Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто там розуміється на чипах?

Re: Хто там розуміється на чипах?

А ти не пам'ятаєш, друже, в якому році почали ставити на компютери оті автоматичні тримачі для кави?
Ну ото натискаєш кнопку, воно виїїжа і можна туди горнятко поставити.

Саме цікаве як на отому тримачу була зашита функція автоматичного заїжджання через певний проміжок часу чи при перезавантаженні

От весело було дивитися на штани чи документи на столі і кліпаючі очі хом''ячка в офісі
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

відносно того що все можна зліпити з мікроконтроллерів - це тількі теоретично. Саме тому в промисловості застосовують так звані промислові PC, які на старих процесорах і з DOS, Win3.1, Win95... бо головне надійність і економічна ефективність.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Илон Маск анонсировал чипирование людей
Хто там розуміється на чипах?
Совпадєніє?  :D
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Саме цікаве як на отому тримачу була зашита функція автоматичного заїжджання через певний проміжок часу чи при перезавантаженні

От весело було дивитися на штани чи документи на столі і кліпаючі очі хом''ячка в офісі

Думав то байка, воно ж не витримає ваги.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Думав то байка, воно ж не витримає ваги.
Нормально тримає.
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Думав то байка, воно ж не витримає ваги.

Дивлячись які

На перші можна було й ногою стати :)

А потім пішли вже дешеві. Весело було як диск розривало на гівно. Можна було й штани зіпсувати!
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Нормально тримає.

Не пробував  :)
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Nero burning Rome
   
Re: Хто там розуміється на чипах?

Я з початку сказав, що в електронниці не розбираюся. Ну навіщо це мені? Це не мій бізнес, не спосіб життя, я юзер, доволі непоганий. Розуміюсь на усіляких фінансових комповских системах, криптах, гавніпатх то що. Роблю фінансові трансакції через дуже цікаві системи.... А який там у мене контрОллер- я взагалі не знаю що то таке! В мої роки далеко не всі в цьому торопають. Що не так? Якісь там "компьютерний мастер" раптом відчув, що десь він знає більше ніж я? А що воно ще знає? ОТОЖ!
   
Re: Хто там розуміється на чипах?
U2

Я з початку сказав, що в електронниці не розбираюся. Ну навіщо це мені? Це не мій бізнес, не спосіб життя, я юзер, доволі непоганий. Розуміюсь на усіляких фінансових комповских системах, криптах, гавніпатх то що. Роблю фінансові трансакції через дуже цікаві системи.... А який там у мене контрОллер- я взагалі не знаю що то таке! В мої роки далеко не всі в цьому торопають. Що не так? Якісь там "компьютерний мастер" раптом відчув, що десь він знає більше ніж я? А що воно ще знає? ОТОЖ!
.

Ну, тут просто: геніїв в пептидах - одиниці, а геніїв в ІТ - , ну - багато.
Цінність геніїв - нижча.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія