Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи асоціюють себе з монголами, але на відміну від останніх, Київ взяти не змогли

Не секрет, що Шойгу вважає себе "втіленням Субедея". Але, на відміну від Субедея, Шойгу Київ не зміг взяти  :gigi:
   
Нагадаю, тоді похід на Київ очолювали Бату, Субедей, Гуюк і Мунке  8-)
   
Хоча номінальним керівником походу вважався Бату, але фактично всім керував Субедей, як найстарший і найдосвідченіший  8-)
   
Навіть учасники не сильно відрізнялися - в цьому поході теж брали участь тувинці і бурят-монголи  8-)
   
А оборону Києва тоді очолював представник Галицького князівства Дмитро  8-)
   
Не секрет, що Шойгу вважає себе "втіленням Субедея". Але, на відміну від Субедея, Шойгу Київ не зміг взяти  :gigi:
Кацапський совок твій шойга
По матері лугандонський кудрявцев
Якщо і субутай то суміш кізяка і кацапа
   
Кацапр-монголи завжди брали масою (кількістю м"яса) та звірствами..

У сучасній війні, м"ясо (кількість військових) не проходить
   
Хоча номінальним керівником походу вважався Бату, але фактично всім керував Субедей, як найстарший і найдосвідченіший  8-)

І хто з тих чюркобєсів є Челумбей, га?
   
 Если шойга субэдэй то хто тода хуйло?
Изображения субэдэя действительно было с мордой шойги.
   
Сцуко, якась "реконструкція" вийшла. Зараз Русь змогла взяти реванш за ту поразку, що була в 1240-му році  :gigi:
   
Если шойга субэдэй то хто тода хуйло?
Изображения субэдэя действительно было с мордой шойги.

Напевне, хуйло - сам Бату. Тоді був Бату, а при ньому досвідчений "дядька" Субедей  8-)
   
Сцуко, якась "реконструкція" вийшла. Зараз Русь змогла взяти реванш за ту поразку, що була в 1240-му році  :gigi:

Ну так у них же рефрен звучит: можем павтарить
   
Ну так у них же рефрен звучит: можем павтарить

Так щось якось в них не вийшло "повторить" - обісралися  :gigi:
   
Кацапр-монголи завжди брали масою (кількістю м"яса) та звірствами..

У сучасній війні, м"ясо (кількість військових) не проходить

Якраз тодішні монголи суттєво відрізнялися від нинішніх уявлень про них. Насправді військо монголів не було таким вже "безчисленним", воно було вкрай досвідченим і брало не кількістю, а вмінням  8-)  Та куди вже далеко за прикладами ходити - в битві на Калці монголи розгромили двома туменами значно численніші русько-половецькі війська  8-)
   
Взагалі той похід Субедея і Джебе носив суто розвідувальний характер - саме таке завдання їм дав Темуджин  8-) 
   
Якщо чесно та відверто казати, то порівнюючи нинішні події та тодішні, правильно буде сказати "славних правнуків великих прадіди погані"  :gigi: Тому що порівняння буде не на користь наших предків
   


Який тоді був розклад в Монголії  8-)
   
Рекомендую фильм «Орда» на трубе.
   
Киев тогда брали все кому не лень
   
Рекомендую фильм «Орда» на трубе.

В якості чого "рекомендуєш"? Той же фільм знятий кацапами, і то художній фільм, та ще й про вигадані події  8-)
   
Киев тогда брали все кому не лень

А як могло бути інакше? В наших руках він взагалі опинився, скоріше за все, після того, як його взяли гуни (у готів) і подарували нам  8-)
   
В якості чого "рекомендуєш"? Той же фільм знятий кацапами, і то художній фільм, та ще й про вигадані події  8-)

1. Я не зрозумів - там про Київ чи про Москву? Таке враження, що про Москву.
2. Там про те, чому кацапи не поважають своїх мертвих. І дуже багато бруду.
   
1. Я не зрозумів - там про Київ чи про Москву? Таке враження, що про Москву.
2. Там про те, чому кацапи не поважають своїх мертвих. І дуже багато бруду.

Не знаю, це ж не я "рекомендував". Я прочитав короткий огляд, і з огидою зрозумів, що не маю бажання дивитися те лайно. Якщо порівнювати кацапських "святих" і орду, то орда для мене виглядає якось більш святішою  :gigi:
   
Не знаю, це ж не я "рекомендував". Я прочитав короткий огляд, і з огидою зрозумів, що не маю бажання дивитися те лайно. Якщо порівнювати кацапських "святих" і орду, то орда для мене виглядає якось більш святішою  :gigi:

То не дивись.
   
І хто з тих чюркобєсів є Челумбей, га?

"Чюркобесом" там був лише Субедей - як тувинець. Тувинці - це тюрки. Бату, Гуюк і Мунке, як чінгізіди, звичайно, що були монголами  8-)
   
І хто з тих чюркобєсів є Челумбей, га?

А ти, зважаючи на твоє "га" - є нащадком сарматів  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія