Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ковід повністю зник

Re: Ковід повністю зник

Ти молодий?

молодий. Чому мою дозу не віддали старим? Чому мене змусили вакциновуватись проти волі?
   
Re: Ковід повністю зник

молодий. Чому мою дозу не віддали старим? Чому мене змусили вакциновуватись проти волі?
не, ну задрал уже
ну скока можно ныть
против воли его вакцинировали. под угрозой жесткого анального изнасилования
   
Re: Ковід повністю зник

не, ну задрал уже
ну скока можно ныть
против воли его вакцинировали.

я не забуду цей злочин проти людяності.
   
Re: Ковід повністю зник

сижу вот с ковидом
переболела в начале войны и все фигня давай по новой
   
Re: Ковід повністю зник

У нас вереснева хвиля вщухає, вже вдвічі менше хворих ніж місяць тому.
   
Re: Ковід повністю зник

Та той Ковід подивився на ці жахи та всравсь... B-)  Доречі, у багатьох підскочив імунітет на стресі. Можливо з цим пов'язано. Не тещоб зник, але зменьшився суттєво.

Штам Омікрону ВА 75.2 не боїться антитіл та імунітету, одержаних в результаті перенесеної інфекції чи вакцинації
Це дуже бентежить медичну спільноту
https://time.com/6216760/ba-2-75-2-centaurus-omicron-variant-vaccine/
   
Re: Ковід повністю зник

У нас вереснева хвиля вщухає, вже вдвічі менше хворих ніж місяць тому.
За "у нас" треба банити. Невже важко уточнити?
   
Re: Ковід повністю зник

In India and Nepal, however, the prevalence of a subvariant of BA.2 (designated BA.2.75) is increasing rapidly and is now becoming dominant in Nepal.
Moreover, BA.2.75 has been detected in at least 25 other countries, including the United States, Singapore, Canada, the United Kingdom, Japan, and Australia; as such, it has spread across multiple continents.

Of additional concern, BA.2.75 may differ antigenically from BA.2. The receptor-binding domain of the spike (S) protein of SARS-CoV-2 is capable of inducing neutralizing antibodies and is the major target for monoclonal antibody–based therapy.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2209952
   
Re: Ковід повністю зник

За "у нас" треба банити.
ой, не треба, я дуже боюсь банів :D

Невже важко уточнити?
була впевнена що тут всі давно знають з подачі Мирослави
що я живу в містечку Тальне Черкаської області.
   
Re: Ковід повністю зник

може спад тимчасовий і пов"язаний з погодою?
жовтень теплий і сонячний а у вересні було холодно і волого,
тим більше раптово після серпневої спеки..
   
Re: Ковід повністю зник

може спад тимчасовий і пов"язаний з погодою?
жовтень теплий і сонячний а у вересні було холодно і волого,
тим більше раптово після серпневої спеки..

Перемерзли? То значить хворіли застудою а не ковідом.  :S
   
Re: Ковід повністю зник

Перемерзли? То значить хворіли застудою а не ковідом.  :S
я маю на увазі що влітку ковіду майже нема,
а нова хвиля щороку починається з настанням холодів.
   
Re: Ковід повністю зник

А хто сміливий, вітамінчиків попити?

 :-)o
   
Re: Ковід повністю зник

я маю на увазі що влітку ковіду майже нема,
а нова хвиля щороку починається з настанням холодів.

це вже давно так.

Називається ГРВІ. Застуда по народному.
   
Re: Ковід повністю зник

це вже давно так.

Називається ГРВІ. Застуда по народному.

Daily Mail виявила, що команда в лаборaтoрії Бостона створила гібридний вірус — поєднавши Omicron і оригінальний штам Wuhan
Новостворений вірус убив 80% мишей у дослідженні.

Викриття показує, наскільки небезпечні дослідження маніпулювання вірусами продовжують тривати навіть у США, незважаючи на побоювання, що подібні методи могли спричинити пандемію.

Професор Шмуель Шапіро, провідний вчений ізраїльського уряду, сказав: «Це треба повністю заборонити, це гра з вогнем».


https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html
   
Re: Ковід повністю зник

команда в лаборaтoрії Бостона створила гібридний вірус — поєднавши Omicron і оригінальний штам Wuhan
Новостворений вірус убив 80% мишей у дослідженні.

 небезпечні дослідження маніпулювання вірусами продовжують тривати.

Навіщо вони це зробили?
   
Re: Ковід повністю зник

Навіщо вони це зробили?
хуйло замовив та проплатив дослідження  :idea: 
   
Re: Ковід повністю зник

Навіщо вони це зробили?
На майбутнє.
Щоби китайці нє сміли залупаться до штатів.
   
Re: Ковід повністю зник

Якщо ковід зник, то чи зникли вимоги під час перетину кордонів з європейськими державами з вакцинації чи 72-годинними результатами аналізів?
Що перевіряють польські прикордонники?
   
Re: Ковід повністю зник

Якщо ковід зник
Він зник тільки якщо одразу писати в тему, а не прочитати першу сторінку, де я навів тижневу статистику МОЗ.
   
Re: Ковід повністю зник

Він зник тільки якщо одразу писати в тему, а не прочитати першу сторінку, де я навів тижневу статистику МОЗ.
Це місматч, бо я не використав лапки у вираз "Ковід зник"
   
Re: Ковід повністю зник

Навіщо вони це зробили?
   
Re: Ковід повністю зник

Він зник тільки

Тільки бігфарма ще не нажерлася і хоче продовження бенкету :(
   
Re: Ковід повністю зник

Називається ГРВІ. Застуда по народному.
грви с ковидом перепутать трудно
хотя вот этот последний штамм уже почти похож
нюх не отбивает, начинается с ангины и переносится легче
   
Re: Ковід повністю зник

грви с ковидом перепутать трудно

звичайно важко. Одне поняття є групою інфекцій а інше - хворобою, яку вони викликають.

Порівнюйте ГРВі і коронавірус.
   
Re: Ковід повністю зник

Не знаю, чи зник ковід в навколишньому середовищі, але в моїй свідомості він повністю відсутній. До 23.02.22 цікавився статистикою, щодня дивився цифри, порівнював графіки, динаміку росту чи спаду захворюваності в різних країнах, співставляв їх з кількістю вакцинованих, читав думки з цього приводу на ФУПі.
З початку війни жодного разу не глянув на подібного роду інформацію. Абсолютно байдуже.
На мою думку, краще було б пережити десять нових ковідів, ніж цю війну
   
Re: Ковід повністю зник

Офіційна інхвормація для роздумів, для вакциномаскодрочері в.  Пам'ятаєте своє гасло "Зроби щеплення, врятуй свою бабусю"?
------------------------
Слухання в Європейському парламенті стосовно вакцинації проти коронавірусу ще тривають. Проте вони вже призводять до цілком очевидних та очікуваних для скептично налаштованих людей висновків.

Ось ще один приклад. Європарламентарій Роб Роос з Нідерландів отримав пряму відповідь представника Pfizer, що тестування вакцин щодо припинення передачі віруса (тобто їх епідеміологічної ефективності) ніколи не проводилися.
Тобто, "зроби щеплення, збережі бабусю" - це було брехнею, робить він висновок.

Проте насправді все ще гірше. Люди, що отримували щеплення, які не впливають передачу вірусу і не унеможливлюють інфікування інших, отримували "зелені паспорти". Вони безпідставно вважалися (і вважали себе) безпечними для інших і опинялися в умовах м'яких протиепідемічних обмежень.

Тобто виходить, що щеплені, які отримували "зелені сертифікати", фактично ставали "вбивцями власних бабусь".

Останнє редагування: 21 жовтня 2022 08:39:49 від Citizen UA
   
Re: Ковід повністю зник


Тобто, "зроби щеплення, збережі бабусю" - це було брехнею, робить він висновок.


на вакцинацію заганяли усіма способами: брехнею, погрозами, обмеженням у правах. А потім це й підсовуавали папірець, нібито ви на це все добровільно погодились. Так само зараз кацапи мобілізацію роблять. Ті самі методи і ще й папірець підсовують, що ніби добровільно.
   
Re: Ковід повністю зник

Жіночка  обід недільний зробила.
Борщик з пампушками,рижики солоненькі, сальце з проріззю і часничком. Горілочка ,а як без неї.
А запах  і смак пропав у мене. Так жити їсти  не можна. Це ковід?
3 дні маю невеличку нежить,більше нічого. В  дружини 1 день температура 38 була .
Обидва тричі щепленні.
   
Re: Ковід повністю зник

Жіночка  обід недільний зробила.
Борщик з пампушками,рижики солоненькі, сальце з проріззю і часничком. Горілочка ,а як без неї.
А запах  і смак пропав у мене. Так жити їсти  не можна. Це ковід?
3 дні маю невеличку нежить,більше нічого. В  дружини 1 день температура 38 була .
Обидва тричі щепленні.
думаю що точно ковід. В дружини був підтверджений (вона в лікарні опорній працює) але завтра вже на роботу. А я все ще не маю нюху  :-)o 
   
Re: Ковід повністю зник

ти ж наче відсмоктував ту вакцину?
То була не вакцина  :laugh:
   
Re: Ковід повністю зник

думаю що точно ковід. В дружини був підтверджений (вона в лікарні опорній працює) але завтра вже на роботу. А я все ще не маю нюху  :-)o
Ми перебралися до села,тому ніякі тести робити не будемо. Сьогодні 12 км за грибами намотали,наче все норм.
   
Re: Ковід повністю зник

Завтра пойду 4 дозу пфайзера приму. Первую короновак с самого начала принял.
Ни разу нюх не терял, простудой болею без перерыва практически. Чуть где ветерок сквознячок, чхи чхи..Но с нюхом и без ломки.
   
Re: Ковід повністю зник

У нас в місті пульмонологія пуста .
   
Re: Ковід повністю зник

Порівнюйте ГРВі і коронавірус.
ох, уж эти медицинско- образованные! :D
   
Re: Ковід повністю зник

Завтра пойду 4 дозу пфайзера приму. Первую короновак с самого начала принял.
Ни разу нюх не терял, простудой болею без перерыва практически. Чуть где ветерок сквознячок, чхи чхи..Но с нюхом и без ломки.
Куриш?

А когда семинар по поводу курения?
Ну пара тройка сигарет вечерком только для здоровья
   
Re: Ковід повністю зник

Ми перебралися до села,тому ніякі тести робити не будемо. Сьогодні 12 км за грибами намотали,наче все норм.
(tu) . просто обмежте безпосередні контакти (комусь може не повезти з протіканням болячки),  а походи за грибами тільки на користь, звісно якщо в ваших лісах раніше не було кацапів  :-B
   
Re: Ковід повністю зник

то як?

Зник чи не зник?
   
Re: Ковід повністю зник

то як?

Зник чи не зник?
мабуть зник.
   
Re: Ковід повністю зник

мабуть зник.
ні, не зник
Все ще мруть старі, але на порядок менше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія