Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ти особисто рахував?
Собственно в эту игру можно играть вдвоем.
А ти особисто рахував? И получилось меньше?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Можу нагадати, про що писали в 2018му -----

Українські солдати-контрактники тисячами звільняються з армії через неналежні умови служби.
Про це розповів ВВС колишній полковник Генштабу Олег Жданов.

В Генштабі раніше повідомляли, в 2016 році лави збройних сил покинули 2,6 тис. військовослужбовців, а в 2017-му їхня кількість зросла майже в десять разів – до 20,1 тис.
Це трохи менше 10% всього складу української армії.
"Цього року відтік може ще зрости. За перше півріччя вже звільнилися 9,5 тис. людей", – пише видання.
Проте, Міноборони приводить ще більші цифри. За їхніми даними, 11 тис. вже звільнились за січень-червень 2018 року.
Ще понад 18 тис. військових заявили, що мають намір звільнитись до кінця року.

"Відтік у 30 тис. на рік – це катастрофа. Ми можемо в грудні отримати військові частини, які будуть оцінюватися як обмежено боєздатні або небоєздатні", – говорить військовий експерт та екс-офіцер Генштабу Олег Жданов.
Вже зараз, за його даними, укомплектованість військових частин в середньому складає 60%, при чому чим ближчі бригада знаходиться до лінії фронту, тим менша у неї укомплектованість.
У Генштабі кажуть, що найчастіше контрактники скаржаться на низьку зарплатню, брак службового чи постійного житла, застаріле озброєння і техніку, а також погану, а часом взагалі відсутню інфраструктуру у віддалених гарнізонах.

Втім, контрактники, з якими поспілкувалося видання кажуть, що грошове забезпечення хоч і важливе, але не визначальне.
Значно більше особовий склад деморалізує свавілля командирів, радянські підходи та недотримання навіть тих прав, які гарантовані контрактом через що найкваліфікованіші військові кадри покидають лави Збройних сил.
:laugh:  :laugh:  :laugh:
Жданов..... Джерело........
А як вам таке?
Але попереджаю - там багато буков і абзацов)))
Чому військові не продовжують контракт

Своє бачення проблеми розповів Олександр Галкін: "У мене дуже цікава історія. Восени 2019 року, коли було розведення в районі Золотого, я подивився фільм нашого президента про це розведення, не витримав і в робочому чаті прес-офіцерів та журналістів написав дуже нехороші речі про Хомчака, про військове керівництво і людей, які знаходяться на верхівці прес-служб, які замість того, щоб займатися комунікацією, займаються кляузами і відстеженням, хто що погано пише про "сонцеликих". Після цього мене буквально через добу перевели в  іншу бригаду на іншу посаду. Я відмовився переводитись, оскільки наказ був даний  із порушеннями, адже видати наказ за добу ― це аномально швидко. Це була явна реакція на те, що я зробив у вузькому колі людей. Коли я відмовився переводитись, на мене відкрили кримінальну справу, і я відмовився далі служити, хоча мені пропонували посаду в ОКА "Схід" десь за місяць до мого звільнення". 10.07.2021 р., 21:30
http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=96272
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/joker_ukr/11211?single

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю

Корабельна сосна, пам'ятаєте?
Вийшла заміж.

Ну і так штрих
У листопаді 2022 року ВАКС змусив Офіс генерального прокурора розпочати розслідування проти Ірини Аллахвердієвої, якій подарували 20 млн грн та годинник за 310 тис. грн.

Згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО, Ірина Аллахвердієва увійшла до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9 скликання. За даними дослідження Ірина Аллахвердієва пропустила 31% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю
Це ж сосна.
Не впізнали?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю



+
Ахметов , свого часу, теж відмовився від зарплатні депутата ВР. ,,Свята людина"!. Зарплатню віддав на діячі будинки.
Я можу помилятися але Ленка Бандаренка цеж сестра Льовочкина? Їй е нащо жити у США. Наскірдувала.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Жданов..... Джерело........
Та й генштаб і міноборони - якісь підозрілі джерела, явно ж зі стелі цифри малювали :D 

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Та й генштаб і міноборони - якісь підозрілі джерела, явно ж зі стелі цифри малювали :D 
Цифрам можна довіряти лише тим, які сам порахував і то не повністю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це ж сосна.
Не впізнали?

Багато фотошопу. Тому не впізнав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/joker_ukr/11211?single

Згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО, Ірина Аллахвердієва увійшла до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9 скликання.


 За даними дослідження Ірина Аллахвердієва пропустила 31% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року.

У листопаді 2022 року ВАКС змусив Офіс генерального прокурора розпочати розслідування проти Ірини Аллахвердієвої, якій подарували 20 млн грн та годинник за 310 тис. грн.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Нє, ну на БУК пристосували натівські ракети.
А як можна модернізувати С-300 і головне навіщо? До нього ж ракет не знайти а західні хіба можна якісь адаптувати? Чи просто використовувати як радар і командний модуль а пускові будуть якісь інші?


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Собственно в эту игру можно играть вдвоем.
А ти особисто рахував? И получилось меньше?

Я до того, що інформацію від кацапів не можна сприймати взагалі, там все контролюється і перебільшується
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Я до того, що інформацію від кацапів не можна сприймати взагалі, там все контролюється і перебільшується
Так про 20 тыс то инфа не вид кацапів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
Ale

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю
Крім козака Гаврилюка ти знав хоч одного депутата що живе з зарплатні?) я - ні)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це говорить тількі про те що вона живе не з зарплатні. Людина, яка живе на зарплату, ніколи від неї повністю не відмовиться. Якусь частину -так. Але не повністю
Там ніхто на зарплату не живе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Там ніхто на зарплату не живе.

Згадалося з часів совка

Цитувати
Комірником зробили Гната вчора
Ключі вручили - порядкуй в коморі
Ото скромняга! - мовив хтось про Гната,
- Хоч запитав би а яка там плата.
Гнат аж підскочив: "Людоньки хороші!
Невже мені даватимуть ще й гроші?!" (C)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

У період з 24 лютого 2022 року по листопад 2023 року, офіційні сили Міноборони Росії, ймовірно, зазнали втрат від 180 тисяч до 240 тисяч людей пораненими та близько 50 тисяч вбитими. Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії.

Найманці групи Вагнера, ймовірно, зазнали втрат у 40 тисяч пораненими та 20 тисяч убитими.

"Таким чином, загалом російська сторона, ймовірно, зазнала втрат від 220 тисяч до 280 тисяч пораненими та близько 70 тисяч убитими. А загальні втрати російських бійців становлять від 290 тисяч до 350 тисяч людей. Медіана цього діапазону становить 320 тисяч загальних втрат російської сторони", - йдеться у повідомленні.


Близько 70 тис. вбитих. У британській розвідці підрахували втрати окупантів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

цікаво буде подивитися на нову партію богдани

має бути все на шасі татра
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

цікаво буде подивитися на нову партію богдани

має бути все на шасі татра

Вони вже й з досилачем злизаним з Піона
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

"Таким чином, загалом російська сторона, ймовірно, зазнала втрат від 220 тисяч до 280 тисяч пораненими та близько 70 тисяч убитими. А загальні втрати російських бійців становлять від 290 тисяч до 350 тисяч людей. Медіана цього діапазону становить 320 тисяч загальних втрат російської сторони", - йдеться у повідомленні.

не погоджуся з оцінкою
вона побудована на класичному співвідношенні "поранені-вбиті", причому на користь кацапів (по найбільш оптимістичному для них сценарію, 1:4)
насправді співідношення там наближається до 1:1
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

не погоджуся з оцінкою
вона побудована на класичному співвідношенні "поранені-вбиті", причому на користь кацапів (по найбільш оптимістичному для них сценарію, 1:4)
насправді співідношення там наближається до 1:1
Понятное дело. Куда там аналитикам британской разведки до ФУПчегов. :gigi:
Они просто как дети не разумные
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Понятное дело. Куда там аналитикам британской разведки до ФУПчегов. :gigi:
та ні.
там дійсно нереальні цифри.
за 20міс війни - лише 70 тис вбитих москалів???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

та ні.
там дійсно нереальні цифри.
за 20міс війни - лише 70 тис вбитих москалів???

я коли 70 тис побачив, то навіть трохи втішився, бо це вказувало б на те, що наших загинувших мало би бути десь в тричі менше, але судячи із інтенсивності війни та звичайного логічного аналізу цифри ці імхо добряче занижені
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
TC

цікаво буде подивитися на нову партію богдани

має бути все на шасі татра

Вже були фоткі. Саме на шасі Татра.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

Понятное дело. Куда там аналитикам британской разведки до ФУПчегов. :gigi:
Они просто как дети не разумные

ти не віриш Залужному?
Він заявив про щонайменш 150 тис дохлих москалів, що якраз вкладається у парадигму 1:1, бо навіть полонені москалі дуже матюкаються на медицину
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

та ні.
там дійсно нереальні цифри.
за 20міс війни - лише 70 тис вбитих москалів???

ДНР-ЛНР тут не рахуються, тож повинно бути більше
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 Всякий раз коли бачу ворожий БТР, згадується випадок на початку вторгнення, коли колона БТР окупантів рухалась через якісь села північної України. Їм дорогу перекрила одна молода жінка і не пускала, говорячи, що це її земля і на якій підставі вони тут знаходяться. А потвора із БТР нахабно їй відповіла: "Это моя земля". На тобі, має, підлий брехуне, крадену тобою землю:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Є ще такі підрахунки (Ян Матвєєв)


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

ДНР-ЛНР тут не рахуються, тож повинно бути більше

загалом можемо прикинуть
Вагнер порахували окремо - вже 90 тис за підрахунками тої розвідки
а про диру взагалі ні слова, але 60 тис дири - то вже якось забагато виглядає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

Є ще такі підрахунки (Ян Матвєєв)

https://t.me/arrowsmap/2778
https://t.me/arrowsmap/2779
Безвозвратные потери России в районе 250 000 человек

й знову - тут не включений вагнер та дири
якщо їх докинуть - то цілком виходимо на заявлені нашим МО 330 000
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

й знову - тут не включений вагнер та дири
якщо їх докинуть - то цілком виходимо на заявлені нашим МО 330 000

Вагнер там включений, Лугандонія - ні

https://t.me/pechalbeda200 - ось тут дохлих росіян (з Вагнером, але без ЛДНР) по іменам наразі підтверджено 37342, в Медіазони і ВВС - трохи більше

Останнє редагування: 4 грудня 2023 17:05:12 від Келаврик
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
den

Якщо спиратись на того самого Пригожина
То лише а Бахмуті загинуло 20к вагнеріів

Вґа вони воювали не лише там
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

Вагнер там включений, Лугандонія - ні

він не може буть там включений, бо не відноситься до регулярної армії, це приватна контора
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я коли 70 тис побачив, то навіть трохи втішився, бо це вказувало б на те, що наших загинувших мало би бути десь в тричі менше, але судячи із інтенсивності війни та звичайного логічного аналізу цифри ці імхо добряче занижені

Втричі чи не втричі, але очевидно менше

Якщо так, то Данілов не брехав, коли спростовував інформацію про 70000 загиблих українських військових
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 Уточнення по пригоді із фурою та військовими росгвардії на території росії:

 "По уточнённым данным, один человек погиб и десять пострадали в результате столкновения фуры с автобусами Росгвардии на М-4 «Дон» в Воронежской области."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія