Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий "хароший узскій" :bueee:

Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Які ж вони всі мерзоти, ці хароші руські... Всі ці латиніни, шендеровічи, невзорови, яковіни і тп.

б***ь аж зла не вистачає. При чому не на них - з ними все ясно, вони ворог який намагається втертися в довіру, а тому ще небезпечніший.

Зло за те що дууууже багато українців носяться з ними, запрошують в медіа, слухають і слухаються. Схаменіться люди..

А щодо конкретно випадку порівняння виборів на росії і "референдумів" - вас блядєй не окупували війська іншої країни, вас блядєй не катують гвалтують вбивають за будь-який прояв любові до своєї країни ви бляді не живете в окупації і ходите на "вибори" під дулом іноземного солдата. Як взагалі навіть язик повертається порівнювати... Але про що я, яка совість у харошеруських.
ПолФУПа старше 55 лет, а значит участвовали в выборах до 1987 года. Так что все мы тут харошие русские.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
fam

каким бы неуместным, издевательским, неправильным, диким... и т.д. это сравнение ни было, замечу все-таки, что доля истины (повторяю - до-ля) в твите "сикорски" есть.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

О, бля. Ще парочка харошерускіх намалювалась.  :facepalm1:  (що характерно 100% цих виправдовувачив виклали свої "думки" російською)

Ну то поясніть як можна порівнювати голосування у власній країні з авторитарною владою (януковичі, хуйли) і "голосування" людей окупованих чужою армією, яка катує і вбиває за будь-який прояв любові до власної країни?

Ви, б***ь, ще прирівняйте росіянців-смузідрінкерів і окуповані гітлером території (ну а чо, один в один, і там і там вибори фальсифікують)
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
fam

О, бля. Ще парочка харошерускіх намалювалась.  :facepalm1:  (що характерно 100% цих виправдовувачив виклали свої "думки" російською)
Ну то поясніть як можна порівнювати голосування у власній країні з авторитарною владою (януковичі, хуйли) і "голосування" людей окупованих чужою армією, яка катує і вбиває за будь-який прояв любові до власної країни?

Ви, б***ь, ще прирівняйте росіянців-смузідрінкерів і окуповані гітлером території (ну а чо, один в один, і там і там вибори фальсифікують)

может быть, я неправ, но я никогда не понимал психологию подавляющего большинства заложников.  Вернее, не то что совсем "не понимал", но принять не могу.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
tyv

Ну що, пугачиха очолила протест проти хуйла?
От довбойоби!
 :laugh:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
tyv

Запам'ятайте всі кацапи гівно, бо вони кацапи!
Тим у кого є кацапські гени теж не повезло але вони піддались впливу українців, України і свободи та отримали шанс в перспективі одужати))
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
tyv

Всілякі фейгіни, яковини, нєвзорови і ко теж кацапня і рано чи пізно лайно з них полізе
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Всілякі фейгіни, яковини, нєвзорови і ко теж кацапня і рано чи пізно лайно з них полізе

Яковина ще в роботі на Лєнтє. сру висміював український переклад фільмів, як тільки у нас він з*явився.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
fam

Тим у кого є кацапські гени

боюсь, что придет время, и миру опять придется кое-кого лечить. Как сегодня рашистов. Поскольку некоторые мало чем отличаются от хуйловцев. Как мало отличались сталинисты от гитлеровцев. Но у первых был "козырь" : "не мы, а они на нас напали". И еще первые отказались в лагере победителей, а вторые -в лагере побежденных. Больше разницы никакой. Так нет и разницы между туями и рашистской нечистью, возомнившей себя солью земли.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Обдристович валянок і совок
   Байдуже як ти чи хтось ще будуть його називати. А от відповідати на питання які він разом з іншими ставить потрібно. Тут здриснути не вийде..
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
MAG

Нема ніяких хороших руських. Їх просто не існує. А якщо і є, то вони виявляються євреями
А що ви хочете від Пугачовоі? Чим вона вам не догодила?
Ви б хотіли, щоб вона носила блузки з літерами Z, V, чи O? Від того Україні легше б стало? Ви себе би почували зараз комфортніше від того? О так, була б відповідна гілка на ФУПі, про те, яка Пугачова сука, і ця гілка набрала б 137 сторінок
Це паростки. Слабкі, кволі, але паростки, які продерлися з землі через товстий шар бетону. І Галкін, і Пугачова, і деякі місцеві депутати, і поодинокі місцеві активісти, які зараз вже відбувають покарання в місцях позбавлення волі
Мені насрати на Пугачову чи Галкіна, я не є прихильником їхньої «творчості», і вже майже не можу пригадати, як вони виглядають.
Але вони насмілились хоч щось сказати, і сказане ними суперечить «лінії партії». Це добре.
Завтра такі паростки будуть не поодинокими, а густими, і вони також зроблять свій внесок в руйнування цього бетону.
Як то нема?
А хто поля удобрює?!!!

Пишіть, та не забувайтесь!

 :tease:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
tyv

А тим часом, Пугачіха не захотіла очолити хуйлопротєст і знову чкурнула в Ізраїль, от так  :D
Обдристович мабуть дуже розстроївся  :laugh:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Ну що, пугачиха очолила протест проти хуйла?
От довбойоби!
Пугачева - женщина 73 -х лет
я не знаю таких вождей революции и недайбох узнать
она высказалась против войны, находясь в России вместе с малолетними детьми
Большего от нее требовать невозможно
сами,москалики, сами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія