Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські гніди. Голос країни повертається.

Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Пи3диш або ти, або твої знайомі. На кого цей дебілізм розрахований? На тупе кацап'йо? Так ти помилилось адресою.
Я не є прихильником Зеленського і взагалі будь-кого зараз, але оце іпсо аж смердить.
Це не Зеленська давала гроші Вогу, щоб зфотографуватись, а навпаки, Вог платив, щоб зробити фото і заробити на своєму глянцевому журналі.

Ну тобі з Києва видніше, чим живуть, наприклад, американські тракери. Не буду сперечатись.

Яка різниця, хто кому заплатив? Важливий результат і сприйняття в суспільстві кінцевого продукту. Навіть якби Воуг запропонував, відповідь повинна була бути ні. Чи ти не в курсі, що приблизно 50 відсотків в США прихильники Трампа? Значна частина з них має промиті мізки і вірить кацапській пропаганді. 

До речі, в статті про Залужного в Таймз теж купа жахливих вкидів. Одне те, що він високо цінує твори Герасимова, просто шокує. Це якби написали, що Сталін захоплюється творами Паулюса і любить почитати їх після вечері. Я особисто не вірю, що Залужний сам міг таке сказати. Йому не надали консультанта чи це було навмисно? Там і інші вкиди були.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

От вам, ґражданє, наочна ілюстрація, що за донат може реєструватись цілком каламутна істота. Треба вдосконалювати цю фічу.
   
Важливий результат і сприйняття в суспільстві кінцевого продукту.
:facepalm1: суспільство сприйняло цілком позитивно  :-)o
   
От вам, ґражданє, наочна ілюстрація, що за донат може реєструватись цілком каламутна істота. Треба вдосконалювати цю фічу.

+1000.

Цей proton взагалі щось дуже жваво скаче по різних гілках, як для ніка, який зареєструвався тільки два дня назад.
   
+1000.

Цей proton взагалі щось дуже жваво скаче по різних гілках, як для ніка, який зареєструвався тільки два дня назад.
там перше питання як для свіжого ніка дуже дивне  ;)
   
Ну тобі з Києва видніше, чим живуть, наприклад, американські тракери. Не буду сперечатись.

Яка різниця, хто кому заплатив? Важливий результат і сприйняття в суспільстві кінцевого продукту. Навіть якби Воуг запропонував, відповідь повинна була бути ні. Чи ти не в курсі, що приблизно 50 відсотків в США прихильники Трампа? Значна частина з них має промиті мізки і вірить кацапській пропаганді. 

До речі, в статті про Залужного в Таймз теж купа жахливих вкидів. Одне те, що він високо цінує твори Герасимова, просто шокує. Це якби написали, що Сталін захоплюється творами Паулюса і любить почитати їх після вечері. Я особисто не вірю, що Залужний сам міг таке сказати. Йому не надали консультанта чи це було навмисно? Там і інші вкиди були.

Знов пурга.
Особливо дальнобої нєгадуют.  :lol:
В американській традиції юзати фотки сексі жінок як в пропаганді, так і в інструкціях до зброї.




ЗІ. Від тебе україномовним манкуртом штиняє на милю.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

До речі, в статті про Залужного в Таймз теж купа жахливих вкидів. Одне те, що він високо цінує твори Герасимова, просто шокує. Це якби написали, що Сталін захоплюється творами Паулюса і любить почитати їх після вечері.

Ты в курсе, что в СССР издательство Воениздат после второй мировой войны издало большими тиражами труды немецких генералов Гудериана, Манштейна и Паулюса, кстати, и многих других?
Не шокирует, что советские генералы выросли на трудах гитлеровских генералов и маршалов?
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Люди поют песни, поэтому они и люди. И во время войны в том числе. У меня в детстве соседка с хорошим вокалом рассказывала как во время ВОВ в госпиталях пела каждый день, воины просили и могли слушать часами. Тут дело не в войне, она часто повышает качество и требования к песням. Другое дело, что нам в очередной раз впаривают быдло шоу с Манатиками и Винниками под красивой вывеской.
   
Ще одна зрада!
Пропоную закрити всі фм радіо - там дуже багато співають!
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Ты в курсе, что в СССР издательство Воениздат после второй мировой войны издало большими тиражами труды немецких генералов Гудериана, Манштейна и Паулюса, кстати, и многих других?
Не шокирует, что советские генералы выросли на трудах гитлеровских генералов и маршалов?

Насколько я знаю, так Паулюс преподавал в Военной Академии в СССР.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Ще одна зрада!
Пропоную закрити всі фм радіо - там дуже багато співають!
Это слишком радикально!
 Необходимо чтобы транслировали сумні пісні , бравурные марши и такую же  патриотическую  музыку и песни  из мировой классики. По телевизору запретить транслировать  зрадные комедии,водевили и  зрадозрадные любые развлекательные программы!
 
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

А шо колишня шефиня Голосу країни на 1+1 Вікторія Лєзіна здриснула в расєю, то куманда втерлась і перейшла на другий канал?
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Ок с тим голосом, а шо то за блядський анонс холостяка?
20, чи скільки там самок, будуть бити копитами біля призначеного сперматозоносія?
Мені це огидно.


   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

 Дєнісова  в  москві  скаче. Шоубіз,  талановитий  і  без кордонів.

   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Это слишком радикально!
 Необходимо чтобы транслировали сумні пісні , бравурные марши и такую же  патриотическую  музыку и песни  из мировой классики. По телевизору запретить транслировать  зрадные комедии,водевили и  зрадозрадные любые развлекательные программы!
Не принижуйте свій рівень, будь ласка.
Мова про першу ластівку шоу бізнесу, яка готується взлетіти вже 2-го жовтня.
   
Дєнісова  в  москві  скаче. Шоубіз,  талановитий  і  без кордонів.

А Сосєдова, російського трідвараса пам'ятаєте?

Як він у нас у різноманітних жюрі дупу висиджував, а тепер на Україну гарчить?
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

   
Люди поют песни, поэтому они и люди. И во время войны в том числе. У меня в детстве соседка с хорошим вокалом рассказывала как во время ВОВ в госпиталях пела каждый день, воины просили и могли слушать часами. Тут дело не в войне, она часто повышает качество и требования к песням. Другое дело, что нам в очередной раз впаривают быдло шоу с Манатиками и Винниками под красивой вывеской.
+================================+
У тебе є вибір що дивитися та слухати.
   
Ок с тим голосом, а шо то за блядський анонс холостяка?
20, чи скільки там самок, будуть бити копитами біля призначеного сперматозоносія?
Мені це огидно.
+===================================+
А нащо дивишся таке? Що, вибору нема?
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Необходимо чтобы транслировали сумні пісні , бравурные марши и такую же  патриотическую  музыку и песни  из мировой классики. По телевизору запретить транслировать  зрадные комедии,водевили и  зрадозрадные любые развлекательные программы!

То таке.
А чи запустять кацапи знову Лєбєдіноє озєро по всіх ТВ та ФМ,
коли настане день їхнього чергового повстання, чи смерті хуйла, чи, на крайній випадок, атомної бімби по Кремлю?))
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

То таке.
А чи запустять кацапи знову Лєбєдіноє озєро по всіх ТВ та ФМ,
коли настане день їхнього чергового повстання, чи смерті хуйла, чи, на крайній випадок, атомної бімби по Кремлю?))
(tu)
Найкращий допис за сьогодні на ФУПі.  :D
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Одна моя вельми талановита знайома, молода письменниця, таких називає «поліцією скорботи».
Та навіть якщо це шоу одного згорьованого суїцидника відволіче від найстрашнішого вчинку, воно вже того варте.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

А Сосєдова, російського трідвараса пам'ятаєте?

Як він у нас у різноманітних жюрі дупу висиджував, а тепер на Україну гарчить?
то зрозуміло, як і дирка мудачука в тому самому шоу.
Але тетяну що хореографа що виконувача досі сприймаю як кайф, профі. Талановита, красуня і... людина гівно
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

там перше питання як для свіжого ніка дуже дивне  ;)

Я вже написав деінде, що як і багато інших ніків, раніше просто читав фуп і тому в принципі знайомий з багатьма персонажами віртуально.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Ты в курсе, что в СССР издательство Воениздат после второй мировой войны издало большими тиражами труды немецких генералов Гудериана, Манштейна и Паулюса, кстати, и многих других?
Не шокирует, что советские генералы выросли на трудах гитлеровских генералов и маршалов?

Я взагалі-то зовсім про інше. Припустимо, Залужний вивчає доробок світил кацапської військової справи і різний досвід дійсно потрібно вивчати. Але яка мета за тим, що це мусили згадати у статті? Яка інформативна цінність такої інформації для американської та світової аудиторії? Американськими генералами не цікавиться, британськими не цікавиться, про Наполеона ні гугу, про полководців античності ні слова. Саме російськими.

Ну і там ще дещо дописано, від чого в мене трохи волосся поворушилося на голові. Але в цій темі це офтоп. Тому більше не буду.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Знов пурга.
Особливо дальнобої нєгадуют.  :lol:
В американській традиції юзати фотки сексі жінок як в пропаганді, так і в інструкціях до зброї.

Показати зображення...
ЗІ. Від тебе україномовним манкуртом штиняє на милю.

Якщо ти маєш на увазі пінап, то це було давно під час Другої Світової війни чи там війни у В"єтнамі. В сучасній американській армії пінап і сексуалізація жінок неможливі, це вважається сексизмом. Особисто я сприймаю першу леді як офіційну представницю країни, а не сексуальний об"єкт і до пінап-моделі їй, чесно кажучи, далеко. Якщо мета публікації була привернути увагу до героїчної боротьби українського народу, то треба було висвітлити ту ж Тайру чи інших героїчних жінок, декого, можливо, навіть посмертно.

Щодо твого іншого коментаря, то не дочекаєшся. Я атошників не б"ю, але наступного разу просто буду натискати кнопку.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.
Geo

Стаття, де все розписано в подробицях і з прізвищами. :)

https://ipress.ua/articles/na_telebachennya_povertaietsya_rozvazhalnyy_kontent_a_do_kyieva__zirkovi_vtikachy_zza_kordonu_333999.html
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Якщо ти маєш на увазі пінап, то це було давно під час Другої Світової війни чи там війни у В"єтнамі. В сучасній американській армії пінап і сексуалізація жінок неможливі, це вважається сексизмом. Особисто я сприймаю першу леді як офіційну представницю країни, а не сексуальний об"єкт і до пінап-моделі їй, чесно кажучи, далеко. Якщо мета публікації була привернути увагу до героїчної боротьби українського народу, то треба було висвітлити ту ж Тайру чи інших героїчних жінок, декого, можливо, навіть посмертно.

Щодо твого іншого коментаря, то не дочекаєшся. Я атошників не б"ю, але наступного разу просто буду натискати кнопку.

Пинап - это мило и красиво, в классическом виде представляет собой рисунки. Сейчас есть программы, которые преобразуют фотографии как раз в рисунки в стиле пинап. Можно расуждать о сексизме, сексуализации и прочих терминах, но трудно поверить, что американские солдаты сублимируют свое либидо посредством отжиманий, изучения боевого устава морской пехоты или иных способов умерщвления плоти.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Кстати, я бы за словосочетание в начале темы ТС забанил.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Кстати, я бы за словосочетание в начале темы ТС забанил.
Та ну. Хіба що "українські" варто було взяти в лапки. Просто алюзія на вислів Симона Васильовича.
   
Кстати, я бы за словосочетание в начале темы ТС забанил.

+100000
   
Зараз в ютьюбі з'явилося багато нових виконавців українською.

І навіть ті, хто раніше співав російською, тепер виключно українською.  :-)o
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Кстати, я бы за словосочетание в начале темы ТС забанил.
дійсно, виглядає непривабливо, хоча то правда,
але однозначно ТС так називає не тих кого варто було б.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Та ну. Хіба що "українські" варто було взяти в лапки. Просто алюзія на вислів Симона Васильовича.

Это словосочетание неоднократно использовалось на ФУПе, но в предыдущий исторический период. Сейчас это может восприниматься по-другому.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Зараз в ютьюбі з'явилося багато нових виконавців українською.

І навіть ті, хто раніше співав російською, тепер виключно українською.  :-)o
це приємно що наша мова стає популярнішою,
хоча російська мова ні в чому не винна,
але асоціюється частково з хуйло і його орками.
   
це приємно що наша мова стає популярнішою,
хоча російська мова ні в чому не винна,
але асоціюється частково з хуйло і його орками.

 :)
 
Або, як каже один американський парубок,
який за 8 років досить непогано вивчив українську,
- щоб вони не подумали, що він якийсь російський шпигун...:


   
Стаття, де все розписано в подробицях і з прізвищами. :)

https://ipress.ua/articles/na_telebachennya_povertaietsya_rozvazhalnyy_kontent_a_do_kyieva__zirkovi_vtikachy_zza_kordonu_333999.html
"врешті-решт, прихильники телерозваг можуть сміливо братися за вивчення довгого списку прем'єр, а його супротивники – просто вимкнути телевізор. Справа особиста. Як і те, чи вибачати зірок, які втікли з країни у її найважчі часи."
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

Кстати, я бы за словосочетание в начале темы ТС забанил.
Ну, так тисни доповідь, боєц і підтримувач шоу-бізнесу у воєнний час.
   
Re: Українські гніди. Голос країни повертається.

:)
 
Або, як каже один американський парубок,
який за 8 років досить непогано вивчив українську,
- щоб вони не подумали, що він якийсь російський шпигун...:

https://twitter.com/view/status/1575884049645981699https://twitter.com/view/status/1575885559502774273
респект американцю! (tu) і взагалі приємний хлопець - добрий і розумний :friends:
   
Ок с тим голосом, а шо то за блядський анонс холостяка?
20, чи скільки там самок, будуть бити копитами біля призначеного сперматозоносія?
Мені це огидно.
ну не в окопе же холостяку сидеть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія