Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

вже цікаво які штуки летять на сосію. точно не бобри бо дуже надійно далеко і влучно
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну в MH - 17 их изначально было в 5 раз больше.

Не в 5. Тим не менше, вже би було дофіга відосів з десятками тіл. Чого досі нема
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

Які полонені на борту, якщо ІЛ летів від Бєлгорода на кацапію?  :punish:
Я уже выше написал.
Мне кажется очень уж маловероятным расклад - сбили самолёт, шо ….как…неразбериха…никто ничего толком не понимает и не знает…и тут кто- то с ровного места , с нуля такую версию , в течение буквально первого часа придумал и на гора выдал.
   
Re: Блєтгород! [KA]

вже цікаво які штуки летять на сосію. точно не бобри бо дуже надійно далеко і влучно

Гандонами і мразями. Русня в курсі

   
Re: Блєтгород! [KA]

Ваньок сьогодні вже вдруге викладає свої думки... всемогутній Андрій Борисович сьогодні ледь не вперше на таку важливу подію засунув язика в сраку і залишив телегу без своїх фігвамів... можливо ще малює і завтра викладе...
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я уже выше написал.
Мне кажется очень уж маловероятным расклад - при таком форс- мажоре кто- то с ровного места , с нуля такую версию , в течение буквально первого часа придумал и на гора выдал.
Это какой то

Підготували всяких зливних бачків після А-50. Залишилось їм лише  потрібний текст скинути і панєслось гавно по трубам
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я уже выше написал.
Мне кажется очень уж маловероятным расклад - при таком форс- мажоре кто- то с ровного места , с нуля такую версию , в течение буквально первого часа придумал и на гора выдал.
Это какой то
Якраз це найперша ідіотична хуйлодумка, якщо в тебе на столі одночасно лежать списки на обмін і доповідь про збиття корита.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну в MH - 17 их изначально было в 5 раз больше.

Звідки ти знаєш, що саме було в тому ІЛу, і скільки там було людей?
   
Re: Блєтгород! [KA]

По збитому Іл-22 тиждень брехали, аж поки вчора некролог командира екіпажу не виклали
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]



І це кацапи так при своїх малих дітях матюкаються?  :facepalm1:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Арахамія мовчить, Подоляк мовчить, Єрмак мовчить.... а вся країна сходе думками на гівно... можливо грають в денді або тиха година в них хз....
   
Re: Блєтгород! [KA]

Арахамія мовчить, Подоляк мовчить, Єрмак мовчить.... а вся країна сходе думками на гівно... можливо грають в денді або тиха година в них хз....

Бо ніхєра не знають
   
Re: Блєтгород! [KA]

Арахамія мовчить, Подоляк мовчить, Єрмак мовчить.... а вся країна сходе думками на гівно... можливо грають в денді або тиха година в них хз....

Зєля вже все сказав
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

Гандонами і мразями. Русня в курсі

https://t.me/truexanewsua/86273
О голоси корінного населення Сочі - вірмена і якогось чурки) був в Сочі - лайно а не місто)
   
Re: Блєтгород! [KA]

Бо ніхєра не знають

або навпаки щось знають...
   
Re: Блєтгород! [KA]

або навпаки щось знають...

Або так
   
Re: Блєтгород! [KA]

ще не зрозуміло чому генштаб і гур виклали своє бачення окремо і в різний час....
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

https://www.youtube.com/watch?v=vUaZA4yC_IA&ab_channel=sotavision
І це кацапи так при своїх малих дітях матюкаються?  :facepalm1:
Думаю там діти ще фору дадуть)
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

Арахамія мовчить, Подоляк мовчить, Єрмак мовчить.... а вся країна сходе думками на гівно... можливо грають в денді або тиха година в них хз....
І правильно роблять, генштаб ГУР і президент все сказали що було потрібно
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я немного охренела когда прочитала что илом возят ракеты с300. Это что действительно так?
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я немного охренела когда прочитала что илом возят ракеты с300. Это что действительно так?

Так
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

ще не зрозуміло чому генштаб і гур виклали своє бачення окремо і в різний час....
Тому що за обмін відповідає ГУР а за ппо - генштаб
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

Я немного охренела когда прочитала что илом возят ракеты с300. Это что действительно так?
Я охрінів коли побачив що корабельний бомбометач кацапи прикрутили на мотолигу і рулять - ті ще винахідники
   
Re: Блєтгород! [KA]

І правильно роблять, генштаб ГУР і президент все сказали що було потрібно

не наполягаю можливо і так... як на мене виглядає так, що хтось з них теж прифуїв від подій і тому так довго давали офіційну відповідь, причому в певній послідовності, а дехто досі мовчить...
   
Re: Блєтгород! [KA]
TC

Нє хлапок, а возгараніє. І нє на заводє, а на базє. Завод нє пасрадал

https://t.me/ru2ch/102249?single

Нах нафтобазі труба?
   
Re: Блєтгород! [KA]

Нах нафтобазі труба?

то ж какцапи
   
Re: Блєтгород! [KA]
PAL

Нах нафтобазі труба?

вираз "гроші в трубу" чув?
Нафта - то гроші
Тож й труба потрібна обов'язково!
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

не наполягаю можливо і так... як на мене виглядає так, що хтось з них теж прифуїв від подій і тому так довго давали офіційну відповідь, причому в певній послідовності, а дехто досі мовчить...
А хто ще повинен щось казати? Стефанчук?
   
Re: Блєтгород! [KA]

На 99% кацапський вкид про військовополонених на борту - повна брехня.

Це якщо судити з усіх можливих джерел інформації.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Зелю я не слушала ( просто не могу его слышать). Как я поняла он ничего не говорит.
Главное никогда не считать врага идиотом и никогда не смотреть марафон.
Кто бы не летел в самолете, кто бы его не сбил
1 если это мы , то мы не можем раскрывать наши методы и ресурсы. И мы не можем вредить пленным, потому что они в плену у террористов
2 если это они , то мы не можем вредить нашим пленным, потому что они в руках террористов
   
Re: Блєтгород! [KA]

Гандонами і мразями. Русня в курсі

https://t.me/truexanewsua/86273

фейк, справжні кацапи ще мали в кінці "ьіьіьіьіьіьі" тягнути  :rotate:
   
Re: Блєтгород! [KA]

А хто ще повинен щось казати? Стефанчук?

усі... окрім генштабу який чітко заявив що їбашити будемо все що рухаеться і кацапське, решта проблеми кацапів... виступ Зе не дивися зараз подивлюсь, можливо він там те саме сказав...
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

Зелю я не слушала ( просто не могу его слышать). Как я поняла он ничего не говорит.
Главное никогда не считать врага идиотом и никогда не смотреть марафон.
Кто бы не летел в самолете, кто бы его не сбил
1 если это мы , то мы не можем раскрывать наши методы и ресурсы. И мы не можем вредить пленным, потому что они в плену у террористов
2 если это они , то мы не можем вредить нашим пленным, потому что они в руках террористов
Так
   
Re: Блєтгород! [KA]
Ale

фейк, справжні кацапи ще мали в кінці "ьіьіьіьіьіьі" тягнути  :rotate:
Це ж краснодарський край а не рязань)
   
Re: Блєтгород! [KA]

.
   
Re: Блєтгород! [KA]
Agh

Стихийный мемориал появился в авиагородке Оренбурга в честь лётчиков, погибших сегодня при крушении :lol:  Ил-76 в Белгородской области
Местные жители приносят цветы к стеле с самолëтом, также их уже возложили сослуживцы погибших и курсанты Оренбургской школы юных космонавтов имени Гагарина. Гибель по меньшей мере троих из них подтвердили их родственники - это 36-летний командир самолёта Станислав Беззубкин, штурман Алексей Высокин и 38-летний бортинженер Андрей Пилуев. Также полёт должны были обслуживать бортинженер авиадесантного оборудования Сергей Житенев и помощник командира по фамилии Чмирёв, но об их судьбе пока ничего не известно.
   

Цю тему переглядають:

smugfrog і 7 гостей
 
Повна версія