Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маск запропонував Україні капітулювати і піти на кремлівський варіант "миру"

а стало елементом шантажу й/або цілоспрямованої акції щодо обмеження боєздатності нашої армії
Все навпаки. З самого початку москалі намагалися глушити зв'язок. Він сам писав що щось швидко потрібно було робити. Найвірогідніше що зробили зони, де не працює. Я точно не знаю, но впевнений що ти не правий:)
   
Що ж то за Military Premium, що не працює на звільнених територіях? Чи вже працює? В моєму розумінні преміум та ще й за такі гроші повинен працювати скрізь.

Це питання не до мене а до ЗСУ.
Ти розумієш що є втрати не тільки особистого складу і техніки, але й коробочок Старлінка.
Можливо було узгодження про обмеження сервісу з Маском. Можливо щось інше.
Як кажуть американці ця проблема above my pay grade.
Розберуться без нас
   
В моєму розумінні преміум та ще й за такі гроші повинен працювати скрізь.

Маск відключив Старлінк для раші, білорусі, афганістану, ірану і ще декількох країн.
   
З самого початку москалі намагалися глушити зв'язок.
Це інша історія. Й тепер у мене є сумніви й щодо неї, бо якось швиденько Маск все "порішав".
   
Ну то не треба казати, що Маск - філантроп. Міг би пожертвувати на благо захисту людства від ядерної війни і перемоги над хуйлом-сатаною. Але у нього думки навивороіт.

та может он так и хотел, но Мельник суко... :(
не дай бог фуп почитает, то вообще все, по картам 80 годов воевать нашим..

-----
я раньше в меньшинстве - не гоните на Маска, он огромное дело сделала для нашей победы.
И бог с ней с оплатой - то всего лишь деньги, на кону наши жизни.
та и сейчас, понять и простить , благодарить и дружить (но злой, ка же так, как же так.. ну хоть что то святое есть на земле.
может его хуйло на обьективы с девчатами посадил.  или с ребятами
   
Маск відключив Старлінк для раші, білорусі, афганістану, ірану і ще декількох країн.
Відключив термінали, чи всю територію тих країн?
ЗІ окупована територія України не є територією Росії. То гнила відмазка.
   
Та ніхто ні від чого не буде відмовлятися. Судячи зі шкандалю, часткове відключення послуги "заради безпеки" в пакет не входило, а стало елементом шантажу й/або цілоспрямованої акції щодо обмеження боєздатності нашої армії. Тому, краще відмовитися від Маска й мати справу лише з Пентагоном, а ті вже знайдуть на нього "методи" ))

Таварісч Сталін, дайте пріказ расстрєлять ізменніка :facepalm:

І по виділеному - дріжджі зради в специфічному середовищі дають ефект!
   
Таварісч Сталін, дайте пріказ расстрєлять ізменніка
Ні, просто нагадати, що серед інвесторів Пентагон має не останню роль. Це спрацює краще за розстріл. Та й ЦРУ пропрацювати певні зв'язки зайвим не буде ))
   
Відключив термінали, чи всю територію тих країн?
ЗІ окупована територія України не є територією Росії. То гнила відмазка.

На території цих країн не працюють термінали Старлінка, я так розумію. Окуповані території - теж відключені, це розумно і правильно.
   
Це інша історія. Й тепер у мене є сумніви й щодо неї, бо якось швиденько Маск все "порішав"
Зайнявся би чимось корисним..  :)
   
На території цих країн не працюють термінали Старлінка, я так розумію. Окуповані території - теж відключені, це розумно і правильно.
І як Маск пропонує їх звільняти без зв'язку за який просить такі гроші? Виходить все правильно Пентагон робить, що не платить.
   
Маск відключив Старлінк для раші, білорусі, афганістану, ірану і ще декількох країн.

No payment, no service
   
   
Стосовно оплати, то і локхід не дає зброю безкоштовно, і спейсекс, тим більше на даному етапі, не може це фінансувати весь час, які тут проблеми тим більше що нікого іншого нема і ціна могла і може бути будь яка

Хвате вже бурю в стакані розводити хоча би тут, це грає на користь кацапам, україні робити своє а для цього потрібен інтернет

   
україні робити своє а для цього потрібен інтернет
Так, звісно. Але на цьому етапі Україні потрібен надійний зв'язок без потенційних проблем з безпекою й зливами ворогу. Тому це питання виходить далеко за рамки лише бізнесових відношень й повинно вирішуватися на більш високому рівні.
   
що значить віддали, тільки маск спроможний це зробити, ні безос ні наса ні европа ні китай, настільки це піздець важко, починаючи хоча би зі своїх ракет та  масовим виробництвом супутників

А якщо Маск віддасть хуйлу «ексклюзив» на старлінк- це також буде Ок, на вашу думку?

І лінь шукати фінансування проекту- думаю, там не обійшлося без державної допомоги


   
З яких? Українських?  :facepalm1:

«Ну и пусть они заберут этот Крым. А что еще?»
(с)

Аляску нехай віддасть взад той "розумник", йому вже це писали. Так він "обідився"... :(

ну якщо проблема зрозуміти, що то він перекладав думки Маска,  а сам він чітко каже, що пропозиція Маска абсолютно неприйнятна,
то тут треба до аптеки...
   
:facepalm1:

Це два імперських урода, які просувають позицію "Україна капітулюй, тобі буде гидко від цього, але так треба".

Якщо вам подобається споживати російсько-імперське лайно, справа ваша, але не треба це лайно виливати на форум.

я ніколи не чула, щоб хтось з них просував таку думку,
тут обговорюється, звідки в Маска могла виникнути ота божевільна ідея,
я навела одну з версій, на мій погляд, дуже вірогідну,
не подобається - проходьте мимо
   
Стосовно оплати, то і локхід не дає зброю безкоштовно, і спейсекс, тим більше на даному етапі, не може це фінансувати весь час,
це чисто бізнес.
Маск теж не дурак.
пробний період безплатний. піар, розкрутка для продукту. Удосконалення в реальних умовах.
далі хтось має оплачувати використання.
   
Хоча звичайно як найбагатша людина міг би і відвалити якісь гроші на скоріше закінчення війни. І став би абсолютним героєм,  а так залишиться в цій найважливішій події сучасної історії, як незрозумілий персонаж якому одночасно і дякуєш і кажеш закрий рота гімнюк
   
А якщо Маск віддасть хуйлу «ексклюзив» на старлінк- це також буде Ок, на вашу думку?

І лінь шукати фінансування проекту- думаю, там не обійшлося без державної допомоги

Фашераша під санкціями і тому ніхто їм Старлінк не дасть.

Коли дупля в темі не відбиваєш то завжди можна на лінь зіслатися :D
   
сам він чітко каже, що пропозиція Маска абсолютно неприйнятна,

Де там таке каже Пастухов?
   
далі хтось має оплачувати використання.
З огляду на мільярди, що виділяються урядом США на підтримку України, ця абонплата виглядає, як пісчинка в морі. Розмови про гроші, або безпеку використання (хоча кожний термінал має унікальну адресу, номер та інші характеристики, що технічно забезпечують його блокування, якщо  він потрапить до рук потенційного зловмисника) це спроба відмазки, бо на ранньому етапі старлінки були скоріш цікавою іграшкою, а зараз стали одним з центральних елементів системою керування військом, а отут в "агента Маска" дещо й скам'яніло ))
   
це чисто бізнес.
Маск теж не дурак.
пробний період безплатний. піар, розкрутка для продукту. Удосконалення в реальних умовах.
далі хтось має оплачувати використання.

На фалконі цей проект на межі прибутковості, тому теж роблять старшіп, якщо вони не будуть ефективно витрачати гроші зараз вони тупо збанкротують, був же недавно скандал коли звільнив сеніор інженерів раптора бо не встигали з їх масовим виробництвом. 
   
Де там таке каже Пастухов?

він це каже постійно, я його часто слухаю, тому знаю
   
маск правильно поставив питання, була потреба я допоміг у важкий час, але це не може тривати безкінечно і хтось має за послуги платити
так в буд ьякому бізнесі, є інвестиційні, операційні витрати, у випадку із старлінком, супутники, їх постійний запуск, наземна підтримка, і багато іншого, якщо компанія почне працювати собі в збиток за пару років за сталінк можна буде забути...
   
не подобається - проходьте мимо

Не подобається моя відповідь - проходьте мимо.
   
маск правильно поставив питання, була потреба я допоміг у важкий час, але це не може тривати безкінечно і хтось має за послуги платити
так в буд ьякому бізнесі, є інвестиційні, операційні витрати, у випадку із старлінком, супутники, їх постійний запуск, наземна підтримка, і багато іншого, якщо компанія почне працювати собі в збиток за пару років за сталінк можна буде забути...

Головне що він поставив це питання не Україні а Пентагону.
Але фуповські контррозвідники і тут зраду відшукали :facepalm:
   
То вже може настає час Притулі збирати гроші для того Маска. Чи що ? :facepalm1:
   
маск правильно поставив питання, була потреба я допоміг у важкий час, але це не може тривати безкінечно і хтось має за послуги платити
так в буд ьякому бізнесі, є інвестиційні, операційні витрати, у випадку із старлінком, супутники, їх постійний запуск, наземна підтримка, і багато іншого, якщо компанія почне працювати собі в збиток за пару років за сталінк можна буде забути...

Питання навіть не в тому, що маск не благодійник.

Питання в тому що він за 20.000 комерційних старлінків бере 1-2 мільйони абонплати, а з Пентагону (або з України) хоче здирати в 5-10 разів більше.

Просто тому що він "підтримує Україну".
   
Питання навіть не в тому, що маск не благодійник.

Питання в тому що він за 20.000 комерційних старлінків бере 1-2 мільйони абонплати, а з Пентагону (або з України) хоче здирати в 5-10 разів більше.

Просто тому що він "підтримує Україну".

Відповідь дуже проста - ти дупля не відбиваєш в сервісі який Старлінк дає Україні і скільки він коштує
   
   
А що там такого в 10 разів дорожчого в тому сервісі ? Інтернет, він і є Інтернет.
   
А що там такого в 10 разів дорожчого в тому сервісі ? Інтернет, він і є Інтернет.

Модем на 14Кб теж був для інтернету :)
   
Модем на 14Кб теж був для інтернету :)

Ну і? Нормально все працювало. Чи нашим військовим треба відеостріми через Старлінки проводити ?
   
Фашераша під санкціями і тому ніхто їм Старлінк не дасть.

Коли дупля в темі не відбиваєш то завжди можна на лінь зіслатися :D

Взагалі я не з тобою дискутував, але якщо вже так, то знайду щось і для тебе:

https://www.space.com/spacex-starlink-fcc-funding-appeal

Була образа, що відмовили у коштах з бюджету

І першою фразою ти лише підтвердив- все одно держава вирішує стратегічні питання, а не Маск чи будь-хто інший.
   
Питання навіть не в тому, що маск не благодійник.

Питання в тому що він за 20.000 комерційних старлінків бере 1-2 мільйони абонплати, а з Пентагону (або з України) хоче здирати в 5-10 разів більше.

Просто тому що він "підтримує Україну".

мене більше зацікавила його фраза, що ці старлінки використовують набагато більше дати ніж девайс середньостатистично го манюпаса, тобто логічно припустити, що українці беруть і шарять з кожної одиниці нет на купу юзерів

очевидно, що хтось за це має додатково платити, так як економічно розрахунок абон плати мабуть базувався на 20тис девайсів = 20 тис юзерів, а коли до 20тис девайсів підключено 100тис юзерів, то це вже зовсім інші гроші...
   
Не подобається моя відповідь - проходьте мимо.

я до вас в дискусію не набивалась
   
Ну і? Нормально все працювало. Чи нашим військовим треба відеостріми через Старлінки проводити ?

якщо хтось забув, то всі відео з Азовсталі відбувалися саме через старлінк,
це був єдиний зв'язок наших захисників Азовсталі як з нашим командуванням, так і зі світом взагалі,
і за це теж велика подяка Маску
   
я до вас в дискусію не набивалась

форум це не ваша радіоточка.

Повторюю: Не подобається моя відповідь - проходьте мимо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія