Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Просто цього разу гроші, обладнання і ресурси (ленд ліз) уже дасть Китай, а не США  :D
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Якщо партнери перестануть помагати, то пісдєц буде не тілько нам, але й партнерам.

Після окупації України ніхто зупинятися уже не буде.  Бо кацапи змушені будуть відбудовувати свою промисловість разом з українцями та білорусами і йти далі війною в Європу.

Іншого виходу просто у них уже не буде.

це просто квінтесенція мрій "русскага мира", навіщо їм шукати якийсь інший вихід ?    8-:
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами
smx

з ракетами все було зрозуміло з самого початку, летіли з Белорусії. Вот більш детально кого цікавіть, сайт порохоботський але інфа вірна

Нанесення  ракетного  удару по напрямку Львова  з точки координатами 51°52'27.08"С   23°55'3.27"В  з території Білорусі є абсолютно свідомою провокацією ЗС РФ, що базуються на базі 1119-о ракетного арт. полку ЗС РБ. В будь-якому випадку траєкторія руху ракет іде по дотичній, впритул  до державного кордону РБ-Польща, перетинаючи його на незначну відстань в трьох місцях. Треба також розуміти, що модифікований для враження наземних цілей варіант зенітної ракети  ракети  9М82 комплексу С-300В не має  можливості маневрування на етапі польоту, на відміну від немодифікованого зразка. Даний пуск - перевірка готовності і реагування сил ППО Польщі і політичного керівництва на факт порушення кордонів країни
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

і трактор цілісьнький, не побитий вражаючими елементами
це ж бойова ракета вибухнула, не уламки, і не самознищена
Але чому там має бути щось посічено, адже шрапнель для ураження при підриві в повітрі.
Наприклад, спершу вона носом в’їхала в землю, по інерції встигла закопатися, вже потім стався вибух.
Тоді всі оті болти-гайки чи які там подарунки мали залишитися в землі, вона їх зекранувала і поглинула. Ось накопають відро дрібного блискучого залізяччя, значить C300.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Якщо нам перестануть давати гроші на війну і ми програємо, російська пропаганда на грунті "зради" союзників за декілька місяців зробить так що...

Короче, немає уже ніяких інших варіантів ніж нам допомагати. Ми уже в одній лодці.

   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Я не понял ( сегодня пристально не следил)

Украинская С-300 промахнулась,на высоту для срабатывания самоликвидатора не ушла, вместо этого,пошла вниз и йобнулась в землю, оставив после взрыва огромную воронку?

Ну так а где тогда поражающие элементы?
Там. В землі.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

це просто квінтесенція мрій "русскага мира", навіщо їм шукати якийсь інший вихід ?    8-:

Може й так, я не дуже розбираюсь в ідеях "руского міра", але єдиний шлях як вирішити проблему з окупованою і знищеною Україною, це мобілізувати всіх на нову війну з НАТО.

   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Канал экспресо выступает представитель ввс. Юрий Игнат
Много говорит и про ракету - не уверен. Если совсем кратко.
Я в маленьком шоке.
Зеленскому впарили генералы (один генерал - неважно) не совсем достоверную информацию?
Настроение в ноль
Как то не ловко. И то что я писал выше, теперь не так звучит..
Скорее забыть

Та все якраз правильно. Нема ніякої зради і шоку.

Ми маємо певні сумніви, що там наша ракета, що там лише наша ракета і тп.

Дід проголосив Україну винною в гибелі двох поляків, не давши нашим навіть слова і права оглянути докази.

Зеленський чітко почав казати - в нас є свої дані, давайте разом розберемося, де правда. Ми не проти якщо виявиться що це ми, але альо, дайте нам хоч глянути.

Поляки дозволили. І тепер наші кажуть, треба розбиратися. Кажуть так щоб не ескалувати більше напругу між партнерами.

Так що все нормальок.  (tu)
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Якщо партнери перестануть помагати, то пісдєц буде не тілько нам, але й партнерам.

Після окупації України ніхто зупинятися уже не буде.  Бо кацапи змушені будуть відбудовувати свою промисловість разом з українцями та білорусами і йти далі війною в Європу.

Іншого виходу просто у них уже не буде.
Ви про що. Україною вони вдавляться.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Українські фахівці прибули на місце падіння ракети в Польщі

Надіслати новину

Доброго вечора, ми зі Львова | Підписатись
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Та все якраз правильно. Нема ніякої зради і шоку.

Ми маємо певні сумніви, що там наша ракета, що там лише наша ракета і тп.

Дід проголосив Україну винною в гибелі двох поляків, не давши нашим навіть слова і права оглянути докази.

Зеленський чітко почав казати - в нас є свої дані, давайте разом розберемося, де правда. Ми не проти якщо виявиться що це ми, але альо, дайте нам хоч глянути.

Поляки дозволили. І тепер наші кажуть, треба розбиратися. Кажуть так щоб не ескалувати більше напругу між партнерами.

Так що все нормальок.  (tu)

 (tu)
Логично
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами
smx

"Позиція США і Польщі зрозуміла. Ну не починати ж ядерну війну з-за двох ракет ?  Але вони не розуміють хуйло. хуйло не розуміє гуманітарних розрахунків Він бачить і реагує лише на силу і слабкість. Що ж буде робити НАТО, якщо "українські ракети з Білорусі" почнуть прилітати пачками ?"
_____________

вон вище вже показували Соловйова: каже що Байден боязгуз, значить можна по їхнім аеродромам пуляти, всерівно винна буде Україна
за 8 мої хвилини 16 секнуд

https://youtu.be/RYPNCJFu58s?t=473
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Українські фахівці прибули на місце падіння ракети в Польщі

Надіслати новину

А кому надіслати новину?
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

А кому надіслати новину?

Виправив.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Ви про що. Україною вони вдавляться.

Я про те, що наші союзники і ми в одній лодці. І ще до кінця не зрозуміло, хто від кого більше залежний.

   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

У рашистів з цією ракетою і обстрілом інфраструктури ціле св'ято...
До цього вже починали хубла проклинати, а тут така хвиля сектантського фанатизму...
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Але чому там має бути щось посічено, адже шрапнель для ураження при підриві в повітрі.
Наприклад, спершу вона носом в’їхала в землю, по інерції встигла закопатися, вже потім стався вибух.
Тоді всі оті болти-гайки чи які там подарунки мали залишитися в землі, вона їх зекранувала і поглинула. Ось накопають відро дрібного блискучого залізяччя, значить C300.

на фото у вирві немає навіть хвоста якогось від ракети
те, що показали - мєлкіе кусочкі
і знову чому причеп лише перевернутий?
де полумья? де пожар? де знесені дахи?
нам по парадному в висотках виносять такі ракети
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Ще невідомо, скільки ми знищили ракет, які йшли на Польщу.
Якби так, то саме це було б головною новиною і темою обговорення, трактор відійшов би на другий план.
І бай зе вей з якого дива нам лізти збивати ракети, які йдуть не на нас, а на Польщу?
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами


Пустили
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

НМД, Зе не повинен в "святому гніві справедливості", на емоціях
утруднювати союзникам публічне представлення цієї ситуації.
виносити суперечності чи неповну інф. на публіку (з чого кацапи матимуть користь для своїх маніпуляцій)
всі ці питання треба вирішувати "між своїх" за закритими дверима.

тим більше,  ніхто Україну не звинувачує що вона захищалася і (можливо) ракета укр. ППО залетіла куди не слід.

Останнє редагування: 17 листопада 2022 18:57:51 від T.Blair.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Якби так, то саме це було б головною новиною і темою обговорення, трактор відійшов би на другий план.
І бай зе вей з якого дива нам лізти збивати ракети, які йдуть не на нас, а на Польщу?
а як знати куди вона летить? на Львів чи Добротвір чи Люблін?
збиваються всі ракети які в повітр. просторі УКраїни.

те саме має робити ПЛ - збивати всі ракети які в повітр. просторі Польщі
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

До речі від цього польського села до кордону з бульбашами близько 150 км.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

на фото у вирві немає навіть хвоста якогось від ракети
те, що показали - мєлкіе кусочкі
і знову чому причеп лише перевернутий?
де полумья? де пожар? де знесені дахи?
нам по парадному в висотках виносять такі ракети

Це ж зенітна ракета. Її призначення лише виплюнути хмару дрібних скалок, причому не навколо себе, а в секторі перед собою (причина, чому від вибуху вони всі могли піти в землю, а не в бік у трактор), щоб уразити ціль (літальний апарат) неконтактно, а з певною ймовірністю за кількадесят метрів. Якщо це C300В, то ось з відкритих джерел БЧ 150 кг, всього лише три іранських мопеди. І вибух у неї ж нештатний в цьому випадку, це типу очуняла від удару що мала ж самоліквідуватися, краще пізно ніж ніколи. Ну я так бачу, підрив після того як закопалася, тому трактор ціленький. Якби влетіла в будівлю або в той же трактор, наслідки були б іншими.

А Харків взагалі обстрілювали спеціально для цього модифікованими ракетами.

А, забув ще. Нашу частину (не скажу де, війна ще триває) бомбили, так досі й нема певності чим, кажуть мабуть ФАБ500, так вирви і руйнування теж неслабенькі (ми всі відтоді переселилися з казарм у підвали), але ніхто так і не зміг знайти ЖОДНОГО шматочка. І поліція приїжджала документувати, їм теж треба було, нічого на поверхні нема.

Останнє редагування: 17 листопада 2022 19:05:10 від соннна.тетеря
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

С первых минут Агиль про ракету

Довольно разумно все сказал.
Пожалуй нечего и возразить
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Канал экспресо выступает представитель ввс. Юрий Игнат
Много говорит и про ракету - не уверен. Если совсем кратко.
Я в маленьком шоке.
Зеленскому впарили генералы (один генерал - неважно) не совсем достоверную информацию?
Настроение в ноль
Как то не ловко. И то что я писал выше, теперь не так звучит..
Скорее забыть
Генерал/генерали смертники))?
Через 24 години президенту впарили ліву версію для публічної озвучки? Я звичайно вірю що є довпойопи які здатні таке учудити, але я не вірю всколективний довпойопізм.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

а як знати куди вона летить? на Львів чи Добротвір чи Люблін?
збиваються всі ракети які в повітр. просторі УКраїни.

те саме має робити ПЛ - збивати всі ракети які в повітр. просторі Польщі
В нашому просторі так, але трактування що точно-точно пішли на Польщу це ж ясно тільки якщо в небі Польщі і заглиблюються.
Або одна вже пройшла на Польщу і вразила не трактор а щось схоже на невипадкову ціль і з нашої території ще йдуть у тому ж напрямку.
Десь на початку гілки якраз була теза про польську ТЕЦ або ЛЕП і що наші типу це бачили і намагалися допомогти полякам.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Канал экспресо выступает представитель ввс. Юрий Игнат
Много говорит и про ракету - не уверен. Если совсем кратко.
Я в маленьком шоке.
Зеленскому впарили генералы (один генерал - неважно) не совсем достоверную информацию?
Настроение в ноль
Как то не ловко. И то что я писал выше, теперь не так звучит..
Скорее забыть
ос такий заголовок

Радник Байдена Салліван просив Офіс Президента "обережніше" коментувати падіння ракети у Польщі, - CNN (Цензор.Нет)
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Канал экспресо выступает представитель ввс. Юрий Игнат
Много говорит и про ракету - не уверен. Если совсем кратко.
Я в маленьком шоке.
Настроение в ноль
Как то не ловко.
Скорее забыть
Жодного стресу не має бути)

Це є фрустрація з неарелізованого бажання щоб нато йопнуло хуйла напряму.
У відповідь на "кацапську" ракету
Натасцит було наслідкове пояснення чому немає відповіді
 
Але наслідоком фрустрації може бути депресія якщо продовжувати впиратися і шукати інших пояснень чому бажання "нато замочить хуйла" не було реалізоване.

Що потрібно?
Визнати shit happens і не перевантажувати  макітру.
Дві доби опоную до натосцит (не лише на фупі))
Але для мене особисто  немає жодних проблем що нарід писав тут про натасцит.
Бути 8 місяців під ударом з повітря(
Нерви не канати.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Жодного стресу не має бути)

Це є фрустрація з неарелізованого бажання щоб нато йопнуло хуйла напряму.
У відповідь на "кацапську" ракету
Натасцит було наслідкове пояснення чому немає відповіді
 
Але наслідоком фрустрації може бути депресія якщо продовжувати впиратися і шукати інших пояснень чому бажання "нато замочить хуйла" не було реалізоване.

Що потрібно?
Визнати shit happens і не перевантажувати  макітру.
Дві доби опоную до натосцит (не лише на фупі))
Але для мене особисто  немає жодних проблем що нарід писав тут про натасцит.
Бути 8 місяців під ударом з повітря(
Нерви не канати.
погоджуся - емоції. всі все розуміють
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Итоги как по мне.
Мы верим нашим генералам и нашему президенту
Не наша ракета.
Партнеры решили повесить ракету в Украину.
Причина - очевидна, США не готовы начинать войну с рф. (Они даже не готовы дать пво и самолеты)
И все равно они самые нужные нам донары.
Потому принять как есть и тему не топить.
Всем все понятно. Нам нужна как воздух помощь запада.
Те кто топит - нато обосралось, хуйло пьет шампанское, скоро они до ла манша дойдут, нахер такое нато - подхуйловцы.

Як завжди - висновки з глибин дупи. Ну дадуть тобі самальот, нє навіть 20. Сідай, лети банбіть.  А шо не так? Чо не летиш?
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Ракета на 90 відсотків наша (та шо на фото), і це було зрозуміло з моменту публікації цієї фотки . Але в будь якому випадку діло повинно бути доведено до кінця. Я особисто в будь якому разі рано чи пізно буду знати що було там, але повинно бути зрозуміло суспільству чим керувався президент роблячи цю заяву.

Я не знаю скільки заяв він робив, але перша зрозуміла.
ПВОшники з переляку збрехали Залужному, той доповів Зеленському.
Але зараз треба зупинитись
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Я не знаю скільки заяв він робив, але перша зрозуміла.
ПВОшники з переляку збрехали Залужному, той доповів Зеленському.
Але зараз треба зупинитись
Заяв дві, одну можна списати на брехню, вона була сказана майже відразу, друга була зроблена майже через 24 години і практично перед цим теж саме сказав Данілов.
 Гадаю що через 24 години всі наявні засоби об’єктивного контролю були проаналізовані і пояснювальні записки також. І повторна доповідь (президенту) мала вже базуватись з фактажем на руках.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

панове, там точно впала кацапська ракета.
це не виключає, що могла другою впасти і ппо-ракета наша.

перші емоційні кроки польської влади тому докази.

п.с. Наші поїхали - хай розберуться на місці.
впевнена, з ними проведуть консультації ))
політика - справа лайно.

п.п.с. чому жодного слова від партнерів про другу ракету? питання риторичне.

так що наше ЗСУ не брехало Залужному чи Ігнату.
так само не брехали вони президенту.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Короче, немає уже ніяких інших варіантів ніж нам допомагати. Ми уже в одній лодці.
Тому вони не перестануть допомагати, а одже треба забути про цю ракету, чия б вона не була і припинити педалювати цю тему.
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Заяв дві, одну можна списати на брехню, вона була сказана майже відразу, друга була зроблена майже через 24 години і практично перед цим теж саме сказав Данілов.
 Гадаю що через 24 години всі наявні засоби об’єктивного контролю були проаналізовані і пояснювальні записки також. І повторна доповідь (президенту) мала вже базуватись з фактажем на руках.
та сто відсотків.
УСІ ці розуміють.
як і те, що партнери, від яких залежить наша перемога, ведуть свою політику.
Зеленськогму радили бути обережнішим у висловлюваннях )

   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Агиль говорит, что упавшие осколки от ракеты в Польше - это мелочь.
Главное в другом - Украина выигрывает битву за свою инфраструктуру. Об этом говорит вчерашний процент сбитых ракет.
Но. Если Иран передаст хотя бы 50 баллистических ракет, то ситуация может кардинальным образом изменится в худшую сторону.
КР это уже не угроза для Украины. «Вы научились их сбивать»
Без поддержки Ирана , Раша уже ничего не может.
Но БР это совсем другое дело.
«Если мир дожмёт Иран и он не передаст Рашке БЛ, то битва за инфраструктуру за вами»
Ну то есть за нами… [ua]

Останнє редагування: 17 листопада 2022 19:52:06 від Камрад
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Тому вони не перестануть допомагати, а одже треба забути про цю ракету, чия б вона не була і припинити педалювати цю тему.
Як тобі сказати, якщо збрехали генерали то потрібно їх іпати, причом нещадно.
А якщо вони праві, і політики будуть недомовляти правду про військових, то я тобі скажу це не дуже добра ідея. Залізо то звичайно добра справа, але воно вбива ворога тільки коли в руках військових. І після таких виляній сракой можуть бути сюрпризи. І нажаль вже були нюанси коли були спроби наіпати військових
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

та сто відсотків.
УСІ ці розуміють.
як і те, що партнери, від яких залежить наша перемога, ведуть свою політику.
Зеленськогму радили бути обережнішим у висловлюваннях )
----
Тут є,нажаль,маленький нюанс,який потрібно знати і нашим політикам та і людям.
Якщо наші партнери прикриваюцця "нашою" ракетою,щоб не відповідати коцапам на їх виїпони,то це погано.
Погано не тільки для нас,а й для всього світу. :X
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

Там. В землі.

Все полетели в одну строну( в землю) Никто наружу вырваться не захотел?

Так не бывает
   
Re: Кацапи вдарили по Польщі ракетами

ос такий заголовок

Радник Байдена Салліван просив Офіс Президента "обережніше" коментувати падіння ракети у Польщі, - CNN (Цензор.Нет)

зае*ал этот  " хуйло" Ферштейн:X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія