ну може є якийсь спецназ. А скільки його?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ну ок. На сайті посольства - брехня, а юзер ТС каже правду. Так і запишемо.
Про всяк випадок, же би знав - наразі консульські установи України ведуть військовий облік призовників, військовозобов’язаних і резервістів, які перебувають на тимчасовому консульському обліку.

Довбень. Мені у консульському обліку відмовили.
Чукча зовсім нє чітатєль.  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мені у консульському обліку відмовили.

Ти мабуть від того дуже засмутився.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

?single
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ти мабуть від того дуже засмутився.

Саме так.
Доречі читай, 3.14здабол, якшо вмієш. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Палатка зимой должна быть обязательно двойная (две палатки, натянутые одна поверх другой).

Буржуйки должны быть обязательно закопаны в землю, чтоб поддувало, куда засасывается тягой холодный воздух, было на полметра примерно ниже уровня общего пола в палатке. Тогда самый холодный воздух скатывается в эти ямы с буржуйками, а на уровне пола температура уже достаточно комфортная.

Ну и топить эти буржуйки надо постоянно. Ночью особенно. Обычно дневальных назначают, которые по очереди топят, пока другие спят.

При службе в СА при совке я много времени проводил на полигонах и жил а палатках, в том числе и зимой, прчем не такой, как сейчас, а с минус 15 и снегом в лесу по пояс. Никто не болел простудным ничем. Но дров мы не жалели — пилили и рубили лес шо дурные

Ага -ага це в 18-20 років. Вірю. Я в 24 чи в 25 років у лісі на ставку під кригу провалився по ялинку ходив. По груди провалився. кілька кілометрів додому йшов. І нічого. Зараз без шарфа вийду і все. Ангіна як мінімум. Тому що мені не 25ть а до 60ти повернуло. Всьому друже свій час. Не потрібно виробленим дядькам 45+ по палатках сидіти.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

https://t.me/voynareal/79908?single

Зараз усі тутешні кастрати просто збожеволіють від такої злочинної влади!  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Саме так.
Доречі читай, 3.14здабол, якшо вмієш. :)
Та я то не в Кракові, мені то нащо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Та я то не в Кракові, мені то нащо.

Так. Читати тобі не треба. Зайве для тебе вміння.   :laugh:
   

Цю тему переглядають:

rutina1, Denbora, Засіб, Kalistrat (+ 1 прихованих) і 24 гостей
 
Повна версія