Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хома Л. Ай да сукин сын!

Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

такий собі "подарунок" на день волонтера... Бандерівець в бані, Хома в бані -
це на корню зарубує гілку найтів про допомогу 54-ці.

якщо вони це усвідомлюють
то повинні поводитись на форумі пристойно,
аби не потрапляти в бани,
бо виходить що волонтерам належить індульгенція
і вони можуть робити що завгодно,
прикриваючись почесним статусом.

ФУП - це певна система з своїми правилами (які контролюють модератори. Вдало чи не дуже.)
якщо індивід використовує площадку для своїх цілей (хай і вкрай благородних як-от допомога ЗСУ) і площадка не заперечує проти цього. Тоді індивід має утримуватися від срачів які порушують правила, і можуть вести до бану.

інший приклад.
будь ти хоч тричі Герой України, це не дає тобі право їхати на дорозі на червоне світло. тому що ПДР - це інша система з своїми правилами і твої заслуги в інших сферах не враховуються.
якщо робити винятки/індульгенції з ПДР (за гроші, заслуги) то це приведе до хаосу і ерозії авторитету системи.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

ФУП - це певна система з своїми правилами (які контролюють модератори. Вдало чи не дуже.)
якщо індивід використовує площадку для своїх цілей (хай і вкрай благородних як-от допомога ЗСУ) і площадка не заперечує проти цього. Тоді індивід має утримуватися від срачів які порушують правила, і можуть вести до бану.

інший приклад.
будь ти хоч тричі Герой України, це не дає тобі право їхати на дорозі на червоне світло. тому що ПДР - це інша система з своїми правилами і твої заслуги в інших сферах не враховуються.
якщо робити винятки/індульгенції з ПДР (за гроші, заслуги) то це приведе до хаосу і ерозії авторитету системи.
Все , що ти написав, діє у мирний час.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

+

начинаю понимать профилактика

РАЗБАНЬТЕ ХОМУ!!!

Марсер, Амид, давайте под давлением общественности отмаывайте назад срок Хомы. Поиграли мускуламина нервах - и хватит. Всё должно быть в разумных пределах.

 :zrada:
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

якщо індивід використовує площадку для своїх цілей

про які такі свої цілі відносно Хоми ви кажете? пояснить, бдлск
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

про які такі свої цілі відносно Хоми ви кажете? пояснить, бдлск
будь-які цілі які відрізняються від задач ФУПу як площадки для політ.спілкування.
(я не зачіпаю жодних ні імен ні конкретики.)

- реклама чогось
- розкрутка ресурсу
- збір коштів
 -реклама про події

якщо ФУП як площадка погожується з цим,
чи у вс. разі толерує.
Ок

В той же час не резонно очікувати що залучена особа має бути звільнена від застосування Правил ФУПу.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Все , що ти написав, діє у мирний час.
га?
у воєнний час можна їхати на червоне?

якщо про ФУП то правила ФУП жодним чином не були модифіковані в стилі типу "учаснику АТО/ООС можна порушити 4.1 не частіше раз в квартал"
"волонтер може порушити пункт Х.У не частіше ніж раз в місяць"
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

якщо по конкретиці. НМД

Хома Л. на рік - це дикий ПЕРЕБОР. навіть якщо десь занесло на повороті. (і то безвідносно до заслуг юзера в інших сферах)

Geo на 3 міс. тут я не буду коментувати. З досвіду, за пункт 4.1 УП дрючить суворо, якщо Geo вирішив так висловитися в т.ч. про покійного журналіста УП, то знав на що йде.
Geo герой (і я без іронії), але це не звільняє від виконання 4.1.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

га?
у воєнний час можна їхати на червоне?

якщо про ФУП то правила ФУП жодним чином не були модифіковані в стилі типу "учаснику АТО/ООС можна порушити 4.1 не частіше раз в квартал"
"волонтер може порушити пункт Х.У не частіше ніж раз в місяць"
У прифронтових містах військові мають пріоритет. То чому тут, у воєнний час, воїнів  , волонтерів щімять по правилах мирного часу ?
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

У прифронтових містах військові мають пріоритет. То чому тут, у воєнний час, воїнів  , волонтерів щімять по правилах мирного часу ?
військові мають пріоритет
лише в зоні бойових дій, і суто для цілей оборони.

і воїни і волонтери не звільняються від дотримання правил. як закону, так і різних неписаних норм.
і воїни і волонтери мають дотримуватися ПДР.
якщо воїн зайде в заклад, і почне хуліганити, і обзивати власника поганими словами (аналог п.4.1.) - його скрутить поліція (цивільна чи воєнна) і потягне у відділок. це теж називається "щемити" ?
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

збір коштів

по-перше, це задача.
по-друге, той ваш пост - суцільна демагогія.

висновок един: строк дебільно дикий, ПОКАЗОВИЙ, нмд.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

по-перше, це задача.
по-друге, той ваш пост - суцільна демагогія.

висновок един: строк дебільно дикий, ПОКАЗОВИЙ, нмд.

Чего больше всего хочет советский человек, поднявшись на ступеньку вверх? Смачно плюнуть вниз! (с) :)
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

по-перше, це задача.
по-друге, той ваш пост - суцільна демагогія.

висновок един: строк дебільно дикий, ПОКАЗОВИЙ, нмд.
збір коштів НЕ є задачею ФУПу (який є площадкою і власністю ЗМІ Українська Правда).

збір коштів це задача певної ініціативної групи юзерів ФУПу.

строк для Хоми Л. дуже надмірний,

але тут питання стоїть ширше, концептуально, - в якій мірі заслуги юзера в інших сферах дають йому поблажки щодо дотримання Правил?
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!


строк для Хоми Л. дуже надмірний,

але тут питання стоїть ширше, концептуально, - в якій мірі заслуги юзера в інших сферах дають йому поблажки щодо дотримання Правил?

"таак, пошла музыка, достоевщина, с одной стороны - да, но с другой - конечно..."(с) :)
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

"таак, пошла музыка, достоевщина, с одной стороны - да, но с другой - конечно..."(с) :)
шо канєшно?
Geo порушив правила? порушив. 4.1
Хома порушив правила? регулярно порушує і попадає в бан. Що було цього разу? я бачу як на грані 4.1. Звинувачення чи то УП чи адміністрації ФУП що вони переслідують юзерів воїнів/волонтерів "А логіку шанованої адміністрації ми вже давно розібрали. Якщо юзер атошник, або у ЗСУ, або допомагає ЗСУ - то рубай його".
я тут відчуваю деяку маніпуляцію, мовляв якщо юзер волонтер/воїн, то йому можна порушувати Правила, а якщо його банять то це вже переслідування патріотів.

чи строк бану адекватний?
по Хомі Л - точно ні
по GEO... не можу сказати. але GEO приходить на ФУП саме з настроєм пошпигати "упячку" (яка на його думку, недосить патріотична чи петрофільна) і нарватися на бан. Тому і резалт очікуваний.

Останнє редагування: 7 грудня 2022 18:20:33 від T.Blair.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

шо канєшно?
Geo порушив правила? порушив. 4.1
Хома порушив правила? регулярно порушує і попадає в бан. Що було цього разу? я бачу як на грані 4.1. Звинувачення чи то УП чи адміністрації ФУП що вони переслідують юзерів воїнів/волонтерів "А логіку шанованої адміністрації ми вже давно розібрали. Якщо юзер атошник, або у ЗСУ, або допомагає ЗСУ - то рубай його".
я тут відчуваю деяку маніпуляцію, мовляв якщо юзер волонтер/воїн, то йому можна порушувати Правила, а якщо його банять то це вже переслідування патріотів.

чи строк бану адекватний?
по Хомі Л - точно ні
по GEO... не можу сказати. але GEO приходить на ФУП саме з настроєм пошпигати "упячку" (яка на його думку, недосить патріотична чи петрофільна) і нарватися на бан. Тому і резалт очікуваний.

Ой, вейзмир, агицын паравоз...
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Ой, вейзмир, агицын паравоз...
на ФУПі пише багато і діючих воїнів і волонтерів
які при цьому стараються і не втягуються в срачі, і не попадати в бани через порушення правил.

все-таки занудно повторюся.
або ти сприймаєш ФУП як корисну площадку для волонтерства чи інших позитивнх задач - і уникаєш втягуватися в срачі і гострі теми які можуть вести до бану.
або ти собі вільно рубаєшся на політ. та інші теми, не фільтруючи, і ризикуєш регулярно перебувати в банах.

різні варіанти з VIP-юзерами які собі або "купили" членство або мають індульгенції за заслуги - переважно погано впливають на морально-психологічну атмосферу форуму.

Останнє редагування: 7 грудня 2022 18:38:56 від T.Blair.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

військові мають пріоритет
лише в зоні бойових дій, і суто для цілей оборони.

і воїни і волонтери не звільняються від дотримання правил. як закону, так і різних неписаних норм.
і воїни і волонтери мають дотримуватися ПДР.
якщо воїн зайде в заклад, і почне хуліганити, і обзивати власника поганими словами (аналог п.4.1.) - його скрутить поліція (цивільна чи воєнна) і потягне у відділок. це теж називається "щемити" ?
Була надія, що не почнете цю демагогію. Але ж, ніт(
Маєте час, натхнення, без обмежень тепло, воду, електрику. А моє життя, життя цілої країни залежить від Geo, від Хоми і багатьох інших.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

на ФУПі пише багато і діючих воїнів і волонтерів
які при цьому стараються і не втягуються в срачі, і не попадати в бани через порушення правил.

все-таки занудно повторюся.
або ти сприймаєш ФУП як корисну площадку для волонтерства чи інших позитивнх задач - і уникаєш втягуватися в срачі і гострі теми які можуть вести до бану.
або ти собі вільно рубаєшся на політ. та інші теми, не фільтруючи, і ризикуєш регулярно перебувати в банах.

різні варіанти з VIP-юзерами які собі або "купили" членство або мають індульгенції за заслуги - переважно погано впливають на морально-психологічну атмосферу форуму.

"И опять пошла морока про коварный зарубеж!"(с) :) Желательно, чтобы модератор придерживался правил, а не испражнялся здесь в, как ему кажется, остроумии. Посколько когда "остроумие" заканчивается, появляется такой совок, который был редкостью в самом совке.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

написати чи ні...
напишу

не часто сюди заглядаю, але бан Хоми трохи здивував

хоч ми із Хомою в одні лодці, але часто Хома не тримав берега і це чесно.
  втч на рахунок воєнних правил ФУПу
  іноді  стикаюсь з таким, я тобі допоміг, нєхер мені тут вказувати
викреслюю відразу.

наше життя, особливо зараз не можна підвести під одну "чєрту"
але думати потрібно всім.

тому, моє прохання, чи подіє чи ні

зменшити бан Хомі до максимум місяця, але й він має взяти до уваги правила

   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

в якій мірі заслуги юзера в інших сферах дають йому поблажки щодо дотримання Правил?
ні в якій, з декількох причин:
1. Правила, як і закони, одні для всіх,
і якщо роздавати індульгенції то банити не буде кого -
хтось волонтерить, хтось воював, інший дуже хворий,
чи навіть лежачий, роками не виходить з дому,
і ФУП для нього єдине віконечко у світ,
треба проявити милосердя і прощати порушення,
хтось з дитинства сирота, у когось тяжкі умови життя,
іншого цілодобово дружина пиляє,
котрась пані не може вийти заміж, а дуже хочеця..
для багатьох це все серйозні причини для викиду негативних емоцій,
тим більше під анонімним ніком це робити зручно..
Але проблеми ковбоя не іпуть шеріфа -
прийшов на чужий приватний ресурс, поводься пристойно,
виконуй обіцянку яку давав при  реєстрації,
які б причини чи обставини не травили твою стражденну душу.


2. На моє глибоке переконання притомна людина
яка займається благодійними справами,
чудово розуміє свою відповідальність
перед тими кому прагне надати допомогу,
на форумі це значить суворе табу на порушення правил,
тим більше якщо бан так трагічно впливає на ті добрі справи.
Тут уже як писали вище - "або труси одягни або зніми хрестик".
Додам що мені соромно за тих хто дозволив собі тут
вимагати розбану Бандер1вця.
Щодо Хоми то бан на рік дійсно недоречний,
і не через його волонтерство а через неспівмірність провини і покарання.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Гео до 4.03 бан - зачем???

Я ОЧЕНЬ ПРОШУ РАЗБАНИТЬ ХОМУ И ГЕО

ЧТО ТУТ ТВОРИТСЯ? ЕЛКИ-ПАЛКИ
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

написати чи ні...
напишу

не часто сюди заглядаю, але бан Хоми трохи здивував

хоч ми із Хомою в одні лодці, але часто Хома не тримав берега і це чесно.
  втч на рахунок воєнних правил ФУПу
  іноді  стикаюсь з таким, я тобі допоміг, нєхер мені тут вказувати
викреслюю відразу.

наше життя, особливо зараз не можна підвести під одну "чєрту"
але думати потрібно всім.

тому, моє прохання, чи подіє чи ні

зменшити бан Хомі до максимум місяця, але й він має взяти до уваги правила

чесно, говорячи таке саме хотів написати
пан gorod, правий

випустити обом сторонам "пар"
повернутись на позиції і почати спочатку

не знаю, як тут діє "система", просто порада модерам - писати попередження "буянщику", якщо нема реакціії - бан
я розумію, що то все займає час, але зараз ми всі повинні поважати один одного...

 [ua]
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

шо канєшно?
Geo порушив правила? порушив. 4.1
Хома порушив правила? регулярно порушує і попадає в бан. Що було цього разу? я бачу як на грані 4.1. Звинувачення чи то УП чи адміністрації ФУП що вони переслідують юзерів воїнів/волонтерів "А логіку шанованої адміністрації ми вже давно розібрали. Якщо юзер атошник, або у ЗСУ, або допомагає ЗСУ - то рубай його".
я тут відчуваю деяку маніпуляцію, мовляв якщо юзер волонтер/воїн, то йому можна порушувати Правила, а якщо його банять то це вже переслідування патріотів.

чи строк бану адекватний?

по Хомі Л - точно ні
по GEO... не можу сказати. але GEO приходить на ФУП саме з настроєм пошпигати "упячку" (яка на його думку, недосить патріотична чи петрофільна) і нарватися на бан. Тому і резалт очікуваний.

Це називається "Не все так однозначно." :facepalm1:

Дуже здивована Вашими "пекельними борошнами", які прям таки роздирають Вашу свідомість.

Я так розумію, Ви дописуєте з безпечного місця, тому маєте час та натхнення на вагання в стилі "А тому лі я дала?!"

А ДМХЗ правильно написала - поки Ви тут досконально препаруєте, что та що написав на форумі , її життя, рівно як і моє, залежить від Гео, Хоми і таких, як вони.

Чому в гілках про розбан обов'язково знайдеться парочка-друга шакалів, які з натхненням будуть намагатися знівелювати спроби інших зменшити комусь бан?  :bueee:
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Марсер, Амид, давайте под давлением общественности отмаывайте назад срок Хомы. Поиграли мускуламина нервах - и хватит. Всё должно быть в разумных пределах.

 :zrada:


Підтримую!!!
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Це називається "Не все так однозначно." :facepalm1:
все цілком однозначно,
навіть якщо вам моя позиція не подобається.

Я не вважаю що заслуги деінде є індульгенцією щодо правил ФУПу.

Geo порушив правила? порушив. 4.1 чітко, і то ж регулярно відбувається по 4.1. чи строк бану адекватний? це не я встановлюю а УП. Тут і за дрібні непорозуміння, чи іронію яку неправильно зрозуміли, на 3 міс залітають.
Хома Л. порушив правила? десь на грані 4.1 хоча це більше не буква а дух, тому модер виклав це в формі "переходить межі і зловживає прикриваючись волонтерством". чи строк бану адекватний? Однозначно ні, і тут не виключено покарання "незручному" юзеру. Кілька днів би вистачило.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

поки Ви тут досконально препаруєте, что та що написав на форумі , її життя, рівно як і моє, залежить від Гео, Хоми і таких, як вони.
перепрошую.
хіба бан на ФУПі заважає Geo захищати Україну?
хіба бан на ФУПі заважає Хомі волонтерствувати?
хіба бан на ФУПі заважає Бандер1вець волонтерствувати?
так, це не завжди зручно,
але на ФУПі є nativi. яка почала цю ініціативу і веде себе коректно і не залітає в бани (у вс. разі надовго). і яка має звязок іншими каналами до інших учасників ініціативи.

ти робиш те що робиш, бо вважаєш це правильним. А не тому щоб отримати якісь привілегії на ФУПі.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Звісно, краще багатослівно триндіти на ФУПі, по кістках розбираючи чиюсь провину, ніж самому щось робити, правда, T.Blair?
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

все цілком однозначно,
навіть якщо вам моя позиція не подобається.

Я не вважаю що заслуги деінде є індульгенцією щодо правил ФУПу.

Geo порушив правила? порушив. 4.1 чітко, і то ж регулярно відбувається по 4.1. чи строк бану адекватний? це не я встановлюю а УП. Тут і за дрібні непорозуміння, чи іронію яку неправильно зрозуміли, на 3 міс залітають.
Хома Л. порушив правила? десь на грані 4.1 хоча це більше не буква а дух, тому модер виклав це в формі "переходить межі і зловживає прикриваючись волонтерством". чи строк бану адекватний? Однозначно ні, і тут не виключено покарання "незручному" юзеру. Кілька днів би вистачило.
То есть срок бана не адекватен. Ну, слава розуму!
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Марсер, Амид, давайте под давлением общественности отмаывайте назад срок Хомы. Поиграли мускуламина нервах - и хватит. Всё должно быть в разумных пределах.

 :zrada:
Це все до Аміда.
Я проти обох банів.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

військові мають пріоритет
лише в зоні бойових дій, і суто для цілей оборони.

і воїни і волонтери не звільняються від дотримання правил. як закону, так і різних неписаних норм.
і воїни і волонтери мають дотримуватися ПДР.
якщо воїн зайде в заклад, і почне хуліганити, і обзивати власника поганими словами (аналог п.4.1.) - його скрутить поліція (цивільна чи воєнна) і потягне у відділок. це теж називається "щемити" ?
саме так (tu) а дмхз маніпулює, що завжди виглядає огидно :bueee:
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

То есть срок бана не адекватен. Ну, слава розуму!
строк бану не адекватний - з цим я взагалі не сперечався.
бан для Хоми Л. вкрай нерезонний.
бан для Geo. тут чітко п.4.1. а п.4.1. регулює відносини "хазяїна" площадки з "манюпасами" і визначає тривалість покарання тут "хазяїн". моя думка все одно ніяк не впливає.

особисто я проти тривалих банів (за винятком якщо явний ворог в воєнні часи. чи систематична деструктивна поведінка),
тим більше в ці складні часи. Коли багато слизьких тем, коли дуже часто бувають неправильно зрозуміли, чи на нервах.
Але я не визначаю політику модерації ФУПу.

Останнє редагування: 8 грудня 2022 15:52:40 від T.Blair.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

строк бану не адекватний - з цим я взагалі не сперечався.
бан для Хоми Л. вкрай нерезонний.
бан для Geo. тут чітко п.4.1. а п.4.1. регулює відносини "хазяїна" площадки з "манюпасами" і визначає тривалість покарання тут "хазяїн". моя думка все одно ніяк не впливає.

особисто я проти тривалих банів (за винятком якщо явний ворог в воєнні часи. чи систематична деструктивна поведінка),
тим більше в ці складні часи. Коли багато слизьких тем, коли дуже часто бувають неправильно зрозуміли, чи на нервах.
Але я не визначаю політику модерації ФУПу.
Зрозуміло, дякую!
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

строк бану не адекватний - з цим я взагалі не сперечався.
бан для Хоми Л. вкрай нерезонний.
бан для Geo. тут чітко п.4.1. а п.4.1. регулює відносини "хазяїна" площадки з "манюпасами" і визначає тривалість покарання тут "хазяїн". моя думка все одно ніяк не впливає.

особисто я проти тривалих банів (за винятком якщо явний ворог в воєнні часи. чи систематична деструктивна поведінка),
тим більше в ці складні часи. Коли багато слизьких тем, коли дуже часто бувають неправильно зрозуміли, чи на нервах.
Але я не визначаю політику модерації ФУПу.
(tu) ні додати, ні відняти.
   
 :( Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Я б подякувала модераторам за своєчасний перенос гілок до Вільного спілкування.
Але ж бан Хоми на цілий рік!  :(
   
Re:  :( Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Я б подякувала модераторам за своєчасний перенос гілок до Вільного спілкування.
Але ж бан Хоми на цілий рік!  :(
на форум нет желания заходить, интересных дописов тут почти не осталось. читать перепосты с телеге я и втелеге могу

фишера посты читаю и еще пару юзеров, славабогу хоть их не банят на месяцы
   
Re:  :( Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

на форум нет желания заходить, интересных дописов тут почти не осталось. читать перепосты с телеге я и втелеге могу

фишера посты читаю и еще пару юзеров, славабогу хоть их не банят на месяцы
Тоже, впервые за много лет, просто читаю пару названий веток на главной и выхожу. Не верила, что можно до такого довести ни меня, ни форум.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Модери,  не займайтесь хєрьньой, розбаніть Хому перед Різдвом(25.12.2022).
   
Re:  :( Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

на форум нет желания заходить, интересных дописов тут почти не осталось. читать перепосты с телеге я и втелеге могу

фишера посты читаю и еще пару юзеров, славабогу хоть их не банят на месяцы

Є проблема. Власне з тими перепостами з телеграму чи твітера.

На форумі треба писати від себе. Зрозуміло, що часто треба посилання на джерело новини, звідки то все йде. Але на першому місці має бути особистий коментар. Але не так, як тут деякі ефіопські їжаки валять пачками пости з каналів Телеграму і за це хочуть медальку за патріотизм на груди. Я в Телеграмі і сам можу почитати, мені пережованого їжаками не потрібно.
   
Re:  :( Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Є проблема. Власне з тими перепостами з телеграму чи твітера.

На форумі треба писати від себе. Зрозуміло, що часто треба посилання на джерело новини, звідки то все йде. Але на першому місці має бути особистий коментар. Але не так, як тут деякі ефіопські їжаки валять пачками пости з каналів Телеграму і за це хочуть медальку за патріотизм на груди. Я в Телеграмі і сам можу почитати, мені пережованого їжаками не потрібно.
До речі, для любителів таких перепостів є форум Дурдом-клаб,
там тусується твіт-бот Фрося, який тільки тим і займається,
але крім цього бота там майже ніхто не дописує.
Цей форум утворили чорнороті неадеквати яких Шрайк погнав з Дурдому.
Поступово вони всі перекочували сюди бо там нема з ким сратися - всі свої.
Сподіваюсь там радо приймуть і телеграм-ботів.
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын!
Ita

Модери,  не займайтесь хєрьньой, розбаніть Хому перед Різдвом(25.12.2022).

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія