Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чернівці :(

Чернівці :(

Поліцейська загинула під час операції з затримання злочинця в Чернівцях.
   
Re: Чернівці :(

Пряма мова: "Чернівці. Надзвичайна ситуація. Національна поліція проводила затримання особи, яку звинуватили у розбещені неповнолітніх. 1 поліцейська загинула, 1 поліцейський отримав поранення".

Деталі: За словами Тимошенко, наразі підозрюваний укрився у багатоквартирному будинку. Операція з затримання злочинця триває.

   
Re: Чернівці :(

Ножем?
   
Re: Чернівці :(

Ножем?
ні, стрілянина
   
Re: Чернівці :(
PAL

у школі була :(
   
Re: Чернівці :(
PAL

Але дітей вже батькам віддали. Відсиділися
   
Re: Чернівці :(

у школі була :(

Там поруч зі школою закинутий басейн.
   
Re: Чернівці :(

   
Re: Чернівці :(

Оце так виіхали на ексгібіціоніста, 200-та і 300-й… Такі моменти наближають той час, коли затримання будуть проводитись із презумпцією озброєності…
   
Re: Чернівці :(

якщо це в центрі міста трапилось то як злочинець втік?
   
Re: Чернівці :(

якщо це в центрі міста трапилось то як злочинець втік?
прибув екіпаж, це всього двоє, дівчину підстрелив, хлопця поранив і навтьоки поки підкріплення не прибуло. Якщо місто знає добре, то проблем із втечею виникнути не повинно було, тепер від професіоналізму колег дівчини залежить як скоро покидька візьмуть.  :-)o
   
Re: Чернівці :(
Ama

якщо це в центрі міста трапилось то як злочинець втік?

"... на вулиці Воробкевича на околиці міста" © УП


Очевидці чули кілька пострілів поблизу басейну, після цього наступила тиша
За попередніми даними, стрільця, який вбив патрульну і поранив її колегу, знешкодили.
 
Поліція поки не розголошує подробиць, але з власних джерел журналістам "Чернівецького променя" стало відомо, що нападника знешкоджено.
 
Офіційної інформації про завершення спеціальної поліцейської операції очікуємо від правоохоронців.
https://promin.cv.ua/2022/10/03/strilianyna-bilia-27-shkoly-u-chernivtsiakh-za-poperednimy-danymy-striltsia-zneshkodyly.html
   
Re: Чернівці :(
Ama

Спростували вже.

Педофіл, який розстріляв поліцейську, переховується. Мешканці району панікують
Джерела в поліції спростували знешкодження чернівецького стрільця.
 
Три джерела в поліції розповіли «Чернівецькому променю», що стрільця не знайшли.
 
Територію 27 школи і басейну на вулиці Воробкевича «зачистили».
 
Розшук триває. Прес-служба поліції утримується від коментарів. Мешканці району не знають як їм поводитись.
   
Re: Чернівці :(

якщо це в центрі міста трапилось то як злочинець втік?

Це не зовсім "центр міста"((
Скоріше такий собі "мікрорайон багатоповерхівок".
Я колись там жив неподалеку.
Там недалеко і такий собі лісок за готелем Черемош, та й взагалі багато місць де міг би переховуватися злочинець((
   
Re: Чернівці :(

Це не зовсім "центр міста"((
Скоріше такий собі "мікрорайон багатоповерхівок".
Я колись там жив неподалеку.
Там недалеко і такий собі лісок за готелем Черемош, та й взагалі багато місць де міг би переховуватися злочинець((

я подивився https://promin.cv.ua/news/
там навіть пишуть що начебто стріляв з автомата. Невже цивільні там ходять з автоматами? :S
   
Re: Чернівці :(

я подивився https://promin.cv.ua/news/
там навіть пишуть що начебто стріляв з автомата. Невже цивільні там ходять з автоматами? :S
Я десь читав що з калаша, та ще й впритул в голову((
   
Re: Чернівці :(

Чернівці то є сміття.
   
Re: Чернівці :(

....біля школи невідомий чоловік показує...

І захопив з собою зброю, значить. Ох, шо там в голові...  :(
   
Re: Чернівці :(

Чернівці то є сміття.

Сміття в тебе в голові, тупий кацап))
А Чернівці——це Украіна)
   
Re: Чернівці :(

Сміття в тебе в голові, тупий кацап))
А Чернівці——це Украіна)

Чернівці то є сміття.
а ти сміття поза межами Чернівців.
   
Re: Чернівці :(


Остання інформація на данний час——


Живу поряд з 27 школою, мої вікна виходять на неї. Спостерігав за ситуацією з 18:00. Отже, о 18:00 вся територія школи була оточена. З'їхалось купа поліції. Дві групи спецпризначенців готувалися до штурму будівлі басейну. Саме басейну. Одна група заходила з центрального входу, а інша з-заду. Взагальному чоловік 20. По інформації зі змі та від знайомих дізнався, що дітей поступово виводили з території школи з іншої строни від басейну(ту частину школи мені не видно). Також у Змі проходила інформація, що стрілець начебто переховується у сусідній багатоповерхівці чи взагалі втік, я вважаю, що це фейк, так як, уже о 18:00 вся територія школи була оточена. Як він міг втікти, я не розумію. Припускаю, що він міг взяти когось в заручники і сховатися на території басейну(доречі, між тим басейном і школою є підземний перехід і купа підвалів, де легко можна сховатися). Це може якось пояснити чому ця спецоперація триває так довго. Також очевидці повідомляли о 22:00, що чули постріли на території басейну. На цей час ще деяка кількість поліції знаходиться біля школи. Можливо спецоперація і досі триває, а можливо того педофіла вже ліквідували і ведуться слідчо-оперативні дії.
   
Re: Чернівці :(

смішно.
   
Re: Чернівці :(

Я десь читав що з калаша, та ще й впритул в голову((

може він вирвав у полісвуменки зброю? тоді в це можна повірити. До речі, чи в важкому стані полісмен?
   
Re: Чернівці :(

смішно.

Забаньте кацапа?((
Довбойоб, тобі смішно що загинула людина?((
   
Re: Чернівці :(
Ale

Оце так виіхали на ексгібіціоніста, 200-та і 300-й… Такі моменти наближають той час, коли затримання будуть проводитись із презумпцією озброєності…
Тому що на будь який виклик треба їхати з усвідомленням що злочинець може бути озброєний, як в штатах - спочатку стріляти, потім виясняти що до чого
   
Re: Чернівці :(

Де відео з нагрудних камер? Чернівчани вимагають фото стрілка
https://promin.cv.ua/2022/10/04/de-video-z-nahrudnykh-kamer-chernivchany-vymahaiut-foto-strilka.html

знову випадок як у справі Трухіна? :S
   
Re: Чернівці :(

   
Re: Чернівці :(

Re: Чернівці :(

А є якась інформація про особу вбивці-збоченця?
Майже впевнений, що найближчим часом його затримають, або буде вбитий
   
Re: Чернівці :(

А є якась інформація про особу вбивці-збоченця?
Майже впевнений, що найближчим часом його затримають, або буде вбитий

Ще не знайшли((
   
Re: Чернівці :(

Ще не знайшли((
сьогодні вже затримали, чинив збройний опір
   
Re: Чернівці :(

сьогодні вже затримали, чинив збройний опір
вже є фото, оприходували його при затриманні порядно, купа крові. Пишуть що відстрілювався при затриманні
   
Re: Чернівці :(

вже є фото, оприходували його при затриманні порядно, купа крові. Пишуть що відстрілювався при затриманні
https:// t.me/c/1307866449/26098
   
Re: Чернівці :(

   
Re: Чернівці :(

Кацапйо на ЯП оргазмує:  "Видалі вєсной дуракам оружийе,  тєпєрь пожинайтє плади".
Педохвіла можна віддати отим  бойовим свиням?
   
Re: Чернівці :(

особу зловмисника встановили?
   
Re: Чернівці :(

По-моєму, на одному з фото відразу було видно, що затриманий не зовсім живий.
   
Re: Чернівці :(

Стрільба на вулиці - а народ не те що на землю не лягає, не всі навіть розбігаються...
   
Re: Чернівці :(

Стрільба на вулиці - а народ не те що на землю не лягає, не всі навіть розбігаються...

він зі зброєю вулицями шастав? ;o  в одній руці зброя а в інщій довідка з психушки?
   
Re: Чернівці :(

особу зловмисника встановили?
Уродженець АР Крим, прописаний на Житомирщині

Останнє редагування: 5 жовтня 2022 16:08:38 від АндрійІФ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія