Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Сифилс был у твоего дедушки Ленина.
Совок не доебаный.
:facepalm1: члєнін  как і  ти гаваріл і  пісал па руцькє,  і  сіфіліс члєніну  з'їв  мізки -  як і  тобі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Уся бронь для лейтенантів 90-х скасована.© відділ кадрів.

Для лейтенантів-медиків, чи для всіх із 90-хх ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Уся бронь для лейтенантів 90-х скасована.© відділ кадрів.
Та ти і так фактично на війні, медик і Херсон.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пусть он мобилизованным расскажет свой чудный план о том как вместо тех кто погибнет или будет покалечен он привлечет для размножения тех кто тупо удрал даже заплатив бабки шоб удрать.
А потом они еще допилят свою идею по завозу иммигрантов.

Ну звиняй, після війни знадобляться всі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Могут правда к принудительным работам по исправлению демографической ситуации привлечь
...
То ще хз що гірше  :D
З іншої сторони узилянти  будить плодити ухилянтів  X(

це заклик до незаконних дій ?  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

можна дуже довго моралізувати про морально-етичні норми.
чи був правим той хто пішов в окопи. чи був правим той хто втік і зберіг генофонд.

але після війни дилеми будуть суто практичні.
проста дилема перед Україною постане така
-або заспокоїти і мотивувати повернутися українців, всіх які є і які відчувають приналежність до українства - ухилянтів, емігрантів, нащадків емігранітв, закордониих українців,...
-або завозити узбеків, таджиків, індусів (а якщо білорусів і росіян, після фільтрації - то це ще буде огого не найгірший варіант)
-або і те і друге.

не переживайте про це. не для того ті українці що втікали до 2022 і після 2022 з україни - втікали, щоб повернутись.
ну і узбеки таджики індуси сюди теж не приїдуть - якщо звідси втікають всі хто може. сказано ж вам. що україна це територія для експериментів.
кінцевий результат експериментів невідомий. але проміжний - зменшення населення за 30 років більш ніж вдвічі і рекорд по деградації територій з 1991 року - можливо. україна це - новий ханаан.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У погромах прикордонних кібуців Ізраїлю брали участь діти та жінки з Гази — ЗМІ (фото)
У різанині в Ізраїлі 7 жовтня брали участь не лише боєвики ХАМАСу, а й прості жителі Гази, у тому числі діти, жінки та люди похилого віку.

Про це йдеться у матеріалі репортера BILD Бйорна Штрицеля, який взяв інтерв'ю у кількох свідків трагедії 7 жовтня у кібуці Нір Оз на півдні Ізраїлю, що розташований лише за два кілометра від сектора Гази.
https://тсн/svit/u-pogromah-prikordonnih-kibuciv-izrayilyu-brali-uchast-diti-ta-zhinki-z-gazi-zmi-foto-2432434.html
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

слава Україні!
будьмо
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm1: члєнін  как і  ти гаваріл і  пісал па руцькє,  і  сіфіліс члєніну  з'їв  мізки -  як і  тобі

Иди в туман карикатура.  :-)o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Иди в туман карикатура.  :-)o
правильно тримаєш  "прєдмєт" в  роті   :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для лейтенантів-медиків, чи для всіх із 90-хх ?
Сказали для всіх, наскільки правда - не знаю
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

?single
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Арестович мало того що не мобілізований, так ще і за кордон вільно виїжджає
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А шо це пишуть прихильники певної політсили Олешко втік з України у Молдову?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А шо це пишуть порохобот Олешко втік з України у Молдову?

Та вже давно. Тепер патріотично зрадойобить звідти.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/operativnoZSU/119650?single
>найближчі два роки

мало
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

після війни дилеми будуть суто практичні.


ніхто не знає які дилеми будуть стояти після війни,  бо ніхто не знає коли воно настане те після.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та вже давно. Тепер патріотично зрадойобить звідти.

я то думав шо поливає хоть з Ужгороду

а тут покинув межі України, патріот
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я то думав шо поливає хоть з Ужгороду

а тут покинув межі України, патріот

Найбільше топлять за правильну мобілізацію ті, хто навіть не думає служити  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Найбільше топлять за правильну мобілізацію ті, хто навіть не думає служити  :gigi:

цікаво як упиздив, на багатодітного не тягне, інвалід чи водій фури Рошену  :laugh:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Найбільше топлять за правильну мобілізацію ті, хто навіть не думає служити  :gigi:

то правда, основні категорії таких топильщиків це пенси, ковбасники, жінки в яких чоловіки на заробітках, жінки в яких діти ще малі, і ухилянти що купили бронь або білий квиток та їх жінки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то правда, основні категорії таких топильщиків це пенси, ковбасники, жінки в яких чоловіки на заробітках, жінки в яких діти ще малі, і ухилянти що купили бронь або білий квиток та їх жінки

Ну у мене бронь, але тут звиняйте, я на цій роботі і до війни працював.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

цікаво як упиздив, на багатодітного не тягне, інвалід чи водій фури Рошену  :laugh:

Навіщо ти ставиш такі питання, є сумніви в його патріотизмі?  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Навіщо ти ставиш такі питання, є сумніви в його патріотизмі?  :gigi:
там ще є Єбанат Доярков з пулу, 57 років  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

там ще є Єбанат Доярков з пулу, 57 років  :gigi:

Для наближених до влади виїхати та залишитися не проблема, переважно через "Шлях", через міністерство кудись до складу делегації включають і все.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для наближених до влади виїхати та залишитися не проблема, переважно через "Шлях", через міністерство кудись до складу делегації включають і все.

А для ненаближених які проблеми? Заплати і їдь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А для ненаближених які проблеми? Заплати і їдь

Хто хотів, уже давно поїхав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Хто хотів, уже давно поїхав

невеличка поправка
хто хотів й у кого 10к нікамунінужнихбамаж ек було в наявності
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

там ще є Єбанат Доярков з пулу, 57 років  :gigi:
З операцією на серці не беруть.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 :-)o



Так, у травні 2022 року подружжя воєнкома стали власниками квартири в Одесі площею 111,1 кв.м вартістю 600 тис. грн, яку через рік продали за 7,56 млн грн. :weep:  Згодом його дружина придбала автомобіль Toyota Highlander вартістю майже 1,9 млн грн, який згодом був проданий за 2 млн грн.

Того ж року мати воєнкома подарувала сину житловий будинок з господарськими будівлями загальною площею 259,2 кв.м. в Овідіопольському районі Одеської області, оцінений в 1 млн грн.

НАЗК встановило, що отриманий нею дохід за останні 22 роки був значно меншим за вартість подарованого.

Теща воєнкома впродовж останніх кількох років стала власницею квартири в Лиманському районі Одеської області за понад 300 тис. грн, а також автомобіля Mercedes–Benz GLS 400 за 420 тис. грн :laugh: . Хоча в середньому така автівка коштує понад 5 млн грн, що може свідчити про приховування реальної вартості набуття автомобіля. Також встановлено, що раніше теща воєнкома купила автомобіль Mercedes–Benz GLC 220D вартістю 1,4 млн грн, який згодом перепродала своїй дочці за 1,5 млн грн.

Протягом серпня 2022 року члени сім’ї воєнкома подарували один одному грошові кошти на загальну суму 30 млн грн :weep: , що підтверджується відомостями з реєстру нотаріальних дій, хоча не мали для цього достатніх офіційних доходів.

Останнє редагування: 19 жовтня 2023 16:43:22 від DFMB
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мобілізували одного мого колишнього працівника. з епілепсією.  неодноразово був очевидцем  його припадків. моторошне видовище
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мобілізували одного мого колишнього працівника. з епілепсією.  неодноразово був очевидцем  його припадків. моторошне видовище

Паршиво  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мобілізували одного мого колишнього працівника. з епілепсією.  неодноразово був очевидцем  його припадків. моторошне видовище

Ворожі наративи
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мобілізували одного мого колишнього працівника. з епілепсією.  неодноразово був очевидцем  його припадків. моторошне видовище

а що робити? Крим сам себе не звільнить!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а що робити? Крим сам себе не звільнить!

Стаття 3 конституції україни
 Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Стаття 3 конституції україни
 Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

я це знаю все. Але нажаль я не влада.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 Сорі якщо було. не слідкую за всіма новинами і дописами цієї теми.

Як стало відомо журналістам у неділю, 15-го жовтня, два громадянина, що входили до команди обслуги жіночої команди ФК Кривбас (Кривий Ріг) втекли з розташування команди і не повернулись на батьківщину. І це не єдині погані новини для криворізького спорту. Двоє чоловіків, співробітників футбольного клубу, в зарубіжного турне не повернулись, вони зникли в Швеції в невідомому для керівництва напрямку.

Керівництво криворізького клубу запевняє, що не сприяло втікачам, а, навпаки, одразу повідомило про дезертирів правоохоронцям, прикордонникам та в Міністерство спорту, яке надавало дозвіл про перетин кордону чоловікам призовного віку.

Як відомо з відкритих джерел, лишились в Швеції Роман ЛОПАТІН, який займався соціальним маркетінгом клубу (SMM - Social Media Marketing), та фотограф Роман МЕДВЕДЄВ.

................... ................... ....
СССР і Північна Корея у всій красі. Хоча і звідти так масово не тікали. Це вже дно.

80-е годы.
— Что такое Малый театр?
— Это Большой театр после завершения зарубежных гастролей.
   

Цю тему переглядають:

Strangeways, Bogkuz, NINJA, Засіб, soma, Engineer (+ 1 прихованих) і 69 гостей
 
Повна версія