Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

А тем кто на фронте вам респект и уважуха.
Но мы тоже не сиси мьем а востанавливаем инфраструктуру
Я думаю смогу управлять дроном но не все с бригады это могут сделать там всем 45+
Но не уверен что из вашей роты будет 100% которые смогут сделать разрушеную котельну с нуля.
Не критикуйте нас. Без тыла войну не выиграть
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Если можно простить то прошу извините меня за эти посты.

Реально сорвался.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Если можно простить то прошу извините меня за эти посты.

Реально сорвался.

Та забей , нашим все не так, даже если ВВХ в этой котельне сжечь и то будут недовольные чем то

Останнє редагування: 22 жовтня 2023 19:32:41 від Billi
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та забей , нашим все не так, даже если ВВХ в этой котельне сжечь и то будут недовольные чем то

 (tu) Дрова не из той смереки или не дай бог Ахметовский антроцит  :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Если можно простить то прошу извините меня за эти посты.

Реально сорвался.

Аеліт лікуєт. Він свого добився
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Харашо бути анархістом і космополітом за спинами патріотів і ЗСУ.
А так би хуйло швидко з тебе зробив би кусок мʼяса і навчив як родіну любіть, і спробуй щось п*изданути про анархізм і що війна не така, відразу буде тобі десяточка за дискредитацію

я ні за чиїми спинами. . для будь якого озброєного силовика я. беззбройний - кусок мяса. жоден силовик мен ене захищає. кожен силовик виконує накази того хто їм платить. це влада. і це інтереси  влади вони захищають . а не мене . і інтереси влади абсолютно ні в чому не співпадають з моїми. ні до війни ні після. так що засуть своє зомбування про 'захист' собі в дупу. там де твій фейковий патріотизм. всі тру патріоти на фронті. а той хто не на фронті   і зве себе патріотом - є лайно. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Аеліт лікуєт. Він свого добився

ні. яке 'лікування'(
ми всі в одній субмарині. що тоне. і ви ще знаходете в собі сили гризти одне одного. а того хто каже - треба змінитись бо інакше втонем - ви ладні з.їсти. по вашому - добра україні зиче лиш той хто одягнувши вишиванку співає хвалебні осанни всьому українському .
 
ідіотизм . хронічний
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ні. яке 'лікування'(
ми всі в одній субмарині. що тоне. і ви ще знаходете в собі сили гризти одне одного. а того хто каже - треба змінитись бо інакше втонем - ви ладні з.їсти. по вашому - добра україні зиче лиш той хто одягнувши вишиванку співає хвалебні осанни всьому українському .
 
ідіотизм . хронічний

Твк шо, ти про зціляючу евтаназію не думав?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Твк шо, ти про зціляючу евтаназію не думав?

я то ні. але мене тривожить. що ти про неї думаєш. нав.язливо.
одумайся. життя прекрасне попри все. пам.ятай. ти завжди дуже потрібен. і податковій. і тцк. і особисто зеленському з єрмаком.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я то ні. але мене тривожить. що ти про неї думаєш. нав.язливо.
одумайся. життя прекрасне попри все. пам.ятай. ти завжди дуже потрібен. і податковій. і тцк. і особисто зеленському з єрмаком.

Я так не страждаю як ти. Ти прямо чемпіон фупа по анальним болям
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я так не страждаю як ти. Ти прямо чемпіон фупа по анальним болям

не флуди
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не флуди
:weep:
Сцуко.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:weep:
Сцуко.


Скажи?   :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 :weep:  :weep:

мамчурь просить не флудити

Дожились!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мамчурь просить не флудити
Тому що відповідальний!  (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ні за чиїми спинами. . для будь якого озброєного силовика я. беззбройний - кусок мяса. жоден силовик мен ене захищає. кожен силовик виконує накази того хто їм платить. це влада. і це інтереси  влади вони захищають . а не мене . і інтереси влади абсолютно ні в чому не співпадають з моїми. ні до війни ні після. так що засуть своє зомбування про 'захист' собі в дупу. там де твій фейковий патріотизм. всі тру патріоти на фронті. а той хто не на фронті   і зве себе патріотом - є лайно. 
Все це досужий п*іздьош. Тебе ніхто не посилає в мʼясні штурми, ти сидиш на форумі і дрищеш.
Прийде хуйло тебе швиденько візьмуть за сраку, і станеш ти справжнім куском мʼяса, а не як зараз тільки в хворій уяві.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все це досужий п*іздьош. Тебе ніхто не посилає в мʼясні штурми, ти сидиш на форумі і дрищеш.
Прийде хуйло тебе швиденько візьмуть за сраку, і станеш ти справжнім куском мʼяса, а не як зараз тільки в хворій уяві.

та зі мною все зрозуміло. ) я не патріот. не кріпак. мені абсолютно не цікаві кордони конкуруючих банд-влад.
патріот у нас ти. і до тебе теж немає питань. ти лайно а не патріот. бо всі патріоти - на фронті. а не на фронті і ті хто звуться патріотами - це брехуни . лайно. а не патріот. і лайно. а не людина

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та зі мною все зрозуміло. ) я не патріот. не кріпак. мені абсолютно не цікаві кордони конкуруючих банд-влад.
патріот у нас ти. і до тебе теж немає питань. ти лайно а не патріот. бо всі патріоти - на фронті. а не на фронті і ті хто звуться патріотами - це брехуни . лайно. а не патріот. і лайно. а не людина
Всім посрать хто ти, а особливо хуйлу. Для нього ти будеш просто кусок гівна на утилізацію.
Такшо молись на ЗСУ і патріотів щоб хуйло до тебе не добралося.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Всім посрать хто ти, а особливо хуйлу. Для нього ти будеш просто кусок гівна на утилізацію.
Такшо молись на ЗСУ і патріотів щоб хуйло до тебе не добралося.

так само як і для будь якого укрдержчиновника

та що ми все про мене та про мене. у нас патріот ти і радєтєль за кордони. - ну на словах. а на ділі. шмат брехливого лайна.  (tu)

мЕрзость
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну шо блин диванные петухи.
Сейчас опять еду на котельную в село где сегодня уже были прилеты.
Еду не в бронике не в каске не БМП или БТР
А на легковушке
И я не знаю вернусь я или нет.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вот такая жизнь м работа около нуля.  :-B
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/huyovy_kharkiv/128610


мої брати в 95-й бригаді
от вони кажуть, що треба більше зброї, а не людей
людей багато в тилу, їх не можуть кинути, бо просто немає на чому і чим
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мої брати в 95-й бригаді
от вони кажуть, що треба більше зброї, а не людей
людей багато в тилу, їх не можуть кинути, бо просто немає на чому і чим

Тут все відносно. Одному командиру вистачить коли в його людей є автомат і пара набоїв, а другий буде вимагати і автомат, і засоби захисту, і медичку, і, і...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут все відносно. Одному командиру вистачить коли в його людей є автомат і пара набоїв, а другий буде вимагати і автомат, і засоби захисту, і медичку, і, і...

....і нових людей побільше. Бо старі у ТАКОГО командира швидко закінчуються ідучі в атаки по мінних полях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

....і нових людей побільше. Бо старі у ТАКОГО командира швидко закінчуються ідучі в атаки по мінних полях.

Так миж мясом не воюем, наговариваете вы. :(
Или все же воюем
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут все відносно. Одному командиру вистачить коли в його людей є автомат і пара набоїв, а другий буде вимагати і автомат, і засоби захисту, і медичку, і, і...

Від стилю командування багато що залежить. У ЗСУ любителів воювати м'ясом вистачає, все-таки багато мобілізованих офіцерів ще радянського гатунку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

И все таки где миллион солдат, если на фронте нет их "катастрофически" B-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

И все таки где миллион солдат, если на фронте нет их "катастрофически" B-)

Безпосередньо на ЛБЗ тримають відносно небагато, якщо порівняти з загальною кількістю
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Безпосередньо на ЛБЗ тримають відносно небагато, якщо порівняти з загальною кількістю
Але з бусіків чомусь не в тил
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але з бусіків чомусь не в тил

По-різному буває. Знайомого, що я вже згадував, готують зараз на відправку за кордон, щось буде вчити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/huyovy_kharkiv/128610

все згідно мого прогнозу  :super:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

*
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут все відносно. Одному командиру вистачить коли в його людей є автомат і пара набоїв,
...а кирзачі і онучки хай свої з дому беруть.
і пінджак якийсь темніший щоб не було помітно ворогу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

все згідно мого прогнозу  :super:

Показати зображення...
крім того, жінки менші за розміром, отже ворогові тяжче попасти в них кулею.
менші за розміром - дешевші для Держ.Бюджету будуть взуття, одяг, бронежилети. Тут і там по 1см тканини менше - ось хтось і зможе купити собі невелику віллочку біля Марбельї.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

...а кирзачі і онучки хай свої з дому беруть.
і пінджак якийсь темніший щоб не було помітно ворогу.

Ага, он у моего малого выдали оружие ну состояние куй с ним но некоторым придется бодатсо за него бо по документам весь автомат на одном номере а по факту франкенштейн.

ну да к сути, оружие выдали, пострелять сводили ну выдали шо мол все для чистки покупайте сами, даже пиналы уебищные зажали. :facepalm1:

ни масла ни приспособлений для чистки, отака у нас переможна армія :facepalm1:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ага, он у моего малого выдали оружие ну состояние куй с ним но некоторым придется бодатсо за него бо по документам весь автомат на одном номере а по факту франкенштейн.

ну да к сути, оружие выдали, пострелять сводили ну выдали шо мол все для чистки покупайте сами, даже пиналы уебищные зажали. :facepalm1:

ни масла ни приспособлений для чистки, отака у нас переможна армія :facepalm1:
А на якій він лінії?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А на якій він лінії?

Какая линия, это учебка :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 30 гостей
 
Повна версія