Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Слухай,та колись вже що там в тебе? Штампель КДБ СРСР?)

Та він ніби льотчик
   
Та він ніби льотчик

Постійне з його боку згадування чистих труселів якби насторожує) як би не маньяк серійник))) хоче щоб молоді дохторині його добре оглянули)))). Розчарую,в основному там  мілфи 50+  . Молоді переважно по ночах сидять в влк)
   
Ти серйозно вважаєш, що комусь в Україні це цікаво?  :gigi:

Вони поїхали, дехто досить давно, тому нехай щастить. Подивись на Віку Спартц, діаспора йопт...

Кульгейчиха в диаспоре не известна, а после ее выходок - нерукопожатна.
   
Стовпотворіння в ТЦК: як я ходив зніматися з розшуку. Що треба змінити в організації «уточнення даних»


Там ще не згадано про сотні тисяч обмежено придатних, котрі будуть стояти в тих же чергах.

І це ж зараз переважно приходять ті, хто має якісь відстрочки і т д, а якщо таки прийдуть інші?

Я не знаю, для чого цей маразм і чому то не можна автоматизувати нормально.
   
У Львівську лікарню на Топольній, кажуть, відразу 100 повісток принесли працівникам, 30-40річним мужикам

на Топольній,звичайно, велика лікарня,але я маю сумнів,що там фізично є така кількість 30-40 річних мужиків
   
а як ти туда попав взагалі ? там черга по запису тільки шоб в кабінет зайти до чередини червня розписана  :S

черга шоб зайти, потім черга шоб записатись в чергу у кабінет, а потім  черга на влк і знов всьо по кругу після неї.

електронні черги не діють, на прохідній кажуть - покуй, листок то черга.
ТЦК
Отже, «жива» черга. Насправді їх три.

Перша формується за контрольно-пропускним пунктом із 5-ї ранку. Я прийшов о 5:20 (я жайворонок) і був третім із двох сотень охочих, але міг би й довше поспати. Щойно нас запустили на територію, черга розсіялася й біля входу сформувалася нова.

Друга «жива» черга формується за списком, який склав черговий. Насправді цей список — спроба встановити справедливість посеред хаосу, де є багато охочих «просто запитати», пролізти поперед батька в пекло чи покачати права. У списку понад тисяча прізвищ.

Запускали тих, хто прийшов, із номерами, найвищими в списку. Дехто ходить так не один тиждень. Електронна черга, якщо вона працюватиме, відсуне людей зі списку на невизначений час — жорстоко, як на мене.

Третя «жива» черга формується біля кабінетів. Усім, хто «оновлює облікові дані», насправді потрібно в один кабінет, де їх приймає одна людина. Так, на весь район, де зареєстровані десятки тисяч військовозобов’язаних, тисячам із яких держава звеліла негайно йти до ТЦК, погрожуючи штрафами. І людина, яка приймає, попри все, залишається привітною, дбайливою і навіть жартує.
   
на Топольній,звичайно, велика лікарня,але я маю сумнів,що там фізично є така кількість 30-40 річних мужиків
тю, вагон. відкрий любий відділ там по 10-15 лікарів
   
на Топольній,звичайно, велика лікарня,але я маю сумнів,що там фізично є така кількість 30-40 річних мужиків
Чому ні? Спокійно.
Лікарня дуже велика
   
И за что забанили Aw?
Он это дело до закона описал. Про государство заботливое

трохи невчасно висловив "дискредитацію" і "ворожу пропаганду"
не дочекався офіційної позиції телемарафону.

Не лізь поперед Зеленського в зраду
   
тю, вагон. відкрий любий відділ там по 10-15 лікарів

Значна частина державних лікарів на броні. я думаю,що це,швидше за все, саме з обслуговуючим персоналом лікарні рахували
   
на Топольній,звичайно, велика лікарня,але я маю сумнів,що там фізично є така кількість 30-40 річних мужиків

Всі медичні працівники військовозобов'язані. Але сенсу в таких діях нуль. Всі медики давно пройшли через ТЦК і регулярно проводяться огляд ще з 2015 року через відділ кадрів. Щодо мужиків . Хіба жінок в оборот взяли
   
Всі медичні працівники військовозобов'язані. Але сенсу в таких діях нуль. Всі медики давно пройшли через ТЦК і регулярно проводяться огляд ще з 2015 року через відділ кадрів. Щодо мужиків . Хіба жінок в оборот взяли
знайомий молодий хірург
сидів в комісії на ВЛК рік тому десь на Вінничині
але зараз його прогнати хочуть через тцк і влк
   
знайомий молодий хірург
сидів в комісії на ВЛК рік тому десь на Вінничині
але зараз його прогнати хочуть через тцк і влк

Тут вже суто людський фактор. Якраз йшли у ВЛК такі  щоб уникнути мобілізації. Там ненормований робочий день і виходити треба коли скажуть. Більше того там таких і хочуть, тому що він буде робити все те що скажуть. У нас ВЛК працює цілодобово. І ніякий нормальний лікар тобі вночі сидіти не буде. Осоливо старші. Хер мене заставиш вночі виходити. Тому таких на ніч і беруть. Ні бронювання ні кафедри.
   
Чому ні? Спокійно.
Лікарня дуже велика
На Топольній понад 300 лікарів.
   
А отут аблом. Консульство приймає тільки за записом на конкретну консульську дію, конкретну дату, бо електрона черга. Процедура вимагає авторизацію за допомогою id.gov.ua (BankID/Дія) - це перша перепона для тих, хто виїхав давно. Але коли навіть пройдеш цю процедуру і обереш послугу відмови від громадянства, то вільних дат на запис нема як мінімум до 2029 року.

Кому цікаво, спробуйте обирати різні країни і консульства: https://go.mfa.gov.ua

Особисто мені фіолетово, є ця послуга чи ні. Але тому, кому треба, вона по факту недоступна. І навіть коли отримати запис, то це тільки початок нескінченної історії з непрогнозованим фіналом.

До речі——

А звідки береться ця "Дія"? взагалі?
І що таке "bank id"?
   
До речі——

А звідки береться ця "Дія"? взагалі?
І що таке "bank id"?

Це кожний українець знає. Отримуючи кредитну карту в банку ви там залишаєте копію паспорта та номер телефону. Тепер банк може ідентифікувати вас у різноманітних додатках. Наприклад у дії де ви можете побачити різноманітні ваші жокументи

Банк прив'язує ваш номер телефону до коду платника податків. Тепер на вашому телефоні ж прив'язка до любих документів пов'язаних з кодом платника податків

Останнє редагування: 25 травня 2024 23:33:33 від eugene68
   
Тут вже суто людський фактор. Якраз йшли у ВЛК такі  щоб уникнути мобілізації. Там ненормований робочий день і виходити треба коли скажуть. Більше того там таких і хочуть, тому що він буде робити все те що скажуть. У нас ВЛК працює цілодобово. І ніякий нормальний лікар тобі вночі сидіти не буде. Осоливо старші. Хер мене заставиш вночі виходити. Тому таких на ніч і беруть. Ні бронювання ні кафедри.

Там ситуація інша
Чувак 30 років
Але дуже правильний
Щось його взяли на ВЛК на короткий термін, але швидко позбавилися, бо.він почав виступати на боці реально хворих
Не вписався в систему
   
Це кожний українець знає. Отримуючи кредитну карту в банку ви там залишаєте копію паспорта та номер телефону. Тепер банк може ідентифікувати вас у різноманітних додатках. Наприклад у дії де ви можете побачити різноманітні ваші жокументи

Банк прив'язує ваш номер телефону до коду платника податків. Тепер на вашому телефоні ж прив'язка до любих документів пов'язаних з кодом платника податків

А якщо номер телефону недійсний та немає "коду платника податків"( відмова)?
   
А якщо номер телефону недійсний та немає "коду платника податків"( відмова)?

На телефон приходить код підтвердження, РНОКПП є у всіх повнолітніх і не мати його майже неможливо.
   
одна заява в Консульство і ВСЕ

 :laugh:

А ти спробуй
   
На телефон приходить код підтвердження, РНОКПП є у всіх повнолітніх і не мати його майже неможливо.

Я ж написав—— відмова від коду.
І відсутність украінського телефону.
Тож як тепер бути?(
   
А якщо номер телефону недійсний та немає "коду платника податків"( відмова)?

Серень, ну какой в жопу номер? Ты ж как румын в Германии проходишь, нах тебе это надо, ты же не украинец ни разу))
   
Я ж написав—— відмова від коду.
І відсутність украінського телефону.
Тож як тепер бути?(

Серень, а чего ты пишешься как Ион? Это по румынски Иван? :laugh:
   
Серень, ну какой в жопу номер? Ты ж как румын в Германии проходишь, нах тебе это надо, ты же не украинец ни разу))
В коз"інського гівна знову марення)
Нещодавно ще писав що немає ніякого паспорту——а тут вже "як румын проходишь")
   
Серень, а чего ты пишешься как Ион? Это по румынски Иван? :laugh:
З чого це?
Що за вигадки знов?(
   
точно не біганина "партизанів" з Калашами
Саме таки партизани зупиняли колони під київом та чернігівом.
  Фотка мого побратима тих часів яких  спалив з труби  беху  в колоні.    Зелений пуховік, чорний поліцейський бронік на три розміри менше, кросівки найк, калаха семьора і  труба.
   
В коз"інського гівна знову марення)
Нещодавно ще писав що немає ніякого паспорту——а тут вже "як румын проходишь")

Та ні Серьонь, то я мав сумніви. А теперь 100% вже відомо. Тиж Іон  :lol:
   
З чого це?
Що за вигадки знов?(

100 баксов Кабсу переводиш?
   
1974007     :shuffle:

+ 40 1974007
   
Турч, ти з Іоном засираєте профільну тему.
   
Та ні Серьонь, то я мав сумніви. А теперь 100% вже відомо. Тиж Іон  :lol:

Кидай "витяг з реєстру"))
   
Кидай "витяг з реєстру"))

Іон, «кидай» будеш ПТУ- фрау казати  (P)
   
Тут  я кОпаю  ухилянтив.
Серіогу  кОпали в іншої темі, була така спеціальна.
   
Турч, ти з Іоном засираєте профільну тему.

Ок, Іон прошу до профільної гілкі  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

Bogkuz, Meanmen, Navas, Strangeways, kumar84 (+ 1 прихованих) і 46 гостей
 
Повна версія