Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

останні три тижні повістки роздають наче флаєри, і це не тільки франик, чи Львів. Як наче навмисно намагаються викликати негатив

і що тільки місцевим роздають?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

і що тільки місцевим роздають?
саме так
 - переселенців не тягнуть у військомат

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

саме так
 - переселенців не тягнуть у військомат

Чого ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

саме так
 - переселенців не тягнуть у військомат
А тми звдки знаєш? Шо за дурна манера хрню всяку безапеляційно заявляти?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Bmx

По телеграмах вже купа відео з заламуванням рук, і іншими фізичними діями.  Ніби бандюків ловлять.. Який у тому сенс, хз
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ser

А тми звдки знаєш? Шо за дурна манера хрню всяку безапеляційно заявляти?

бачив особисто - а ти з якого дива хоню несеш?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/povche/8740

тут це робить поліція. питань нема
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Діабету точно нема... За півтижня їду у частину... Привіт №2  8-)

Ви відповідні аналізи здавали ? Індекс HOMA, глікований гемоглобін ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі, пане Сергій. Дозволь уточнити.
Військову присягу Україні ти не приймав, наче. Контракт підписаний.
В якому ти статусі зараз? Зарплатня вже йде?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Военные пенсионеры и менты пенсионеры здоровые и до 55 - многих знаю. Ни кто не в армии. На работе моей два полковника бугая. Наверное там "братство" какое то отмазыватся. Хотя многие доброволно пошли. (знакомых среди них нет…) по телеку видел.

..забыл. Полковник, охранник в тюрьме был, ходил добровольно в начале войны, 58 лет, здоров - не взяли, жди сказали... а сына его взяли, сейчас он под Бахмутом

Останнє редагування: 21 січня 2023 19:45:05 від Strangeways
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Военные пенсионеры и менты пенсионеры здоровые и до 55 - многих знаю. Ни кто не в армии. На работе моей два полковника бугая. Наверное там "братство" какое то отмазыватся. Хотя многие доброволно пошли. (знакомых среди них нет…) по телеку видел.

..забыл. Полковник, охранник в тюрьме был, ходил добровольно в начале войны, 58 лет, здоров - не взяли, жди сказали... а сына его взяли, сейчас он под Бахмутом
Я, навпаки, знаю, що з моєї контори деякі начальники відділів пішли добровольцями. Молоді, до 50, у званні майорів-полковників. Ще одного знаю, він справжній пенсіонер - його син ще з 14-го року на фронті, в ДАПі був.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я, навпаки, знаю, що з моєї контори деякі начальники відділів пішли добровольцями. Молоді, до 50, у званні майорів-полковників. Ще одного знаю, він справжній пенсіонер - його син ще з 14-го року на фронті, в ДАПі був.
.
 (tu)

Я подумал, полковника запаса пехотинцем не пошлешь, верно?
А должность ему давать, так сейчас своих воинов хватает, боевых, для роста им в первую очередь надо звания. Логично? Тому и сидят 50 летние полканы дома, разумеется если он не узкой специальности.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тут це робить поліція. питань нема

Ой йо. Якшо та людина так "сильно" бажає повістку, то як його тоді заставить служить? Він ні сам робить не буде, ще відволікатиме тих хто хоть шось робить. А як таких "спеців" та цілий підрозділ набереться? То шо наступне? Заградзагони? Децимація?

І хотілось би розібратись, на якій законній підставі його поліція крутить? Повістку не взяв? Акт, два свідки і привіт КК.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ой йо. Якшо та людина так "сильно" бажає повістку, то як його тоді заставить служить? Він ні сам робить не буде, ще відволікатиме тих хто хоть шось робить. А як таких "спеців" та цілий підрозділ набереться? То шо наступне? Заградзагони? Децимація?

І хотілось би розібратись, на якій законній підставі його поліція крутить? Повістку не взяв? Акт, два свідки і привіт КК.

на підставі шо недав документів на встановлення особи наприклад.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на підставі шо недав документів на встановлення особи наприклад.

Так, це можливо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

.
 (tu)

Я подумал, полковника запаса пехотинцем не пошлешь, верно?
А должность ему давать, так сейчас своих воинов хватает, боевых, для роста им в первую очередь надо звания. Логично? Тому и сидят 50 летние полканы дома, разумеется если он не узкой специальности.
Тут я нічого не можу сказати, бо лише знаю, що пішли добровольцями. А в яких званнях, в які війська - не знаю взагалі.
А, ще: у безпосереднього керівника син служив у НГУ до війни, був офіцером (здається, капітан). З початком війни воює у складі ЗСУ, починав з рядового. Зараз вже старший лейтенант.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

По телеграмах вже купа відео з заламуванням рук, і іншими фізичними діями.  Ніби бандюків ловлять.. Який у тому сенс, хз

Лять... :X
Я посмотрел и уже на рф сми.
Два мента заламывают пятидесятилетнего , а военный снимает. И женщины кричат - вы так повестки раздаете?
Позорище на весь мир.
Вопрос - нахера так?
Это бандит, диверсант?
Слов нет. :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Лять... :X
Я посмотрел и уже на рф сми.
Два мента заламывают пятидесятилетнего , а военный снимает. И женщины кричат - вы так повестки раздаете?
Позорище на весь мир.
Вопрос - нахера так?
Это бандит, диверсант?
Слов нет. :(

Наш новоспечений воїн Сергій пару сторінок тому писав що це нормально, за шиворот і в бусік.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Наш новоспечений воїн Сергій пару сторінок тому писав що це нормально, за шиворот і в бусік.
..
Я читал и думал на фупчеков - зрадоебят нагнетают, и поддерживал тех, кто на них " ты там был, а ты видел, не писти"
Посмотрел на ЯП помойке ролик. В шоке.
За что так? Это же не скотина. Что он совершил? При людях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

.
 (tu)

Я подумал, полковника запаса пехотинцем не пошлешь, верно?
А должность ему давать, так сейчас своих воинов хватает, боевых, для роста им в первую очередь надо звания. Логично? Тому и сидят 50 летние полканы дома, разумеется если он не узкой специальности.
Я 50 літній майор узкої спеціальності впихнули в омбр а ж бігом, на посаду в якою я стикнувся вперше.., через півроку.., довго писати вже на іншій посаді багато можна написати але скажу коротко - совок...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Лять... :X
Я посмотрел и уже на рф сми.
Два мента заламывают пятидесятилетнего , а военный снимает. И женщины кричат -  вы так повестки раздаете? 
Позорище на весь мир.
Вопрос - нахера так?
Это бандит, диверсант?
Слов нет. :(

На таку  ситуацію є вполнє законна процедура: акт, розшук, поліція, суд, тюрьма. Допустим, поліція пропустила етап розшуку? Акт є?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

..
Я читал и думал на фупчеков - зрадоебят нагнетают, и поддерживал тех, кто на них " ты там был, а ты видел, не писти"
Посмотрел на ЯП помойке ролик. В шоке.
За что так? Это же не скотина. Что он совершил? При людях.

на яп-помийці вже встигли забути,як в кацапстані роздавали повістки? з облавами в метро і на ринках...
потрібно знати деталі,а не робити глибокі висновки на підставі одного сумнівного роліку...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на яп-помийці вже встигли забути,як в кацапстані роздавали повістки? з облавами в метро і на ринках...
потрібно знати деталі,а не робити глибокі висновки на підставі одного сумнівного роліку...

Мы же не пидерация, верно?
Заламывают не 20 - 30 летнего крепыша, мужчину с сединой. И если без него ни как, и если некого уже, если нет времени оформлять отказ от получения повестки, кацапы уже рядом - то можно не при людях, можно, что бы это ни кто не снимал?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я 50 літній майор узкої спеціальності впихнули в омбр а ж бігом, на посаду в якою я стикнувся вперше.., через півроку.., довго писати вже на іншій посаді багато можна написати але скажу коротко - совок...

 [ua]





   
Re: Попередження від військкомату  8-:

.
 (tu)

Я подумал, полковника запаса пехотинцем не пошлешь, верно?
А должность ему давать, так сейчас своих воинов хватает, боевых, для роста им в первую очередь надо звания. Логично? Тому и сидят 50 летние полканы дома, разумеется если он не узкой специальности.
хз.., у сусідньому взводі служить  міліціянт офіцерського звання, але тут йому тільки сержантське звання запропонували.Чому так не знаю.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

хз.., у сусідньому взводі служить  міліціянт офіцерського звання, але тут йому тільки сержантське звання запропонували.Чому так не знаю.

То нормально бо різні відомства. Людина може бути майором поліції чи молодшим радником юстиції в прокуратурі, але в обох випадках сержантом в ЗСУ.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

хз.., у сусідньому взводі служить  міліціянт офіцерського звання, але тут йому тільки сержантське звання запропонували.Чому так не знаю.

 [ua]  - это Вам за службу.
Может быть, как выше написали, пришел добровольцем на любую должность.
Хотя выше воин майор, написал, не по специальности служит, может все происходит на удачу, как повезет, война, спешка..
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

[ua]  - это Вам за службу.
Может быть, как выше написали, пришел добровольцем на любую должность.
Хотя выше воин майор, написал, не по специальности служит, может все происходит на удачу, как повезет, война, спешка..
Дякую, може і так, але хлопці казали, що він таки був незадоволений таким станом справ. ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То нормально бо різні відомства. Людина може бути майором поліції чи молодшим радником юстиції в прокуратурі, але в обох випадках сержантом в ЗСУ.
+1
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

коли львів франківськ і тернопіль влітку писали про це - нас зрадойобами обзивали.
пересвідчились ?
ну от.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

як той дядько буде вмотивованим воювати, коли його принизили і силою завезли у військомат мусора?
на фоні масового мародерства і хабарів всюди
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

як той дядько буде вмотивованим воювати, коли його принизили і силою завезли у військомат мусора?
на фоні масового мародерства і хабарів всюди

Законом 8271.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Законом 8271.

яким чином військомат згідно закону зобовязаний видавати повістку військовозобовязані й особі.

просвітіть будьласка.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

яким чином військомат згідно закону зобовязаний видавати повістку військовозобовязані й особі.

просвітіть будьласка.

Мова ж йшла про мотивацію воювати, а не про способи видачі повісток
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

як той дядько буде вмотивованим воювати, коли його принизили і силою завезли у військомат мусора?
на фоні масового мародерства і хабарів всюди

Так той дядько дуже велику має мотивацію НЕ ЙТИ у військомат, тому так активно пручається

Чи у нього з'явиться мотивація піти на медкомісію і оформитись як того вимагає закон, якщо до нього додому приїдуть з запрошенням, він відкриє двері, розпишеться в отриманні виклику і все буде чемно і правильно?

Чи скоріше всього і двері не відкриє і матом пошле? А як зупинять на вулиці, то бикуватиме і битиметься з поліцією? Бо таки має дуже потужну мотивацію відкосити?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

яким чином військомат згідно закону зобовязаний видавати повістку військовозобовязані й особі.

просвітіть будьласка.

Ну то просвіти яким чином видати повістку тим хто злісно ухиляється від її отримання і чинить фізичний спротив тим хто намагається ту повістку законно видати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так той дядько дуже велику має мотивацію НЕ ЙТИ у військомат, тому так активно пручається

Чи у нього з'явиться мотивація піти на медкомісію і оформитись як того вимагає закон, якщо до нього додому приїдуть з запрошенням, він відкриє двері, розпишеться в отриманні виклику і все буде чемно і правильно?

Чи скоріше всього і двері не відкриє і матом пошле? А як зупинять на вулиці, то бикуватиме і битиметься з поліцією? Бо таки має дуже потужну мотивацію відкосити?

О, як
Видно стару комуністку
Всюди лізе і все знає))
Звідки відомо, що він косив? А може той бугай вдвічі важчий і  вдвічі молодший  нагло прийшов на приватну територію і почав руки крутити?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мова ж йшла про мотивацію воювати, а не про способи видачі повісток
На жаль мотивовані практично закінчилися. Тому і пішов такий двіж. Плюс реально були випадки коли людей з різними хронічними захворюваннями недообстежували і огляд був чисто формальним.Все це створило умови для такої фігні. Але я от не можу зрозуміти нафіга от такий спосіб напівзаконний і іноді взагалі незаконний використовувати з пакуванням і т д. Якщо дійсно іншого виходу нема так дайте повноваження відповідним органам доставляти військовозобов'язаних за потреби прямо у військомат шляхом прийняття відповідного закону або зміни до закону про мобілізацію. Нафіга створювати ситуацію коли посадові особи явно ложать х... На закон? Багато двіжу з пакуванням і незаконним утриманням. От нафіга? Якщо можна внести правки, зміни і робити по закону
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/povche/8740
Ну наші люди анархісти :)
і що це за військо буде, доречі.
   

Цю тему переглядають:

vladstepko, Tepes, Семен Добрий (+ 1 прихованих) і 36 гостей
 
Повна версія