Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Та понятно що спілкувався не з головним воєнкомом, бесідував зі старшим лейтенантом, ким він вважається воєнкомом чи просто рекрутер, я хз.
Малося на увазі саме ці задушевні бесіди, хто бував у військоматі той зрозумів.

Ти як Сергій. Чим далі розповідаєш, тим цікавіше. Зараз виявиться що в тебе немає нирки, а зв'язківець ти по работі ключем азбукою морзе.

Ну і звісно, чекаєш дзвінка вже півроку :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та понятно що спілкувався не з головним воєнкомом, бесідував зі старшим лейтенантом, ким він вважається воєнкомом чи просто рекрутер, я хз.
Малося на увазі саме ці задушевні бесіди, хто бував у військоматі той зрозумів.
Про що я й кажу, то не военком. В перші тижні війни не до бесід зовсім було. В кращому разі могли спитати цивільну спеціальність, якщо не служив. А потім підрозділи мали головний біль, проводячи вже свої співбесіди, щоб рознести прибулих по штатному розкладу. Коли потік людей зменшився і військомати вислухали багато матючча від вояків, почали якісь бесіди проводити, щоб  краще задовольнити заявки від підрозділів. Мир  :-B

Останнє редагування: 2 липня 2023 20:04:43 від Kren
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/voynareal/64651

ну ми казали що ТЦК це дно і незаконне формування і діє незаконними методами.
а мене за цю правду зцикуном і ухилянтом тут обзивають вже півроку. :D

неза Баром вони стріляти в людей почнуть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І потім в армію?  8-:

в Дублянах ці виродки стоять на зупинці маршруток.
в 19-00 роботяги домів приїхали то усіх пакують в бус. потім їздять по домах шоб документи люди взяли - і відразу в Моршин в частину. половини Дублян вже немає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в Дублянах ці виродки стоять на зупинці маршруток.
в 19-00 роботяги домів приїхали то усіх пакують в бус. потім їздять по домах шоб документи люди взяли - і відразу в Моршин в частину. половини Дублян вже немає.
А ми з каців ржем  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ми з каців ржем  :(

я про це з початку весни писав. мене обзивають. не вірять. товариша так там забрали. через два тижні у нього третя дитинка народилася. дівчинка :)
і таке по усіх селах навколо Львова які відносяться до Львівського району.

Останнє редагування: 2 липня 2023 22:16:58 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/voynareal/64651
А це що за бандюки?!. :S
Це ж порушення приватності житла, хіба ні?
Не представилися, не пред"явили документів, погрожують мешканцям.
Так будь хто може одягнути військову форму, наклепати типу посвідчень і ходити по хатам...
Ми точно йдемо в Європу?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
N88

Ми точно йдемо в Європу?

Щоб йти в Європу треба щоб було чому йти.
Методи не схвалюю, але розумію.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А це що за бандюки?!. :S
Це ж порушення приватності житла, хіба ні?
Не представилися, не пред"явили документів, погрожують мешканцям.
Так будь хто може одягнути військову форму, наклепати типу посвідчень і ходити по хатам...
Ми точно йдемо в Європу?
прикинь. А ще можуть у тебе в хаті евакуйованих поселити.


17) встановлювати для фізичних і юридичних осіб військово-квартирну повинність з розквартирування військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, особового складу служби цивільного захисту, евакуйованого населення та розміщення військових частин, підрозділів і установ;
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Щоб йти в Європу треба щоб було чому йти.
Методи не схвалюю, але розумію.
А от мені страшно. Так можуть не лише тцк-шники по хатам лазити, а будь-хто. Форми військової вистачає в Україні.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

прикинь. А ще можуть у тебе в хаті евакуйованих поселити.


17) встановлювати для фізичних і юридичних осіб військово-квартирну повинність з розквартирування військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, особового складу служби цивільного захисту, евакуйованого населення та розміщення військових частин, підрозділів і установ;
Можете мене не лякати.
У мене майже рік жили дві сім"ї переселенців, 4 кота і 2 собаки. Безкоштовно.)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в Дублянах ці виродки стоять на зупинці маршруток.
в 19-00 роботяги домів приїхали то усіх пакують в бус. потім їздять по домах шоб документи люди взяли - і відразу в Моршин в частину. половини Дублян вже немає.
Виродки ті, хто сподіваються відсидітись за спиною тих, хто зараз воює, і ти один із них.  (td)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Виродки ті, хто сподіваються відсидітись за спиною тих, хто зараз воює, і ти один із них.  (td)

ну ми знаємо що у тебе бронь. з воєнкомом каву пєш. ми це вже півроку читаємо який ти герой. у у мене немає броні якшо шо на відміну від тебе. краще закрий вже нарешті хлєбало і перестань брехати бо це огидно читати.

чи ти в ТЦК якраз і працюєш ? признавайся, вояка інтернетний.

Останнє редагування: 2 липня 2023 23:50:20 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну ми знаємо що у тебе бронь. з воєнкомом каву пєш. ми це вже півроку читаємо який ти герой. у у мене немає броні якшо шо на відміну від тебе. краще закрий вже нарешті хлєбало і перестань брехати бо це огидно читати.

чи ти в ТЦК якраз і працюєш ? признавайся, вояка інтернетний.
не сцикливим ухилянтам закривати мені рота, якщо сцишся, то пуняйся тихенько, закрий хліборізку, і не борзій обзиваючи виродками тих, хто можливо вчора воював.
І не ганьби свій нік кацапам на сміх. (td)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти спочатку сходи у військомат, щоб щось авторитетно стверджувати.
Не знаю нащот рядового складу, а мене воєнком задушевно співбесідував мабуть з півгодини, уточнював мої персональні дані, агітував ідти в армію, розказував скільки платитимуть, чому навчатимуть і таке інше.

ога. і що тобі воєнком задушевно сказав ?
що ти герой і пацан а ми усі зіикуни і ухилянти ?
чому ти не на війні у такому випадку ?
спробуй, дядя пояснити свою піврічну брехню. чому тебе не забрали ти ж воїн певне ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не сцикливим ухилянтам закривати мені рота, якщо сцишся, то пуняйся тихенько, закрий хліборізку, і не борзій обзиваючи виродками тих, хто можливо вчора воював.
І не ганьби свій нік кацапам на сміх. (td)
я тобі можу закрити одним плювком. не хами, дядя, не бикуй, будь чемним.
герой . ти повне сміття брехун і ухилянт. ти вже так забрехався шо тобі залишилось просто хамити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ога. і що тобі воєнком задушевно сказав ?
що ти герой і пацан а ми усі зіикуни і ухилянти ?
чому ти не на війні у такому випадку ?
спробуй, дядя пояснити свою піврічну брехню. чому тебе не забрали ти ж воїн певне ?
Ще раз кажу, перестань ховатися, візьми у руки повістку і сходи по ній у військомат, зроби той мінімум щоб щось 3.13здіти у цій темі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ще раз кажу, перестань ховатися, візьми у руки повістку і сходи по ній у військомат, зроби той мінімум щоб щось 3.13здіти у цій темі.

дядя, перестань хамити і не позорся.
з воєнкомами у нього забушевні розмови і він не на війні. бронь у нього.
тьху б***ь. сміття форумне .

і перестань нарешті відправляти мене добровольцем на війну бо тобі мій нік не подобається.
спершу сам піди а тоді інших відпрвляй. дебілоїд броньований якого ніхто нікуди не призве.

Останнє редагування: 3 липня 2023 00:24:03 від Бандер1вець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а по факту все шо пишуть такі зцикуни і ухилянти як я по цій темі :
усе повинно відбуватися відповідно до Закону про військовозобовязани х.
ми українці. ми за Закон і справедливість.
а ці всі незаконні формування ТЦК займаються беззаконням.
мова виключно про це.
і за рік часу уся ця катавасія не переведена у законне русло :( це сумно.
рік часу і маємо що маємо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

прикинь. А ще можуть у тебе в хаті евакуйованих поселити.


17) встановлювати для фізичних і юридичних осіб військово-квартирну повинність з розквартирування військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, особового складу служби цивільного захисту, евакуйованого населення та розміщення військових частин, підрозділів і установ;

А ось опишіть покроково, хто на то має право? Бо може оказацця шо таких у нас і немає, по закону звичайно. А по беззаконню так тоді які пункти? - у кого банда більша, то той і правий.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ось опишіть покроково, хто на то має право? Бо може оказацця шо таких у нас і немає, по закону звичайно. А по беззаконню так тоді які пункти? - у кого банда більша, то той і правий.

ога. це вже якийсь повний киздець...
ну машину за мільйон гривень у нас на фірмі військове Сбу забрали ше рік тому. тому я вже нічому не дивуюся...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Фактично маємо нову державну еліту. Раньше токо прокурори і менти і судді  мали право народ давить на переходах і бить їм в морду чи стрілять, а зараз ще добавились.

"Мене побив п'яний старший офіцер Закарпатського ОВК Варі Костянтин Володимирович. Майор, оперативний черговий Закарпатського ОТЦК. Варі наніс мені два удари кулаком в голову: в щелепу і ліву скроню.
...
Подія сталась в Ужгороді 25 червня 2023 року на зупинці "вул. Котляревського" (кінцева 7-го маршруту), приблизно о 15.20. Розповідаю подробиці. Я і мій чоловік Голюк Євгеній, офіцер ЗСУ, зайшли у магазин ABC (Оноківська 18) біля зупинки. Хотіли взяти кави і солодкої води. На касі до нас причепився п'яний мужик в цивільному одязі. Його перші слова були до мого чоловіка: "Ти воював чи з….ся (втік)?". Женя спокійно відповів, що воював. Відповідь мужика не задовольнила і він продовжив на підвищених тонах допитуватись: "а де? а як? а нащо поїхав на нуль? а чо зараз не там?". Мій чоловік спокійно зазначив, що служить в 15-му гірсько-штурмовому батальйоні, після оборони Соледару визнаний обмежено придатним. Це чомусь розлютило співрозмовника ще більше і він видав нецензурний малозрозумілий монолог, загальний зміст якого зводився до
"ви не місцеві  і це одразу видно, нащо ви приїхали, а ви знаєте хто я, а я майор, це мій район, мене всі знають".

Дійсно, продавчиня його знала, вона була страшенно налякана і тільки повторювала: "Костя, заспокойся, все нормально". Тим часом Костя впав в повний неадекват, підійшов впритул, махав руками, декілька разів штовхнув мене і чоловіка в голову (поки що відкритою долонею). Ані мені, ані мужу не цікаві бійки, тож ми вирішили просто вийти на вулицю і викликати поліцію. Попросили продавчиню теж набрати 102 і викликати охорону. Наші слова вона повністю проігнорувала, зате не посоромилась відчайдушно пхати мені термінал для сплати товару. Я, до речі, сплатила.
Ми вийшли з магазина, відійшли на зупинку і збирались дзвонити на 102. Коли мій чоловік вже тримав телефон біля вуха, Костя (він же майор Костянтин Варі) теж з'явився на зупинці, кинувся на мого чоловіка з кулаками, але чомусь передумав, різко змінив траєкторію, підбіг до мене (я стояла на пару метрів позаду від чоловіка) і вдарив мене в щелепу. Так, жінку. Так, кулаком. Я впала, тоді він схилився наді мною і наніс ще один удар кулаком в ліву скроню. Все було швидко і неочікувано, мій чоловік не встиг втрутитися, а Варі втік.

Я подзвонила 102. Поки чекали поліцію, до нас почали сходитись люди. Вони розповіли, що Костя не перший раз нападає на людей, зокрема жінок, але місцеві жителі його бояться і заяви не подають. Дочекатись поліції і дати свідчення теж бажаючих не знайшлось.

Згодом приїхала поліція, швидка та ВСП. Варі Костянтина знайшли в його власній квартирі, затримали, "задули" на алкоголь, результат: 2.04 проміле. Швидка констатувала у мене забій щелепи. На місці я написала заяву, я і мій чоловік дали пояснення. Відкрито кримінальне провадження за статтею 125 ч.1 (умисне легке тілесне ушкодження). Ввечері того ж дня в травмпункті Ужгородської міської лікарні в мене зафіксували "забій м'яких тканин голови, забій нижньої щелепи". Наступного ранку, в понеділок, ми з чоловіком поїхали до Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Поки їхали в таксі, мені подзвонили з Закарпатського ОВК і попросили зустрітись, щоб "обсудити інцидент і врегулювати все мирно". Я відмовилась.
... "

посилання на профіль

Звичайно, це все є кацапське іпсо, привів як приклад роботи отих падлючих кацапів.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

"У відділі поліції нас зустріли без ентузіазму. Дізнавач Турус Ю.Ю. тільки після моїх наполегливих прохань запросив до себе в кабінет і дав направлення на судово-медичну експертизу. Ми негайно поїхали в Ужгородське міжрайонне відділення судово-медичної експертизи. Там мене детально розпитали про обставини і офіційно зняли побої. Втім тут же виявилось, що в травмпункті забули проставити необхідні печаті на довідку, а дізнавач Турус забув додати до направлення супровідний лист. Ми знов поїхали в травмункт, де вислухали від персоналу купу відговорок і зневажливих коментарів. Зрештою всі печаті на довідку поставили. Ми повернулись у поліцейський відділок. Я віддала Турусу довідку з печатками і нагадала про супровідний лист. Він сказав, що не в курсі такої процедури, але листа напише і передасть судмедексперту. На мої питання щодо термінів Турус відповів, що зробить це "завтра, може післязавтра" і повідомить мені по телефону. За три дні жодних дзвінків на було, тож я знов приїхала у відділок сама. Турус сказав, що документи нібито вже мали дійти до судмедексперта, але він точно не знає. Наступного дня, в п'ятницю, я зв'язалась з судмедекспертом і дізналась, що жодних документів він досі не отримав. Тоді я зателефонувала на 102, мене з'єднали з черговим відділку. Виявилось, що дізнавач Турус пішов у відпустку на невизначений термін. ..."
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 :suicide2:

це повний пиииздець вже
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Імхо, щось потрібно робити з цим.
Щоб не було такої ганьби
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Імхо, щось потрібно робити з цим.
Щоб не було такої ганьби

Треба виконувати закони і все. Є факт нанесення легких тілесних, там 125 стаття ККУ маслом. Судити того ватного воєнкома, а не просто "відсторонити"
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба виконувати закони і все. Є факт нанесення легких тілесних, там 125 стаття ККУ маслом. Судити того ватного воєнкома, а не просто "відсторонити"

Стаття є, а дознавача не є. Ось і приплили.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну ми казали що ТЦК це дно і незаконне формування і діє незаконними методами.
а мене за цю правду зцикуном і ухилянтом тут обзивають вже півроку. :D

неза Баром вони стріляти в людей почнуть.

а я к треба було діяти?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба виконувати закони і все. Є факт нанесення легких тілесних, там 125 стаття ККУ маслом. Судити того ватного воєнкома, а не просто "відсторонити"

виконувати закон це також отримати повістку якщо тобі її принесли
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

виконувати закон це також отримати повістку якщо тобі її принесли

Звичайно, але яке це має відношення до ситуації з п'яним ужгородським воєнкомом?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:


Керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко розповів, що наразі військкомати не можуть відмовлять від практики так званих "облав" – коли чоловікам вручають повістки на вулиці і везуть їх військкоматів. 


За його словами, добровільно до військкоматів приходить десь близько 20% (половина з яких – контрактники) від планового завдання, яке мають виконати ТЦК.

"Якщо не буде цих розшуків, доправлення для уточнення даних, то мобілізація може бути під загрозою. Прихід до ТЦК – це не автоматична відправка до війська. Потрібно розуміти, що це ціла низка процедур, а також медичний огляд :gigi: . І ті, хто мають законні підстави, по стану здоров’я або інших причин не бути мобілізованими, точно не потраплять до армії", - зазначив Тіщенко.

Він також розповів, що буває військовозобов’язаному вручають людині повістку на вулиці, він приходить до ТЦК, а виявляється у неї троє дітей чи інвалідність – це точно повне право на відстрочку.



Останнє редагування: 3 липня 2023 08:34:42 від DFMB
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

insiderUKR/57932[/tg]]

Прошу пояснень. Це зараз воєнком відкрито визнав, що вони порушують закон, і що будуть його і далі порушувати, чи як?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звичайно, але яке це має відношення до ситуації з п'яним ужгородським воєнкомом?

а він не повістку приніс? є результати вмісту алкоголю в крові?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тіщенко підкинув матеріалу для скабєєвої, сьодня будуть заголовки - 90% мобілізованих не хочуть воювати
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а він не повістку приніс? є результати вмісту алкоголю в крові?
Не повістку.Результати є .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а він не повістку приніс? є результати вмісту алкоголю в крові?

Ти що, прикол тягнеш?

 https://www.facebook.com/tatyana.novak.94/posts/pfbid0ewKqyXW8F9RMyw32BCzLRyeW5Uup5iLt6k8QT86b6viXZr4G9ur6Hcy36ddfZFeYl
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не повістку.Результати є .

ну мабуть це про інший випадок

по відео на цій сторінці вище

У Хмельницькій області працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) зайшли до будинку місцевого жителя, намагаючись вручити повістку чоловіку.

Відповідний відеозапис оприлюднено у соціальних мережах. Суперечка закінчилася гучними криками та погрозами з боку працівників ТЦК.

https://fakty.com.ua/ua/proisshestvija/20230702-u-hmelnyczkij-oblasti-praczivnyky-tczk-uvirvalysya-v-budynok-i-pogrozhuvaly-zlamaty-nogu-choloviku/

тож навіть не знаю до чого тут Ужгород

якщодесь в Ужгороді був доведений інцидент з п'яним воєнкомом то воєнком має бути покараний
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну мабуть це про інший випадок

по відео на цій сторінці вище

У Хмельницькій області працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) зайшли до будинку місцевого жителя, намагаючись вручити повістку чоловіку.
Відповідний відеозапис оприлюднено у соціальних мережах. Суперечка закінчилася гучними криками та погрозами з боку працівників ТЦК.

https://fakty.com.ua/ua/proisshestvija/20230702-u-hmelnyczkij-oblasti-praczivnyky-tczk-uvirvalysya-v-budynok-i-pogrozhuvaly-zlamaty-nogu-choloviku/

тож навіть не знаю до чого тут Ужгород

якщодесь в Ужгороді був доведений інцидент з п'яним воєнкомом то воєнком має бути покараний
в Ужгороді бухий в формі наставив синців на лиці у жінки
   

Цю тему переглядають:

TC, Sparx, DFMB, -bas- і 27 гостей
 
Повна версія