Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

asmodey с нами больше нет

Re: asmodey с нами больше нет

Так і сказав. На посту. А півд лядь з перегриневиччм   - душепріказчікі  :facepalm1:
Я аж візуалізував як покійний помирає на руках у ТС і на останньому подиху каже «я залишаюся ЗЕ».
Вопщем використовувати смерть для провокування політсрачу, це щонайменше неповага до покійного.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Це точно: баригаааа, алкаааш ))))
P.s. асмодей і півд  ледь одне і те ж тіло. Чи зовсім із зором і мізками у деяких проблема?
ну так все і так з'ясувалось і ця людина вчора загинула :(
   
Re: asmodey с нами больше нет

Ну він наче перейшов на SB, а старий нік давно не світився, тому цілком імовірний варіант, що заповідав написати в повідомленні про смерть свій старий нік, а може навіть сам написав про це пост… Якщо припустити, що все це не тролінг, само собою.

А пост перешриневича; "просив передати" ? То він і його і СБ просив передати ? Обидвоє з ним поруч стояли на посту і всі за Зє ? :facepalm1:
   
Re: asmodey с нами больше нет

ну так все і так з'ясувалось і ця людина вчора загинула :(

Яка людина? З сбу? Це бабусь сказав ?
   
Re: asmodey с нами больше нет

ну так і твоя всрата думка нафуй нікому тут не встала, ти ким себе уявив - таким собі поважним джмеликом серед мух?   :lol:
ні про яку людину тут не йдеться
анонімус повідомив про "смерть" іншого анонімуса "на посту"

А я что говорил что мое мнение какое то особенное?Я,если ты,не заметил,не давал ему никаких оценок,а просто написал R.I.P.
   
Re: asmodey с нами больше нет

И дальше что?Человек погиб и уже не может тебе ответить.А эту тему открыли не для того чтобы вы гадили на его могилу.Неужели это так трудно понять?Каким бы не был человек и как бы я у нему не относился,если он умер,то я не буду писать про него гадости,а лучше просто промолчу или вообще не буду заходить в такую тему.Вы же как мухи слетелись чтобы сообщить свое всратое мнение,которое никому не интересно
так, це хвакт. у Творця специфічне почуття гумору
   
Re: asmodey с нами больше нет

На посту охраны пивного лорька?
   
Re: asmodey с нами больше нет

так
асмодей почав за макаку строчити , коли ще в німеччині жив
це 2006-2007 роки
тут вся юлькашня на обліку , навіть та що у коньячній відставці B-)
двадцять чотори роки тут що віковий ценз 50+був?А політично активною людина може в будь-якому віці мені наприклад було 21 коли я стояв перед ВР при прийнятті  Декларації Незалежності [ua]
   
Re: asmodey с нами больше нет

По деяким вторинним ознакам я можу бути впевнений, що асмодей 1954 року народження.
Я в фейсбуці читав його дописи з текстом і на сторінках тих людей, до яких так звернутись міг тільки один фупівський асмодей.
Від мене не вимагалось, то я й не стверджував, що СБ і асмодей одна людина, хоча маю відчуття, що одна.
Один з кращих дописувачів з неперевершеним гумором.
Звісно, гумор стосовно опонентів був на грані фолу, але не набував бидлячих форм, чим і дошкуляв.
Фуп на то він і фуп.
Поза межами фупу я з ним не спілкувався, підтверджень з інших джерел не маю, але схильний довіряти невідомій людині, яка відкрила гілку.
 :(
   
Re: asmodey с нами больше нет

його плющило від армовіру, який зараз експлуатує зе на всі 300 процентів
:facepalm:
Все в цьому світі придумав пітро
   
Re: asmodey с нами больше нет

Чим все закінчилося?
   
Re: asmodey с нами больше нет

от до чого призводить не чітка, не повна і не конкретна інформація - всі вкотре полили один одного лайном, трясця.
   
Re: asmodey с нами больше нет

    Коллега, не пора ли внести некоторую ясность? Если это жирный троллинг, и речь идёт о безвременной кончине ника Асмодей, то шутка , скажем прямо, так себе. И время шутить выбрано, откровенно  скажу, по-дебильному.
   Если, в самом деле, погиб реальный человек, то к чему этот игривый тон? Не видно разве, насколько неуместна эта тема сегодня, среди сообщений о ракетных ударах и сводках о боевых действиях?  Как железом по стеклу....
   
Re: asmodey с нами больше нет

всі вкотре полили один одного лайном, трясця.
Це як в тому анекдоті ''кожен переживає по-своєму"
Дуже шкода як людину.
Форуму не вистачатиме розумного запального дописувача.

   
Re: asmodey с нами больше нет

    Коллега, не пора ли внести некоторую ясность? Если это жирный троллинг, и речь идёт о безвременной кончине ника Асмодей, то шутка , скажем прямо, так себе. И время шутить выбрано, откровенно  скажу, по-дебильному.
   Если, в самом деле, погиб реальный человек, то к чему этот игривый тон? Не видно разве, насколько неуместна эта тема сегодня, среди сообщений о ракетных ударах и сводках о боевых действиях?  Как железом по стеклу....
*like*
   
Re: asmodey с нами больше нет

    Коллега, не пора ли внести некоторую ясность? Если это жирный троллинг, и речь идёт о безвременной кончине ника Асмодей, то шутка , скажем прямо, так себе. И время шутить выбрано, откровенно  скажу, по-дебильному.
   Если, в самом деле, погиб реальный человек, то к чему этот игривый тон? Не видно разве, насколько неуместна эта тема сегодня, среди сообщений о ракетных ударах и сводках о боевых действиях?  Как железом по стеклу....
Я гадаю це не жарт, просто сформульовано людиною яка не звикла до форумного способу спілкування.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Топікстартер та Асмодей виглядали як одна людина. Більше того, коли звертались до Асмодея, бувало відгукувався ТС.
   
Re: asmodey с нами больше нет

от до чого призводить не чітка, не повна і не конкретна інформація - всі вкотре полили один одного лайном, трясця.
ну да...
я цю тему не дуже зрозумів,
тому утримався від будь-яких коментарів.
(щоб не було потім соромно перед самим собою)
   
Re: asmodey с нами больше нет

   От уважаемого ТС хотелось бы каких-то пояснений. В личку.
   
Re: asmodey с нами больше нет

   От уважаемого ТС хотелось бы каких-то пояснений. В личку.
правильніше  тут
   
Re: asmodey с нами больше нет

Так як ТС написав, то виглядає, що потрапив колишній дописувач під скорочення, але залишився вірним...
"На посту" - це якраз підходить для юлька-перебіжчика до зелені.

Запам'ятався той асмодей автоматними чергами матюків, причому ні сіло , ні впало. Рекордсмен щодо матюків. і страшний цинізм.
Тому полковник на світлині - це зовсім не та особа, про яку мова у гілці. Прямий, відкритий погляд і відразу викликає повагу.
Полковнику - вічна пам'ять.   

   
Re: asmodey с нами больше нет

Ничего не понимаю

Где Сауз ??

   
Re: asmodey с нами больше нет

Можливо тут є інші фупчики, які особисто знали людину. Відпишіться в темі.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Я гадаю це не жарт, просто сформульовано людиною яка не звикла до форумного способу спілкування.
мабуть, але чомусь називає свого товариша не по імені в реалі,
а по назві форумного ніка, це принаймні дивно.
   
Re: asmodey с нами больше нет

На посту охраны пивного лорька?

еще и неплохо пожил раз54 года
алкашня одногодки до 45 не доиянули
   
Re: asmodey с нами больше нет

Ничего не понимаю

Где Сауз ??

резал провода в германии
ну и случилось
   
Re: asmodey с нами больше нет

Ничего не понимаю

Где Сауз ??
можливо ще зайде і пояснить що сталось,
хто загинув, на якому посту і  що таке "остался Зе". :umnik2:
   
Re: asmodey с нами больше нет

тут можно смело срстовоять список лошков

помнится такте де лошки собирали деньги одному сепарку тут
   
Re: asmodey с нами больше нет

Я гадаю це не жарт, просто сформульовано людиною яка не звикла до форумного способу спілкування.
а причому тут форумний спосіб
написав би прямо - померла людина яка тут писала під ніком асмодей
а ці всі зайві згадки про пост або зе виглядають як якийсь троллінг
   
Re: asmodey с нами больше нет

а причому тут форумний спосіб
написав би прямо - померла людина яка тут писала під ніком асмодей
а ці всі зайві згадки про пост або зе виглядають як якийсь троллінг

в постк этогт клоуна ни слова что он умер

тупой разводняк лошья
   
Re: asmodey с нами больше нет

написав би прямо - померла людина яка тут писала під ніком асмодей
так, це правильне  формулювання, якщо справді загинула людина,
в такому випадку можна було повідомити реальне ім"я, навіть без прізвища.
   
Re: asmodey с нами больше нет

вопрос лошкам

на каком посту может погибнуть 70 летний бот?
может был прилет в офис бюта?
   
Re: asmodey с нами больше нет

в постк этогт клоуна ни слова что он умер

тупой разводняк лошья
Та я ж кажу, що скоротили бота. На "бойовому" ботовому посту.
Бо ні слова про батьківщину, про військовий довг, хіба що про Зе, а той взяв і урвав пособіє.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Та я ж кажу, що скоротили бота. На "бойовому" посту.
Бо ні слова про батьківщину, про військовий довг, хіба що про Зе, а той взяв і урвав пособіє.

сб так и пишет - коллега по одной структуре
ольгино сструктура пригожина
   
Re: asmodey с нами больше нет

Сегодня узнал, что asmodey погиб на посту, но остался Зе. Для меня это большая потеря, я его знал лично и больше десяти лет работал с ним  в одной структуре. Он был очень позитивным человеком. Ещё при жизни просил сообщить вам, если с ним,что-то случится.
Вечная память!
я перечитала еще раз и видимо асмодей умер все таки
не обсуждая его политические взгляды, скажу, что он был одним из умнейших людей ФУПа
   
Re: asmodey с нами больше нет

я перечитала еще раз и видимо асмодей умер все таки
не обсуждая его политические взгляды, скажу, что он был одним из умнейших людей ФУПа

погиб на посту
   
Re: asmodey с нами больше нет

я перечитала еще раз и видимо асмодей умер все таки
можна це припустити,
адже ТС повідомляє про смерть людини,
але називає не ім"я, а форумний нік,
а щось пояснити поки що відмовляється.

не обсуждая его политические взгляды, скажу, что он был одним из умнейших людей ФУПа
так, той хто писав під цим ніком розумний і мав неабияке почутя гумору,
але оскільки він ці свої хороші риси використовував виключно для цькування неугодних
то назвати його позитивною людиною на жаль не можу бо це неправда..
   
Re: asmodey с нами больше нет

погиб на посту
цікаво який саме пост мається на увазі. :umnik2:
   
Re: asmodey с нами больше нет

я перечитала еще раз и видимо асмодей умер все таки
не обсуждая его политические взгляды, скажу, что он был одним из умнейших людей ФУПа

да, Найтлі, дякую за ці твої слова.
мені дуже шкода - я мала з ним близькі політичні погляди.
   
Re: asmodey с нами больше нет

вопрос лошкам

на каком посту может погибнуть 70 летний бот?
может был прилет в офис бюта?
чого ти таке лайно? добре потоптався в скорботній гілці?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія