Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скучили за пані Фаріон? :love:

Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

ага, політики із кульками у вр "нато нєт", офуїтєльно менше зло  :facepalm:
короче нема тут про що дискутувати

Конечно меньшее, ведь в НАТО невозможно вступить, в НАТО принимают те, кто уже в НАТО.
Люди с шариками "НАТО нет!" выглядят умнее, чем долбоёбы с лозунгами "Вступим в НАТО!". А у НАТО вы спросили, кретины?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

Вія. Скажи будь ласка чому в Україні це замовчують. Чому кажуть спочатку що згвалтували а потім кажуть не було такого. Чому звільнили Денісову за ці слова? Вибачте що в цій темі, але я не можу створювати нову.
Давай подивимося на реальну ситуацію - а що ще можна зробити, написати чергову петицію?
Гвалтують дітей, катують електрострумом полонених, бомблять міста, гинуть люди.
Промови і листи нічого не змінять. Перемогти треба.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

пані Ірина підтримала крок Зеленського до НАТО
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

лінк про Джамалу
https://m.недостовірне джерело/articles/104027-navishcho_orlitsja_farion_obrazila_dhamalu
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Конечно меньшее, ведь в НАТО невозможно вступить, в НАТО принимают те, кто уже в НАТО.
Люди с шариками "НАТО нет!" выглядят умнее, чем долбоёбы с лозунгами "Вступим в НАТО!". А у НАТО вы спросили, кретины?

ці умні люди принесли війну у твій дім, і мова не про вступ-невступ, а про вектор розвитку україни, і це "нато нєт" треба читати, як навєкі вмєстє, ну ось і маєш вмєстє, під зруйнованим дахом...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

https://www.depo.ua/rus/politics/navishcho-orlitsya-farion-obrazila-dzhamalu-16052016130000
   :facepalm1:  Я просив пряму мову де вона щось казала про Джамал.  А по твоєму лінку, якийсь набір придуманих  помий кацапської пропаганди, ти ще б рувесну тут цитував.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

пані Іренці передають привіт з фронту
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

провокаційна гілка.
кажуть за таке банять?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

якийсь набір придуманих
так і я про те ж...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

провокаційна гілка.
кажуть за таке банять?
А не треба банити, хай п'ята колона біснується далі, вони у цій темі у всій красі.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

провокаційна гілка.
кажуть за таке банять?

я ж тільки за. Пропонуй, кого банити? тих, хто за фаріон - чи тих хто проти?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

пані Іренці передають привіт з фронту
https://t.me/operativnoZSU/49990

після кацапського полону у переживших переважно зовсім інше світосприйняття, нехай доля полону оминає цих воїнів і краще, щоб свій життєвий досвід вони набували іншими шляхами, а не на цій війні...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А не треба банити, хай п'ята колона біснується далі, вони у цій темі у всій красі.

так п`ята колона це зараз ти і твоя фаріон

ви ж дві скажені баби гівном у ЗСУ плюєтесь
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Я просив навести лінк про Джамалу.
Ну що, я так зрозумів,  лінку я так і не діждусь?  Ось так і оббріхують людей.
Було б дуже дивно від Фаріон таке чути.  Фаріон неодноразово висловлювалась в тому дусі що,  байдуже кровна приналежність якщо людина спілкується  українською і боліє за Україну вона - українець.
Але е висловлювання голови партії про перемогу Джамали.  Він тішиться і схвалює:
https://youtu.be/h4Ndmn6yLwI

Просити Ви будете свою дружину,  добре? Може, не відмовить Вам.  B-)

І в Гуглі, сподіваюсь, Вас ще не забанили, щоб самому знайти те, що Вас так зацікавило?

Спочатку професійний "революціонер" зі "Свободи" Ігор Токовенко розродився опусом про те, що Євробачення – "мультикультурний фарс", бо перемогла "некорінна українка" Джамала, що свідчить про те, що "Україна не для українців", та й взагалі перемога Джамали на Євробаченні – це плата ЄС за проведення Україною виборів на окупованому Донбасі.

Це неабияк сподобалося пані Фаріон, яка не тільки процитувала цей опус, а ще й свого коментаря додала.

І позаяк в ієрархії "Свободи" Фаріон посідає значно більш високе місце, то і її думка, навіть якщо вона є особистою, сприймається вже як позиція партії загалом.

З постів Токовенка та Фаріон логічно випливає, що кримські татари – "некорінні українці" і відповідно "найнижчий тип людей", тобто не вповні повноцінні люди і громадяни.

Але якщо Крим – це Україна, то корінне населення Криму (сподіваюсь Фаріон не заперечуватиме, що корінним населенням Криму є саме кримські татари) не може не бути одним з корінних народів України. Це по-перше, а по-друге, відмовляти кримським татарам в повноправності через якусь їхню "некорінність" – це, щонайменше тупо і недалекоглядно, чи не так?

Але що не зробиш для роздмухування нової хвилі ворожнечі?

До речі, іншій свободовець, Ігор Сиротюк, ще напередодні Євробачення у 2012 році теж був незадоволений кольором шкіри іншої "неукраїнки", Гайтани, яка збиралася представляти Україну на тому конкурсі. Мовляв, Україну будуть асоціювати з Африкою, якщо на сцені буде співати Гайтана з її темною шкірою.

Сподіваюсь, Felix, Ви самі знайдете в Гуглі відголоски того шкандалю?

Звісно, така позиція обурила багатьох людей і, ймовірно, після цього Олегу Тягнибоку прийшлося вже офіційно виступити з позицією партії щодо перемоги Джамали і трохи знивелювати чергові бздури Фаріон, схибнутої на чистоті крові. Хоча щось мені підказує, що і Фаріон далеко не чистокровна арійка українка, якою так намагається виглядати.



   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

так п`ята колона це зараз ти і твоя фаріон

ви ж дві скажені баби гівном у ЗСУ плюєтесь
А-ха-ха! Дійсно, ЗСУ тепер російськомовне, оно Йожа вже відео кидає.
Нема слів. То Раша ще ворог чи хароших рускіх все більше і більше?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А-ха-ха! Дійсно, ЗСУ тепер російськомовне, оно Йожа вже відео кидає.
Нема слів. То Раша ще ворог чи хароших рускіх все більше і більше?

ти давай не перевзувайся і тазом не крути

фаріон плюється в азовців, ти плюєшся в Карася

нема слів у неї...
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Конечно меньшее, ведь в НАТО невозможно вступить, в НАТО принимают те, кто уже в НАТО.
Люди с шариками "НАТО нет!" выглядят умнее, чем долбоёбы с лозунгами "Вступим в НАТО!". А у НАТО вы спросили, кретины?
А не могло так получится, что именно из-за тех людей с шариками, нас и не торопились брать в НАТО? о;)
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вія та забий на них. Вони не хочуть вчити історію рідної країни, а отже не знають за що вони воюють. Добре що хоч Зеленський зробив екзамен тис хто хоче набути українського громадянства. Кожного дня робимо кроки аби вичавити малоросійство.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вія та забий на них. Вони не хочуть вчити історію рідної країни, а отже не знають за що вони воюють. Добре що хоч Зеленський зробив екзамен тис хто хоче набути українського громадянства. Кожного дня робимо кроки аби вичавити малоросійство.

 А дійсно, забийте, дівчата! так гарно повчати поганих українців, як треба правильно любити Батьківщину з Італії чи Німеччини. B-)
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А дійсно, забийте, дівчата! так гарно повчати поганих українців, як треба правильно любити Батьківщину з Італії чи Німеччини. B-)
допоки війна я тут. Але планую повернення. В Україні мені краще
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

А-ха-ха! Дійсно, ЗСУ тепер російськомовне, оно Йожа вже відео кидає.
Нема слів. То Раша ще ворог чи хароших рускіх все більше і більше?

А ти, Вія, що,  вже не бачиш різниці між руськими та російськомовними українцями, які зараз захищають, між іншим, і твою дупу теж від кацапів?

Ну, щоб ти після перемоги змогла триумфально повернутися нарешті в Україну та знов почала б розповідати, як ти покришеш своєю шаблею всіх ворогів?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

війна хуйла це вже наслідки, а причина якраз в тому, що ніхто в україні протягом всіх 30 років не хотів радикально розривати ту пуповину яка зєднувала усскомірних в україні з самою рашкою, бо какая разніца брала верх над здоровим глуздом

Вот и приплыли... Значит вина за эту войну лежит на украинцах, и на украинской демократии. А хуйло, по вашему выходит, не виноват. Договорился товарищ...

1. Война в Украине имеет одну единственную причину - хотелка хуйла быть царем всех территорий, даже ценой уничтожения всех граждан Украины, как таковых, и "украинства",  как такового. Эту войн он начал бы в любом случае, независимо НИ ОТ ЧЕГО. Повод он придумал бы любой, какой проще. В данном случае проще оказался повод, подаренный ему разными "фарионами" и "тягнибоками" (интересно, по дурости, или из корысти какой).

2. Все эти "вилкулы" произвели ложное представление у хуйла о том, как легко можно захватить Украину, что стало ГЛАВНЫМ проьобом хуйла, и по сути спасло Украину. Ни один "вилкул" не помог хуйлу "взять Киев за три дня".

А вы дружочек, со своей коммунисткой Фарион, превратились в агитаторов хуйла в результате, с чем я вас и поздравляю.

PS А то что 30 лет "никто не хотел разрывать радикально пуповину"...  Ну так "национально-проснувшиеся" агитаторы же пришли из кпсс, и делали так, как их учила их та партия.... Перевожу для простоты понимания - они "воняли" комиссарщиной....
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

допоки війна я тут. Але планую повернення. В Україні мені краще

Тоді поки що разом з Фаріон зтуліть рота та  припиніть критикувати нащіх військових за те, якою мовою вони розмовляють. Замість великої подяки їм за все, що вони зараз роблять.

Чи Вам, Бджілка, як і Фаріон, теж муляє, якою мовою розмовляє на фронті захисник України?

Я дивлюсь, береги вже зовсім загубили. :facepalm1:

Ти диви, яка гніда Фаріон - сидить собі в теплі та безпеці, ще й пащеку роззявляє - бач, азовці виконали наказ здатися в полон, але наказ розмовляти української - ні.

дуже хотіла б побачити саму Фаріон у таких же обставинах, і подивитися, чи буде вона здаватися в полон, чи наважиться гордо вмерти, як орлиця. (td)

Останнє редагування: 20 жовтня 2022 16:02:39 від шуша
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Наказ від пані Ірени Фаріон:

- Всім російськомовним військовослужбовцям ЗСУ терміново демобілізуватися, їхати додому і розпочати вчити мову.

Захист України почекає.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Bmx

я ж тільки за. Пропонуй, кого банити? тих, хто за фаріон - чи тих хто проти?
Пропоную забанили ТП топікстартера. Тому що стартове відео - маніпуляція.
Проставте коми будь ласка :
Азовців визволили слава богу не всіх частина ще у полоні.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Пропоную забанили ТП топікстартера. Тому що стартове відео - маніпуляція.
Проставте коми будь ласка :
Азовців визволили слава богу не всіх частина ще у полоні.

А як бути з обуреннями Фаріон, що, мовляв, азовці ж виконали наказ здатися в полон, але не виконали наказ розмовляти українською?

Кого будете банити? Де коми ставити?

Чи теж будете волати, що це - маніпуляція?

   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

ти давай не перевзувайся і тазом не крути

фаріон плюється в азовців, ти плюєшся в Карася

нема слів у неї...
Де Фаріон плюється в азовців, цитата???
В Карася я плююся, бо він гівнюк - поширює паскудну москальську нарізку вирваних з контексту слів.
Прикро, що і його я знаю особисто років 20 і весь цей час він з себе корчив палкого українця. І так обісрався раптом.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Bmx

А як бути з обуреннями Фаріон, що, мовляв, азовці ж виконали наказ здатися в полон, але не виконали наказ розмовляти українською?

Кого будете банити? Де коми ставити?

Чи теж будете волати, що це - маніпуляція?
Я не прихильник Фаріон і свободи. Але це вже інша тема. Конкретно у цій темі є ТП накинула , за це бан.  З якого часу це можна глянути на відео ці обурення?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

А ти, Вія, що,  вже не бачиш різниці між руськими та російськомовними українцями, які зараз захищають, між іншим, і твою дупу теж від кацапів?

Ну, щоб ти після перемоги змогла триумфально повернутися нарешті в Україну та знов почала б розповідати, як ти покришеш своєю шаблею всіх ворогів?
Не бачу. Я забула мову ворога 24-го лютого остаточно.
Так, я повернуся.
Гратися в толерастію з ворогом не буду. А ви граєтеся. Навіщо?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Пропоную забанили ТП топікстартера. Тому що стартове відео - маніпуляція.
Проставте коми будь ласка :
Азовців визволили слава богу не всіх частина ще у полоні.

якраз щоб запобігти спекуляціям і маніпуляціям, я одночасно принесла _повне_ в"ю пані Фаріон.
Хто ж вам лікар, що ніхто не бажає ходити до першоджерел?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Не бачу. Я забула мову ворога 24-го лютого остаточно.
Так, я повернуся.
Гратися в толерастію з ворогом не буду. А ви граєтеся. Навіщо?

А ти видай наказ, щоб твою дупу захищали тільки україномовні воїни.

Бо дуже легко гратися в гордовиту принциповість, коли сама сидиш в безпеці.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Bmx

якраз щоб запобігти спекуляціям і маніпуляціям, я одночасно принесла _повне_ в"ю пані Фаріон.
Хто ж вам лікар, що ніхто не бажає ходити до першоджерел?
Щоб запобігти спекуляціям , треба спочатку приводити оригінал. Натиснув доповідь
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Щоб запобігти спекуляціям , треба спочатку приводити оригінал. Натиснув доповідь

кому треба? а, ти лише щойно це побачив? :D бляха, серетесь вже 8 сторінок, і ніхто не послухав в"ю цілком і навіть не навів таймкоди
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Питання:

-А ти, Вія, що,  вже не бачиш різниці між руськими та російськомовними українцями, які зараз захищають, між іншим, і твою дупу теж від кацапів?

відповідь Вії:

-Не бачу.

-------------------------------------

Ще у когось питання будуть?  :facepalm1:  В меморіз.



   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

А ти видай наказ, щоб твою дупу захищали тільки україномовні воїни.

Бо дуже легко гратися в гордовиту принциповість, коли сама сидиш в безпеці.
Вони захищають не мою дупу, а свою землю. Мій чоловік і син в тому числі. І якусь клепку в голові варто б мати.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вони захищають не мою дупу, а свою землю. Мій чоловік і син в тому числі. І якусь клепку в голові варто б мати.

То запитай у них, скільки поруч з ними воює російськомовних українців.

І чим вони відрізняються від руських.

Ну, якщо для тебе немає ніякої різниці.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Bmx

кому треба? а, ти лише щойно це побачив? :D бляха, серетесь вже 8 сторінок, і ніхто не послухав в"ю цілком і навіть не навів таймкоди
Вам як ТП (торік постеру) , це потрібно. З якою метою ви навели інтерв'ю Фаріон у чужій обробці і коментарях під відео?
Навіщо мені наводити таймкоди якоїсь тривіальної хєрні від тривіального автора?  Вам Фаріон у ліжко насрала чи чоловіка відбила?
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:

Вам як ТП (торік постеру) , це потрібно. З якою метою ви навели інтерв'ю Фаріон у чужій обробці і коментарях під відео?
Навіщо мені наводити таймкоди якоїсь тривіальної хєрні від тривіального автора?  Вам Фаріон у ліжко насрала чи чоловіка відбила?

фаріон розкрила свою пащеку на Азовців, звинувативши їх в тому, що бач недостатньо патріотичні, і погано Україну люблять, бо не розмовляють українською, як того вимагає закон про зсу
я б її здала нахєр в сбу

а "тривіальний автор" є командиром одного з підрозділів ССО ЗСУ.
   
Re: Скучили за пані Фаріон? :love:
Via

То запитай у них, скільки поруч з ними воює російськомовних українців.

І чим вони відрізняються від руських.

Ну, якщо для тебе немає ніякої різниці.
Ніскільки, всі порядні люди перейшли на українську мову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія