Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Взагалі - вона PRESS чи вона просто в бронікє з незащебнутой каской? ;)

Кацапи - виють, наче хуйла завалили  :laugh: лічьный самольот до маскви. Сучечку Скабеєву так же возить будуть? :)
похуй...
я бы спецом в неё пульнул бы....если бы там был ..
вот считайте меня плохим человеком )))))) даже если бы увидел слово пресса.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Він про медика. Доволі схожий

Треба подивитись на компі. Погано видно на планшеті. А вельми то так... - ті ж підари переодягались і раніше в наш піксель.

От вам і явка кацапів на ешафот згідно Женевських конвенцій. Хоча звісно хуйло і кужугєт будуть пи3діть на Суді, що знак Z то не прапор кацапії і "вони тут ні при дєлах", то якийсь кухар втихаря з наймайцями-зєками замутив войнушку.

Але це все буде до жоппи Високому Суду!  [ua]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
HSM

А що та цаца про міські боі каже ?
Вони ж захватили Соледар , тіпа
І що , як це розуміти ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Так как я очень расстроился из за танков, даже поляки отказались с финами без разрешения фрг, то выяснял почему.
Читал и слушал говорящих голов целый день по этому вопросу. Последний это Портников и в с ним по связи немец какой то важный.
Нет ответа! Представляете. Трусость Шольца или агент отпадает сходу. А бундестаг? Тоже все там агенты и трусы?
Более реальная версия.
Общественное мнение - большинство не давать.
Портников спросил - так дали же вооружение не хуже танков, много и еще дают.
Ответ - а чета на танках заклинило, наче танк как авианосец. Разобьют русских и они будут немцам мстить
Дурь, но вот такое немец Портникову выдал
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Просто німці дуже не хочуть кадрів кінохроніки де німецькі "Леопарди" давлять російських ванюшек.

Бо  це багато що змінить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Просто німці дуже не хочуть кадрів кінохроніки де німецькі "Леопарди" давлять російських ванюшек.

Бо  це багато що змінить.

"Не будите генетическую память  : (с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Просто німці дуже не хочуть кадрів кінохроніки де німецькі "Леопарди" давлять російських ванюшек.

Бо  це багато що змінить.
Що змінить, чорти б його побрали??
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

похуй...
я бы спецом в неё пульнул бы....если бы там был ..
вот считайте меня плохим человеком )))))) даже если бы увидел слово пресса.


+!
Я б вам подавала набої!:)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Думаю все это мутит бабця Риббентроп.Они ее до сих пор боятся а Шольц ссыкун знатный.Какое к черту во время войны может быть общественное мнение? Может девяносто процентов немцев за то чтобы мы капитулировали и они спокойно пили пиво и обжирались сосисками?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Думаю все это мутит бабця Риббентроп.Они ее до сих пор боятся а Шольц ссыкун знатный.Какое к черту во время войны может быть общественное мнение? Может девяносто процентов немцев за то чтобы мы капитулировали и они спокойно пили пиво и обжирались сосисками?

У німців немає ніякої війни. І вони не хочуть сваритися з кацапами. Ні верхівка, ні рядові німці.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ми переконуємо, що воюємо за всю Європу, але багато хто вважає, що це просто пропаганда.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Просто німці дуже не хочуть кадрів кінохроніки де німецькі "Леопарди" давлять російських ванюшек.

Бо  це багато що змінить.

а для чего тогда танки выпускали? геев на парадах возить?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Що змінить, чорти б його побрали??

Для німців - усе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а для чего тогда танки выпускали? геев на парадах возить?

Захищатися.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

вообще непонятен момент. страна А купила у страны Б банк, почему А не может отдать танк стране В, право собственности перешло к другой стороне

у так как купить цветы и просить разрешения продавца кому-то их подарить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Згідно зі ст. 87 конституції ФРН головне завдання національних збройних сил – оборона території країни від зовнішніх загроз.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Захищатися.

они польше продали, прибалтам,
я бы еще понял, если бы не продавали , а выпускали для себя

зы. а защищаться, напрмиер, не предусматривает давить ванюшек, если что?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

вообще непонятен момент. страна А купила у страны Б банк, почему А не может отдать танк стране В, право собственности перешло к другой стороне

Торговля оружием так не работает. Это не селедкой торговать. Все регламентировано на международном уровне.
Иначе будет беспредел в торговле оружием.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Торговля оружием так не работает. Все регламентировано на международном уровне.
Иначе будет беспредел в торговле оружием.

тут нет беспреждела, есть решение коалиции
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4



То чому ж канцлер Шольц вагається?

Наразі все свідчить про те, що він дозволить третім країнам постачати Україні "Леопарди". Про це віцеканцлер Роберт Габек заявив ще близько тижня тому.

Але сам пан Шольц про це не заявляв. І його обережність має кілька причин.

Німеччина побоюється - хоча й не так сильно, як у минулому році - ескалації та того, як хуйло відреагує на надання Україні наступальної зброї. Багато експертів вважають ці побоювання невиправданими.

По-друге, сама думка про німецькі танки на українській землі, де тіні Другої світової все ще є дуже довгими, не дуже комфортна для Берліна.

Так, канцлер Шольц може говорити про "Zeitenwende" - поворотний момент - у безпековій та військовій політиці після того, як Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Але він також цілком свідомий, що ще менше року тому сама ідея постачання Німеччиною зброї у зону конфлікту була б немислимою

https://www.bbc.com/ukrainian/news-64335046
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Так как я очень расстроился из за танков, даже поляки отказались с финами без разрешения фрг, то выяснял почему.
Читал и слушал говорящих голов целый день по этому вопросу. Последний это Портников и в с ним по связи немец какой то важный.
Нет ответа! Представляете. Трусость Шольца или агент отпадает сходу. А бундестаг? Тоже все там агенты и трусы?
Более реальная версия.
Общественное мнение - большинство не давать.
Портников спросил - так дали же вооружение не хуже танков, много и еще дают.
Ответ - а чета на танках заклинило, наче танк как авианосец. Разобьют русских и они будут немцам мстить
Дурь, но вот такое немец Портникову выдал

Ти думаєш, що ніхто не бачить тут, що по всіх гілках зрадойобиш, причому однакові фрази вживаєш?

Не хотів зрадойобити, але... (с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я б це так охарактеризував : "Динаміка ситуації у російсько-українській війні випереджає здатність політиків приймати складні рішення"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

У німців немає ніякої війни. І вони не хочуть сваритися з кацапами. Ні верхівка, ні рядові німці.

деколи хочеться, щоб прилетіло по Берліну
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я думаю і танки дадуть і літаки дадуть. Просто ось цим "тягни-штовхай" політики готують собі комфортні умови для прийняття непростих рішень.

Так, українці на жаль, це оплачують своїми життями, але так уже сталося, що у нас немає особливо вибору.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

У німців немає ніякої війни. І вони не хочуть сваритися з кацапами. Ні верхівка, ні рядові німці.

Это сто первый раз (не вам, по всем сми)
Немцы пэтриот дали, это кацам куда серьезней, два ириса. На март на целый лярд! В европе самая большая сумма.
Почему на танках зависли? Это просто пушка в броне и быстро едет. И она убиваемая . Откуда имеено на танке фобия и страх? Они  рф нефти и газа отказались, это миллиарды. Да за эти деньги кацы свои арматы нам пригнали или самолеты или сами бы белгород разнесли.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я думаю і танки дадуть і літаки дадуть. Просто ось цим "тягни-штовхай" політики готують собі комфортні умови для прийняття непростих рішень.

Так, українці на жаль, це оплачують своїми життями, але так уже сталося, що у нас немає особливо вибору.

само собой, независимо ни от кого, вот был наверное второй арсенал в ссср и не нема
это же касается и реформа
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Это сто первый раз (не вам, по всем сми)
Немцы пэтриот дали, это кацам куда серьезней, два ириса. На март на целый лярд! В европе самая большая сумма.
Почему на танках зависли? Это просто пушка в броне и быстро едет. И она убиваемая . Откуда имеено на танке фобия и страх? Они  рф нефти и газа отказались, это миллиарды. Да за эти деньги кацы свои арматы нам пригнали или самолеты или сами бы белгород разнесли.

Ну, роботу Патріота ніхто бачити не буде, а відеоролики де німецькі Леопарди давлять кацапів це буде...ну скажемо так німцям буде таке дивитися не дуже комфортно.

Як там пише BBC "..довгі тіні другої світової війни."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

деколи хочеться, щоб прилетіло по Берліну

 8-:  Там 100к українців
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

8-:  Там 100к українців

шольцу в подвір"я
щоб всрався
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
HSM

они польше продали, прибалтам,
я бы еще понял, если бы не продавали , а выпускали для себя

зы. а защищаться, напрмиер, не предусматривает давить ванюшек, если что?

Хто ремонтуватиме ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

тут нет беспреждела, есть решение коалиции

Я говорю в целом. Есть законы и правила торговли оружием.
Даже если есть коалиция или что еще то все формальности там должны быть соблюдены.
Страны НАТО даже между собой все передают по правилам. А не на бери делай что хочешь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Следующий «Рамштайн» будет авиационным, он запланирован на середину февраля, — Министр обороны Украины Резников

танковий рамштайн провалився, а він вже про авіаційний мріє :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

танковий рамштайн провалився, а він вже про авіаційний мріє :facepalm1:

як взагалі щось просити, коли у тебе такі мародери у міністерстві?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Хорошо, если кацапы пойдут на Польшу- немцам также тяжело будет смотреть как Леопарды давят ванюшек где-то под Люблином?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Это сто первый раз (не вам, по всем сми)
Немцы пэтриот дали, это кацам куда серьезней, два ириса. На март на целый лярд! В европе самая большая сумма.
Почему на танках зависли? Это просто пушка в броне и быстро едет. И она убиваемая . Откуда имеено на танке фобия и страх? Они  рф нефти и газа отказались, это миллиарды. Да за эти деньги кацы свои арматы нам пригнали или самолеты или сами бы белгород разнесли.
Это все какой-то спектакль для хуйла. Все дадут, но у хуйла ощущение что все идёт по его плану.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Это все какой-то спектакль для хуйла. Все дадут, но у хуйла ощущение что все идёт по его плану.

兵者,詭道也
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Хто ремонтуватиме ?

наверняка есть аккредитованные сервисные компании или думаете все танки на ремонт в германии гонят?

вот картинка, кстати из блумберга
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Просто німці дуже не хочуть кадрів кінохроніки де німецькі "Леопарди" давлять російських ванюшек.

Бо  це багато що змінить.

Все можна просто вирішить. Поляки об'являють шо вони освоїли виробництво нового типу танку, наприклад Pancernik, модель X1, по ліцензії. Ну похожий, і шо? Так 90% танків в світі по одній схемі роблять. Головне шо? -  окраска і розпізнавальні знаки, щоб, значиться не перепутать.

І ні в кого ніяких моральних проблем немає.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я говорю в целом. Есть законы и правила торговли оружием.
Даже если есть коалиция или что еще то все формальности там должны быть соблюдены.
Страны НАТО даже между собой все передают по правилам. А не на бери делай что хочешь.

никаких законов нет, просто прописано в договоре, о запрете передачи другой стороне, ну и оговорки очевидно есть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія