Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

З яких це пір кацапам дають біженство? Щось вона тобі нап*изділа.
У кацапів вся відмова від українського громадянства написати їм заяву що ти відмовився від нашого громадянства.
А чи ти реально вийшов із громадянства, їх то не колише.
Такшо збігла вона в Європу по українському паспорту.

Вона там громадською діяльністю займалася, опозиціонерка до хуйлівського режиму.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та мало шо він там п*издить, я тобі можу сам шо хош нап*издіти.
Раз стоїть на обліку, значить ніхєра він ніякої процедури виходу з громадянства не проходив.
Тому і упирається тепер рогом.

А может наоборот упирается ,что у него все в порядке и на проблемы аборигенов ему насрать.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Да ладно. Там анкета в посольство - хочу на пмж. Оформили запросы, отослали в 5 инстанций, сбу, МВД, ДМС, налоговая, военкомат в том числе. Через 6 месяцев в случае утверждения сдать внутренний паспорт и идентификационный  в посольство. Потом ДМС ликвидирует эти доки и выписывает.Это  ещё 6-9 месяцев. Некоторые ДМС тянут, чтобы порешать за взятку на этом этапе. Потом справка о выписке и получении ПМЖ со штампом в загранпаспорт. Процедуру ПМЖ можно проходить в Украине. Без решал нереально, но сделают очень быстро..
Потом подача анкеты и нотариальных переводов о новом гражданстве на выход. Через год указ президента Украины и справка о выходе.
Ну це якщо за тобою висяків не водилося, кредитів, іпотеки, судових позовів, аліментів та інше, і то сам кажеш без рішал нереально.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А может наоборот упирается ,что у него все в порядке и на проблемы аборигенов ему насрать.

А бикує він і розповідає про приватну організацію ТЦК він просто з того, що цікавився процесом мобілізації з теоретичних міркувань? :gigi: Бо він чітко говорить за тими порадами, що в ютубчиках викладають.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та мало шо він там п*издить, я тобі можу сам шо хош нап*издіти.
Раз стоїть на обліку, значить ніхєра він ніякої процедури виходу з громадянства не проходив.
Тому і упирається тепер рогом.

Так повістки приходять навіть тим, хто дано на фронті.
Там з обліком повна дупа...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто дивує, як громадяни (хай і колишні) створюють собі проблеми на рівному місці, хоча можна було спокійно прийти з документами в ТЦК і знятися з обліку, якщо вже так сталося, що він там досі проходив по документах.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так повістки приходять навіть тим, хто дано на фронті.
Там з обліком повна дупа...
І шо тепер, всратись? Маємо те, що маємо, іншої системи мобілізації у нас нема.
Крім того, інфа сотка, процеси йдуть, в моєму "рідному" ТЦК, наприклад, з приходом нового воєнкома кілька місяців тому, абсолютна більшість офіцерів, котрі там роками коріння пускали, вже в військах, ніяких облав не чув і не бачив. Члени ВЛК - так, здебільшого совкові гондони, але якщо є питання по здоров'ю, без додаткових обстежень ніхто нікого не відправляє "на полігон".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну це якщо за тобою висяків не водилося, кредитів, іпотеки, судових позовів, аліментів та інше, і то сам кажеш без рішал нереально.

Там спочатку приходить відповідь, що клопотання прийнято до розгляду, здається, а потім уже має бути відповідь від офісу, що розглянули та припинили громадянство.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Просто дивує, як громадяни (хай і колишні) створюють собі проблеми на рівному місці, хоча можна було спокійно прийти з документами в ТЦК і знятися з обліку, якщо вже так сталося, що він там досі проходив по документах.

дивує не це
дивує те, громадяни (хай й колишні) чомусь свято вірять, що Україна то правова держава й поліція (не кажучи вже про невідомих людей у військовій формі) не може просто так хапати людей на вулиці й кудись везти
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто дивує, як громадяни (хай і колишні) створюють собі проблеми на рівному місці, хоча можна було спокійно прийти з документами в ТЦК і знятися з обліку, якщо вже так сталося, що він там досі проходив по документах.

1. знятись з обліку - то переїзд до іншого ТЦК
2. на те ж є процедура, яка проходить без участі негромадянина

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дивує те, громадяни (хай й колишні) чомусь свято вірять, що Україна то правова держава й поліція (не кажучи вже про невідомих людей у військовій формі) не може просто так хапати людей на вулиці й кудись везти
- що Україна, її поліція і військо, якогось біса раптом має відрізнятись від них самих, добрих громадян.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

- що Україна, її поліція і військо, якогось біса раптом має відрізнятись від них самих, добрих громадян.

має.
без цього вони не потрібні...
 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

має.
без цього вони не потрібні...
Угу. Має. Десь настільки ж, наскільки твій фейс відрізняється від його картинки в дзеркалі.
А не потрібні, то пошукай собі кращих.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Там спочатку приходить відповідь, що клопотання прийнято до розгляду, здається, а потім уже має бути відповідь від офісу, що розглянули та припинили громадянство.
Та тобі не припинять громадянство, без погашення усіх боргів, навіть за комуналку, якщо вони у тебе були.
Хоча я навіть не знаю як бути з комуналкою якщо у тебе залишається квартира у власності.
Як тобі її нараховувати потім.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Угу. Має. Десь настільки ж, наскільки твій фейс відрізняється від його картинки в дзеркалі.
А не потрібні, то пошукай собі кращих.
Навіщо державі гарант правопорядку, гірший ніж саме населення?
Така держава рано чи пізно загнеться...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну це якщо за тобою висяків не водилося, кредитів, іпотеки, судових позовів, аліментів та інше, і то сам кажеш без рішал нереально.

Ты читаешь или нет? Без решал долго просто. Я сделал без решал. И 90% делает без решал. Заняло два года, но я не спешил никуда. Какие судовые позовы или алименты у нормальных людей? Откуда кредиты, если человек работал в основном. Иначе бы его выперли домой. И до подачи 5 -7-10 лет живёт по украинскому паспорту за границей.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ты читаешь или нет? Без решал долго просто. Я сделал без решал. И 90% делает без решал. Заняло два года, но я не спешил никуда. Какие судовые позовы или алименты у нормальных людей? Откуда кредиты, если человек работал в основном. Иначе бы его выперли домой. И до подачи 5 -7-10 лет живёт по украинскому паспорту за границей.
Ну тиж сам собі протирічиш, два роки із громадянства виходити, а кажеш що не муторно і це якщо на тобі висяків нема.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та тобі не припинять громадянство, без погашення усіх боргів, навіть за комуналку, якщо вони у тебе були.
Хоча я навіть не знаю як бути з комуналкою якщо у тебе залишається квартира у власності.
Як тобі її нараховувати потім.

Не фантазируй. Куча иностранцев владеет недвигой в Украине. И инвесторской в том числе. Начисляют на владельца и все. Гражданин или нет там покуй. Смотрят при выходе налоговые задолженности и долги по линии МВД. Нотариальные расписки от родственников первой линии по наследству и алиментам собираешь об отсутствии претензий.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Навіщо державі гарант правопорядку, гірший ніж саме населення?
Така держава рано чи пізно загнеться...
Не гірший, точнісінько такий же. Не подобається - їдь туди, де зробив гарно інший народ. Бо на своїй землі ти не хочеш і не можеш нічого покращити.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну тиж сам собі протирічиш, два роки із громадянства виходити, а кажеш що не муторно і це якщо на тобі висяків нема.

Ну отдал доки и жди себе подтверждения. Долго это в очереди стоять. Так там четыре раза в посольстве по 15 минут. Муторность это когда справку принесите,потом ещё придите. Довольно положительный опыт. Средняя бюрократическая процедура по сложности.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не гірший, точнісінько такий же. Не подобається - їдь туди, де зробив гарно інший народ. Бо на своїй землі ти не хочеш і не можеш нічого покращити.

О якраз я хочу.
Це ви намагатесь займатись лайнометанням і змінювати одне лайно на інше.
Я приймав участь в обох майданах, а також в податкових майданах.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто дивує, як громадяни (хай і колишні) створюють собі проблеми на рівному місці, хоча можна було спокійно прийти з документами в ТЦК і знятися з обліку, якщо вже так сталося, що він там досі проходив по документах.

А его туда пустят без украинского паспорта? И латиницей ФИО это как? Ну тыхто типа для военкомата? Отказ от повестки под акт с указанием причины и заказное письмо как максимум с копиями и пояснениями. Нехай проверяют. В случае визита ментов объяснительная и они ее передают военкому. Так это должно работать по закону.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дивує не це
дивує те, громадяни (хай й колишні) чомусь свято вірять, що Україна то правова держава й поліція (не кажучи вже про невідомих людей у військовій формі) не може просто так хапати людей на вулиці й кудись везти

Просто удивление перейдет в акуение, когда будет остановлена иностранная военная помощь и от кацапов придется отбиваться палками и камнями. Увы и ах, но порядок навести придется
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А его туда пустят без украинского паспорта? И латиницей ФИО это как? Ну тыхто типа для военкомата? Отказ от повестки под акт с указанием причины и заказное письмо как максимум с копиями и пояснениями. Нехай проверяют. В случае визита ментов объяснительная и они ее передают военкому. Так это должно работать по закону.

По відео громадянин іншої держави такого бажання не виявив, а почав нести х.й.ю про приватні ТЦК...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Просто удивление перейдет в акуение, когда будет остановлена иностранная военная помощь и от кацапов придется отбиваться палками и камнями. Увы и ах, но порядок навести придется

А це яким боком? Ти там не прикуїв у затишній Бельгії?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

О якраз я хочу.
Це ви намагатесь займатись лайнометанням і змінювати одне лайно на інше.
Я приймав участь в обох майданах, а також в податкових майданах.
До кого ти звертаєшся "ви"?
І що дала твоя участь в майданах, твоя, який на фупі роками транслює "від нас нічого не залежить", якого біса ти там робив?
Зміни - це першим чином щоденна марудна робота, а не поетика майдану, котра дає лиш імпульс.
Єхай на готове, інших варіантів для тебе нема.
Вибачаюсь за офтоп в темі.
Де, впрочєм, зазвичай тусуються ті, кого це все не торкнеться з різних причин.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

По відео громадянин іншої держави такого бажання не виявив, а почав нести х.й.ю про приватні ТЦК...

3:35

- Ви являєтєсь гражданіном України?
- Нєт
- Почему?  #коментар: вопрос взагалі дебільний й показує рівень IQ того, хто запитує
- У меня єсть отвєт із Офіса Презідента України, что я нє являюсь гражданіном України. Ето понятно?
- Хорошо
#коментар: на цім моменті УСІ питання від того "сєржанта Калашнікова" мали бути вичерпані. Далі не його компетенція. Він мав стулити пельку.

Максимум, що могло далі бути: поліція просить показати цей документ. Й то, ще питання, бо поліції напевне було надано якесь посвідчення особи, що підтверджує громадянство іншої країни. Але нехай, вони мали право попросити отой лист, щоби пересвідчитися, що людина не є громадянином України, бо там різні правові документи та інструкції, як поліція має діяти у відношенні громадянина чи не громадянина
(цікаво, а якщо б людина взагалі ніколи не мала громадянства України, як їй доводити, що вона не громадянин????)

Мова про силові затримання іноземного громадянина, який не звинувачується у вчиненні чи наміру вчинення злочину й йти не може!!!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А це яким боком? Ти там не прикуїв у затишній Бельгії?
Не хами.
С таким отношением к правам человека это закономерное следствие. Набу, ермаки-татвровы, аналтабу... Оно накапливается.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До кого ти звертаєшся "ви"?
І що дала твоя участь в майданах, твоя, який на фупі роками транслює "від нас нічого не залежить", якого біса ти там робив?
Зміни - це першим чином щоденна марудна робота, а не поетика майдану, котра дає лиш імпульс.
Єхай на готове, інших варіантів для тебе нема.
Вибачаюсь за офтоп в темі.
Де, впрочєм, зазвичай тусуються ті, кого це все не торкнеться з різних причин.

От я і займався десятки років впровадженням програм, де витіснявся  "людський фактор" в прийнятті рішень.
Цілі підрозділи робітників, які брали роками хабарі, звільнялись після цього...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не хами.
С таким отношением к правам человека это закономерное следствие. Набу, ермаки-татвровы, аналтабу... Оно накапливается.

Ояєбу, пішли ковбасні тиради про те, що Україна сама винувата у своїх проблемах...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

3:35

- Ви являєтєсь гражданіном України?
- Нєт
- Почему?  #коментар: вопрос взагалі дебільний й показує рівень IQ того, хто запитує
- У меня єсть отвєт із Офіса Презідента України, что я нє являюсь гражданіном України. Ето понятно?
- Хорошо
#коментар: на цім моменті УСІ питання від того "сєржанта Калашнікова" мали бути вичерпані. Далі не його компетенція. Він мав стулити пельку.
Максимум, що могло далі бути: поліція просить показати цей документ. Й то, ще питання, бо поліції напевне було надано якесь посвідчення особи, що підтверджує громадянство іншої країни. Але нехай, вони мали право попросити отой лист, щоби пересвідчитися, що людина не є громадянином України, бо там різні правові документи та інструкції, як поліція має діяти у відношенні громадянина чи не громадянина
(цікаво, а якщо б людина взагалі ніколи не мала громадянства України, як їй доводити, що вона не громадянин????)

Мова про силові затримання іноземного громадянина, який не звинувачується у вчиненні чи наміру вчинення злочину й йти не може!!!
Все це до сраки якщо він продовжує перебувати на військовому обліку у військоматі.
Він повинен був пройти процедуру зняття з обліку, а раз він цього не пройшов, то його потягнуть за роги до військомату, де його або знімуть з обліку, або він піде на ВЛК
І все це буде цілком законно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Й ще
Насправді поліція могла б перевірити статус взагалі без усяких листів з офісу президента!!!
Алгоритм елементарний

1. беремо паспорт
2. диспетчеру залишаємо заявку: чи перетинав такий-то, громадянин такоїто країни, паспорт ноімер такий-то, кордон України, коли він це зробив
3. якщо від прикордонників приходить підтвердження - поліція робить під козирьок, вибачається, забирає отого горе-воєнкома під білі ручки й попутно приймає заяву від потерпілого
4. якщо не перетинав, або наявні порушення (незаконне перебування) - тоді зовсім інша справа, маємо законні підстави для затримання

це якщо все по закону робить
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Все це до сраки якщо він продовжує перебувати на військовому обліку у військоматі.
Він повинен був пройти процедуру зняття з обліку, а раз він цього не пройшов, то його потягнуть за роги до військомату, де його або знімуть з обліку, або він піде на ВЛК
І все це буде цілком законно.

тобі вже ТРИЧІ писали, що він не міг втратити громадянство, не знявшись з обліку!!!
бюрократична процедура передбачає це!
а, зважаючи, що в повістці помилка зі званням, то воєнкомат тупо проїбав десь ці документи
й це не проблема людини, що хтось десь щось проїбав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

3:35

- Ви являєтєсь гражданіном України?
- Нєт
- Почему?  #коментар: вопрос взагалі дебільний й показує рівень IQ того, хто запитує
- У меня єсть отвєт із Офіса Презідента України, что я нє являюсь гражданіном України. Ето понятно?
- Хорошо
#коментар: на цім моменті УСІ питання від того "сєржанта Калашнікова" мали бути вичерпані. Далі не його компетенція. Він мав стулити пельку.
Максимум, що могло далі бути: поліція просить показати цей документ. Й то, ще питання, бо поліції напевне було надано якесь посвідчення особи, що підтверджує громадянство іншої країни. Але нехай, вони мали право попросити отой лист, щоби пересвідчитися, що людина не є громадянином України, бо там різні правові документи та інструкції, як поліція має діяти у відношенні громадянина чи не громадянина
(цікаво, а якщо б людина взагалі ніколи не мала громадянства України, як їй доводити, що вона не громадянин????)

Мова про силові затримання іноземного громадянина, який не звинувачується у вчиненні чи наміру вчинення злочину й йти не може!!!

Свідченням того, що він не є громадянином, є два документи:
1. Паспорт іншої держави (уже непогано, але в нього підозріле прізвище Бондаренко).
2. Відсутність у відповідних реєстрах ДМС.

Усе інше не годиться. Власне, в одному з реєстрів цей чоловік і застряг, і це можна було спокійно з'ясувати. Його б ще під час первинної перевірки документів завернули.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От я і займався десятки років впровадженням програм, де витіснявся  "людський фактор" в прийнятті рішень.
Цілі підрозділи робітників, які брали роками хабарі, звільнялись після цього...
А хто приймав в дію твої програми, яка влада? Що значить "займався впровадженням"?
Впроваджують чиновники, технарі лиш пропонують їм рішення, хороші, розумні, або тупі, корупційні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тобі вже ТРИЧІ писали, що він не міг втратити громадянство, не знявшись з обліку!!!
бюрократична процедура передбачає це!
а, зважаючи, що в повістці помилка зі званням, то воєнкомат тупо проїбав десь ці документи
й це не проблема людини, що хтось десь щось проїбав

Ми знаємо, що його позбавили громадянства, тільки з його слів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Свідченням того, що він не є громадянином, є два документи:
1. Паспорт іншої держави (уже непогано, але в нього підозріле прізвище Бондаренко).
2. Відсутність у відповідних реєстрах ДМС.

Усе інше не годиться. Власне, в одному з реєстрів цей чоловік і застряг, і це можна було спокійно з'ясувати. Його б ще під час первинної перевірки документів завернули.

я ж написав
це все можна було з'ясувать прям на місці, зробивши заявку диспетчеру для прикордонників!!!
перетинав кордон чи ні й коли
це елементарно по базі зробить, за півгодини максимум!
ВСЕ!
Це те, що мали робить поліціянти, а не крутити руки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ж написав
це все можна було з'ясувать прям на місці, зробивши заявку диспетчеру для прикордонників!!!
перетинав кордон чи ні й коли
це елементарно по базі зробить, за півгодини максимум!
ВСЕ!
Це те, що мали робить поліціянти, а не крутити руки

Поліція не отримує такі відомості про перетин кордону просто за запитом через диспетчера, це інша служба, не фантазуй.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тобі вже ТРИЧІ писали, що він не міг втратити громадянство, не знявшись з обліку!!!
бюрократична процедура передбачає це!
а, зважаючи, що в повістці помилка зі званням, то воєнкомат тупо проїбав десь ці документи
й це не проблема людини, що хтось десь щось проїбав
А я тобі кажу, що він п*издить з громадянства він не виходив, а тому продовжує перебувати на військовому обліку.
Ніхто там нічого не пройобув, захетали оці брехливі казки від ухилянтів.  (td)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Ми знаємо, що його позбавили громадянства, тільки з його слів

якщо він в'їхав до країни за іноземним паспортом, він має статус іноземного громадянина з усіма наслідками (наприклад, обмежений час перебування)
   

Цю тему переглядають:

vovarpd і 9 гостей
 
Повна версія