Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маск запропонував Україні капітулювати і піти на кремлівський варіант "миру"

просто жарт справді був не смішним

Кого в наш час зупиняє те, що хтось одружений?
То може ти думаєш, що шлюб це секс, а не гроші?
   
Почитав дописувачів та погоджуюсь з думкою, що Ілон цілеспрямовано хоче з'їхати з постачання нам послуг. Ти ба - знає хто такий Мельник та якісно на нього та нас образився.

Як його кацапи обісрали та розвели на кеш свого часу під час перемовин щодо продажу списаних кацапоракет - то нічого. Проковтнув. А тут така ніжна душа рожевого поні виявилася.

Чувак точно знає що робить. І коли висрав ті пости - теж передбачав реакцію.
   
То може ти думаєш, що шлюб це секс, а не гроші?

Я думаю, що не куплю для себе старлінк чи теслу , хоча можу

І докину на байрактар, з ким би він не єб*вся

Не треба обсирати людей, які тобі дають більше ніж мусять і не пиз*ять повну дич
   
Славко, не було там ніяких 80 мільйонів, тут вже про це писали багаторазово

І, навіть якби були, така промоція коштує значно дорожче

А якщо Маску бракує ідей, як себе можна вести в подібній ситуації - підкажу, Халюк Байрактар

Йопт, ФУП істина в останній інстанції :facepalm:
Писали дурні які не розуміють різницю між Старлінком для домохозяєк і для військових.

Що до промоції та іншої біліберди - Стралінк принципово допоміг і допомагає ЗСУ. І керівництво України з військовими на відміну від фуповських генштабістіа це знають.
Читай відповідь Подоляка
   
просто жарт справді був не смішним
Жарт був не смішним, а дотепним, який викликає в культурної людини правильні асоціації: від Байрактара до Кушнера і Пінчука.
Ну то таке...
   
Гарик Корогодский

КОГДА-НИБУДЬ МАСК УЗНАЕТ,

Что помогать сегодня Украине – честь и цивилизационный выбор, а не мандат на собрании акционеров.

Что ярды помощи нужны не только нам, а и ему.

Что с ним или без него война идет своим чередом, а посмотрят ли на него в зеркале сохраненные им жизни – вот что станет важным лет через 20. Для него важным.

Что твит и ретвит – не оружие великих. Оружие настоящих великих – игнор.
 
Что родительский контроль на эппл-воч заебатая штука, когда часы на нем, а пульт у мамы, а не советовать стране, как ей жить.

Что деньги и публичность охуенно обязывают.

Или не узнает.

https://www.facebook.com/garik.korogodskiy/posts/pfbid035B3EEnmErqqZcfWEUwEki1cVKn2eXGJT6EXNk5BHDGiQrSNBfyKGnoxLD4wJy2xkl
   
Наскільки я розумію мова йде про абонплату.

Термінали супутникового зв’язку Starlink від початку повномасштабної війни були життєво важливим елементом для зв’язку українських військових. В Україні їх вже близько 20 тисяч.
Усі термінали були оплачені США, а не надавались компанією Україні за свій рахунок, але SpaceX забезпечувала пільгове обслуговування.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/10/14/7148726/
   
ну так, коли я пишу, що Маск поніс рашистську херню, це називається, що я тягну за Маска,
якась масова дислексія сталася...

і так, я переживаю за те, що наші захисники зараз на фронті без зимової форми, тому шлю донати тим волонтерам, хто це їм забезпечує, це теж рашистьска херня, правда ж?
То купи для Моллі, для її чоловіка маромотівську пухвку, найдешевшу.
І тобі буде плюс в карму і їй.
   
Жарт був не смішним, а дотепним, який викликає в культурної людини правильні асоціації: від Байрактара до Кушнера і Пінчука.
Ну то таке...

Та без питань, починай сміятись

Смішний йо*ар Байрактар з статками в сотні раз меншими ніж Маск подарував Україні більше ніж Маск

Дотепно піз*єц
   
Гарик Корогодский
КОГДА-НИБУДЬ МАСК УЗНАЕТ,

Что помогать сегодня Украине – честь и цивилизационный выбор, а не мандат на собрании акционеров.

Что ярды помощи нужны не только нам, а и ему.

Что с ним или без него война идет своим чередом, а посмотрят ли на него в зеркале сохраненные им жизни – вот что станет важным лет через 20. Для него важным.

Что твит и ретвит – не оружие великих. Оружие настоящих великих – игнор.
 
Что родительский контроль на эппл-воч заебатая штука, когда часы на нем, а пульт у мамы, а не советовать стране, как ей жить.

Что деньги и публичность охуенно обязывают.

Или не узнает.

https://www.facebook.com/garik.korogodskiy/posts/pfbid035B3EEnmErqqZcfWEUwEki1cVKn2eXGJT6EXNk5BHDGiQrSNBfyKGnoxLD4wJy2xkl
Ото б після перемоги, зруйнувать дрімтаун і Гаріка під ним поховать.
Живим, звісно.
І тих, хто дозволи давав.
   
AP: Пентагон обговорює можливе фінансування Starlink в Україні після звернення Маска
П'ЯТНИЦЯ, 14 ЖОВТНЯ 2022,

Міністерство оборони США отримало звернення від засновника компанії SpaceX Ілона Маска про фінансування мережі супутникового зв’язку Starlink, що використовується в Україні.

Як повідомляє "Європейська правда", про це агенції AP сказав американський посадовець на умовах анонімності.

Він уточнив, що питання обговорювалося на зустрічах у Пентагоні та на рівні керівництва, але поки остаточного рішення ухвалено не було.

Речниця Пентагону Сабріна Сінгх додала AP, що відомство "перебуває на зв’язку зі SpaceX" щодо ситуації із системою Starlink в Україні, відмовившись оголошувати інші подробиці.

Напередодні CNN повідомив, що компанія Ілона Маска звернулася до Пентагону з проханням надалі забрати на себе фінансування роботи комплексів супутникового зв’язку Starlink в Україні, від яких дуже залежить зв’язок українських військових у зоні бойових дій.

Маск пізніше підтвердив цю інформацію, а також натякнув, що ображений на українського посла Андрія Мельника, який після публікації американцем "мирного плану" англійською мовою його послав.

Зазначимо, у матеріалі CNN йдеться, що відповідний лист компанії до Пентагону був надісланий "минулого місяця" - відповідно, у вересні, тоді як хвиля обурення через пропозицію Маска піти на поступки РФ щодо України - коли й з’явився недипломатичний коментар Мельника - здійнялася на початку жовтня.
   
Маск пізніше підтвердив цю інформацію, а також натякнув, що ображений на українського посла Андрія Мельника, який після публікації американцем "мирного плану" англійською мовою його послав.

Там під його твіттом про "мирний план" хто тільки його не посилав... :)
Якщо Маск і образився, то на всіх разом, Мельник то зробив ще більш-менш дипломатично, а були і прямі посилання.
   
Мельник то зробив ще більш-менш дипломатично
:gigi:
   
А Ілон коментував результати опитування?
   
:gigi:
https://twitter.com/view/status/1576977000178208768
Тут виникає величезне запитання до пана Мельника!
Чому фак офф,  а не фак он, чи фак ю?
Чому їх взагалі в тих вузах навчають?
   
Тут виникає величезне запитання до пана Мельника!
Чому фак офф,  а не фак он, чи фак ю?
Чому їх взагалі в тих вузах навчають?

Мо він мав на увазі піс офф?
   
А Ілон коментував результати опитування?
Тре реддіт читать.
Його отара там.
   
Мельник ще той дипломат  :D
   
А Ілон коментував результати опитування?

сказав, що то ботів понабігло!
я не жартую
   
Тут виникає величезне запитання до пана Мельника!
Чому фак офф,  а не фак он, чи фак ю?
Чому їх взагалі в тих вузах навчають?

тому що переводиться це "заткни єбало", а не "пішов нахуй"

   
Мо він мав на увазі піс офф?
Make war, not piss...
   
:gigi:
https://twitter.com/view/status/1576977000178208768

Ну а що не так: "very diplomatic reply"  :laugh:
   
сказав, що то ботів понабігло!
я не жартую

Це з якого боку ботів? З нашого?!
   
тому що переводиться це "заткни єбало", а не "пішов нахуй"
Який ти вчений...
Дипломат в анамнезі не вживає таких висловів в спілкуванні із бидлом, на кшталт Муска.
   
тому що переводиться це "заткни єбало", а не "пішов нахуй"

Або просто "помовч"  :laugh: на дипломатичній мові !
   
Або просто "помовч"  :laugh: на дипломатичній мові !
Дипломатичною мовою це виглядало би приблизно так: "Мій шофер розповідав кухарю, що був радий знайомству з вашою вельмишановною матінкою.... Ви дуже схожі..."
   
Це з якого боку ботів? З нашого?!

ті, що проти голосували
   
Це не обурені українці. Це вже канадська газета (коротко: маск допиздівся):

   
я так розумію, що прикладів, коли я нібито несу рашистську херню, не буде, бо вони є лише в ваших фантазіях,
а якщо не розумієте, що люди обговорювали, чому Маск раптом поніс рашистську херю, то тут точно до аптеки, вибачте...

так вон ти притащила кацапського пропагандона . які ще приклади ?
   
Дипломатичною мовою це виглядало би приблизно так: "Мій шофер розповідав кухарю, що був радий знайомству з вашою вельмишановною матінкою.... Ви дуже схожі..."

Ось дипломатична відповідь :)

Хто ще не бачив в оригіналі, тут переклад. Дивитись до кінця!

   
А як там справи в нього в бізнесі ?
Можливо через кризу він почав таку риторику про завершення війни і капітуляцію?

Ні, ще раз там черга з інвесторів,  тут та сама історія з савченко. Може гебня не  може вести війну але впливати на людей вони навчилися добре. Його 6 місяців якось обробляли бо він мав абсолютно нормальні погляди на початку.

Україні зараз все це треба загасити бо в сухому залишку на терезах білий шум в інтернеті проти реального. зв'язку на полі бою. В оплаті немає нічого незвичайного всі контракти за хімарси і так далі оплачує виробникам уряд США, тим більше що старлінк ще близько не прибутковий.

Якщо не буде інтернету це подвійна вдача для гебні, не будте корисними ідіотами хуйла, один вже є на ім'я маск
   
Якщо не буде інтернету

Defense Production Act
   
маска послали за його "мирний план" капітуляції України.

І послали абсолютно правильно. Якщо ти пореш люту хєрню з методички хуйла - ти вже готовий що тебе пошлють фак оф.

Якщо людина намагається допомогти то посилати не обов'язково
   
Якщо людина намагається допомогти то посилати не обов'язково

Абсолютно згоден.

Якщо допомогти - заслуговує на подяку.

Якщо схилити до капітуляції - фак оф.
   
Абсолютно згоден.

Якщо допомогти - заслуговує на подяку.

Якщо схилити до капітуляції - фак оф.

Я не згоден. Тактовно пояснити чому це погана ідея - набагато продуктивніший варіант.....
   
Я не згоден. Тактовно пояснити чому це погана ідея - набагато продуктивніший варіант.....

Ок, згоден, виправлю:

Якщо допомогти - заслуговує на подяку.

Якщо схилити до капітуляції - тактовно пояснити чому це погана ідея, а якщо він продовжує непохитно серти хуйло-пропагандою - фак оф.
   
Якщо людина намагається допомогти то посилати не обов'язково
ой які ми ніжні. ваш брат точніше сестра рублену криваву голову президента публікували. і шо. і нічого. так шо не писти
   
ой які ми ніжні. ваш брат точніше сестра рублену криваву голову президента публікували. і шо. і нічого. так шо не писти

 8-)  який ти нудний ну просто п-ць
   
8-)  який ти нудний ну просто п-ць
він пихдець допомагає просуваючи хуйло нарративи. йому кинули фака якийсь бувший чиновник. міг і стерпіти.
   
єлон продовжує скиглити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія