Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
den

Це які?

70 це ракета великого радіусу дії. А у ракети двигун є, а не просто крила.

Про каб 500 писали що вони летять з висоти. 10+ км на відстань до 70 км

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
TC

Про каб 500 писали що вони летять з висоти. 10+ км на відстань до 70 км

На3.14зділи, ще й не трохи.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Збільш зображення і побачиш через що оператор наводиться  ;)

а, ну це, звісно, набагато простіше ніж відразу цілитись з автоматичної зброї через тепловізор
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Щось мені здається,що дамбас ніхто не піде відвойовувати у кацапів.Херсон ,Крим заберемо,а дамбас ні.

цілком, потреби в ньому немає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а, ну це, звісно, набагато простіше ніж відразу цілитись з автоматичної зброї через тепловізор
бінго  (tu)  і тряска від черг не заважає, бий просто в пляму від лазера і збивай супостата  :-)o 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

бінго  (tu)  і тряска від черг не заважає, бий просто в пляму від лазера і збивай супостата  :-)o 
цікаво, який діаметр плями і на якій відстані її буде видно . чи ще треба буде прилад нічного бачення?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

цікаво, який діаметр плями і на якій відстані її буде видно . чи ще треба буде прилад нічного бачення?

які ще підробиці вас інтересують?
де хочите їх отримати?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

які ще підробиці вас інтересують?
де хочите їх отримати?
лазером показувати дрон - це дурість, якщо ти не зрозумів. для цього є прожектори.
мабуть то якийсь прототип чи муляж лазерної рушниці, а ніяк не вказівка.
пляма маленька, відсвічування маленьке. з відстані 300м його і не побачиш. тримати її на руці - пляму не втримаєш на дроні . та ще й таке одоробло.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

показувати дрон - це дурість
Чого б це. Промінь не буває ідеально вузьким, на великий відстані дає пляму.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
den

Прожекторами підсвічують
Потужним
60+ кгрн

Лазером немає сенсу жодного

Хіба то якийсь "широкий лазер" що дає пляму великого розміру
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Про фокусування пан мабуть не чув.
   
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ой, тромб відірвався.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Показати зображення...
й тут  friendly fire
та шо ж такоє
пороблено, мабудь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Коли Президенту закидають, чому немає другої чи третьої лінії оборони, або чомусь на якійсь ділянці почалися наступальні дії ворога, я вважаю, що це недоцільна критика, дуже недоцільна.

Я вважаю, що всі ці «Леопарди», «Мардери, «Бредлі», «Абрамси», скоро або вже F-16 – це заслуга зовнішньої політики,
 яку повністю на себе взяв Президент, і це правильно – начальник штабу бригади НГУ «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

пляма маленька,
Дурниця  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Дурниця  :-)o
і я кажу: дурниця використовувати лазер замість прожектора.
але то вигадка дописувача про підсвітку лазером.
то мабуть таки якась лазерна рушниця.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

і я кажу: дурниця використовувати лазер замість прожектора.
але то вигадка дописувача про підсвітку лазером.
то мабуть таки якась лазерна рушниця.
 
 :lol:  І що нею роблять? піу-піу  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

"Гоша " - то тролинг такий?

На морі, на суходолі робили. Були військові з ураженням сітківки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 
 :lol:  І що нею роблять? піу-піу  :laugh:

Може ріжуть навпіл той шахєд...  :shuffle:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

"Гоша " - то тролинг такий?
Показати зображення...
На морі, на суходолі робили. Були військові з ураженням сітківки.
ти сам прочитав, що написав?
так, є використання лазера для заспліплення. але до чого тут шахеди? вони що, летять по оптиці?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Йди дупло потикай, невігласе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Йди дупло потикай, невігласе.
тебе і тикаю :D
і більше не флужу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ні
https://youtu.be/fs5JT1xr-NQ?feature=shared

він каже що неможливо, а це тоді що?



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А це:
https://t.me/AFUStratCom/22658
шо це за прикол?
?

Не треба пересмикувати, пане.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/farhadblogchat/227308




Вона не проклинає хуйла. Тож мізків вона не має. Нехай виє далі, заробила.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Коли Президенту закидають, чому немає другої чи третьої лінії оборони, або чомусь на якійсь ділянці почалися наступальні дії ворога, я вважаю, що це недоцільна критика, дуже недоцільна.

Я вважаю, що всі ці «Леопарди», «Мардери, «Бредлі», «Абрамси», скоро або вже F-16 – це заслуга зовнішньої політики,
 яку повністю на себе взяв Президент, і це правильно – начальник штабу бригади НГУ «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич

а я думав це заслуга партнерів.... а тут виявляється що партнери не мають до цієї зброї ніякого стосунку  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а я думав це заслуга партнерів.... а тут виявляється що партнери не мають до цієї зброї ніякого стосунку  8-)

 
я думав   :facepalm1:
ти думав
він думав вона думала воно думало  :lol:

знаток, котрий думав - що то за визначення таке "партнер" в міжнародних договорах України?
яка країна має статус партнера з Україною? не кажучи вже про статус союзника

бо все що я знаю є в українському законодавстві про партнерство то про шлюби і бізнес

Зе відпрацював в 2022 і початок минулого року на 100% бо крім США, Британії та Хранції ніхто нічого не був винен Україні, бо виявляється Україна не має жодного договору про союзництво ні з ким  :(
так що думай
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я думав   :facepalm1:
ти думав
він думав вона думала воно думало  :lol:

знаток, котрий думав - що то за визначення таке "партнер" в міжнародних договорах України?
яка країна має статус партнера з Україною? не кажучи вже про статус союзника

бо все що я знаю є в українському законодавстві про партнерство то про шлюби і бізнес

Зе відпрацював в 2022 і початок минулого року на 100% бо крім США, Британії та Хранції ніхто нічого не був винен Україні, бо виявляється Україна не має жодного договору про союзництво ні з ким  :(
так що думай

Країни партнери - які за власним бажанням взялись допомогти Україні вистояти. Союзниками їх не назвеш, бо ніяких зобов'язань цього плану вони на себе не взяли, як їх ще можна назвати крім "партнери"? Стосовно Зе то я б не давав йому 100%. Теперішні партнери були готові і без його зусиль допомогти, а решту світу він так і не переконав, нажаль
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це все дуже добре, але якщо все залежить від Зеленського, то чому перестали давати ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це все дуже добре, але якщо все залежить від Зеленського, то чому перестали давати ?
Дали завдяки зусиллям Зеленського. А перестали давати тому що військові їх бездарно проїбали тому що не спромоглися а) реалістично оцінити власні сили б) нормально спланувати контрнаступ в) організувати якусь свідому координацію г) коли все пішло через дупу загасилися щоб за то все не відповідати. А американці того не люблять, якщо трапився пройоб то треба їм якомога швидше подати голову того невдахи, і чим вище ранг тим краще - голова головкома і декількой його друзів би сповна скомпенсував би їм втрачений настрій. Але Зеленський чомусь пожалів дохтора хвілософії, а той почав хуїти і фігвами фуї малювати на стінах...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Дали завдяки зусиллям Зеленського. А перестали давати тому що військові їх бездарно проїбали тому що не спромоглися а) реалістично оцінити власні сили б) нормально спланувати контрнаступ в) організувати якусь свідому координацію г) коли все пішло через дупу загасилися щоб за то все не відповідати. А американці того не люблять, якщо трапився пройоб то треба їм якомога швидше подати голову того невдахи, і чим вище ранг тим краще - голова головкома і декількой його друзів би сповна скомпенсував би їм втрачений настрій. Але Зеленський чомусь пожалів дохтора хвілософії, а той почав хуїти і фігвами фуї малювати на стінах...

 Без переваги в повітрі ефективно наступати було не можливо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Дали завдяки зусиллям Зеленського. А перестали давати тому що військові їх бездарно проїбали тому що не спромоглися а) реалістично оцінити власні сили б) нормально спланувати контрнаступ в) організувати якусь свідому координацію г) коли все пішло через дупу загасилися щоб за то все не відповідати. А американці того не люблять, якщо трапився пройоб то треба їм якомога швидше подати голову того невдахи, і чим вище ранг тим краще - голова головкома і декількой його друзів би сповна скомпенсував би їм втрачений настрій. Але Зеленський чомусь пожалів дохтора хвілософії, а той почав хуїти і фігвами фуї малювати на стінах...

Ага, то треба розуміти що тепер буде знову допомоги до фіга бо всіх поміняли.

Так ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Комедіанти.... :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 Вчорашня спроба наступу ворога біля Роботиного:

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Дали завдяки зусиллям Зеленського. А перестали давати тому що військові їх бездарно проїбали тому що не спромоглися а) реалістично оцінити власні сили б) нормально спланувати контрнаступ в) організувати якусь свідому координацію г) коли все пішло через дупу загасилися щоб за то все не відповідати. А американці того не люблять, якщо трапився пройоб то треба їм якомога швидше подати голову того невдахи, і чим вище ранг тим краще - голова головкома і декількой його друзів би сповна скомпенсував би їм втрачений настрій. Але Зеленський чомусь пожалів дохтора хвілософії, а той почав хуїти і фігвами фуї малювати на стінах...
То це за фуї на стінах йому Героя України Зе вручав? Однако
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія