Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

я це знаю все. Але нажаль я не влада.

))) як це ти не влада. та ж конституція . цитую.

Стаття 5
Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

щоправда. найсвободолюбивіші наймайданніші люди в світі - українці. хором вторять власть імущим. що 'демократія зараз несе загрозу українській державності'
отака загрозлива  українська демократія) чидержавність
агов. сша. тут демократія в небезпеці .
але
це нога того кого треба нога


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

))) як це ти не влада. та ж конституція . цитую.

Стаття 5
Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

щоправда. найсвободолюбивіші наймайданніші люди в світі - українці. хором вторять власть імущим. що 'демократія зараз несе загрозу українській державності'
отака загрозлива  українська демократія) чидержавність
агов. сша. тут демократія в небезпеці .
але
це нога того кого треба нога

Гарна у нас Конституція. Без іронії. А ще була гарна Конституція у СССР, сталінська 1936 року. Вгадай чи ще вони дуже-дуже схожі, крім того що обидві гарні по змісту?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гарна у нас Конституція. Без іронії. А ще була гарна Конституція у СССР, сталінська 1936 року. Вгадай чи ще вони дуже-дуже схожі, крім того що обидві гарні по змісту?

вони дістались одному і тому ж народові. )з якого всливає одна і та та ж влада однієї і тієї ж якості .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сорі якщо було. не слідкую за всіма новинами і дописами цієї теми.

Як стало відомо журналістам у неділю, 15-го жовтня, два громадянина, що входили до команди обслуги жіночої команди ФК Кривбас (Кривий Ріг) втекли з розташування команди і не повернулись на батьківщину. І це не єдині погані новини для криворізького спорту. Двоє чоловіків, співробітників футбольного клубу, в зарубіжного турне не повернулись, вони зникли в Швеції в невідомому для керівництва напрямку.

Керівництво криворізького клубу запевняє, що не сприяло втікачам, а, навпаки, одразу повідомило про дезертирів правоохоронцям, прикордонникам та в Міністерство спорту, яке надавало дозвіл про перетин кордону чоловікам призовного віку.

Як відомо з відкритих джерел, лишились в Швеції Роман ЛОПАТІН, який займався соціальним маркетінгом клубу (SMM - Social Media Marketing), та фотограф Роман МЕДВЕДЄВ.

................... ................... ....
СССР і Північна Корея у всій красі. Хоча і звідти так масово не тікали. Це вже дно.

80-е годы.
— Что такое Малый театр?
— Это Большой театр после завершения зарубежных гастролей.

Було вже, прямо в цій гілці
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

У Верховну Раду подано на розгляд законопроект №8029 (від 13.09.2022 "Про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України"). Він допоміг би врегулювати питання виїзду чоловіків за кордон у особливий період, але лише якщо вони забезпечать гарантовану фінансову підтримку ЗСУ.
Там говориться, якщо військовозобов'язаний чоловік напише заяву про добровільну оплату — 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (13420 гривень) із щомісячною сумою перерахування на рахунок ЗСУ, що дорівнює податкам з мінімальної зарплати (2697,5 грн) . У підтвердженні йдеться про добровільний обов'язок поповнювати рахунок та дозвіл на перерахування цих грошей на ЗСУ.
Є рішення і щодо тих, хто скористається можливістю, поїде, але сплачувати внески не буде. Тоді проти таких людей буде запроваджено санкції — заборону на в'їзд до України, зокрема. Повернутись вийде у тих, хто сплатить усе, що він "заборгував.

Хіба таке можливо, не пустити у країну громадянина цієї країни? :S
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У Верховну Раду подано на розгляд законопроект №8029 (від 13.09.2022 "Про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України"). Він допоміг би врегулювати питання виїзду чоловіків за кордон у особливий період, але лише якщо вони забезпечать гарантовану фінансову підтримку ЗСУ.
Там говориться, якщо військовозобов'язаний чоловік напише заяву про добровільну оплату — 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (13420 гривень) із щомісячною сумою перерахування на рахунок ЗСУ, що дорівнює податкам з мінімальної зарплати (2697,5 грн) . У підтвердженні йдеться про добровільний обов'язок поповнювати рахунок та дозвіл на перерахування цих грошей на ЗСУ.
Є рішення і щодо тих, хто скористається можливістю, поїде, але сплачувати внески не буде. Тоді проти таких людей буде запроваджено санкції — заборону на в'їзд до України, зокрема. Повернутись вийде у тих, хто сплатить усе, що він "заборгував.

Хіба таке можливо, не пустити у країну громадянина цієї країни? :S

Маячня, шукайте 10000 баксів (а зараз і більше), і буде вам щастя
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У Верховну Раду подано на розгляд законопроект №8029 (від 13.09.2022 "Про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України")
знову мазурашу автор? )
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну в останні роки багато в кого незаконно забрали громадянство. Тому можуть так само не законно і не впускати. Але думаю то все фейк.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ворожі наративи

п***а это а не наративы.
Это чмо себя позиционировало как ББ на стройке.
Какой бля на стройки эпилептик чтоб с лесов ебнулся и сели все.
Оно просто конченое похоже по жизни типа  этого который везде свою книгу рекаламирует ник забыл.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

п***а это а не наративы.
Это чмо себя позиционировало как ББ на стройке.
Какой бля на стройки эпилептик чтоб с лесов ебнулся и сели все.
Оно просто конченое похоже по жизни типа  этого который везде свою книгу рекаламирует ник забыл.

) лайно ти. а не людина.
на будівництві дуже багато видів робіт. не всі вони висотні.
але звідки тобі то знати) твоє - то зноса та врот)
щодо цього епілептика. генезису епілепсії не знаю. не цікавився. виглядає моторошно. це
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

цей коля сирота. з рідних лиш сестри . випивав.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на відміну від вас. тут сидячих патріотів які прагнуть територілаьної цілісності. патріотом коля не є. територіальна цілісність йому глибоко в носі. але мобілізували його. а не вас. патріотів.
лайно. ви. а не люди.
що аж світетесь патріотством - але влаштувались в комункотельню щоб взяти бронь)

це мерзость. це реально ваша патріотична мерзость. тіпи
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на відміну від вас. тут сидячих патріотів які прагнуть територілаьної цілісності. патріотом коля не є. територіальна цілісність йому глибоко в носі. але мобілізували його. а не вас. патріотів.
лайно. ви. а не люди.
що аж світетесь патріотством - але влаштувались в комункотельню щоб взяти бронь)

це мерзость. це реально ваша патріотична мерзость. тіпи

Аеліт взявся за старе - брансбойд з гівном в руки і гойда поливати все навколо
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Аеліт взявся за старе - брансбойд з гівном в руки і гойда поливати все навколо

Та оно конченое по жизни у меня оно давно в Венечкин скрипт полного игнора засажено.
Я даже не знал что оно из под шконки выползло.
У меня стойкое ощущение что он свой буй только в зеркале видит.  :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на відміну від вас. тут сидячих патріотів які прагнуть територілаьної цілісності. патріотом коля не є. територіальна цілісність йому глибоко в носі. але мобілізували його. а не вас. патріотів.


Ну тут так. 1000000%


лайно. ви. а не люди.


а от тут(конкретно по цій темі)  не треба узагальнювати. Більшість "патріотів" в цю гілку все ж не заходять. Їм вона не цікава. Ну хіба сказати своє - "сцикуни" і побігти срати далі. Бо не вони, ні їх діти, ні їх рідні воювати не будуть. Або зараз вони ще впевнені що не будуть  :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на відміну від вас. тут сидячих патріотів які прагнуть територілаьної цілісності. патріотом коля не є. територіальна цілісність йому глибоко в носі. але мобілізували його. а не вас. патріотів.

Взагалі я помітив шо найпалкіші прихильники територіальної цілосності крім мажорів-відкуплених це чорнороті бабища. Особисто декількох знаю. Син чи чоловік у ЖОДНОЇ не воює. В однієї син років 23-24 десь у Києві. В другої дочка і зять десь за кордоном і тд. Знаю ще одну вдову, яка без Крима і дихати не може, хоча там ні разу у житті не була. Все по турціях-епибтах літала.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Комусь територіальна цілісність в носі, а хто все життя наближував прихід хуйломіра своїм кацапоязичієм, але ж для закону всі рівні - мобілізували - йди воюй, життя жорстоке до помилок.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Аеліт взявся за старе - брансбойд з гівном в руки і гойда поливати все навколо


мамчурь і так довго протримався, покосив під адеквата з тиждень

Ну що зробиш якщо зміст життя у нього такий - інакше ніхто уваги не звертає

Болячка його сильніше нього

Але до честі фупчеків на нього мало хто ведеться -крім самих наївних та нестриманих
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

по цьому епілептику колі. мені невідомо. чи його ансильницьки призвали. чи він сам. за браку можливості інакше заробити . пішов( і такі випадки не поодинокі серед колишніх робітників будівництв) чи він служив раніше вармії. чи він десь лікувався обстежувався по своїй епілепсії. можливо і ні бо він як то кажуть ' з неблагополучної родини' а потім і зовсім сирота. випивав.

респект тим. у кого слова не розходяться з вчинками. хто вважа себе патріотом і ним є. настала війна пішли воювати. на фронт. я не розділяю , як анархіст. їх погляди .але поважаю

а не никаються по тилам всілякими засобами купуючи собі тилову посаду і почесне в патріотсуспільстві звання ' захисник'

є багато таких хто і до війни бив себе пяткою в груди ' я патріот україна від сяну і до дону' . брав - і бере нині -  участь у запеклих форумних суперечках з кацапами - ми ще кубань брянщину воронежчиун заберем після відбиття криму і донбасу. а як прийшла віійна - переховуються ухиляються беруть кочегарські броні - хай за нас чернь воює ми цінніші в тилу - ми назвем себе о. волонтерами. себе назвем. або як тягнибок. - і остап бендер. 'я по організаційних питаннях і загальному керівництву'

 



   
Re: Попередження від військкомату  8-:

по цьому епілептику колі. мені невідомо. чи його ансильницьки призвали. чи він сам. за браку можливості інакше заробити . пішов( і такі випадки не поодинокі серед колишніх робітників будівництв) чи він служив раніше вармії. чи він десь лікувався обстежувався по своїй епілепсії. можливо і ні бо він як то кажуть ' з неблагополучної родини' а потім і зовсім сирота. випивав.

респект тим. у кого слова не розходяться з вчинками. хто вважа себе патріотом і ним є. настала війна пішли воювати. на фронт. я не розділяю , як анархіст. їх погляди .але поважаю

а не никаються по тилам всілякими засобами купуючи собі тилову посаду і почесне в патріотсуспільстві звання ' захисник'

є багато таких хто і до війни бив себе пяткою в груди ' я патріот україна від сяну і до дону' . брав - і бере нині -  участь у запеклих форумних суперечках з кацапами - ми ще кубань брянщину воронежчиун заберем після відбиття криму і донбасу. а як прийшла віійна - переховуються ухиляються беруть кочегарські броні - хай за нас чернь воює ми цінніші в тилу - ми назвем себе о. волонтерами. себе назвем. або як тягнибок. - і остап бендер. 'я по організаційних питаннях і загальному керівництву'

Ну так якщо немає документів, то як можна перевірити, що він епілептик?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну так якщо немає документів, то як можна перевірити, що він епілептик?

я не знаю чи є в нього документи по епілепсії.  . я не знаю чи він  казав що він епілептик на влк чи сам захотів мобілізуватись. мені лиш в тел розмові сказали. 'колю памятаєш.  припадочного - = мобілізіровали '
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я не знаю чи є в нього документи по епілепсії.  . я не знаю чи він  казав що він епілептик на влк чи сам захотів мобілізуватись. мені лиш в тел розмові сказали. 'колю памятаєш.  припадочного - = мобілізіровали '

Якщо немає виписок із лікарні чи медичної карти відповідної, це до сраки, що там кажеш
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо немає виписок із лікарні чи медичної карти відповідної, це до сраки, що там кажеш

Ну, і якщо немає довідки про зараження ВІЛом, то звісно- ти здоровий бугай  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Ну, і якщо немає довідки про зараження ВІЛом, то звісно- ти здоровий бугай  :gigi:

вже не канає, з ВІЛ теж вже гребуть
https://tsn. ua/exclusive/mobilizaciya-obmezheno-pridatnih-u-vlk-rozpovili-yak-vidbiratimut-do-viyska-cholovikiv-iz-virusnimi-gepatitami-ta-rozladami-psihiki-2410372.html
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо немає виписок із лікарні чи медичної карти відповідної, це до сраки, що там кажеш

то навіщо тоді влк. для галочки?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то навіщо тоді влк. для галочки?
Серед виявлених проблем, що стосуються дотримання прав людини:

відсутність єдиного реєстру військовозобов’язаних із відповідним наповненням щодо історії хвороби,
формальність у проходженні ВЛК («Скарги є? Немає? Придатний!»),
корупційна складова,
недотримання електронної черги,
невиконання вимоги Постанови КМУ від 18.04.2023 №343 щодо долучення до здійснення медоглядів цивільних закладів охорони здоров’я та ін.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то навіщо тоді влк. для галочки?

Ти там взагалі був чи в тебе довідка про інвалідність є?  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти там взагалі був чи в тебе довідка про інвалідність є?  :gigi:

я ніколи не записувався в патріоти. і поясни. мені і собі. як мене. анархіста. має цікавити будь яка територіальна цілісність. ци кріпацтво до податкови\військоматів

а ти у нас відомий патріот.і поборник територіальних цілісностей і кордонів. то ж . до тебе закономірне питання. а чому ти власне не на фронті?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ніколи не записувався в патріоти. і поясни. мені і собі. як мене. анархіста. має цікавити будь яка територіальна цілісність. ци кріпацтво до податкови\військоматів

а ти у нас відомий патріот.і поборник територіальних цілісностей і кордонів. то ж . до тебе закономірне питання. а чому ти власне не на фронті?)

а ти про суїцид ніколи не думав? так страждаєш, що аж боляче дивитись
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

і відповідь. чому ти. патріоте. не на фронті. лиш одна.
ти лайно а не патріот. що неможливо без буття лайном а не людини) хоча й людина . це теж . лайно а не форма життя. що вболіває за межі своїх, скота. загончиків. а не за відсутність меж
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то навіщо тоді влк. для галочки?

 :D 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а ти про суїцид ніколи не думав? так страждаєш, що аж боляче дивитись

ні. про суїцид не думав. але зі світосприйняттям тре щось робити. тре одягти якісь рожеві чи зелені окуляри . повірити в якесь зручне фентезі. типу націоналіму. релігізму. патріотизму окремої партії. чи держави. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ні. про суїцид не думав. але зі світосприйняттям тре щось робити. тре одягти якісь рожеві чи зелені окуляри . повірити в якесь зручне фентезі. типу націоналіму. релігізму. патріотизму окремої партії. чи держави. 

ну то не зовсім суїцид. Швидше евтаназія в твоєму випадку. Навколо лайно, скрізь пікараси. Постійні люті анальні болі , то ж неможливо  так жити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Ти там взагалі був чи в тебе довідка про інвалідність є?  :gigi:

ця довідка не допоможе
інваліди теж обмежено придатні зараз
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ця довідка не допоможе
інваліди теж обмежено придатні зараз

Інвалід будь-якої групи має право на виїзд, так що ні
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ніколи не записувався в патріоти. і поясни. мені і собі. як мене. анархіста. має цікавити будь яка територіальна цілісність. ци кріпацтво до податкови\військоматів

а ти у нас відомий патріот.і поборник територіальних цілісностей і кордонів. то ж . до тебе закономірне питання. а чому ти власне не на фронті?)
Харашо бути анархістом і космополітом за спинами патріотів і ЗСУ.
А так би хуйло швидко з тебе зробив би кусок мʼяса і навчив як родіну любіть, і спробуй щось п*изданути про анархізм і що війна не така, відразу буде тобі десяточка за дискредитацію
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут сука какойта долбещайся в зад мудак.
Написал что я что бы откосить от призыва
записался на кательную
Шоб ты падла так всю жизнь работал.
Бизнес скинул на жену.
Я без выходных п***а дождь холод сквозняк
Мы котельные востанавливаем по всему району
Обстрелы хуелы материалы какие есть
из серии что есть из того и лепи
половина инструметов свои.

Ебала завали суки тыловые. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/telelug/19923

Невже після цих прихильники певної політсили клоунів?

?single
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей
 
Повна версія