Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Політика крізь історію: Семен Палій

За логікою Палія, українці мають обуритися фактом перебріхування кацапами історії, після чого надати Палію виняткове право на перебріхування  :gigi:
   
Палій (порохобот) (порохобот)


 :facepalm1:
   
Отже, ми маємо три варіанти історії:
1) Перебрехана кацапами історія
2) Перебрехана українцями історія
3) Реальна історія, ніким не перебрехана

Серед так званих "Паліїв" побутує думка, що історія не може бути не перебрехана, щоб її не перебрехали кацапи - значить маємо перебрехати ми  :gigi:
   
Явно не читав стартовий пост.
 :weep: Рефлекс спрацював, як у собачки Павлова
   
А потім кацапи зможуть всім говорити: "Так, ми, кацапи - уйопки. Але дивіться - хохли такі ж самі уйопки, тому не встрягайте в розборки між уйопками"  :gigi:
   
А потім кацапи зможуть всім говорити: "Так, ми, кацапи - уйопки. Але дивіться - хохли такі ж самі уйопки, тому не встрягайте в розборки між уйопками"  :gigi:
Почєму злой такой - как собака?
   
Чого? Замість «з» цифру «три» ставите.  :D
Нє, то якась некошерна піська получається, з горбом... ;o
Хіба що погратись розміром шрифту цифри.
   
Я вибачаюсь, а можна Палія спалить нахрен, бажано разом з його сектою перебріхувачів історії?  :gigi:
Ви що, Красовський?
Плюс, від вас дичини не менше. Якби ж я ще хотів вв'язуватися в переливання з пустого в порожнє...
Тест - Семен Палій.
   
Явно не читав стартовий пост.
 :weep: Рефлекс спрацював, як у собачки Павлова
Та капець, реакція чисто як у бота.
Ну і, як і належить мамціному переписувачу історії, фундаментальних праць з історії України не здавав собі труду читати, для українського шкільного курсу занадто дорослий, от і виходить, що коли в мене це прізвище асоціюється з сабжем, то тут просто тригерить на "(порохобота)".
   
Ви що, Красовський?

Та ці ж сектанти з секти "Палія" розпочинали так же само. На мене стрибали як зграя скажених псів при найменшій спробі щось написати з реальної історії, що суперечить їхньому "фентезі"
   
А ми ж на прикладі хуйло знаємо, в що розвиваються подібні агресивні тоталітарні секти  8-)
   
Re: Політика крізь історію: Семен Палій (порохобот)

при найменшій спробі щось написати з реальної історії
Ну... Щодо виділеного - се трохи самовпевнено, я б сказав, читаючи твої дописи. Але згоден, що реальність - штука доволі суб'єктивна.
   
Та ці ж сектанти з секти "Палія" розпочинали так же само. На мене стрибали як зграя скажених псів при найменшій спробі щось написати з реальної історії, що суперечить їхньому "фентезі"
Тема про людину, яка померла 312 років тому!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Re: Політика крізь історію: Семен Палій (порохобот)

Тема про людину, яка померла 312 років тому!!!!!!!!!!!!!!!!
...  та то дурний московіт, який кидається на любого палія хмизу... :)))
   
Семен Палій.
   
Re: Політика крізь історію: Семен Палій (порохобот) (порохобот)

  Палій (порохобот) був парубок моторний і хлопець хоч куди козак.а хтось зробив його отак :acute:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія