Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кінець майнінгу. Як обвал криптовалют повернув світу відеокарти

Бабусь, останнє зростання біткойну закінчилося більше року тому https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/
Зараз ціна цього фантика така, як 2 роки тому. І жодних передумов для зростання.

ну от і висновок: біток це не засіб платежу чи накопичення, і це не справжні грощі, а лише абстрактний об"єкт спекуляцій
   
ну от і висновок: біток це не засіб платежу чи накопичення, і це не справжні грощі, а лише абстрактний об"єкт спекуляцій

А справжні гроші це що?
   
а нахуя світові ті відеокарти?
щоб зависати в віртуальній реальності? геймери, і т.п.

НМД
NVidia GeForce 440 MX цілком вистачало для 99% юзерів.
   
а нахуя світові ті відеокарти?
щоб зависати в віртуальній реальності? геймери, і т.п.

НМД
NVidia GeForce 440 MX цілком вистачало для 99% юзерів.

Вже давно інтегровані в проц і їх там вистачає з головою на все. В тому числі на ігри. 
   
А справжні гроші це що?

ставите під сумнів гривну? з гривнею підете на базар і купите щось поїсти, а за біток там можуть і пику набити  B-)
   
ставите під сумнів гривну? з гривнею підете на базар і купите щось поїсти, а за біток там можуть і пику набити  B-)

Причому тут гривня? Я спитав про гроші в загальному.

А на базарі теж не дурні стоять. Тому може за якийсь час можна буде і на базарі криптовалютою заплатити. Бо це гроші. Щоправда, цифрові, але і гривні та інші гроші теж вже майже цифрові, для тих, хто всюди платить картою і отримує гроші теж на карту. Такі циферки в мобільному додатку банку. Маєте такий?
   
Причому тут гривня? Я спитав про гроші в загальному.

А на базарі теж не дурні стоять. Тому може за якийсь час можна буде і на базарі криптовалютою заплатити. Бо це гроші. Щоправда, цифрові, але і гривні та інші гроші теж вже майже цифрові, для тих, хто всюди платить картою і отримує гроші теж на карту. Такі циферки в мобільному додатку банку. Маєте такий?

я лише звичайний науковець, і за науковою методикою даю визначення. Якщо біток підпадає під визначення абстрактного об"єкту спекуляцій - то це не моє розуміння а така його дійсна сутність згідно the Science.

P.S. Гривні на базарі візьме і розумний, і дурний, а для бітка треба відшукать розумного  :lol:

Останнє редагування: 6 жовтня 2022 17:04:40 від Mark()
   

я лише звичайний науковець, і за науковою методикою даю визначення. Якщо біток підпадає під визначення абстрактного об"єкту спекуляцій - то це не моє розуміння а така його дійсна сутність згідно the Science.


"Звичайному науковцю" варто було б зацікавитись і почитати, що таке гроші, що таке вартість. Я на попередній сторінці давай посилання на лекцію з цього приводу. А як пишете про the Science то посилання давайте.
   
Кріптохлопці, годі займатися цим онанізмом, зливайте всю цю парашу, заходьте в нерухомість, здавайте в оренду і буде вам щастя. А нещастя не буде.
Ви свої нерви не на помийці знайшли. А всі хвороби, абсолютлі всі, від нервів.
Воно вам треба ? Переходьте на бік Добра.
Ставайте одним з Нас.
   
для бітка треба відшукать розумного


Кріптохлопці, годі займатися цим онанізмом
(tu)
   
Кріптохлопці, годі займатися цим онанізмом, зливайте всю цю парашу, заходьте в нерухомість, здавайте в оренду і буде вам щастя. А нещастя не буде.
Ви свої нерви не на помийці знайшли. А всі хвороби, абсолютлі всі, від нервів.
Воно вам треба ? Переходьте на бік Добра.
Ставайте одним з Нас.

Ринок цінних паперів, акцій там всяких, фонди-хуйонди, біржі-міржі теж злити в нерухомість?  :D
   
Ринок цінних паперів, акцій там всяких, фонди-хуйонди, біржі-міржі теж злити в нерухомість?
порада була так собі. нерухомість зараз ще дуже дорога.
це підходить лише  консервативним інвесторам. Невеликий дохід із невеликими ризиками.
   
порада була так собі. нерухомість зараз ще дуже дорога.
це підходить лише  консервативним інвесторам. Невеликий дохід із невеликими ризиками.

В Україні про ринок нерухомості зараз взагалі немає що казати.
   
якщо інформація відповідає дійсності, то це хороша новина
бо хотів малій комп подарувати для рендерінгу, але ціни на відеокарти м'яко кажучи неадекватні
   
якщо інформація відповідає дійсності, то це хороша новина
бо хотів малій комп подарувати для рендерінгу, але ціни на відеокарти м'яко кажучи неадекватні

Та то мабуть не відразу ціни впадуть  :(
   
Кріптохлопці, годі займатися цим онанізмом, зливайте всю цю парашу, заходьте в нерухомість, здавайте в оренду і буде вам щастя. А нещастя не буде.
Ви свої нерви не на помийці знайшли. А всі хвороби, абсолютлі всі, від нервів.
Воно вам треба ? Переходьте на бік Добра.
Ставайте одним з Нас.

це ж секта - вороття нема  :(
   
Ринок цінних паперів, акцій там всяких, фонди-хуйонди, біржі-міржі теж злити в нерухомість?  :D

ікзектлі ! (tu)
   
Майнінгу й так був кінець, він був потрібен тільки для бітка та інших застарілих блокчейнів. Нові проєкти графічними картами не користуються взагалі, та й біток на звичайних картах вже нема сенсу майнити.

Крипта - це відображення економіки. Коли акції зростають вдвічі, крипта зростає вдесятеро. І навпаки. Зараз дупа в економіці, тому обвалюється все, крім енергоресурсів, отже і крипта.

Криптобульбашка луснула і її більше не буде. Після обвалу з часом почнеться помірне здорове зростання, як на ринку акцій. Ніяких суперприбутків.

Графічні карти зараз використовуються не тільки й не стільки для графіки, як для будь-яких обчислень. Бо вони кращі за звичайні процесори майже в усьому.

На ринку не існує надійних інвестицій. Будь-що з часом перетворюється в ніщо. Компанії розвалюються (акції), нерухомість руйнується або відбирається, держави зникають (облігації), ресурси стають неактуальними, землі окупуються і націоналізуються і таке інше. І тільки справжні кити здатні вижити в тому бурному морі, та й то поки не знайдуться більш вправні.



Останнє редагування: 6 жовтня 2022 18:17:43 від AI
   
це ж секта - вороття нема  :(

але ми мусимо допомогти братам-українцям, поки не пізно.
А кацапам - ні.
   
В Україні про ринок нерухомості зараз взагалі немає що казати.

це тільки якщо людина — дурачьок
   
це ж секта - вороття нема  :(

"Науковець" вже когось сектою обзиває. Нічого в темі не петрає, а от вони секта. М-да. Видимо "науковець" і розумові здібності це не тотожні поняття.  :laugh:
   
це тільки якщо людина — дурачьок

Знаю пару таких не "дурачків". Одна з них моя родичка. Все інвестувала в нерухомість під Києвом. Залізна нерухомість, мала тільки дорожать і там теж була пиха і певність в собі. Зараз сидить в Німеччині з трьома дітьми, без копійки грошей. І без нерухомості.
   
заходьте в нерухомість, здавайте в оренду і буде вам щастя. А нещастя не буде.
Гарно. Де в Україні порадите купляти?
   
ставите під сумнів гривну? з гривнею підете на базар і купите щось поїсти, а за біток там можуть і пику набити  B-)

Дурниці пишете. видно що далекі від ініформації. в кожному другому обміннику можна зняти. євро, долар, грн. питання тільки % комісії
   


Криптобульбашка луснула і її більше не буде. Після обвалу з часом почнеться помірне здорове зростання, як на ринку акцій. Ніяких суперприбутків.

Що ж ви всі пишете зі стелі якісь видумки? Що ще за міф про криптобульбашку і ринок акцій?

Візьми графіки S&P 500 і Біткоіна за останні 5 років. Вони майже тотожні. Які ще бульбашки?
   
щоб зависати в віртуальній реальності?

Повідомлень:
    38 279 (~6 в день)
   
Гарно. Де в Україні порадите купляти?

Київ. Це джекпот зараз.
Істерички поки що зливають.
   
під Києвом.

нє, ну це чєпуха

це радіус 100 км.
   
І я би вже більше до офісів придивлявся. Пристойніих квартир вже дуже мало.
   
Київ. Це джекпот зараз

На 99% згоден.
   
Київ. Це джекпот зараз.
Істерички поки що зливають.

Інвестуй, бажаю успіху.

Так само і в інших інвестиціях в тому числі і в криптовалюті. Хтось зливає, хтось купляє. Так було, так є і так буде.
   
Інвестуй, бажаю успіху.

навзаєм !  :-B
   
Київ. Це джекпот зараз.
Істерички поки що зливають.
Не знаю що там, але в найближчі роки все буде набагато дешевше. Криза тільки набирає обертів.
   
Не знаю що там, але в найближчі роки все буде набагато дешевше. Криза тільки набирає обертів.

ні, тому що східні і північно-східні регіони пруть до нас як шалені. На парковці під будинком третина нрмерів АХ. В центрі (Києва) вже затори почалися і половина номеріа не київські. Кажу як є, нічого не напарюю.  Все що треба, я вже купив. Просто раджу  панству вскочити в останній вагон.
А як нє, то —  нє.
Вкладайтесь в кріпту  :-)o
   
Багатокімнатні офіси від 15 до 30 метрів - 1 кімната під малий бізнес. Опенспейси без можливості сегментування гіпсокартоном, окремими входами, вікнами — не беріть.
   
але ми мусимо допомогти братам-українцям, поки не пізно.
А кацапам - ні.

з сектантів я дуже поважаю мармонів які в Канаді-Америці - не визнають електрики і ведуть натуральне господарство. Те що вони продають - можна їсти! Але справа в іншому, людство занадто рано отримало високі технології коли рівень гуманітарного розвитку низькій, та ще деградує. Живуть за принципом: а після нас хоч пустеля. :X
   
тут ті шо відмовляють від крипти радять інвестувати в бетон під час війни ?  :laugh:
   
Воно йому потрібно?

Він обпікся на МММ напевно.

Пугана ворона куща боїться...   :pooh_lol:

А непугана полюбляє наркоту.
Чи ти бітками за піццу сплачуєш?
Засіб зберегання? А золото чим гірше?
Відмазка про засіб зберігання так собі.
Просто людству прийшовся до вподоби,
на їх думку неконтрольований державами засіб розрахунку.
 :-)o
   
А справжні гроші це що?

те, за що ти можеш купити біток. :)
   
та частина ,яка майнить у тієї , яка його виробляє.
щонєтак
я про людство в цілому
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія