Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

вибачаюся, "від ковбасника" це про кого?

мабуть старлінк є тульки у ковбасників  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ще раз питаю - якого хєра поліціянти перевищілі свої повноваження?
людина прямо казала: я можу показать листа, що я не громадянин
якщо паспорта громадянина іншої країни недостатньо, чому не попросити показать листа?

Наявність паспорта іншої країни не означає, що немає українського, поліція засумнівалась, ну і чувак бикував.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Я перепрошую, якщо неправильно зрозумів адресу, з цими старлінками не вгадаєш

в мене зараз лежить на компі нічне відео зі свого вікна
там якраз проліт блєдіни видно було, й вибухи (два) на відстані пари кілометрів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

він там багато чого наговорив - якщо він не є громадянином то що він взагалі тут робить?  8-:

а в нас закриті кордони для іноземних громадян?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/frankivskpovistki_chat/4326

Картина трохи прояснилася:
1) представники ТЦК прийшли до тіпочка додому і почали ломитися в хату;
2) тіпок викликав копів;
3) копи скрутили тіпка.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

канал повісток наносить удар у відповідь...
https://t.me/holovni_Lviv/10487
(tu)  за ответный удар.
есть такое подозрение в военкоматах (по увиденному и прочитанному, а так же по наблюдениям своего и пару чужих военкоматов) там есть быдло
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Картина трохи прояснилася:
1) представники ТЦК прийшли до тіпочка додому і почали ломитися в хату;
2) тіпок викликав копів;
3) копи скрутили тіпка.

Це другий візит, він під час першого погрожував представнику ТЦК, причому публічно. Тобто неадекват пішов із самого початку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а в нас закриті кордони для іноземних громадян?

Мав повне право перебувати, якщо дотримувався законодавства. Хоча дійсно цікаво, навіщо він продовжував жити в Україні, маючи інше громадянство. Якось дивно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

По ідеї зараз можуть запросто і багатодітних запакувати.Воєнком не зообовязаний роздивлятись ті всі свідоцтва на вулиці.Треба мати свіжу ВЛК і довідку про право на відстрочку від ТЦК.Тоді питань не буде жодних.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та то скучно.
ось зупинити похоронну колону де хоронять воєнного. і всім чоловікам хто в колоні повиписувати повістки. ото вищий пілотаж воєнкома.

не знаю на скільки правда десь відео бачив на  Львівщині .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На жаль війна проявляє всю недолугість цього державного апарату - військкомату дали план - потім учєбкам дали план - в результаті в Бахмут присилають "штурмовиків" які два рази стріляли з автомата...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та то скучно.
ось зупинити похоронну колону де хоронять воєнного. і всім чоловікам хто в колоні повиписувати повістки. ото вищий пілотаж воєнкома.

не знаю на скільки правда десь відео бачив на  Львівщині .

Ну у Львові взагалі на блок-пості посеред міста можуть зупиняти всі машини з чоловіками та виписувати повістки за потреби
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Обов'язки громадянина з точки зору призову не розповсюджуються, звісно. Ось і з'ясував би все на місці. Ну і, звісно, цікаво це слухати від ковбасника, який з-за теплого кордону повчає дурних українців, як треба поводитися в цьому випадку.

А нафига ему что-то выяснять и проезжать? При выписке на ПМЖ, а без этого процедура выхода из гражданства не начинается, военкомат уведомляется или лично или через МИД заказным письмом. Там 100% статья УК заведомо незаконное задержание, арест или привод. Предъявлен иностранный паспорт - иностранец. Как его соотнесли с гражданином Украины?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А нафига ему что-то выяснять и проезжать? При выписке на ПМЖ, а без этого процедура выхода из гражданства не начинается, военкомат уведомляется или лично или через МИД заказным письмом. Там 100% статья УК заведомо незаконное задержание, арест или привод. Предъявлен иностранный паспорт - иностранец. Как его соотнесли с гражданином Украины?

Був у базі даних ТЦК, очевидно, до того був громадянином України. А взагалі дійсно існує практика не призивати навіть тих, у кого подвійне громадянство.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Був у базі даних ТЦК, очевидно, до того був громадянином України. А взагалі дійсно існує практика не призивати навіть тих, у кого подвійне громадянство.

Военкомат обязан был исключить его из базы. Это проблемы разгильдяйства военкомата при ведении учёта.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

він там багато чого наговорив - якщо він не є громадянином то що він взагалі тут робить?  8-:

Ти нічого не попутав? В нас що закрита країна?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Военкомат обязан был исключить его из базы. Это проблемы разгильдяйства военкомата при ведении учёта.

Безумовно. Навіщо ж він тоді бикував?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо в нього два громадянства тоді за законом він все одно громадянин України
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Военкомат обязан был исключить его из базы. Это проблемы разгильдяйства военкомата при ведении учёта.
Військовозобов‘язаний зобов‘язаний був з‘явитися у військомат і проінформувати про всі зміни свого громадянського стану.
І якщо ти не знав ти повинен це робити кожного разу якщо у тебе щось змінилося.
Такшо це проблеми розгільдяйства того ухилянта.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Якщо в нього два громадянства тоді за законом він все одно громадянин України

неуважно слухав діалог там
нема в нього громадянства, нема! За те лист про те, що він не є громадянином України, є
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Військовозобов‘язаний зобов‘язаний був з‘явитися у військомат і проінформувати про всі зміни свого громадянського стану.
І якщо ти не знав ти повинен це робити кожного разу якщо у тебе щось змінилося.
Такшо це проблеми розгільдяйства того ухилянта.

нічого він воєнокму не зобов'язаний з того моменту, як вийшов указ про позбавлення громадянства
ти не можеш цю просту річ зрозуміть?
після видання указу він НІЧОГО НІКОМУ не винен!
він не громадянин
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Військовозобов‘язаний зобов‘язаний був з‘явитися у військомат і проінформувати про всі зміни свого громадянського стану.
І якщо ти не знав ти повинен це робити кожного разу якщо у тебе щось змінилося.

Для тех кто в танке, описана выше процедура. При выходе из гражданства оформляется ПМЖ, и на этом этапе посещается военкомат и человек снимается с учёта как выбывший. ДМС требует справку от военкомата, и выдает ПМЖ довидку, которую потом прикладывают к запросу на выход из гражданства. Со стороны чувака все согласования пройдены.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Безумовно. Навіщо ж він тоді бикував?

пришло якесь хуйло у формі
ламає тобі двері
ти відчиниш та впадешь навколішки?
чи пошлеш його нах?

він, до речі, викликав поліцію, як законослухняний громадянин, а не переїбав ломакою за спробу вдертися
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

нічого він воєнокму не зобов'язаний з того моменту, як вийшов указ про позбавлення громадянства
ти не можеш цю просту річ зрозуміть?
після видання указу він НІЧОГО НІКОМУ не винен!
він не громадянин

Он никому ничего не должен уже после получения ПМЖ. Военкомат его снял с учёта и выдал справку для ДМС. После выхода из гражданства он не должен никуда проезжать и ничего уточнять. Менты были обязаны взять пояснения и отправить их в военкомат.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для тех кто в танке, описана выше процедура. При выходе из гражданства оформляется ПМЖ, и на этом этапе посещается военкомат и человек снимается с учёта как выбывший. ДМС требует справку от военкомата, и выдает ПМЖ довидку, которую потом прикладывают к запросу на выход из гражданства. Со стороны чувака все согласования пройдены.
А він проходив процедуру виходу із громадянства? Впевнений що ні.
Всі ковбасники мають українські паспорти, патамушта зайвий паспорт не завадить.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А він проходив процедуру виходу із громадянства? Впевнений що ні.
Всі ковбасники мають українські паспорти, патамушта зайвий паспорт не завадить.

А обратное доказано и откуда следует что нет?  Ковбасники это кто? Патамушта большинство стран, например, ЕС двойного гражданства не допускает и большинство эмигрантов проходит эту процедуру. Будет нота МИДа послу и уголовное дело на ментов. Ото попали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А обратное доказано и откуда следует что нет?  Ковбасники это кто? Патамушта большинство стран, например, ЕС двойного гражданства не допускает и большинство эмигрантов проходит эту процедуру. Будет нота МИДа послу и уголовное дело на ментов. Ото попали.
Та ніхто її не проходить, патамушта процедура виходу із українського громадянства дуже муторна і довготривала, треба зібрати купу довідок, що ти нікому нічого не винен.
Тому зазвичай ніхто із громадянства не виходить.
Нехай тут відізветься хоч один ковбасник який пройшов цю процедуру.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та ніхто її не проходить, патамушта процедура виходу із українського громадянства дуже муторна і довготривала, треба зібрати купу довідок, що ти нікому нічого не винен.
Тому зазвичай ніхто із громадянства не виходить.
Нехай тут відізветься хоч один ковбасник який пройшов цю процедуру.

У мене однокурсниця пройшла цей шлях, щоб отримати російське громадянство (я вже згадував її, зараз біженка на гуманітарній візі в Німеччині). Без відмови не давали паспорт із куркою.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

якщо хочеш перевірити для інтересу робиш пошук і знаходиш
І ти, звісно, перевіряв суто "для інтересу".
Кожен раз перед виходом з дому, чи тільки зранку?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У нас отримати повістку це ще привілей. А так в основному зранку запакували і на ВЛК ,вдень під конвоєм можна забігти додому по якісь медичні довідки,ввечері на полігон. Правда там є шанс на більш адекватну ВЛК.
Якось креативніше брехати треба. Аґаньку пабольше.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У мене однокурсниця пройшла цей шлях, щоб отримати російське громадянство (я вже згадував її, зараз біженка на гуманітарній візі в Німеччині). Без відмови не давали паспорт із куркою.
З яких це пір кацапам дають біженство? Щось вона тобі нап*изділа.
У кацапів вся відмова від українського громадянства написати їм заяву що ти відмовився від нашого громадянства.
А чи ти реально вийшов із громадянства, їх то не колише.
Такшо збігла вона в Європу по українському паспорту.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та ніхто її не проходить, патамушта процедура виходу із українського громадянства дуже муторна і довготривала, треба зібрати купу довідок, що ти нікому нічого не винен.
Тому зазвичай ніхто із громадянства не виходить.
Нехай тут відізветься хоч один ковбасник який пройшов цю процедуру.

Я проходил, мои знакомые проходили. Человек 50 навскидку. А не пройдешь - новое гражданство отберут. Если бы не отбирали, то никто не заморачивался бы. Там ничего сложного нет в процедуре.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не знаю на скільки правда
Для чого тоді несеш це лайно в тему?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А він проходив процедуру виходу із громадянства? Впевнений що ні.
Всі ковбасники мають українські паспорти, патамушта зайвий паспорт не завадить.

ти відео нарешті подивишся чи нє, перед тим, як писать щось та вигадувать?
там він прямо каже: я не громадянин, є лист від адміністрації президента
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Нехай тут відізветься хоч один ковбасник який пройшов цю процедуру.


я особисто знаю хлопця з Німеччини, що у 2011му позбувся нашого громадянства
дико матюкався на процедуру
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І ти, звісно, перевіряв суто "для інтересу".
Кожен раз перед виходом з дому, чи тільки зранку?
:facepalm:
перевірив для інтересу чи їх справді прикрили
тепер бачу що їх мабуть ще більше стало...
а взагалі як на мене то толку для ухилянтів від таких каналів мало
- не думаю що ті хто роздає повістки такі дурні і стоять в одному місці

Останнє редагування: 9 березня 2023 16:50:38 від gorodok
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для чого тоді несеш це лайно в тему?

про це говорили самі військові. знайшов відео, постити не буду. зможеш сам нагуглити
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти відео нарешті подивишся чи нє, перед тим, як писать щось та вигадувать?
там він прямо каже: я не громадянин, є лист від адміністрації президента
Та мало шо він там п*издить, я тобі можу сам шо хош нап*издіти.
Раз стоїть на обліку, значить ніхєра він ніякої процедури виходу з громадянства не проходив.
Тому і упирається тепер рогом.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я особисто знаю хлопця з Німеччини, що у 2011му позбувся нашого громадянства
дико матюкався на процедуру

Да ладно. Там анкета в посольство - хочу на пмж. Оформили запросы, отослали в 5 инстанций, сбу, МВД, ДМС, налоговая, военкомат в том числе. Через 6 месяцев в случае утверждения сдать внутренний паспорт и идентификационный  в посольство. Потом ДМС ликвидирует эти доки и выписывает.Это  ещё 6-9 месяцев. Некоторые ДМС тянут, чтобы порешать за взятку на этом этапе. Потом справка о выписке и получении ПМЖ со штампом в загранпаспорт. Процедуру ПМЖ можно проходить в Украине. Без решал нереально, но сделают очень быстро..
Потом подача анкеты и нотариальных переводов о новом гражданстве на выход. Через год указ президента Украины и справка о выходе.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

про це говорили самі військові. знайшов відео, постити не буду. зможеш сам нагуглити
Та пости, не соромся, чого там. Гілка саме для цього.
Але щось не сходиться - "не знаю, наскільки правда", але відео є і "самі військові говорили", то які ж сумніви можуть бути?
   

Цю тему переглядають:

PlusPlus, joracheb, nsvvpn і 29 гостей
 
Повна версія