Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Так то в теорії. А на практиці ти спробуй її подай до того як пройти ВЛК)

так там черга до  липня уже, шоб тільки попасти в кабінети  :gigi:

або продовжать термін  або всіх оштрафують.
   
:laugh:

А ти спробуй
я в Україні, в от Вам воно болить. Ідіть відмовляйтесь.
   
Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%, - працівник ТЦК

Про це в інтерв'ю Еспресо розповів військовий Володимир. З початку повномасштабного вторгнення він у складі ТрО захищав Україну від російських загарбників, а зараз працює у Шевченківському РТЦК у Львові.

Володимир служить у роті охорони, яка охороняє й про тимчасові пункти перебування мобілізованих.
(ц)  так там жкж 73% за олігарха Порошенка   :S

шо за х?
   
а новий хороший мінськ3 і "готуємо Армію 2  в Європі"  допоможе львівянам піти до лав ЗСУ?
   
так там же 73% за олігарха Порошенка
Беруть приклад з синів Петра.
   
Так то в теорії. А на практиці ти спробуй її подай до того як пройти ВЛК)
Аж бігом... Хоча б поштою...Але і так приймають(хоч і пручаються - власний досвід)...
   
а новий хороший мінськ3 і "готуємо Армію 2  в Європі"  допоможе львівянам піти до лав ЗСУ?
А скільки львів'ян вже там?
Чи ви хочете сказати, що у Львові і області в армії менший відсоток?
   
А скільки львів'ян вже там?
Чи ви хочете сказати, що у Львові і області в армії менший відсоток?
що я хочу  інша справа, але  констатую слова з львівського ТЦК і зробив  точний  висновок, опираючись на кількість петро голосів другого туру
   
Беруть приклад з синів Петра.
приклад  (tu), і петя знову  хоче обиратись,  і щось там  мямлить,  коли  його  сєкта з  кацапнею в  один голос.
   
Було тут в гілці, ти неуважно читав :)

- Якщо ви виїхали за кордон 10-20 років тому, постійно проживаєте там і маєте відповідні документи на постійне місце проживання, чи потрібно оновлювати дані і чи можна це зробити дистанційно?

- Так, вам потрібно оновити дані у відповідній дипломатичній установі.

Ви продовжуєте бути громадянином України, а отже, зобов'язані виконувати свій конституційний обов'язок щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України (стаття 65 Конституції України).

Ну і казали, що можна буде без Резерв+ надіслати листа електронною поштою.

Що таке--"відповідні документи на постійне місце проживання"?--
Особисто я виіхав багатл років тому з Украіни як турист.
І по цей час продовжую подорожувати(
   
Що таке--"відповідні документи на постійне місце проживання"?--
Особисто я виіхав багатл років тому з Украіни як турист.
І по цей час продовжую подорожувати(
то  твої  "морги"(ц)  будуть там  де були,  а  "нажитоє нєпасільним  трудом" (ц)  піде  на користь ЗСУ.
   
то  твої  "морги"(ц)  будуть там  де були,  а  "нажитоє нєпасільним  трудом" (ц)  піде  на користь ЗСУ.
a лякали,шо прийдуть кацапи і все заберуть :-o
   
що я хочу  інша справа, але  констатую слова з львівського ТЦК і зробив  точний  висновок, опираючись на кількість петро голосів другого туру
тут оприся, рік в зад

   
тут оприся, рік в зад

Показати зображення...
крім скріншотіка є посилання? Дякую, дуже дякую(ц)
   
a лякали,шо прийдуть кацапи і все заберуть :-o
так  заберуть, чи твої  мусить крім тебе хтось захищати?
   
Тут  я кОпаю  ухилянтив.
Серіогу  кОпали в іншої темі, була така спеціальна.
Бережи тебе Боже. Була надія на Гео, але ... ну складно  все.

 
   
так там черга до  липня уже, шоб тільки попасти в кабінети  :gigi:

або продовжать термін  або всіх оштрафують.

Чому оштрафують? Що заважає оновити дані через додаток або цнап
   
крім скріншотіка є посилання? Дякую, дуже дякую(ц)
https://poltava.to/news/73074/?fbclid=IwAR338sFN66WVH8B9iDdxKjggzsY0-dMzjsZjKEStnNLj34Ki9fm9VgOtOAc
   
Чому оштрафують? Що заважає оновити дані через додаток або цнап
як ти влк оновиш в цнапі ?
   
як ти влк оновиш в цнапі ?
Штрафувати після 16 липня будуть не за не проходження ВЛК а за неоновлення даних
   
Штрафувати після 16 липня будуть не за не проходження ВЛК а за неоновлення даних

так влк це і є оновлення даних  :gigi:
   
так влк це і є оновлення даних  :gigi:

Ти хочеш сказати що всі хто не пройшов влк за ці два місяці отримують штраф? Де така інформація є? Ти помиляєшся
   
так влк це і є оновлення даних  :gigi:

Чуш. За два місяці всі влк не пройдуть хоч всрися...
Взагалі оця вся схема з "оновленням" даних - сплошна хуєта не зрозуміло на що спрямована.
   
так влк це і є оновлення даних  :gigi:

ВЛК тут ні до чого, там просто контактні дані оновлюються
   
Чуш. За два місяці всі влк не пройдуть хоч всрися...
Взагалі оця вся схема з "оновленням" даних - сплошна хуєта не зрозуміло на що спрямована.
більш чим  зрозуміло, добрий  перепис ухилянтів.
 По 25500 з кожного,  то для  початку.
   
ВЛК тут ні до чого, там просто контактні дані оновлюються
для чого "матрицю" ламати. Вони ще тут понаписують,  просто стримуються. 

 Зачекай, ще буде,  ой буде. Вересень.
   
для чого "матрицю" ламати. Вони ще тут понаписують,  просто стримуються. 

 Зачекай, ще буде,  ой буде. Вересень.
Всє львовянє біндери срочна на фронт!  :facepalm:
Ані гади за пєтра галасавалі...  :facepalm:
   
для чого "матрицю" ламати. Вони ще тут понаписують,  просто стримуються. 

 Зачекай, ще буде,  ой буде. Вересень.

Я просто по цих дописах бачу, що половина страждальців у цій гілці той Резерв+ і не запускала  :facepalm1:
   
Львівщина перевиконала мобілізаційне завдання  :facepalm:

У Львівській області виконується планове завдання щодо мобілізації на понад 105%

https://varta1.com.ua/news/lvivshchina-perevikonala-mobilizaciyne-zavdannya_364029.html
   
то  твої  "морги"(ц)  будуть там  де були,  а  "нажитоє нєпасільним  трудом" (ц)  піде  на користь ЗСУ.

Ну "моргів" в мене здається й не було.
А все "нажитоє нєпасільним трудом" ще в процесі купівлі було записано на родичів.
Як в Украіні вести бізнес, якщо за твоім майном можуть прийти?(—— нафіг не потрібен був цей геморой(
Тому все з самого початку було продумано.
   
Ну "моргів" в мене здається й не було.
А все "нажитоє нєпасільним трудом" ще в процесі купівлі було записано на родичів.
Як в Украіні вести бізнес, якщо за твоім майном можуть прийти?(—— нафіг не потрібен був цей геморой(
Тому все з самого початку було продумано.

Ну якщо крадіжку грошей в громадян назвати «бізнес», то так прийдуть і не тількі за майном
   
Всє львовянє біндери срочна на фронт!  :facepalm:
Ані гади за пєтра галасавалі...  :facepalm:
я ж кажу, в мізках хуйло й  чоколядне  брехло. Це ж ти написав срочна на фронт, в мене інше -  дивно
   
Ну якщо крадіжку грошей в громадян назвати «бізнес», то так прийдуть і не тількі за майном

Коз"інське гівно зафлудило вже всі теми де я з"являюсь)
Смокчи прутня, уібан)
   
Коли у сільраді оновлював дані - казали щодо проходження ВЛК для обмежено придатних, є інший закон який набув чинності з початку травня, і дає термін 9 місяців, а не 60 діб.
   
Я просто по цих дописах бачу, що половина страждальців у цій гілці той Резерв+ і не запускала  :facepalm1:

Ну не запускали, і що з того ?
   
Ну "моргів" в мене здається й не було.
А все "нажитоє нєпасільним трудом" ще в процесі купівлі було записано на родичів.
Як в Украіні вести бізнес, якщо за твоім майном можуть прийти?(—— нафіг не потрібен був цей геморой(
Тому все з самого початку було продумано.

Ну якщо крадіжку грошей в громадян назвати «бізнес», то так прийдуть і не тількі за майном


Коз"інське гівно зафлудило вже всі теми де я з"являюсь)
Смокчи прутня, уібан)

Сергій, будеш брудно висловлюватись, мені доведеться усім показати як ти танцюєш
   
Я просто по цих дописах бачу, що половина страждальців у цій гілці той Резерв+ і не запускала  :facepalm1:
у тебе там графа ВЛК відображається ?
   
у тебе там графа ВЛК відображається ?

Так, вказана дата, коли проходив
   
більш чим  зрозуміло, добрий  перепис ухилянтів.
 По 25500 з кожного,  то для  початку.

Цікаво як буде з підлітками які виїхали до 18ти і не стали на облік.  Як іх будуть виявляти як що вони не будуть заходити в той Резерв.
   

Цю тему переглядають:

Eugnat, Tepes, Alex677, PlusPlus, Chubaka і 43 гостей
 
Повна версія