Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

9 років тому почався Євромайдан [ua]

Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

повернувшись назад тепер думаю чи можна було все вирішити ще 1-го грудня. мільйон на вулицях, силове захоплення банкової, вр, за класикою, пошта, телефон, телеграф.
хуйло ще не було готове до захопленя криму, риги би повтікали, може би і обійшлось без великої війни?
і чого петро на той трактор поліз?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

а чего срач ? усі "миздобутки" є в темах форуму  :shuffle:
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

без Майдану ми би були зара як бульбашня

Так. Але тепер буквально усе, що відбувалося в період з 24 серпня 1991 року до 23 лютого 2022 стало одним неподільним історичним періодом З моменту здобуття незалежності ДО московсько-української війни. Багато подій, багато фактів, багато персоналій підуть в небуття залишаться хіба в підручниках. Напевно.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Так. Але тепер буквально усе, що відбувалося в період з 24 серпня 1991 року до 23 лютого 2022 стало одним неподільним історичним періодом З моменту здобуття незалежності ДО московсько-української війни. Багато подій, багато фактів, багато персоналій підуть в небуття залишаться хіба в підручниках. Напевно.

так. це новітня історія боротьби за незалежність і становлення украінськоі держави.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

повернувшись назад тепер думаю чи можна було все вирішити ще 1-го грудня. мільйон на вулицях, силове захоплення банкової, вр, за класикою, пошта, телефон, телеграф.
хуйло ще не було готове до захопленя криму, риги би повтікали, може би і обійшлось без великої війни?
і чого петро на той трактор поліз?

можна було вирішити ше у 2004 році.
коли кучмо пхав овоча. а країна обрала ющенка.
якби не перший Майдан - все би вирішилось без війни.
ми би були білоруссю в складі расєйской пєдєраціі.
і нікакой вайни.
харашьо то как ;)
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

повернувшись назад тепер думаю чи можна було все вирішити ще 1-го грудня. мільйон на вулицях, силове захоплення банкової, вр, за класикою, пошта, телефон, телеграф.
хуйло ще не було готове до захопленя криму, риги би повтікали, може би і обійшлось без великої війни?
і чого петро на той трактор поліз?
Ну, я чудово пам'ятаю, що коли його звідти стягували з трактора, натовп скандував "ану-ка, давай-ка, уйобивай отсюда". За дивовижним збігом, в тому відео, де чмобіки штовхаються з підполковником, звучить та сама кричалка...
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Вибралися подивитися на Майдан. Як раз 19 січня, ще й на Лобановського потрапили перед самим початком. Ті загони на кілька десятків хлопців, що туди прибували, і особливо пруткі підпалювачи автобусів виглядали як ... та отак і виглядали.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ну, я чудово пам'ятаю, що коли його звідти стягували з трактора, натовп скандував "ану-ка, давай-ка, уйобивай отсюда". За дивовижним збігом, в тому відео, де чмобіки штовхаються з підполковником, звучить та сама кричалка...

Та тій кричалці сто років. Футбольна напевно ще з сересере

Ну а всім фанатам теорій змов нагадаю що Порох весь майдан був на другорядних ролях і майже не світився. У нас була триголова гідра кулявлоб, Вєталь і Тягнибік (ака тягнисрак)

На тракторі то здається так і був його єдиний якийсь челендж аж до поїздки в Крим в лютому і "сука православная" Новінському

Останнє редагування: 21 листопада 2022 22:35:11 від Zhmen
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

повернувшись назад тепер думаю чи можна було все вирішити ще 1-го грудня. мільйон на вулицях, силове захоплення банкової, вр, за класикою, пошта, телефон, телеграф.
хуйло ще не було готове до захопленя криму, риги би повтікали, може би і обійшлось без великої війни?
і чого петро на той трактор поліз?

Навряд. Ще пам'ятали 2004 рік, шарфики, дискотечки та бутербродики беркутам. Думали так і цього разу буде.

Скоріше всього овоч запросив би війська кацапів відразу на подавлення як в Казахстані
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

   Пригадався Майдан 2004.
                   Мрії про перезавантаження України.
  Попри всі перепони вирішив побувати в Києві у ті доленосні дні – внести й свій вклад в оновлення України. Мама, правда, відговорювала: "Не їдь, сину, це якийсь розіграш. Ющенко був Прем'єр-міністром, тобто другою людиною після Кучми. Хіба ж мало мав влади для проведення реформ!?"
  Розумів: мама права – він таки справді із обойми споєної та спаяної колись компартійної а на даний момент олігархічної верхівки України. Та кращого кандидата не було  Вірно кажуть: "На безриб'ї і рак - риба". Поїхав.   
  Все побачене в Києві нагадувало оперету: багатолюдні вулиці, музика, пісні, транспаранти, людей безкоштовно привозять-відвозять, розміщують, годують, поять кавою, чаєм, щовечора небо осяяне феєрверками.
  Оскільки великі маси людей важко контролювати, майстри управління натовпом (іміджмейкери) зробили все, щоб розрядити атмосферу гніву, не допусти кровопролиття. Я розумів: якісь багатії вклали в команду Ющенка величезні кошти й цим поставили його
в залежність.
  Як знайти зрозумілі людям слова, як їх висловити й кого зацікавить мій виступ? Стримувало розуміння істини: Без Божої підтримки я самозванець, нуль отож яка моя доля, така й керовану мною державу чекає… Колись Мойсею навіть із Божою підтримкою дуже важко було вести рабів до волі. Учорашні раби чинили перед Богом величезні образи й докоряли Мойсеєві їжею із м'ясом, цибулею та часником, котрої вдосталь мали в рабстві…
  А на Майдані радісні обличчя, плакати, транспаранти, виступи ораторів та музикантів, палатки, польові кухні, помаранчеві стрічки, карикатури на збанкрутілих політиків. Щоб відчути атмосферу Майдану варто було приїхати в столицю. Вражень набрався на все життя.     
   Хотілося прорватися на трибуну й привселюдно запитати: Віктор Андрійович, а завдяки яким вашим рішучим реформам створяться  5 мільйонівробочих місць"?
  Та там така охорона... Не своїм там слова не давали.  :gigi:
  П. С. У 2014 я на Майдан не поїхав - та ж сама сцена, ресисура (розводняк лохів)  :facepalm1:
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

   Пригадався Майдан 2004.
                   Мрії про перезавантаження України.
  Попри всі перепони вирішив побувати в Києві у ті доленосні дні – внести й свій вклад в оновлення України. Мама, правда, відговорювала: "Не їдь, сину, це якийсь розіграш. Ющенко був Прем'єр-міністром, тобто другою людиною після Кучми. Хіба ж мало мав влади для проведення реформ!?"
  Розумів: мама права – він таки справді із обойми споєної та спаяної колись компартійної а на даний момент олігархічної верхівки України. Та кращого кандидата не було  Вірно кажуть: "На безриб'ї і рак - риба". Поїхав.   
  Все побачене в Києві нагадувало оперету: багатолюдні вулиці, музика, пісні, транспаранти, людей безкоштовно привозять-відвозять, розміщують, годують, поять кавою, чаєм, щовечора небо осяяне феєрверками.
  Оскільки великі маси людей важко контролювати, майстри управління натовпом (іміджмейкери) зробили все, щоб розрядити атмосферу гніву, не допусти кровопролиття. Я розумів: якісь багатії вклали в команду Ющенка величезні кошти й цим поставили його
в залежність.
  Як знайти зрозумілі людям слова, як їх висловити й кого зацікавить мій виступ? Стримувало розуміння істини: Без Божої підтримки я самозванець, нуль отож яка моя доля, така й керовану мною державу чекає… Колись Мойсею навіть із Божою підтримкою дуже важко було вести рабів до волі. Учорашні раби чинили перед Богом величезні образи й докоряли Мойсеєві їжею із м'ясом, цибулею та часником, котрої вдосталь мали в рабстві…
  А на Майдані радісні обличчя, плакати, транспаранти, виступи ораторів та музикантів, палатки, польові кухні, помаранчеві стрічки, карикатури на збанкрутілих політиків. Щоб відчути атмосферу Майдану варто було приїхати в столицю. Вражень набрався на все життя.     
   Хотілося прорватися на трибуну й привселюдно запитати: Віктор Андрійович, а завдяки яким вашим рішучим реформам створяться  5 мільйонівробочих місць"?
  Та там така охорона... Не своїм там слова не давали.  :gigi:
  П. С. У 2014 я на Майдан не поїхав - та ж сама сцена, ресисура (розводняк лохів)  :facepalm1:

Так ти й зараз нікуди не поїдеш

Буде сидіти в гівні до скону під пічкою і срати в чатах
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Пригадався Майдан 2004.
Памятаю було учение об ахтунгах и танунахах
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Так ти й зараз нікуди не поїде

Буде сидіти в гівні до скону під пічкою і срати в чатах
  Як побачу ту дозволеною корумпованою владою до болю знайому сцену....  :facepalm1:
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

  Як побачу ту дозволеною корумпованою владою до болю знайому сцену....  :facepalm1:

Є в мене пара знайомих

обоє до усрачки та істерики бояться військкомату, дуже звикли сидіти на дупі рівно

Так от обидва великі фанати теорій змов

"усьо куплено" "дагаварняк" "чи дадуть простому мужику ....(підставити потрібне)" "усьо порєшалі"

Це зараз чую історії про "здачу Херсона Зеленським в лютому" "дагаварнячок в війні" "якби не тероборона ЗСУ здалося" "дурні воюють алігархи усьо парешалі" і т.д.

А за цими балачками - тваринний страх за свою шкуру і небажання приймати рішення
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ну, я чудово пам'ятаю, що коли його звідти стягували з трактора, натовп скандував "ану-ка, давай-ка, уйобивай отсюда". За дивовижним збігом, в тому відео, де чмобіки штовхаються з підполковником, звучить та сама кричалка...

Я вперше почув цю кричалку в Україні тоді на Банковій.

Бо до того я чув її лише з ютубу про імперські шовіністичні руські марши у Москві під жовтобілочорними стягами.

В оригіналі ця кричалка така:

А нука, давайка, уйобывай отсюда!
Россия для русских,
Москва - для москвичей!

Дуже дивно, що цю.імперську кричалку знали якісь українські націоналісти і хором почали скандувати російською мовою на Банковій.

Якщо хтось наведе доказ, що її вживали хоча б один раз в Києві до 1 грудня 2013, то буду вдячний.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Дуже дивно, що цю.імперську кричалку знали якісь українські націоналісти і хором почали скандувати російською мовою на Банковій.

Правий сектор і Луценчисі ...




На порятунок Луценко нагодився співробітник громадської безпеки, що знаходився неподалік, та вивів її з оточення протестувальників.

Після цього активісти «Правого сектора» почали підривати петарди, підпалювати фаейри, а на зауваження місцевих жителів реагували досить грубо, не добираючи слів.

Як повідомляв ДеПо, зараз Автомайдан спільно з «Правим сектором» пікетує Адміністрацію президента з вимогою не підписувати закон про особливий статус Донбасу і про амністію терористів з «ДНР» і «ЛНР».

Нагадаємо, вчора активісти «Правого сектора» підловили під Радою народного депутата Віталія Журавського та кинули його до сміттєбака.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Якщо хтось наведе доказ, що її вживали хоча б один раз в Києві до 1 грудня 2013, то буду вдячний.
Фанати насправді знають будь-які кричалки. Версія, що у такий спосіб було оформлено натяк на напрямок діяльності Петро, не розглядається?
Бо інакше : де ще засвітилися кацультрас у той період у Києві? Чи є свідки їхньої доставки до Києва, а згодом і від"їзду?
Походження фоток Петро з беркутами - спільне і з дверей автобуса, яким їх було переправлено до Крима? Фальшивка?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Я так розумію, що нікого на ФУПі не було на блокуванні АПУ у 2004 році. Особливо пам,ятаю ніч на неділю коли з Васильківа вирвались десяток бусів з ВВ через блокірующих і поїхали розганяти людей на Лютеранській та Інстітутській.  Тоді вимкнули світло на вулицях, а ми створили барикади з авто на усіх під'їздах.

В першій і в останній раз я бачив, що би кияни забарикадували своїми авто весь урядовий квартал.
Наприклад, бус з бекрутом заїхав в глухий двір. Хтось поставив у підворотню свій рафик і зпустив шини.

При мені якийсь полковник наказував водію розчистити Шовковичну зверху до низу, щоби буси з ВВ змогли піднятися з Лесі до Лютеранської. Водій вислухав, послав його і залишив чистильну машину на розі Шовковичной і Богомольця.

Дискотека кажете... Ну ну...

Останнє редагування: 22 листопада 2022 01:34:32 від oleg kievsky
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

   Пригадався Майдан 2004.
                   Мрії про перезавантаження України.
  Попри всі перепони вирішив побувати в Києві у ті доленосні дні – внести й свій вклад в оновлення України. Мама, правда, відговорювала: "Не їдь, сину, це якийсь розіграш. Ющенко був Прем'єр-міністром, тобто другою людиною після Кучми. Хіба ж мало мав влади для проведення реформ!?"
  Розумів: мама права – він таки справді із обойми споєної та спаяної колись компартійної а на даний момент олігархічної верхівки України. Та кращого кандидата не було  Вірно кажуть: "На безриб'ї і рак - риба". Поїхав.   
  Все побачене в Києві нагадувало оперету: багатолюдні вулиці, музика, пісні, транспаранти, людей безкоштовно привозять-відвозять, розміщують, годують, поять кавою, чаєм, щовечора небо осяяне феєрверками.
  Оскільки великі маси людей важко контролювати, майстри управління натовпом (іміджмейкери) зробили все, щоб розрядити атмосферу гніву, не допусти кровопролиття. Я розумів: якісь багатії вклали в команду Ющенка величезні кошти й цим поставили його
в залежність.
  Як знайти зрозумілі людям слова, як їх висловити й кого зацікавить мій виступ? Стримувало розуміння істини: Без Божої підтримки я самозванець, нуль отож яка моя доля, така й керовану мною державу чекає… Колись Мойсею навіть із Божою підтримкою дуже важко було вести рабів до волі. Учорашні раби чинили перед Богом величезні образи й докоряли Мойсеєві їжею із м'ясом, цибулею та часником, котрої вдосталь мали в рабстві…
  А на Майдані радісні обличчя, плакати, транспаранти, виступи ораторів та музикантів, палатки, польові кухні, помаранчеві стрічки, карикатури на збанкрутілих політиків. Щоб відчути атмосферу Майдану варто було приїхати в столицю. Вражень набрався на все життя.     
   Хотілося прорватися на трибуну й привселюдно запитати: Віктор Андрійович, а завдяки яким вашим рішучим реформам створяться  5 мільйонівробочих місць"?
  Та там така охорона... Не своїм там слова не давали.  :gigi:
  П. С. У 2014 я на Майдан не поїхав - та ж сама сцена, ресисура (розводняк лохів)  :facepalm1:
От же ж чмо
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Фанати насправді знають будь-які кричалки. Версія, що у такий спосіб було оформлено натяк на напрямок діяльності Петро, не розглядається?
Бо інакше : де ще засвітилися кацультрас у той період у Києві? Чи є свідки їхньої доставки до Києва, а згодом і від"їзду?
Походження фоток Петро з беркутами - спільне і з дверей автобуса, яким їх було переправлено до Крима? Фальшивка?

Ви невигадуйте, а наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей.

А про заїзд автобусів в двір адміністраціїї писали. І дуже дивна історія про появленя на Банковій автогрейдера з Корчинським наверху.
І прохання. Не треба плутати одні події  з іншими.

Я також розмовляв з беркутом багато разів. І що з того? Кличко до розгону мітингувальників біля УД теж багато часу спілкувався з беркутом в моєї присутності. І який Ви з цього зробити висновок? Що я агент овоча???
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ви невигадуйте, а наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей.
хіба у випадку з бульдозером вони кричали про Маскву для русскіх?
І зрештою, що доводить факт відсутності роліків з цією кричалкою до грудня 2013?
От так щоб беззаперечно?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ви невигадуйте, а наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей.

Ультрас просто використовували перший рядок

Анука давайка уйобивай отсюда.

Про мацкву і мацквічей ультрас  не кричали...

Якщо не бачив, ось...




Все.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ще раз прошу у цій гілці писати про події де ви були учасником або свідком.

Якись вигадки чи пліткі недоречні.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ще раз прошу у цій гілці писати про події де ви були учасником або свідком.

Якись вигадки чи пліткі недоречні.

Ти як раз і вигадуєш...

"наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей."

Ніхто такого крім тебе не писав...

 8-:
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ультрас просто використовували перший рядок

Анука давайка уйобивай отсюда.

Про мацкву і мацквічей ультрас  не кричали...

Якщо не бачив, ось...

https://youtu.be/nfRoTaWDQck
Все.

Так. На Банковій якись молодики кричали тільки першу стрічку з відомої кричалки на руських маршах у Москві.

Я ніколи не чув до цього цю стрічку на російській мові. Якщо Ви чули, то напишить де і коли. Дуже цікаво. Бо більш ніхто на Майдані не скандував цю стрічку, хоча було багато випадків коли народ вимагав когось піти зі сцени.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ти як раз і вигадуєш...

"наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей."

Ніхто такого крім тебе не писав...

 8-:

Що я вигадую?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]
U2

Ви невигадуйте, а наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей.

А про заїзд автобусів в двір адміністраціїї писали. І дуже дивна історія про появленя на Банковій автогрейдера з Корчинським наверху.
І прохання. Не треба плутати одні події  з іншими.

Я також розмовляв з беркутом багато разів. І що з того? Кличко до розгону мітингувальників біля УД теж багато часу спілкувався з беркутом в моєї присутності. І який Ви з цього зробити висновок? Що я агент овоча???

Олеже, от ти там крутився біля керівництва майдану. Як вважаєш - чому Украіна «завернула не туди»? Чи таки - туди?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Що я вигадую?
Що якісь коцабські ультрас раптом матеріалізувалися у потрібному місці у потрібний час, образили Петро, а потім так само дематеріалізувалися, що їх ніхто ніде не бачив ні до того, ні тим більш після того
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

хіба у випадку з бульдозером вони кричали про Маскву для русскіх?
І зрештою, що доводить факт відсутності роліків з цією кричалкою до грудня 2013?
От так щоб беззаперечно?

Ще раз і в останній раз.

Молодики на Банковій хором почали скандувати перший рядок відомої кричалки з руських маршей у Москві на російській мові.

Ніколи до цього в Києві я не чув цей рядок або повну кричалку.

Якщо Ви чули її.до 1 грудня 2013 року, то напишить де і коли чули.

Я розпитував багатьох людей і також молодь з правого сектору. Ніхто цю кричалку до 1 грудня не чув.

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Що я вигадую?

Ти ж написав.

"наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей."

Хоча такого ніхто не стверджував, крім тебе.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Що якісь коцабські ультрас раптом матеріалізувалися у потрібному місці у потрібний час, образили Петро, а потім так само дематеріалізувалися, що їх ніхто ніде не бачив ні до того, ні тим більш після того

А Ви знаєте когось з ціх ультрас, які так дружно кричали російською російську кричалку?

Ніхто досі їх не знайшов.  Повірте. Журналісти намагалися дізнатися, хто ж кидав каміння і разтрощив голову Юрко Бутусову. Йому теж дуже цікаво від кого він отримав струс мозгу.



Якщо знаєте, то напишить!

Останнє редагування: 22 листопада 2022 02:05:44 від oleg kievsky
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ти ж написав.

"наведить докази, що київські ультрас колись до того, кричали про Росію для русских Москва для москвичей."

Хоча такого ніхто не стверджував, крім тебе.

Я мав на увазі походження кричалки, а не те що на Банковій кричали лише перший рядок з цієї кричалки.

Розумієте, що для київських ультрас було би хором западло кричати навіть перший рядок цієї кричалки???

Не розумієте?

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А Ви знаєте когось з ціх ультрас, які так дружно кричали російською російську кричалеу?

Ніхто досі їх не знайшов.  Повірте. Журналісти намагалися дізнатися, хто ж кидав каміння і разтрощив голову Юрко Бутусову. Йому теж було дуже цікаво від кого аіниотримав струс мозгу.

Якщо знаєте, то напишить!

А на Луценчиху хто кричав?

А на Кличка?

Чи вже стало не западло?

До, речі , антимайдан кричав тодіж.
Анука давайка свалівай отсюда.

Дивно, ні?


Останнє редагування: 22 листопада 2022 02:08:33 від DiDUS
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А Ви знаєте когось з ціх ультрас, які так дружно кричали російською російську кричалку?

Ніхто досі їх не знайшов.  Повірте. Журналісти намагалися дізнатися, хто ж кидав каміння і разтрощив голову Юрко Бутусову. Йому теж дуже цікаво від кого він отримав струс мозгу.

Якщо знаєте, то напишить!

та очевидно що тут ноги ростуть з кацапстану
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А на Луценчиху хто кричав?

Чи вже стало не западло?
Де, коли і хто кричав?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Де, коли і хто кричав?


Ти тільки себе читаєш?

Папа, де море?

Вище дивись...

Правий сектор і Луценчисі ...

https://youtu.be/-buK7XZ7pBY
На порятунок Луценко нагодився співробітник громадської безпеки, що знаходився неподалік, та вивів її з оточення протестувальників.

Після цього активісти «Правого сектора» почали підривати петарди, підпалювати фаейри, а на зауваження місцевих жителів реагували досить грубо, не добираючи слів.

Як повідомляв ДеПо, зараз Автомайдан спільно з «Правим сектором» пікетує Адміністрацію президента з вимогою не підписувати закон про особливий статус Донбасу і про амністію терористів з «ДНР» і «ЛНР».

Нагадаємо, вчора активісти «Правого сектора» підловили під Радою народного депутата Віталія Журавського та кинули його до сміттєбака.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А тут і на Кличка теж саме...

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

НМД українські ультрас були на міжнародних матчах, там чули цю кричалку від коцапів і взяли її собі на озброєння...
Перший рядок.  :-)o
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А тут і на Кличка теж саме...

https://youtu.be/nfRoTaWDQck

Ви уважніше читайте. Де і коли хтось чув цю кричалку у Києві ДО 1 грудня 2013 року?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

НМД українські ультрас були на міжнародних матчах, там чули цю кричалку від коцапів і взяли її собі на озброєння...
Перший рядок.  :-)o

Якщо взяли на озброжння, то мали б десь її кричати до 1.грудня 2013 року. Але ніхто не чув її до 1 грудня 2013 року.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія