Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ну і ще раз)
( бо відповіді не було)
Складний випадок(——
Особа в арміі не була, військогвого квитка ніколи не було, єдине що було колись десь——синій папірець такий——"моб.розпорядження"
"Діі" немає і ніколи не було, податковий код——відмова.
Не факт що якісь папірці якщо вони у воєнкоматі є——зходяться з ім"ям—прізвищем.
Банк ід——телефону украінського немає.
Як бути?
Як стати на облік?)
   
Ну і ще раз)
( бо відповіді не було)
Складний випадок(——
Особа в арміі не була, військогвого квитка ніколи не було, єдине що було колись десь——синій папірець такий——"моб.розпорядження"
"Діі" немає і ніколи не було, податковий код——відмова.
Не факт що якісь папірці якщо вони у воєнкоматі є——зходяться з ім"ям—прізвищем.
Банк ід——телефону украінського немає.
Як бути?
Як стати на облік?)

Сергій, приїхати в Україну і встати. До того ж ти обіцяв до мене приіхати, вже третій рік пійшов, а ті все не ідеш «сучечка»
   
Добавлю(——
Перебуває за кордоном, зв"язків з консульством Украіни ніколи не було і не планувалося(
( та й не планується)
   
Як стати на облік?)
Тебе не поставлять, бо з головою проблеми.
   
Сергій, приїхати в Україну і встати. До того ж ти обіцяв до мене приіхати, вже третій рік пійшов, а ті все не ідеш «сучечка»

В козинського гівна чергове загострення((
Які такі "обіцяв приіхати")—— погидував би на одному гектарі срати, пістабол)
   
Тебе не поставлять, бо з головою проблеми.

Мова не про мене(
Про "Іона"))
пс. Те хороша ідея——навіщо ходити на ВЛК, якщо можна поставити "діагноз" через інтернет)
   
В козинського гівна чергове загострення((
Які такі "обіцяв приіхати")—— погидував би на одному гектарі срати, пістабол)

Парі на 100 баксів для кабса. І я тобі докажу що обіцяв)
   
Тебе не поставлять, бо з головою проблеми.

 :laugh:
   
Добавлю(——
Перебуває за кордоном, зв"язків з консульством Украіни ніколи не було і не планувалося(
( та й не планується)

Нащо людині яка не має жодного відношення до України вже багато років і яка повертатися до України я так розумію не планує вставати на облік? Щоби що?
   
Нащо людині яка не має жодного відношення до України вже багато років і яка повертатися до України я так розумію не планує вставати на облік? Щоби що?
Щоб було ©
   
Нащо людині яка не має жодного відношення до України вже багато років і яка повертатися до України я так розумію не планує вставати на облік? Щоби що?

Самому цікаво "щоби що".
Але ж чомусь таких людей намагаються залякати "штрафами" та ще там чимось.
А по великому рахунку—і більшості хто давно виіхав——абсолютно пофіг що там за "закони" приймаються.
   
Самому цікаво "щоби що".
Але ж чомусь таких людей намагаються залякати "штрафами" та ще там чимось.
А по великому рахунку—і більшості хто давно виіхав——абсолютно пофіг що там за "закони" приймаються.

Та нахєр ти кому всрався. Забудь про Україну, і вона про тебе також. Тиж румун.
   
Самому цікаво "щоби що".
Але ж чомусь таких людей намагаються залякати "штрафами" та ще там чимось.
А по великому рахунку—і більшості хто давно виіхав——абсолютно пофіг що там за "закони" приймаються.

Якщо немає якогось майна цінного в Україні і людина виїхала багато років тому, якщо навіть ід коду немає то велика ймовірність що такої людини ніде не має в базах,а якщо навіть є то яка різниця? Яким чином можна оштрафувати того хто живе в іншій країні,має паспорт цієї країни і повертатися в Україну не планує?
   
Самому цікаво "щоби що".
Але ж чомусь таких людей намагаються залякати "штрафами" та ще там чимось.
А по великому рахунку—і більшості хто давно виіхав——абсолютно пофіг що там за "закони" приймаються.

Видно по твоїй активності в цій темі як тобі "абсолютно пофіг" і як тобі "нема що втрачати"
   
Видно по твоїй активності в цій темі як тобі "абсолютно пофіг" і як тобі "нема що втрачати"

Мені цікаво що ще вигадають щоб налякати "ковбасників".
   
Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%, - працівник ТЦК

Саме тому у тому ж Львові відмовились від роздачі повісток і перейшли до бусифікації для отримання майже 100% результату
   
Зі 100% людей, які отримали повістки, приходять усього 2%, - працівник ТЦК
А черги з тих, кого законодавство зобов'язало там тижнями стирчати йому не заважають приймати тих 2 відсотки?
   
А черги з тих, кого законодавство зобов'язало там тижнями стирчати йому не заважають приймати тих 2 відсотки?
Коли я був, то коли поиймали мобілізованих, то різним шліиазлам переписувпли повістки, що б не заважали
   
Кажіть, що по добровільній мобілізації, щоб в черзі не стояти, потрапите на влк позачергово, а там косіть з усіх стволів. Удачі. ))
   
Кажіть, що по добровільній мобілізації, щоб в черзі не стояти, потрапите на влк позачергово, а там косіть з усіх стволів. Удачі. ))
простіше прийти на блокпост чи знайти мобільну групу на бусі і попросити виписати повістку, з ними також без черги.

але є момент, в черзі стоять для оформлення відстрочки і поки її ухвалюють не можуть післать на влк
   
Так шо там колишні обмежено придатні?
Тут ж купа таких було.
Хто вже приходив на перекомісію?
   
Так шо там колишні обмежено придатні?
Тут ж купа таких було.
Хто вже приходив на перекомісію?
Як я зрозумів викликати після липня будуть. Коли черги троха зменшаться
А загалом хз
   
Як я зрозумів викликати після липня будуть. Коли черги троха зменшаться
А загалом хз
Хз,  мене на 20 червня поставили.
А то я один такий лох, шо сумлінно ходить кожен місяць-два?)
   
Хз,  мене на 20 червня поставили
900й :?  :gigi:
   
Хз,  мене на 20 червня поставили.
А то я один такий лох, шо сумлінно ходить кожен місяць-два?)
Та я теж минулого року кожен місяць ходив.
   
А хіба ті хто обмежено придатний мають ходити щомісяця?

Останнє редагування: 26 травня 2024 13:45:19 від gorodok
   
А хіба ті хто обмежено приданий мають ходити щомісяця?

Не всі, але процес влк може затягнутись
   
Не всі, але процес влк може затягнутись
Тобто насправді висновку ВЛК такі ще не мають?
   
Тобто насправді висновку ВЛК такі ще не мають?

По моєму досвіду то так.
   
простіше прийти на блокпост чи знайти мобільну групу на бусі і попросити виписати повістку, з ними також без черги.

але є момент, в черзі стоять для оформлення відстрочки і поки її ухвалюють не можуть післать на влк

Хто таке сказав що не відправляють? Ще й як відправляють) Підстава щодо відстрочки абсолютно не впливає на проходження ВЛК. Принаймні так у нас
   
Хто таке сказав що не відправляють? Ще й як відправляють) Підстава щодо відстрочки абсолютно не впливає на проходження ВЛК. Принаймні так у нас
Я теж знаю, що відправляють
   
Хто таке сказав що не відправляють? Ще й як відправляють) Підстава щодо відстрочки абсолютно не впливає на проходження ВЛК. Принаймні так у нас

Підстава звісно не впливає, а подана заява - впливає.
Згідно постанови 560.
   
Банк ід——телефону украінського немає.
Як бути?
Як стати на облік?)

Було тут в гілці, ти неуважно читав :)

- Якщо ви виїхали за кордон 10-20 років тому, постійно проживаєте там і маєте відповідні документи на постійне місце проживання, чи потрібно оновлювати дані і чи можна це зробити дистанційно?

- Так, вам потрібно оновити дані у відповідній дипломатичній установі.

Ви продовжуєте бути громадянином України, а отже, зобов'язані виконувати свій конституційний обов'язок щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України (стаття 65 Конституції України).

Ну і казали, що можна буде без Резерв+ надіслати листа електронною поштою.
   
Згідно постанови 560.
Згідно з постановою.
Відповідно до постанови.
Пишіть українською.
   
Підстава звісно не впливає, а подана заява - впливає.
Згідно постанови 560.
Якщо я не помиляюсь, там мова йде, що з поданою заявою, до відповіді, не можна мобілізувати, а про ВЛК - нічого не заважає
   
Якщо я не помиляюсь, там мова йде, що з поданою заявою, до відповіді, не можна мобілізувати, а про ВЛК - нічого не заважає

Ні, там прямим текстом написано про ВЛК.
"63. Військовозобов’язані, які звернулися до районного (міського)
територіального центру комплектування та соціальної підтримки з заявою
про надання відстрочки, до прийняття рішення відповідною комісією
не направляються для проходження медичного огляду для визначення
придатності до військової служби."
   
Було тут в гілці, ти неуважно читав :)

- Якщо ви виїхали за кордон 10-20 років тому, постійно проживаєте там і маєте відповідні документи на постійне місце проживання, чи потрібно оновлювати дані і чи можна це зробити дистанційно?

- Так, вам потрібно оновити дані у відповідній дипломатичній установі.

Ви продовжуєте бути громадянином України, а отже, зобов'язані виконувати свій конституційний обов'язок щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України (стаття 65 Конституції України).

Ну і казали, що можна буде без Резерв+ надіслати листа електронною поштою.
в консульство  тільки по запису через Дію .
Інших варіантів нема .Без Дії єдина послуга доступна це видача тимчасового паспорту для повернення в Україну
   
Хто таке сказав що не відправляють? Ще й як відправляють) Підстава щодо відстрочки абсолютно не впливає на проходження ВЛК. Принаймні так у нас

якшо заяву подав, то ні :) поки не буде рішення
   
якшо заяву подав, то ні :) поки не буде рішення

Так то в теорії. А на практиці ти спробуй її подай до того як пройти ВЛК)
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія