Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

І в мене ще радянський. Теж 55 рочків мені, за тиждень. Присягу не приймав, щоправда в партизани отримав повістку в 2006-му, не ходив,бо мав бронь. Питання - носити мені той військовий з собою, і взагалі, які мають бути доцільні кроки, щоб не порушувати закон, згідно з яким мав з'явитися до ТЦК в перші дні війни? (тупо не чув про це тоді)

звання яке хоч?
якщо охвіцер чи камандір, то це одне (треба конкретно рахувать)
якщо рядовий - ти вже давно не військовозобов'язаний

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Рядовий. А чому не військовозобов'язний? Знаю, і в 59 служать.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Рядовий. А чому не військовозобов'язний? Знаю, і в 59 служать.

тому що до 2014го року рядові виключалися з обліку у 40 років
У 50+ служать:
- охвіцери/камандіри
- ті, хто написав заяву про поновлення на обліку (тобто фактично добровольці)
- сержанський склад, кому у 2014му було менш 45 років

ти не є військовозобов'язаним згідно законодавства
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дякую )
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, взагалі то підприємства всіх заставляють вставати на облік
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Примус = бунт
Не буде ніякого бунту, всіх потіхоньку підгребуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, взагалі то підприємства всіх заставляють вставати на облік

Закон уважно перечитай - "військовозобов'язаних"
Якщо за віком тебе вже виключили з обліку, то поновлення виключно добровільне.
Тому намагаються у купі документів підсунути на підпис заяву про поновлення на обліку.
Не побачив та підписав - іди до війська.
Дуже багато дядьків 50+ так попалися, бо не знають законодавства та своїх прав.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо за віком тебе вже виключили з обліку, то поновлення виключно добровільне.
Тому намагаються у купі документів підсунути на підпис заяву про поновлення на обліку.
Не побачив та підписав - іди до війська.
Дуже багато дядьків 50+ так попалися, бо не знають законодавства та своїх прав.


https://тсн/ukrayina/mobilizaciya-v-ukrayini-kogo-mozhut-ponoviti-na-viyskovomu-obliku-ta-prizvati-do-viyska-2291647.html
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

https://тсн/ukrayina/mobilizaciya-v-ukrayini-kogo-mozhut-ponoviti-na-viyskovomu-obliku-ta-prizvati-do-viyska-2291647.html

гарний юрист. Певно, у ТЦК працює?

Немає у законодавстві процедури поновлення на військовому обліку, окрім за власною згодою
От немає, й усе
Тобто законно поновити на обліку можливо тільки, й виключно, якщо буде написана відповідна заява

Про те, що виключені з військового обліку "не мають права на відстрочку" - дякую, поржав з "юриста".
Звичайно не мають права, бо вони не є військовозобов'язаними, а, значить, не підлягають мобілізації від слова зовсім.

Й юрист вміло міксує поняття "знятий з обліку" та "виключений з обліку", намагаючись старанно заплутати читача

Слідкуйте за руками!

Знять з обліку залишаються військовозобов'язаними, а, отже, підлягають взяттю на облік та мобілізації
Виключені - ні

   
тому що до 2014го року рядові виключалися з обліку у 40 років
У 50+ служать:
- охвіцери/камандіри
- ті, хто написав заяву про поновлення на обліку (тобто фактично добровольці)
- сержанський склад, кому у 2014му було менш 45 років

ти не є військовозобов'язаним згідно законодавства

Я колись вичитував ті норми закону і приміряючи на себе теж щось таке знаходив((——
Тобто якщо я ніколи не був в арміі і мав на руках тільки таку синю бумажку——типу "приписне свідоцтво"(?)——то мене вже виключили з обліку?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то мене вже виключили з обліку?
Ні.
Ти особа, яка ухиляється від призову.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Примус = бунт
Не сміши
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А тепер показую на пальцях, чому рядові 50+ не можуть бути мобілізовані

1. Закон про військовий обов'язок та військову службу
https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2232-12#Text

стаття 1, частина 9

військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави;


2. той же закон

Стаття 32. Переведення військовозобов'язаних у відставку

1. Військовозобов'язані, які досягли граничного віку перебування в запасі, а також визнані військово-лікарськими комісіями непридатними для військової служби у воєнний час, виключаються з військового обліку і переводяться у відставку.


3. той же закон

Стаття 33. Загальні правила військового обліку

1. Військовий облік громадян України поділяється на облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.


4. Найголовніше. Стаття 28 того же закону
У нинішній (діючій) редакції вона виглядає як:

Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі
1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.
2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:
1) перший розряд - до 35 років;
2) другий розряд - до 60 років.


Оцим ТЦК й апелює. АЛЕ!
У редакції від 25 березня 2014 року (ДО змін, що відбулися 1 квітня 2014 року, ага, законодавці у нас юмористи!) вона виглядає ось так:
 
Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування
                військовозобов'язаних у запасі

     1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що
встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.

     2. Військовозобов'язані,  які перебувають у запасі  та  мають
військові  звання рядового,  сержантського і старшинського складу,
поділяються на розряди за віком:

     1) перший розряд - до 35 років;
     2) другий розряд:
     рядовий склад - до 40 років;
     сержантський і старшинський склад:
     сержанти і старшини - до 45 років;
     прапорщики і мічмани - до 50 років.


Й тільки 1го квітня 2014го був піднятий вік до 50 років (а потім й до 60ти)

Тобто. Виходячи з того, що закони не мають зворотньої дії в часі, ті рядові, хто досяг 40 років ДО 1го квітня 2014 року виключаються з обліку й переводяться у відставку.
Незалежно від того, що потім підняли граничний вік, бо це вже стосується тих, до 40ка не досяг а той момент.

Але, законодавством передбачено добровільне поновлення на обліку за бажанням, що стосується усіх до 60 років.

Все. Крапка. Дядьків 50+, хто рядові, просто дурять й підсовують в стосі паперів заяву про поновлення на обліку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

Я колись вичитував ті норми закону і приміряючи на себе теж щось таке знаходив((——
Тобто якщо я ніколи не був в арміі і мав на руках тільки таку синю бумажку——типу "приписне свідоцтво"(?)——то мене вже виключили з обліку?
Тобі 60? Якщо ні то не виключили, хоча якщо є вади розумові - то влк, психіатр і виключать)
Травма голови теж підходить якщо пошкоджено мозок
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Я колись вичитував ті норми закону і приміряючи на себе теж щось таке знаходив((——
Тобто якщо я ніколи не був в арміі і мав на руках тільки таку синю бумажку——типу "приписне свідоцтво"(?)——то мене вже виключили з обліку?

1. у виші був? На військову кафедру ходив?
2. який вік?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

1. у виші був? На військову кафедру ходив?
2. який вік?

ага виходячи з ніку - 1974 року народження
мушу розачарувать - з вірогідністю у 90% з обліку не виключено
А причина дуже проста
Виключають з обліку не у день народження, а раз на рік (якщо не помиляюсь, у лютому-березні)
Якщо тобі тільки не пощастило народитися у січні, то тебе не виключили, а далі вже змінили закон, й автоматом тебе не виключили за віком
   
ага виходячи з ніку - 1974 року народження
мушу розачарувать - з вірогідністю у 90% з обліку не виключено
А причина дуже проста
Виключають з обліку не у день народження, а раз на рік (якщо не помиляюсь, у лютому-березні)
Якщо тобі тільки не пощастило народитися у січні, то тебе не виключили, а далі вже змінили закон, й автоматом тебе не виключили за віком

А що зі статусом "рядовий"?——
Він всім поголовно призначається?
Я наприклад в арміі ніколи не був(
У вищі був—але не закінчив.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А що зі статусом "рядовий"?——
Він всім поголовно призначається?
Я наприклад в арміі ніколи не був(
У вищі був—але не закінчив.
Перше КПП в Україні і кайданки.
А там вже визначать ким будеш служити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А що зі статусом "рядовий"?——
Він всім поголовно призначається?
Я наприклад в арміі ніколи не був(
У вищі був—але не закінчив.

ну, якщо військової кафедри не було, то звання теж не дали, значить рядовий
просто "приписне" не показник, є навіть у багатьох ахвіцєрів-піджаків, бо "бланків нема", тому військових квитків їм не давали (хоча були зобов'язані видать)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо рядовий - ти вже давно не військовозобов'язаний
смиявсь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, а що... І радянську у 1986 і українську, звичайно... У лютому 23 року... Військовий квиток не замінили, сказали бланків нема :) Так радянський і є...

Показати зображення...
новый выдают военный, старый радянский забирают

странно то как в квитни 22 бланки були, а зараз нема
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А що зі статусом "рядовий"?——
Він всім поголовно призначається?
Я наприклад в арміі ніколи не був(
У вищі був—але не закінчив.
приезжай узнаешь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

приезжай узнаешь

 Я теж не служив і рядовий
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я 1966 року народження.
Мене викликали до военкомату у травні 2007-го, вилучили військовий квиток, та посвідчення працівника московської військової прийомки й сказали - гуляй.
На той час я якраз вже відбув свої 15 років невиїздного за допуском й з полегшенням здихався тих документів.
Зосталося на пам'ять тільки посвідчення з військового підприємства де працював після армії й до розпаду союзу.
І одразу скажу для допитливих - то був не Южмаш.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Новий військовий документ на "бланк" дають тільки військовим - мобілізованим. Для інших - нема, ліплять документ " тимчасове посвідчення" на аркуші а4.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тимчасове посвідчення" на аркуші а4.

В мене на а5
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В мене на а5

Добре що не на а3 :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Добре що не на а3 :)
О!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Після пресухи стало більш менш зрозуміло - ТЦК діє на свій (Генштабу?) розсуд - і трошки поза межами закону.
Виконуючи всім зрозуміле військове завдання по захисту України. Без огляду на те, хто та з яких коштів буде виплапчувати пенсії, лікування, санаторіїї, родинам загиблих і т.д.

От дивіться. Три дні назад помер мобілізований троюрідний брат. Помер, фактично, від раку, будучи у штаті відповідної бригади.
Похорон пройшов відповідно - з мітінгом, почесним караулом, коштом держави (у особі "воєнкомату").
Але паралельно приходить повідомлення про СЗЧ. Тобто,його немає у госпіталі. У госпіталі сказали їдь поки додому (він безнадійний був - рак горла). Дома і вмер. І платити тепер не треба.
Окрема історія - отримання УБД. Два поранення, з контузією. Але нічого так і не оформили, потім захворів. От і все...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:



Все. Крапка. Дядьків 50+, хто рядові, просто дурять й підсовують в стосі паперів заяву про поновлення на обліку.
Це роблять ще з 2015 року.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

pal юридично правий, і це працювало б в правовій державі, для  поновлення на обліку мужиків віком від 40+ у 2014 році треба було змінити ст.58 Конституціі, але ж голосів у парламенті не було для такого. Чому  влада зелених не зробила цього у 2019-невідомо. В теоріі любий , кому в 2014 було більше 40(рядового складу) і якого зараз намагаются силою мобілізувати може звернутись до суду.Звичайно, наші суди навряд чи стануть на захист такого, але є примарний шанс, що родичі такого загиблого через європейській суд отримають клмпенсацію
й
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Руководителей предприятий обяжут лично доставлять в ТЦК своих сотрудников, которые прописаны в другом городе.

Об этом заявил начальник службы по связям с общественностью командования Сухопутных войск Владимир Фитьо.

Он напомнил, что сейчас военнообязанный при смене места жительства имеет семидневный срок, чтобы встать на учет в местный ТЦК. Если он этого не сделал, то становится уклонистом.

Когда электронный реестр военнообязанных «Оберег» будет синхронизирован с другими государственными реестрами, ТЦК будут видеть, что гражданин был зарегистрирован в Киеве, а сейчас работает, например, во Львове.

"Тогда будет просто обращение к владельцу его предприятия, любой формы собственности о том, что данному гражданину необходимо явиться в Лычаковский ТЦК города Львова. И руководитель предприятия будет обязан лично доставить этого военнообязанного в ТЦК и СП", - заявил Фитьо.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Руководителей предприятий обяжут лично доставлять в ТЦК своих сотрудников, которые прописаны в другом городе.

Об этом заявил начальник службы по связям с общественностью командования Сухопутных войск Владимир Фитьо.

Он напомнил, что сейчас военнообязанный при смене места жительства имеет семидневный срок, чтобы встать на учет в местный ТЦК. Если он этого не сделал, то становится уклонистом.

Когда электронный реестр военнообязанных «Оберег» будет синхронизирован с другими государственными реестрами, ТЦК будут видеть, что гражданин был зарегистрирован в Киеве, а сейчас работает, например, во Львове.

"Тогда будет просто обращение к владельцу его предприятия, любой формы собственности о том, что данному гражданину необходимо явиться в Лычаковский ТЦК города Львова. И руководитель предприятия будет обязан лично доставить этого военнообязанного в ТЦК и СП", - заявил Фитьо.

"Руководітєль" скаже - заяву на стіл і гуляй. Або військовозобов'язаний сам покладе заяву на стіл...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

"Руководітєль" скаже - заяву на стіл і гуляй. Або військовозобов'язаний сам покладе заяву на стіл...

А если сотрудник на удаленке работает?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А если сотрудник на удаленке работает?

Ну то буде руководітєль довго і нудно спілкуватися з тцк. Його достане і буде - читай попередній мій допис.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В мене на фірмі троє звільнилося за 2023 рік тому що отримали повістки в тцк через відділ кадрів, ще мінімум двох не прийняли бо вони не принесли документи по військовому обліку... Так що - плавали, знаємо...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В мене на фірмі троє звільнилося за 2023 рік тому що отримали повістки в тцк через відділ кадрів, ще мінімум двох не прийняли бо вони не принесли документи по військовому обліку... Так що - плавали, знаємо...

Тоже такое было. Но смогли принять как ФОП.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тоже такое было. Но смогли принять как ФОП.

ФОП сам повинен подавати інформацію про своїх працівників, так що доберуться і до нього.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Керівників підприємств зобов'яжуть особисто доставити в ТЦК своїх співробітників, які прописані в іншому місті.

У мене проблема. Я - керівник. Прописаний в іншому місті. А живу ще в іншому.
 :rotate:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Керівників підприємств зобов'яжуть особисто доставити в ТЦК своїх співробітників, які прописані в іншому місті.

У мене проблема. Я - керівник. Прописаний в іншому місті. А живу ще в іншому.
 :rotate:

Довбні в ТЦК до сих пір не знають, що прописка в Україні в принципі не є обов'язковим атрибутом так сказати...
   

Цю тему переглядають:

Alex677 і 15 гостей
 
Повна версія