Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/Sharp_Ukraine/17933

З тих 60 млрд лише 11 млпд грошима що можна рвхувати в києві.
Остальні це снарядами ці гроші треба рахувати в вашингтоні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
HSM

Ой нехай рахують мериканці
Кожен цент
Це є гут
Хоч зовнішнє управління чі там
Кєрування
Аби допомога йшла
Егеж ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
TC

Ой нехай рахують мериканці
Кожен цент
Це є гут
Хоч зовнішнє управління чі там
Кєрування
Аби допомога йшла
Егеж ?

Егеж.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Зараз пенсіонерка з Москви: вчора кіло цукру 60 руб за 1 кг, сьогодні 90 руб
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Зараз пенсіонерка з Москви: вчора кіло цукру 60 руб за 1 кг, сьогодні 90 руб

а чьто случілось-та?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Навіщо це писати? Це повинно бути у суспільному просторі? Хто сказав, хто його вповноважував? Щоб знову виходили американці і спростовували і відкладали ще на 6 місяців, бо хтось не може стримати язика за зубами?
По перше це журналісти, і це їх робота. По друге, терміни поставок зброї і те що прогнозують та пишуть аналітики (публічні) лежать в різних площинах ). Спочатку іде використання зброі, потім кацапи знаходять частини зброї і лише потім іде публічне підтвердження. Так було с хармами, керованими бомбами, крилатими ракетами повітря-поверхня, балістичними ракетами земля-земля. Так буде з літаками, та звичайно з балістичними ракетами з дальністю 300 км.
 До сих пір публічно не написано за допомогою яких засобів ми віпали по аеродрому в Криму (Саки)
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

8-: Видимість ворожої пропаганди що ти постиш якось залежить від місця розташування?
а звідки ти взяв що це пропаганда?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

чому?

Космодром на далекому сході уже побудували. Ну побудують ще купу будівель. Зароблять будівельні компанії купу грошей. Раніше вони будували палаци та олімпійські стадіони. Тепер   будують ангари
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Космодром на далекому сході уже побудували. Ну побудують ще купу будівель. Зароблять будівельні компанії купу грошей. Раніше вони будували палаци та олімпійські стадіони. Тепер   будують ангари
це тіпа рефлексія а-ля "кримський міст"? памятаю тут фуп 100500 сторінок ржав що там щось грунти не такі... щось доводив там...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

це тіпа рефлексія а-ля "кримський міст"? памятаю тут фуп 100500 сторінок ржав що там щось грунти не такі... щось доводив там...

Це типа на россії є купа будівельних компаній які належать друзям хуйла і які освюють бюлжетні кошти.  Можна побудувати нікому не потрібний космодром чи ангар.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Це типа на россії є купа будівельних компаній які належать друзям хуйла і які освюють бюлжетні кошти.  Можна побудувати нікому не потрібний космодром чи ангар.
я згоден що КПД в них не саме високе. КПД як держави. Але ланцети вони кльопають, шахєди також. танки їм ніхто не надає. і гармати. думаю що Україна за цей час теж мала почухатись.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/operativnoZSU/120595


і шо - ні..я не спи..дили на цьому?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
HSM

Цапи збираються воювати вдовгу
Ім є що втрачати
І відкат не передбачається
Бо він є -капєц
Вони майструють як можуть
Тре розуміти

Ім і кітайози допоможуть і іран
І не тіко …
Мета в них є , мета
Нас знищіти
Остаточно
Сталін не встиг
Вони мають надію завершити
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

це тіпа рефлексія а-ля "кримський міст"? памятаю тут фуп 100500 сторінок ржав що там щось грунти не такі... щось доводив там...
+======================================================+
Ангари побудують, а чим їх наповнювати? Токарно-гвинторізними,
що в 1932-му зкопіювали з мериканських зразка 1928-го?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я згоден що КПД в них не саме високе. КПД як держави. Але ланцети вони кльопають, шахєди також. танки їм ніхто не надає. і гармати. думаю що Україна за цей час теж мала почухатись.

Щось останні дні після атаки хамасу на ізраіль не дуже у них добре з шахедами. Мабуть іран для Ізраїлю їх притримує.

Побудувати ангар це не важко. А налаштувати ремонт літаків  боїнгів чи даже яуихось ще радянських ой як не просто  де взяти спеців інструменти запчастини?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

а звідки ти взяв що це пропаганда?

А яка ще мета публікацій про величезні досягнення ворога у відбудові свого ВПК... ще й з таким бравурними епітетами "у три зміни" .... Причому перевірити правдивість цієї публікації неможливо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А яка ще мета публікацій про величезні досягнення ворога у відбудові свого ВПК... Причому перевірити правдивість цієї публікації неможливо

Не впк. Будують будівлі. Мова не йде про оснащення цих будівель обладнання технологіями та спеціалістами
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Щось останні дні після атаки хамасу на ізраіль не дуже у них добре з шахедами. Мабуть іран для Ізраїлю їх притримує.

Побудувати ангар це не важко. А налаштувати ремонт літаків  боїнгів чи даже яуихось ще радянських ой як не просто  де взяти спеців інструменти запчастини?
я так розумію вони все отримують що треба через прокладки Казахстани, Узбекістани, Китаї. Кожен день якась зрада - то німецькі компоненти помітили то ще якісь. Я б на санкції не дуже розраховував.

Звісно не все в них райдужно але ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

це тіпа рефлексія а-ля "кримський міст"? памятаю тут фуп 100500 сторінок ржав що там щось грунти не такі... щось доводив там...
+===============================================+
В 1943-му німці, а в 1944-му совки там збудували мости.
І року не простояли... Зараз клімат трошки змінився, але
несуча здатність грунтів не зросла...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А яка ще мета публікацій про величезні досягнення ворога у відбудові свого ВПК... ще й з таким бравурними епітетами "у три зміни" .... Причому перевірити правдивість цієї публікації неможливо
сама новина може бути прикрашена. але ось нещодавно сквозила новина про те що аналоги шахєдів там в гаражах кльопають сотнями... і я цьому вірю.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я згоден що КПД в них не саме високе. КПД як держави. Але ланцети вони кльопають, шахєди також. танки їм ніхто не надає. і гармати. думаю що Україна за цей час теж мала почухатись.
+=================================================================================+
В червні Україна виготовила мінометних та артилерійських снарядів більше, ніж за весь минулий рік.
Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив
в інтерв’ю Bloomberg.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я так розумію вони все отримують що треба через прокладки Казахстани, Узбекістани, Китаї. Кожен день якась зрада - то німецькі компоненти помітили то ще якісь. Я б на санкції не дуже розраховував.

Звісно не все в них райдужно але ...

Ага побудують ангар. Завезуть спеців з узбекистану з технологіями інструментом і запчастини і відремонтують усі боінги
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ага побудують ангар. Завезуть спеців з узбекистану з технологіями інструментом і запчастини і відремонтують усі боінги

срати на Боїнги. я про військову техніку.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

сама новина може бути прикрашена. але ось нещодавно сквозила новина про те що аналоги шахєдів там в гаражах кльопають сотнями... і я цьому вірю.

А чому тоді і вересні вони запускали шахедами по 30 щодня а в жовтні по 10 через день?  Мабуть щось таки сталося на початку жовтня
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

срати на Боїнги. я про військову техніку.

Ну да узбеки тільки тушки зможуть ремонтувати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

+=================================================================================+
В червні Україна виготовила мінометних та артилерійських снарядів більше, ніж за весь минулий рік.
Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив
в інтерв’ю Bloomberg.

серьйозно? то чому я тут читаю люди постять що під Авдієвкою сидять взводи в окопах з 4ма мінаметами і 3ма мінами на весь взвод? я читав аналітику для відвоювання півдня треба банально 3 мільони снарядів. 3 мільони. потім читаю ті поставки з заходу... 10 тис там, 10 тим сям... ну так це теоретично можливо якось втриматися... можливо. корочє. от ти пишеш щось там виготовляють - чому солдати тоді говорять про нехватку мін?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

серьйозно? то чому я тут читаю люди постять що під Авдієвкою сидять взводи в окопах з 4ма мінаметами і 3ма мінами на весь взвод? я читав аналітику для відвоювання півдня треба банально 3 мільони снарядів. 3 мільони. потім читаю ті поставки з заходу... 10 тис там, 10 тим сям... ну так це теоретично можливо якось втриматися... можливо. корочє. от ти пишеш щось там виготовляють - чому солдати тоді говорять про нехватку мін?

Це те що для нас безкоштовно зі складів. Ми ще і купляємо снаряди прямо у виробників
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

серьйозно? то чому я тут читаю люди постять що під Авдієвкою сидять взводи в окопах з 4ма мінаметами і 3ма мінами на весь взвод? я читав аналітику для відвоювання півдня треба банально 3 мільони снарядів. 3 мільони. потім читаю ті поставки з заходу... 10 тис там, 10 тим сям... ну так це теоретично можливо якось втриматися... можливо. корочє. от ти пишеш щось там виготовляють - чому солдати тоді говорять про нехватку мін?
+============================================+
Мій батько і моя мати воювали. І навідь в лютому-квітні
1945-го снарядів, мін та патронів не вистачало.
Таке на всіх війнах...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

серьйозно? то чому я тут читаю люди постять що під Авдієвкою сидять взводи в окопах з 4ма мінаметами і 3ма мінами на весь взвод? я читав аналітику для відвоювання півдня треба банально 3 мільони снарядів. 3 мільони. потім читаю ті поставки з заходу... 10 тис там, 10 тим сям... ну так це теоретично можливо якось втриматися... можливо. корочє. от ти пишеш щось там виготовляють - чому солдати тоді говорять про нехватку мін?
довго ти ще будеш тут кацапщіною срати?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/ShrikeNews/10966
Щось штати зовсім здулися, якихось 150 млн.
Тут якась Данія дає допомоги на 520 млн

Уряд Данії оголосив про передачу Україні нового пакета військової допомоги на суму 3,7 млрд данських крон, або близько $520 млн, який був сформований після зустрічі міністрів оборони Данії та України.

До нового данського пакету допомоги увійдуть танки Т-72ЕА, БМП-2, артилерійські боєприпаси, безпілотники, стрілецька зброя і броньовані ремонтно-евакуаційні машини. Постачання останніх фінансується спільно з Німеччиною.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/ShrikeNews/10966
Брони нет, арты нет, САУ нет. Впрочем как и уже довольно давно. :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4


+======================================================+
Ангари побудують, а чим їх наповнювати? Токарно-гвинторізними,
що в 1932-му зкопіювали з мериканських зразка 1928-го?

Американська компанія, завод у Німеччині, через швейцарські "прокладки" наповнює кацапські ангари аж гай шумить:

Тільки від травня 2022 року до березня 2023-го було зроблено 40 доставок на 17 мільйонів доларів.

Які санкції? ... ні, не чули.


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Брони нет, арты нет, САУ нет. Впрочем как и уже довольно давно. :(

Ну і ??
Ти бліать заіпав нитьем..

Не має в тебе ні чого ... крім зрадоебских лозунгів..
От сцуко тупо цікаво скільки тобі років і де ти зараз знаходишься..
Мабуть десь завод по виробництву дронів/снарядів/арти будуеш..  ну хоч ангар...

Ні ніхуа... вже 2 роки ниеш...
Нажаль таких обмежених нитиків тут повний набір...

Навіть дежаву якесь - все можна зрівняти з 17-19 роком..
Чи бліать память хренова або нитье це спосіб утвердитися...

І головне зрадойобство тут на постйною основі від одних і тих самих ...


ЩЕ РАЗ : НУ І ЩО ТИ ПРОПОНУЕШ!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Брони нет, арты нет, САУ нет. Впрочем как и уже довольно давно. :(
боеприпасы и ф16
вот что нужно
и деньги
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія