Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Виглядає так, що можна буде документи не носити
Ага розкажи це тцкашникам - під Львовом кілька разів зупиняли хлопця якому взагалі 16 років і не могли повірити навіть паспорту з Дії  :facepalm:
   
Ага розкажи це тцкашникам - під Львовом кілька разів зупиняли хлопця якому взагалі 16 років і не могли повірити навіть паспорту з Дії  :facepalm:

Це виглядає як міські байки, навіщо він їм взагалі?
   
Виглядає так, що можна буде документи не носити

Так,було від міністерства що цифровий документ буде дійсний. Але тут є питання. До 18 червня ,тобто місяць часу там не буде кюаркоду для перевірки. А буде аж з 18 червня.
   
Це виглядає як міські байки, навіщо він їм взагалі?
Це інформація з перших вуст - однокласник мого сина якому теж 16 років... Для чого він їм взагалі був потрібен я досі не розумію  :facepalm:
Можливо на їхню думку він мав більше 25 років не знаю... Виглядає він старшим на свій вік але чи на стільки...  :facepalm:

Останнє редагування: 17 травня 2024 15:25:52 від gorodok
   
Ага розкажи це тцкашникам - під Львовом кілька разів зупиняли хлопця якому взагалі 16 років і не могли повірити навіть паспорту з Дії


10 хвилин назад поспілкувався з "ловцями душ"
Все було досить ввічливо.
Показав у Дії доку, потім реестрацію (військового навіть не спитали), вони щось там на планшеті пошукали...
- Вибачте, можете бути вільні.

Підійшов до старшого, спитав - як і що.

Відповідь дуже цікава була.
- У цьому районі місцевих, та тих хто 55+  наказано не чіпати

   
Родича вчора на вулиці бусифікували в кількох метрах від дому. Львів.
Пройшов влк, дали тиждень на збори.
Але він не тікав, не бикував, і в принципі налаштований служити, трохи змінити життя з айті.

Ну але для держави то мінус пару мільйонів в рік доходу від айті експорту (фоп-фрілансер, замовники переключаться на індію і інші бангладеші) + тут 1.6 млн витрат вже на солдата десь ніби декларували, але напевно держава вважає що доцільно.
   
Родича вчора на вулиці бусифікували в кількох метрах від дому. Львів.
Пройшов влк, дали тиждень на збори.
Але він не тікав, не бикував, і в принципі налаштований служити, трохи змінити життя з айті.

Ну але для держави то мінус пару мільйонів в рік доходу від айті експорту (фрілансер, замовники переключаться на індію і інші бангладеші) + тут 1.6 млн витрат вже на солдата десь ніби декларували, але напевно держава вважає що доцільно.

Держава нічого не може вважати чи ні. І якийсь індивідуальний підхід до кожного не можливий впринципі. Є закон про мобілізацію. Є чітке визначення хто підлягає а хто ні. Все решта філософствування
   
Родича вчора на вулиці бусифікували в кількох метрах від дому. Львів.
Пройшов влк, дали тиждень на збори.
Але він не тікав, не бикував, і в принципі налаштований служити, трохи змінити життя з айті.

Ну але для держави то мінус пару мільйонів в рік доходу від айті експорту (фоп-фрілансер, замовники переключаться на індію і інші бангладеші) + тут 1.6 млн витрат вже на солдата десь ніби декларували, але напевно держава вважає що доцільно.

У нього є ВОС, чи піде в штурмовики ?
   
https://t.me/operativnoZSU/145907

....
Не понимаю....
Два предложения противоречащие одно одному.
Военно обязанные, резервисты - должны
И все от 18 до 60 тоже должны (обновить)
То напишите один раз - все поголовно.
А то я думаю, это для одних обязательно, а для вторых (кто выключен с облику, но нет 60 или мент пенсия) то на дурачка, клюнут вдруг
   
У нього є ВОС, чи піде в штурмовики ?
нема нічого, навіть воєнного небуло років з 20. в армії не служив, кафедри немав.

певно в штурмовики дорога.
   
Держава нічого не може вважати чи ні. І якийсь індивідуальний підхід до кожного не можливий впринципі. Є закон про мобілізацію. Є чітке визначення хто підлягає а хто ні. Все решта філософствування
ну так закон і приймається на основі політики держави. значить держава так порахувала правильно і прийняла відповідний закон. все решта дійсно філософія.
   
Два предложения противоречащие одно одному.
Военно обязанные, резервисты - должны
И все от 18 до 60 тоже должны (обновить)
То напишите один раз - все поголовно.
А то я думаю, это для одних обязательно, а для вторых (кто выключен с облику, но нет 60 или мент пенсия) то на дурачка, клюнут вдруг


А хоч хтось закон "" зі змінами уважно прочитав ?
Наш юрист - так.
Й натикав носом.

ЧИТАЄМО!!!

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text

Глава IV
ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

7) для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду, з числа осіб: рядового, сержантського і старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу - до 60 років;

Для ТУПИХ!
З числа тих хто ЗАРАЗ на службі, та буде відправлений в запас.

Поновлення на обліку - виключно за особистою згодою.
Підписали не дивлячись - гоу воювати.




   
https://vm.tiktok.com/ZMM3Y9YKc/

Вибачте, а що то за 3.14дерас?
Фрегата не бачу, тому не пірат.
Ляпає язиком як москаль.

Може дати по іпалу та накуй рити окопи?
Бо здається що довірити йому зброю - буде до ЖОПИ!!!
   
У нього є ВОС, чи піде в штурмовики ?
А що хіба хтось дивиться на ВОС?
   
А що хіба хтось дивиться на ВОС?

А що, ніхто не дивиться ?
   
Як вам такий поворот? 

https://vm.tiktok.com/ZMM3YbcWe/

НАЙГОЛОВНІШЕ!!!

ПОКЛАЛИ XYЙ на Конституцію

Модераторе, можеш банити, але таке ЗСУ, та така Україна людям й накуй не впала.
   
А що, ніхто не дивиться ?
Думаю за необхідності "перевчать" за два місяці на любе...
   
https://t.me/uniannet/134175

Погранец просто очнь не хотел попасть на фронт. Старался, ловил ухылянтов штатских, шоб вместо него, военного, шли воевать. А этот гад решил убежать от него! А хто ж воевать будет? Погранец, что-ли?  :-)o
   
>>>> Сотрудники ГБР задержали пограничника, ему грозит до 10 лет тюрьмы.

за ЩО????

може тих ГБР тридерасів пора просто п***а?
   
10 хвилин назад поспілкувався з "ловцями душ"
Все було досить ввічливо.
Показав у Дії доку, потім реестрацію (військового навіть не спитали), вони щось там на планшеті пошукали...
- Вибачте, можете бути вільні.

Підійшов до старшого, спитав - як і що.

Відповідь дуже цікава була.
- У цьому районі місцевих, та тих хто 55+  наказано не чіпати
Цікаво що за такий блатний район...
   
Цікаво що за такий блатний район...

Дніпро.
Кайдаки.
Є там нюанси......
   
Я щось не зрозумів. Два місяці дали на уточнення даних 
але штрафи вже з завтрашнього дня. Як то правильно розуміти ?
   
Я щось не зрозумів. Два місяці дали на уточнення даних 
але штрафи вже з завтрашнього дня. Як то правильно розуміти ?

Штрафи і раніше були. З завтрашнього дня вони будуть більшими
   
Погранец просто очнь не хотел попасть на фронт. Старался, ловил ухылянтов штатских, шоб вместо него, военного, шли воевать. А этот гад решил убежать от него! А хто ж воевать будет? Погранец, что-ли?  :-)o
Х/з що там було, але є війна і військовий час, і мабуть погранець вчинив вірно,..галаю суд розбиреться.
   
Якщо зараз прийде наприклад багатодітний 20 травня в ТЦК за документами і стати на облік щоб виїзжати. То скількі грошей брати на штраф?
   
та никак их не победить,  хоть с мобилизацией хоть без,  мобилизация просто даеть возможность держаться
Квінтесенція творчості цього пана. (td)
   
Прєдупрєдітєльний точно в голову...  :facepalm:

Если бы я был зрадоеб, то подумал бы о плохом, не захотел ухилянт платить мзду (ну как то же 11 тысяч прошмыгнули) но я не такой.
Случайно пуля попала в голову, думаю суд смягчит до условного..
   
Мабуть.

Це просто пояснює туристичне спорядження. Зараз ще сніг багато де в Мармаросах, щось він поквапився.
   
Х/з що там було, але є війна і військовий час, і мабуть погранець вчинив вірно,..галаю суд розбиреться.

Конечно молодец, кто ж спорит! Надо было бы еще тех 650 тыс., которые таки перетнулы кордон, расстрелять, а не деньги с них брать
   
Если бы я был зрадоеб, то подумал бы о плохом, не захотел ухилянт платить мзду (ну как то же 11 тысяч прошмыгнули) но я не такой.
Случайно пуля попала в голову, думаю суд смягчит до условного..

Прикордонники мають право застосовувати зброю, не знаю тільки, чи можуть вони стріляти на ураження, але право щодо зброї точно є.
   
Для ТУПИХ!
З числа тих хто ЗАРАЗ на службі, та буде відправлений в запас.
Покажіть юристу.
Той же закон
 Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі

1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.

2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:

1) перший розряд - до 35 років;

2) другий розряд - до 60 років.

{Пун
То
   
нема нічого, навіть воєнного небуло років з 20. в армії не служив, кафедри немав.

певно в штурмовики дорога.

Ще могли б і оштрафувати за порушення військового обліку в період військового стану.
   
Прикордонники мають право застосовувати зброю, не знаю тільки, чи можуть вони стріляти на ураження, але право щодо зброї точно є.

У них є чітко визначено коли і при яких обставинах вони мають право застосовувати зброю. В загальному  працівники Державної прикордонної служби України мають право застосовувати вогнепальну зброю виключно з метою заподіяння особі такої шкоди, яка є необхідною і достатньою в такій обстановці, для негайного відвернення чи припинення збройного нападу та/або опору.
Бо інакше буде як за сталіна. Спочатку вистрелив а потім крикнув стій
   
Прєдупрєдітєльний точно в голову...  :facepalm:

"Прєдупрєдітельний" в голову, це коли треба попередити інших.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 18 гостей
 
Повна версія