Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

На жаль мотивовані практично закінчилися. Тому і пішов такий двіж. Плюс реально були випадки коли людей з різними хронічними захворюваннями недообстежували і огляд був чисто формальним.Все це створило умови для такої фігні. Але я от не можу зрозуміти нафіга от такий спосіб напівзаконний і іноді взагалі незаконний використовувати з пакуванням і т д. Якщо дійсно іншого виходу нема так дайте повноваження відповідним органам доставляти військовозобов'язаних за потреби прямо у військомат шляхом прийняття відповідного закону або зміни до закону про мобілізацію. Нафіга створювати ситуацію коли посадові особи явно ложать х... На закон? Багато двіжу з пакуванням і незаконним утриманням. От нафіга? Якщо можна внести правки, зміни і робити по закону
тоді доведеться пакувати лисого з кварталу  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На жаль мотивовані практично закінчилися. Тому і пішов такий двіж. Плюс реально були випадки коли людей з різними хронічними захворюваннями недообстежували і огляд був чисто формальним.Все це створило умови для такої фігні. Але я от не можу зрозуміти нафіга от такий спосіб напівзаконний і іноді взагалі незаконний використовувати з пакуванням і т д. Якщо дійсно іншого виходу нема так дайте повноваження відповідним органам доставляти військовозобов'язаних за потреби прямо у військомат шляхом прийняття відповідного закону або зміни до закону про мобілізацію. Нафіга створювати ситуацію коли посадові особи явно ложать х... На закон? Багато двіжу з пакуванням і незаконним утриманням. От нафіга? Якщо можна внести правки, зміни і робити по закону
Мабуть скоро змінять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Послання Сколівському воєнкомату :
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тоді доведеться пакувати лисого з кварталу  :gigi:

Ага такого запакуєш. В таких як не бронь то жінка інвалід,як не жінка то бабулька на утриманні. А як ні то на аспірантів вчаться. Появилась під 40 років жага до науки. Або раптом виявиться що там одні педагоги на джипах в ціну школи у провінції катаються. Чи самі інваліди.  Лисі з кварталу клали на ці всі двіжі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На жаль мотивовані практично закінчилися.

Як би це жахливо і цинічно не звучало, але великим ударом по мотивації став дозвіл виїхати жінкам і дітям. Вже далеко не від одного військового чув, що їх мета на цій війні - вижити і об'єднатися з родиною за кордоном.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

О, як
Видно стару комуністку
Всюди лізе і все знає))
Звідки відомо, що він косив? А може той бугай вдвічі важчий і  вдвічі молодший  нагло прийшов на приватну територію і почав руки крутити?


той хто не косить а просто проходить всі законні під час війни процедури поновлення чи уточнення реєстрації у воєнкоматі, проходить медкомісію, отримує рішення і йде додому чи на збірний пункт, не має проблем з "бугаями"
І де ще знайти ухилянта як не на його приватній території?
Проблеми з "бугаями" мають лише ті хто дуже не хоче бути мобілізованим, не хоче в ЗСУ, не хоче на фронт, не хоче воювати категорично. Це їх право не хотіти, а у держави є право примусу до виконання обов'язків громадянина.
А от і сєсть і с'єсть, і рвати на грудях вишиванку і ухилятись від призову, намагаючись залишитись і в очах оточуючих і у власних очах патріотом, не  всім вдається. Моральніше виглядає той хто хоча б чесно каже і людям і, головне,  собі - я не хочу на фронт, моє життя мені дорожче за все на світі. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

той хто не косить а просто проходить всі законні під час війни процедури поновлення чи уточнення реєстрації у воєнкоматі, проходить медкомісію, отримує рішення і йде додому чи на збірний пункт, не має проблем з "бугаями"
І де ще знайти ухилянта як не на його приватній території?
Проблеми з "бугаями" мають лише ті хто дуже не хоче бути мобілізованим, не хоче в ЗСУ, не хоче на фронт, не хоче воювати категорично. Це їх право не хотіти, а у держави є право примусу до виконання обов'язків громадянина.
А от і сєсть і с'єсть, і рвати на грудях вишиванку і ухилятись від призову, намагаючись залишитись і в очах оточуючих і у власних очах патріотом, не  всім вдається. Моральніше виглядає той хто хоча б чесно каже і людям і, головне,  собі - я не хочу на фронт, моє життя мені дорожче за все на світі. 

Ага, ви все знаєте, яе воно тут
Ще раз
У мене друзі у воєнкоматах працюють
І вони в приватній розмові розповідали, що є повний піздєц
Воєнкоми - чорти з Луганська, наприклад
Я знаю десятки випадків від друзів про тих охуївших мудаків
Наприклад, заїжджають на територію фірми і перекривають всі виходи
Фірма виробнича, сотні машин
Директор каже - беріть
Але вони хочуть машину директора і гол. бухгалтера
Той проти
Усіх працівників  пакують і у воєнкомат
Потім шантаж
Це нормально?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Bmx

Послання Сколівському воєнкомату :
https://t.me/povche/8755
Пздц..  це трохи стихне, як по аналогії якогось воєнкома грохнуть як у кацапів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Послання Сколівському воєнкомату :
https://t.me/povche/8755

я не маю тіліграму але хочу якось то всьо побачити . є якісь ішні варіанти ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так той дядько дуже велику має мотивацію НЕ ЙТИ у військомат, тому так активно пручається

Чи у нього з'явиться мотивація піти на медкомісію і оформитись як того вимагає закон, якщо до нього додому приїдуть з запрошенням, він відкриє двері, розпишеться в отриманні виклику і все буде чемно і правильно?

Чи скоріше всього і двері не відкриє і матом пошле? А як зупинять на вулиці, то бикуватиме і битиметься з поліцією? Бо таки має дуже потужну мотивацію відкосити?

оооо вам, пані з Ірландіїї краще видно.

п.с. не розумію для чого на форумі це недорозвинене сміття...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пздц..  це трохи стихне, як по аналогії якогось воєнкома грохнуть як у кацапів

не стихне. у воєнкоматах бардак. там сидять жирні свині на жирних посадах. які ніколи нічого не робили 30 років.
МО дало завдання : провєріть, опісать і доложіть.
результат ми бачимо і він сумний. на жаль.

п.с. воєнкомати тре було розігнати к єбєні матєрі ше у 2015. це недієздатна структура радянського зразка яка на жаль існує донині :(


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

той хто не косить а просто проходить всі законні під час війни процедури поновлення чи уточнення реєстрації у воєнкоматі, проходить медкомісію, отримує рішення і йде додому чи на збірний пункт, не має проблем з "бугаями"
І де ще знайти ухилянта як не на його приватній території?
Проблеми з "бугаями" мають лише ті хто дуже не хоче бути мобілізованим, не хоче в ЗСУ, не хоче на фронт, не хоче воювати категорично. Це їх право не хотіти, а у держави є право примусу до виконання обов'язків громадянина.
А от і сєсть і с'єсть, і рвати на грудях вишиванку і ухилятись від призову, намагаючись залишитись і в очах оточуючих і у власних очах патріотом, не  всім вдається. Моральніше виглядає той хто хоча б чесно каже і людям і, головне,  собі - я не хочу на фронт, моє життя мені дорожче за все на світі.

та ти з онуком приїзди, у Київ, його уже викреслили з району де ведуться бойові дії  :gigi: нашо ти себе там мучиш за 200 євро на тиждень


    Мешкаю з старшим онуком в кампусі с\г коледжу, де вчать на зоотехніків, тому це фактично ферма за 5 км від містечка і пасовища навколо.

 Краєвиди чудові, свіже повітря, тиша і спокій - тільки мукають корівки та цвірінькають пташки. Смарагдовий острів в повній своїй красі.

    У кожного, хоч і малесенька, але  своя кімнатка, "зручності" в загальному коридорі але санвузлів декілька і гаряча вода є завжди, є пральні і сушильні машинки. Триразове харчування в столовій (традиційний сніданок, обід/вечеря  - пєрвоє-второє + декілька салатів, випічка, шоколадки,  різні напої, соки, фрукти, кава, до речі, Лавацца! (tu) ) - все це безкоштовно.

Мені вже за 70, то неочікувано для мене, дали пенсію, а не просто велфер (соціал). Мінімальну, як тим хто не має страхового стажу і виплат у ПФ, але це все ж 242 євро на тиждень.

хоча це ж не засраний Київ без халяви, чи уже порізали ?

Останнє редагування: 22 січня 2023 01:35:22 від DFMB
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та ти з онуком приїзди, у Київ, його уже викреслили з району де ведуться бойові дії  :gigi: нашо ти себе там мучиш за 200 євро на тиждень

хоча це ж не засраний Київ без халяви, чи уже порізали ?

Цікаво, а скільки ж рочків старшому онукові і чи не пора до бугаїв?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мы же не пидерация, верно?
Заламывают не 20 - 30 летнего крепыша, мужчину с сединой. И если без него ни как, и если некого уже, если нет времени оформлять отказ от получения повестки, кацапы уже рядом - то можно не при людях, можно, что бы это ни кто не снимал?

ти просто так і не витруїв з себе "а що подумають на рахунок цього кацапи"
почни бодай з цього...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та ти з онуком приїзди, у Київ, його уже викреслили з району де ведуться бойові дії  :gigi: нашо ти себе там мучиш за 200 євро на тиждень

хоча це ж не засраний Київ без халяви, чи уже порізали ?

Я цю стару тп-комуністку ігнорю вже років 7. Дописи бачу як тільки хтось цитує. Не раджу сратися з нею, раніше за неї банили.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як би це жахливо і цинічно не звучало, але великим ударом по мотивації став дозвіл виїхати жінкам і дітям. Вже далеко не від одного військового чув, що їх мета на цій війні - вижити і об'єднатися з родиною за кордоном.

мета будь-якого військового-це вижити. і без різниці,де їх родина
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти просто так і не витруїв з себе "а що подумають на рахунок цього кацапи"
почни бодай з цього...

Та х з ними, з кацапами. А що подумають наші друзі в ЄС ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти просто так і не витруїв з себе "а що подумають на рахунок цього кацапи"
почни бодай з цього...

А що подумають українці, дивлячись на ці кадри?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут такий вопріс. Пану Сергію 54 роки і він все життя ботан. У нас купа 45 -річних пенсіонерів військових і ментів, які отримували 25 років військову зарплату, а тепер пенсію і вчились військовій справі. Чи всі вони тепер в ЗСУ?
Як завжди слово ВСІ зайве. Так не буває, щоби всі як один.
Але якщо трохи подивитись по знайомих знайомих, то такі да, і в ЗСУ, і причетні до військової роботи у тилу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не стихне. у воєнкоматах бардак. там сидять жирні свині на жирних посадах. які ніколи нічого не робили 30 років.
МО дало завдання : провєріть, опісать і доложіть.
результат ми бачимо і він сумний. на жаль.

п.с. воєнкомати тре було розігнати к єбєні матєрі ше у 2015. це недієздатна структура радянського зразка яка на жаль існує донині :(

Розігнали б, і що далі? Хто б зараз проводив мобілізацію?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ага, ви все знаєте, яе воно тут
Ще раз
У мене друзі у воєнкоматах працюють
І вони в приватній розмові розповідали, що є повний піздєц
Воєнкоми - чорти з Луганська, наприклад
Я знаю десятки випадків від друзів про тих охуївших мудаків
Наприклад, заїжджають на територію фірми і перекривають всі виходи
Фірма виробнича, сотні машин
Директор каже - беріть
Але вони хочуть машину директора і гол. бухгалтера
Той проти
Усіх працівників  пакують і у воєнкомат
Потім шантаж
Це нормально?

Не рви так серце. хуйло прийде, порядок наведе.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як би це жахливо і цинічно не звучало, але великим ударом по мотивації став дозвіл виїхати жінкам і дітям. Вже далеко не від одного військового чув, що їх мета на цій війні - вижити і об'єднатися з родиною за кордоном.

Чому це погано? Буде у майбутньої української влади завдання повернути людей додому. Може менше будуть думати де вкрасти, а будуть більше займатись країною.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та х з ними, з кацапами. А що подумають наші друзі в ЄС ?

і що подумають наші друзі з ЄС?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А що подумають українці, дивлячись на ці кадри?

давай так:а що думаєш особисто ти,дивлячись на ці кадри? що потрібно терміново капітулювати і забути про звільнення твого Сєвєродонецька?
насправді, ситуація тут глибша. для багатьох мешканців тої ж західної України війна-це десь там... а якщо ще згадати десятки тисяч переселенців чоловічої статі зі сходу,які боронять свою землю в кабаках Львова і Буковеля,то логічно,що тут знаходяться ті,хто не хоче йти воювати
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

давай так:а що думаєш особисто ти,дивлячись на ці кадри? що потрібно терміново капітулювати і забути про звільнення твого Сєвєродонецька?
насправді, ситуація тут глибша. для багатьох мешканців тої ж західної України війна-це десь там... а якщо ще згадати десятки тисяч переселенців чоловічої статі зі сходу,які боронять свою землю в кабаках Львова і Буковеля,то логічно,що тут знаходяться ті,хто не хоче йти воювати

Як ви вже з+++ли зі своїми переселенцями. Не подобаються-гоніть їх накуй, а не здавайте їм житло за п'ятизначні суми. Те, що я бачу на відео, це зовсім не "кабаки Львова чи Буковеля", а звичайні селяни, і чим менше село, тим більше беспредєла. Я бажаю тобі теж колись стати " переселенцем" і спробувати походити по кабакам через 10 місяців після втрати всього, що в тебе було, всього-до останньої нитки і документа. Я так розумію, що тебе переселенці короблять, бо сидиш ти в окопі під Бахмутом, поки вони караоке співають в Буковелі? Взагалі, потрібно зобов'язати цих всіх їпучих ВПО носити якісь пов'язки на руках,щоб було одразу видно де вони, щоб воєнкомівські не лякали нормальних людей

Останнє редагування: 22 січня 2023 09:16:20 від Fisher
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Як ви вже з+++ли зі своїми переселенцями. Не подобаються-гоніть їх накуй, а не здавайте їм житло за п'ятизначні суми. Те, що я бачу на відео, це зовсім не "кабаки Львова чи Буковеля", а звичайні селяни, і чим менше село, тим більше беспредєла. Я бажаю тобі теж колись стати " переселенцем" і спробувати походити по кабакам через 10 місяців після втрати всього, що в тебе було, всього-до останньої нитки і документа. Я так розумію, що тебе переселенці короблять, бо сидиш ти в окопі під Бахмутом, поки вони караоке співають в Буковелі? Взагалі, потрібно зобов'язати цих всіх їпучих ВПО носити якісь пов'язки на руках,щоб було одразу видно де вони, щоб воєнкомівські не лякали нормальних людей

о,як спалахнуло.очікуван о,що відповіді по суті немає. далі скигли без мене...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В мене з класу п’ятеро пішли на війну, з них один загинув.

Ніхто з них крім строкової не служив в ЗСУ і не працював в органах

Статистично це третина чоловіків



Останнє редагування: 22 січня 2023 09:26:53 від WestNik
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знов про те, як західняки здають житло за " п'ятизначні (!!) суми" ?
Та невже?
Значить, в оцю брехню пан Фішер вірить, а в те, що донбасяни-чоловіки шаряться по заходу - ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

о,як спалахнуло.очікуван о,що відповіді по суті немає. далі скигли без мене...

Так скиглиш якраз ти з тими клятими переселенцями)). Щоб отримати відповідь, потрібно хоча б навчитися формулювати запитання, а не демонструвати словесні полюції про переселенців, які випили всю воду. Чомусь не бачу аналогічних відосиків з Харкова, Дніпра, Києва чи інших міст.Можливо, що всі луганські воєнкоми-врєдітєлі поїхали до вас чи там трикляті ВПО не ходять по кабакам?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ага, ви все знаєте, яе воно тут
Ще раз
У мене друзі у воєнкоматах працюють
І вони в приватній розмові розповідали, що є повний піздєц
Воєнкоми - чорти з Луганська, наприклад
Я знаю десятки випадків від друзів про тих охуївших мудаків
Наприклад, заїжджають на територію фірми і перекривають всі виходи
Фірма виробнича, сотні машин
Директор каже - беріть
Але вони хочуть машину директора і гол. бухгалтера
Той проти
Усіх працівників  пакують і у воєнкомат
Потім шантаж
Це нормально?
почему наприклад?

у нас именно военкомы мои земляки из луганька сейчас повестки вручают, все начальство и рядовые тоже из луганской области. всех сюда перетащили. Каждый день рейд по селам, а живу я не в буковели, если что
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знов про те, як західняки здають житло за " п'ятизначні (!!) суми" ?
Та невже?
Значить, в оцю брехню пан Фішер вірить, а в те, що донбасяни-чоловіки шаряться по заходу - ні?
аренда жилья в ИФ выросла в разы, убитая однушка от 4-5 тыщ гривен (это только цена аренды), да комнату сдают за 3 штуки, но то правда с ремонтом

вобщем цены сравнялись с киевскими довоенными, это факт
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знов про те, як західняки здають житло за " п'ятизначні (!!) суми" ?
Та невже?
Значить, в оцю брехню пан Фішер вірить, а в те, що донбасяни-чоловіки шаряться по заходу - ні?

Тобто, Ви хочете сказати, що "донбасяни-чоловіки" не шаряться по заходу чи навпаки?)) Так ловіть тих чоловіків і на фронт! Але щось я не бачу тих бугаїв  ВПОшників на відосиках, а бачу місцевих селян, до яких відносяться як до худоби, грубо порушуючи їх права як громадян. Я ж не проти мобілізації, розумію, що всі там будемо, я проти відношення  до громадянина як до худоби, незалежно від того, місцевий він чи ВПО.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знов про те, як західняки здають житло за " п'ятизначні (!!) суми" ?
Та невже?
Значить, в оцю брехню пан Фішер вірить, а в те, що донбасяни-чоловіки шаряться по заходу - ні?
Вірю, тільки всіх їх поздавали воєнкомам в перший день по прибутті.
Вони були першими кого окучили на західній, тепер взялися за самих западенців.
Але пішов неймовірних вереск і ґвалт сцикунів ухилянтів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знов про те, як західняки здають житло за " п'ятизначні (!!) суми" ?
Та невже?
Значить, в оцю брехню пан Фішер вірить, а в те, що донбасяни-чоловіки шаряться по заходу - ні?

теж помітили це))    (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

аренда жилья в ИФ выросла в разы, убитая однушка от 4-5 тыщ гривен (это только цена аренды), да комнату сдают за 3 штуки, но то правда с ремонтом

вобщем цены сравнялись с киевскими довоенными, это факт

а мали б не піднятись,коли попит виріс в рази,як і вартість решти решти речей?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так ловіть тих чоловіків і на фронт! Але щось я не бачу тих бугаїв  ВПОшників на відосиках, а бачу місцевих селян, до яких відносяться як до худоби, грубо порушуючи їх права як громадян. Я ж не проти мобілізації, розумію, що всі там будемо, я проти відношення  до громадянина як до худоби, незалежно від того, місцевий він чи ВПО.
Так ти будь людиною, не ховайся від повістки, сходи добровільно у військомат, пройди комісію і чекай на мобілізацію, або не чекай в залежності від стану здоров‘я.
А якщо тебе як худобу треба тягти за роги до військомату, то хто тобі винен.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вірю, тільки всіх їх поздавали воєнкомам в перший день по прибутті.
Вони були першими кого окучили на західній, тепер взялися за самих западенців.
Але пішов неймовірних вереск і ґвалт сцикунів ухилянтів.

казкар... 
Питання зараз навіть не в переселенцях,а в причинах мотивації деяких західняків. точніше її відсутності
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так ти будь людиною, не ховайся від повістки, сходи добровільно у військомат, пройди комісію і чекай на мобілізацію, або не чекай в залежності від стану здоров‘я.
А якщо тебе як худобу треба тягти за роги до військомату, то хто тобі винен.

значна частина населення не рветься воювати. і заперечувати цей факт-безглуздо
одну з причин для західняків я озвучив вище
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

казкар... 
Питання зараз навіть не в переселенцях,а в причинах мотивації деяких західняків. точніше її відсутності
Це ти казкар, серло і ухилянт.
У мене купа знайомих виїхали на західну і їх першими здали воєнкомам особливо по селам.
Буквально на другий день несли повістку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це ти казкар, серло і ухилянт.

І що тобі дає право срати тут ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 36 гостей
 
Повна версія