Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

Роятся, мрак ;o



Останнє редагування: 17 травня 2024 11:02:44 від rutina1
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну где певео?  :D
   
Re: Блєтгород! [KA]

Невідомі добрі дрони  :angel:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Роятся, мрак ;o

https://t.me/supernova_plus/31523

Надо было молитву от бесовских Дронов прочитать :D
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну где певео?  :D
https://t.me/supernova_plus/31531

Дик вони самі  походу елеватор зафігячили..  лінія вогню..
   
Re: Блєтгород! [KA]

Тепер той новоросійськ банбіть не перебанбіть.  X(

Боже як я радий, скільки я писавна хфупі, скільки тут срався з деякими, які казали  що  заради зернового коридору наші Новоросійськ бомбити не будуть, але я так був правий що будуть бомбити, рано чи піздно...
Я так розумію це тільки початок: Пані та Панове я Вас поздоровляю, якщо наші розхуярять Інфраструктуру Новоросійська це роскошниця екороміки під.орасів кацапських, а таи бомбити не перебомбити, я маю надію що роззуярять термінал нефтяний де кораблі загружаються сирою нафтою , вся нафта звідціля їде ...на експорт...
Я таки маю надію що це тільки початок.
   
Re: Блєтгород! [KA]

А що дійсно 80 штук пролетіло???

А летять дуже швидко ппц
   
Re: Блєтгород! [KA]

А що дійсно 80 штук пролетіло???

А летять дуже швидко ппц
Під.ори писали шо більше 100
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ердоган засмутиться. і Штати... Звідти нафта шла їм на переробку. Наче від Казахів ще щось. Але ж як гарно :)  :clapping:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ердоган засмутиться. і Штати... Звідти нафта шла їм на переробку.
Нехай звикають, через деякий час будуть сприймати це як буденність.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ердоган засмутиться. і Штати... Звідти нафта шла їм на переробку. Наче від Казахів ще щось. Але ж як гарно :)  :clapping:

Нам дуже шкода..

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

Ердоган засмутиться. і Штати... Звідти нафта шла їм на переробку. Наче від Казахів ще щось. Але ж як гарно :)  :clapping:
Стурбованість  :shuffle:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ердоган засмутиться.

Ми дуже глибоко занепокоєні (с)
   
Re: Блєтгород! [KA]

Боже як я радий, скільки я писавна хфупі, скільки тут срався з деякими, які казали  що  заради зернового коридору наші Новоросійськ бомбити не будуть, але я так був правий що будуть бомбити, рано чи піздно...
Я так розумію це тільки початок: Пані та Панове я Вас поздоровляю, якщо наші розхуярять Інфраструктуру Новоросійська це роскошниця екороміки під.орасів кацапських, а таи бомбити не перебомбити, я маю надію що роззуярять термінал нефтяний де кораблі загружаються сирою нафтою , вся нафта звідціля їде ...на експорт...
Я таки маю надію що це тільки початок.
Да, системно, сегодня мега событие. Над головой одного чудака пролетело 80 шт. Мы смогли столько сделать и запустить, за раз. Далеко не всякое ПВО столько выдержит и можно лупить по любому (ну почти любому) защищенному объекту. Этот день настал.
   
Re: Блєтгород! [KA]

А що дійсно 80 штук пролетіло???

А летять дуже швидко ппц

   
Re: Блєтгород! [KA]

https://t.me/insiderUKR/74901

Камрад, вилазь!
   
Re: Блєтгород! [KA]

https://t.me/insiderUKR/74901
Вот молодцы :D
   
Re: Блєтгород! [KA]

Камрад, вилазь!

Та щас! Все рівно дрони не такі, не тоді зроблені, не так летять, не туди попадають... Треба шахєди капіровать! (с, пан Камрад)  :laugh:
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

Финансы удручают. Сильно округляю. Лютый стоит около 200 тыс. Сегодняшний пуск 100 шт это 20 млн $. Если запускать так каждый день, надо на год больше 7 млрд $.
С другой стороны, за год таких прилетов мы им вынесем почти все хоть что-нибудь значимое в радиусе 1000 км. 365 целей в металлолом и развалины.
   
Re: Блєтгород! [KA]
den

Якщо за 7 млрд знищити всі нафтопереробні досяжні
Та всю.нафтоекспортну логістику

То це буде в 100 разів ефективніше санкцій

   
Re: Блєтгород! [KA]

Финансы удручают. Сильно округляю. Лютый стоит около 200 тыс. Сегодняшний пуск 100 шт это 20 млн $. Если запускать так каждый день, надо на год больше 7 млрд $.
С другой стороны, за год таких прилетов мы им вынесем почти все хоть что-нибудь значимое в радиусе 1000 км. 365 целей в металлолом и развалины.
Никто не будет 100 шт в день запускать, столько дронов просто физически нет. Да и по 100 шт в день, можно за пару месяцев  все вынести  в таком радиусе :) 10 дронов на цель половина прилетят, минус 600 обьектов. X(

Останнє редагування: 17 травня 2024 13:56:25 від k.a.n.15
   
Re: Блєтгород! [KA]

Финансы удручают. Сильно округляю. Лютый стоит около 200 тыс. Сегодняшний пуск 100 шт это 20 млн $. Если запускать так каждый день, надо на год больше 7 млрд $.
С другой стороны, за год таких прилетов мы им вынесем почти все хоть что-нибудь значимое в радиусе 1000 км. 365 целей в металлолом и развалины.

В них значно більше всього: людей, виробничих потужностей, ресурсів, бабла.
Єдине, на що з переліченого можна ефективно впливати з непропорційними затратами на нашу користь - це потік бабла, який без НПЗ і портів дуууже схудне, і тоді буде шанс, що вони здуються.
Так що тут немає з чого особливо вибірати.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Та шож за паєбєнь правсходфт нахуй???
Одно дєло мочіть хахлов, а.іноє- отгрєбать в обратку
Йоб ані тварі!!!!
   
Re: Блєтгород! [KA]

В них значно більше всього: людей, виробничих потужностей, ресурсів, бабла.
Єдине, на що з переліченого можна ефективно впливати з непропорційними затратами на нашу користь - це потік бабла, який без НПЗ і портів дуууже схудне, і тоді буде шанс, що вони здуються.
Так що тут немає з чого особливо вибірати.



В них нема основи- ні бажання , ні натхнення захищати свою Батьківщину!..
Ці тварини програли вже з першого дня!
   
Re: Блєтгород! [KA]

Масове виробництво повинно сприяти зменшенню вартості за одиницю.
Плюс локалізація виробництва якихось компонентів, які купувалися окремо.
Плюс оптові ціни на деякі комплектуючі.
Плюс налагодження виробничих процесів
Плюс підбір дешевших матеріалів.
Десь так, мабуть.
   
Re: Блєтгород! [KA]
TC

Та щас! Все рівно дрони не такі, не тоді зроблені, не так летять, не туди попадають... Треба шахєди капіровать! (с, пан Камрад)  :laugh:

Та ще Фау-1!
   
Re: Блєтгород! [KA]

це  вам і за моє рідне місто , шо кошмарите, кожен день  цивільних, с...и :X
https://www.youtube.com/watch?v=qTF48Z3xqKg
   
Re: Блєтгород! [KA]

Летить як якийсь месердшміт
   
Re: Блєтгород! [KA]

Та щас! Все рівно дрони не такі, не тоді зроблені, не так летять, не туди попадають... Треба шахєди капіровать! (с, пан Камрад)  :laugh:
Отож  :laugh: До речі - правильно зробили, що не скопіювали. Наші виглядають більш технологічнішими.
   
Re: Блєтгород! [KA]



 :D  :D  :D

95 квартал вислав запрет на концерти
   
Re: Блєтгород! [KA]

Боже як я радий, скільки я писавна хфупі, скільки тут срався з деякими, які казали  що  заради зернового коридору наші Новоросійськ бомбити не будуть, але я так був правий що будуть бомбити, рано чи піздно...
Я так розумію це тільки початок: Пані та Панове я Вас поздоровляю, якщо наші розхуярять Інфраструктуру Новоросійська це роскошниця екороміки під.орасів кацапських, а таи бомбити не перебомбити, я маю надію що роззуярять термінал нефтяний де кораблі загружаються сирою нафтою , вся нафта звідціля їде ...на експорт...
Я таки маю надію що це тільки початок.

Добавлю тобі радості.
Вдарили спеціально по мазугному терміналу . Якщо неможливо відгружати мазут то потрібно або гальмувати НПЗ або взагалі зупиняти, бо нема куди і де зберігати стільки мазута., це залишок .
   
Re: Блєтгород! [KA]



Як у себе дома літають  :D
   
Re: Блєтгород! [KA]

Добавлю тобі радості.
Вдарили спеціально по мазугному терміналу . Якщо неможливо відгружати мазут то потрібно або гальмувати НПЗ або взагалі зупиняти, бо нема куди і де зберігати стільки мазута., це залишок .
   
Re: Блєтгород! [KA]

https://t.me/farhadblogchat/273920


 :super:
Це неперевершено!
Що то за халупа що все винесло ? Чі то так влучно прилетіло?Сподіваюся що це покладуть на музику! Ржу.......
   
Re: Блєтгород! [KA]

Багато транспорту під загрузку....  от якби  хоть щось по машинам
   
Re: Блєтгород! [KA]

:super:
Це неперевершено!
Що то за халупа що все винесло ? Чі то так влучно прилетіло?Сподіваюся що це покладуть на музику! Ржу.......
ждемо музичного хулігана.
   
Re: Блєтгород! [KA]

?single
   
Re: Блєтгород! [KA]

https://youtu.be/MhXMu_B04Lc?si=H8tA-rkZLjgJ9m4o


Дуже розумні хлопці розробляють ці операції.

https://dprom.online/oilngas/lukojl-predupredil-ob-opasnosti-pereizbytka-mazuta/

Хранилища переполнены: «ЛУКОЙЛ» предупредил об опасностях переизбытка мазута
Главная / Нефтегазовый сектор / Хранилища переполнены: «ЛУКОЙЛ» предупредил об опасностях переизбытка мазута
07.04.2022
На протяжении многих лет около 80% производимого в России мазута отправлялось за границу. Однако за последний месяц объёмы экспорта сократились в полтора раза, что неминуемо приведёт к переизбытку мазута в отечественных хранилищах.

Последствия могут оказаться весьма неприятными, причём не только для отрасли, но и для страны.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія