Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

а я коханий конкретне...
(tu) Я ж і кажу: тому так і живемо.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

та у вас всі порохоботи, кому не подобаються дії влади
а я донатив не раз тому ж фонду Притулі

Маю на увазі професійних порохоботів. Мережу анонімну твітерну, ФБ, блогери ютуб. Розгін старої статті як Притула першу дружину бив дуже недешевий був.
В українській політиці немає більшого ворога, ніж ідейно і електорально близькі
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

(tu) Я ж і кажу: тому так і живемо.

як так?
кожен живе по різному
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Я это все понимаю,но он это делать не обязан и это его личная инициатива,какие бы корыстные цели он теоретически не преследовал.У нас полно миллиардеров которые сейчас сидят в Монако и ждут чем все закончится,чтобы вернуться на белом коне и присягнуть на верность победителю или вообще не планируют возвращаться.Поэтом у я сейчас буду благодарен даже рыгу,если он будет помогать ВСУ,покупать оружие или делать что то полезное для нашей победы.Это конечно не индульгенция,но на время войны я готов переступить через свою гордость и обиды,ради общего дела.А если мы в тылу будем устраивать срач и отказываться от помощи по политическим или каким то другим причинам,то пользы нам это не принесет.Все разборки нужно оставить на после войны,а до ее окончания нужно быть благодарным за любую помощь
46 мільйонів від якоїсь команди з "фонду петро" - це приблизно те ж саме, що злиденна бабуся віддала би 5 гривень зі своїх накопичених 5 тисяч гривень "на похорон". Але бабуся віддала всі 5 тисяч, і ще дуже соромилася, що її в телевізор знімають : я вже стара, а нашим хлопчикам на фронті потрібніше.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

(tu) Я ж і кажу: тому так і живемо.
Саме з цієї причини. Бо ще багато хто вважає, що як мільярдер скинув крихту зі свого столу тим, в кого він попередньо відібрав набагато більше, то вже заслуговує на якусь пошану.
От коли позбудемося раба у душі та свідомості - тоді може й почнеться рух вперед.
А петро зараз просто намагається купити собі індульгенцію на післявійни за свої дєлішки з мудачуками і не тільки. Але натура дається взнаки - дуже задешево намагається.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

О, прилізла
Хана гілці...
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Перебити Притулу зі спутником і народним байрактаром майже неможливо
От колишні політики з їх сектами і нервують
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Перебити Притулу зі спутником і народним байрактаром майже неможливо
От колишні політики з їх сектами і нервують

мабуть так і є...
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

О, прилізла
Хана гілці...
Можна в ігнор той білий шум, нового там все одно нічого нема вже багато років  :)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Можна в ігнор той білий шум, нового там все одно нічого нема вже багато років  :)

То точно)))
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Саме з цієї причини. Бо ще багато хто вважає, що як мільярдер скинув крихту зі свого столу тим, в кого він попередньо відібрав набагато більше, то вже заслуговує на якусь пошану.
От коли позбудемося раба у душі та свідомості - тоді може й почнеться рух вперед.
А петро зараз просто намагається купити собі індульгенцію на післявійни за свої дєлішки з мудачуками і не тільки. Але натура дається взнаки - дуже задешево намагається.
респект! лаконічно і справедливо  (tu)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

О, прилізла
Хана гілці...
Заважаю цілувати ноги улюбленому нуворішеві?
Але ти не стримуйся - вже відомо як ти вмієш, особливо коли під прикриттям)))
До речі, гілка зовсім не про загальнолюдську любов до петро.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

46 мільйонів від якоїсь команди з "фонду петро" - це приблизно те ж саме, що злиденна бабуся віддала би 5 гривень зі своїх накопичених 5 тисяч гривень "на похорон". Але бабуся віддала всі 5 тисяч, і ще дуже соромилася, що її в телевізор знімають : я вже стара, а нашим хлопчикам на фронті потрібніше.


Тем не менее 46 миллионов баксов это 46 миллионов баксов.Это спасённые жизни наших солдат и уничтоженные оккупанты.Солдату в окопе все равно кто ему передал тепловизор или автомобиль,главное что он обеспечен и может эффективнее и с меньшим риском воевать ,а все остальное это уже детали,которые нужно оставить на послевоенное время.Ты прекрасно знаешь мое отношение к Пете,но тут я ему благодарен,несмотря на его пиар и все остальное
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Рейтинг не росте, а не це була ставка - відмити власний імідж, знизити рівень несприйняття. Цього не сталося
Тобто, ти відмовляєш громадянину Порошенку в такій елементарній мотивації, як бажання допомогти власній батьківщині, лишаючи тільки шкурний інтерес?
Чи нема тут спроби проекції власних моральних якостей на інших людей? :shuffle:
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Заважаю цілувати ноги улюбленому нуворішеві?
Але ти не стримуйся - вже відомо як ти вмієш, особливо коли під прикриттям)))
До речі, гілка зовсім не про загальнолюдську любов до петро.

що за маячню ти несеш?
залиш свою хвору уяву при собі
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тобто, ти відмовляєш громадянину Порошенку в такій елементарній мотивації, як бажання допомогти власній батьківщині, лишаючи тільки шкурний інтерес?
Чи нема тут спроби проекції власних моральних якостей на інших людей? :shuffle:
Що тобі відомо про моральні якості людини, що пише під ніком Proof? Маєш якісь підстави сумніватися у їх позитивності?
А от щодо моральних якостей твого громадянина...
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Що тобі відомо про моральні якості людини, що пише під ніком Proof? Маєш якісь підстави сумніватися у їх позитивності?
А от щодо моральних якостей твого громадянина...
Мені відомо, що нєкіє персонажі під умовними назвами Proof i Myroslava дають оцінку діям інших людей, керуючись власними здогадками, а не фактами. Ну, або ж службовими інструкціями.
Біжи вже, Міро, на фейсбучик до порохоботів, пошукай там натхнення.
А ще краще, годі бути мухою, ставай бджолою, шукай мед, а не лайно. ;)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тобто, ти відмовляєш громадянину Порошенку в такій елементарній мотивації, як бажання допомогти власній батьківщині, лишаючи тільки шкурний інтерес?

Взагалі обговорювати мотивацію людини то дурня... Цілі психологічні школи тим займаються з сумнівним результатом.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тем не менее 46 миллионов баксов это 46 миллионов баксов

+1

Швеція надала нам допомоги на 49 мільйонів доларів,
хай фанати Тимошенко напишуть шведам, що то за крихти вони нам зі свого столу підсовують
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Так. Для мільярдера у воюючій країні, яка і до війни мала найнижчий рівень доходів на душу населення у Європі - беззаперечно, смішні. Тим більш, що йдеться не про мільярдера як такого, а про якусь "команду".
Такі наїзди  на Петра виглядають не краще, ніж наїзди на Притулу)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Такі наїзди  на Петра виглядають не краще, ніж наїзди на Притулу)

Недолуго ©
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

46 мільйонів від якоїсь команди з "фонду петро" - це приблизно те ж саме, що злиденна бабуся віддала би 5 гривень зі своїх накопичених 5 тисяч гривень "на похорон". Але бабуся віддала всі 5 тисяч, і ще дуже соромилася, що її в телевізор знімають : я вже стара, а нашим хлопчикам на фронті потрібніше.
Бабуся може жити у квартирі, котра коштує немало грошей.

Так само і міль'ярдер Порошенко. В нього ж бабло не валяється в банку, воно все вкладене  у активи,  працює.

Бляха, досить вже критикувати людей за донати.
І Притула  молодець,  і Порох
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

І Притула  молодець,  і Порох

як і всі, хто донатять на ЗСУ та вкладаються в нашу перемогу
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

як і всі, хто донатять на ЗСУ та вкладаються в нашу перемогу
[ua]
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

А взагалі все це дурня. Порошенко вже в минулому однозначно. Але він ну дууууже зручний спаринг-партнер для Зеленського. Так що топити Притулу аигідно їм обом. У Притули жодних шансів. Якщо і вийде в другий тур, то не виграє. Бо в нас традиційно обирають найбільш тупого з кандидатів. За єдиним винятком. А Притула досить розумний. Хіба що в парламенті йому щось світить.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тем не менее 46 миллионов баксов это 46 миллионов баксов.Это спасённые жизни наших солдат и уничтоженные оккупанты.Солдату в окопе все равно кто ему передал тепловизор или автомобиль,главное что он обеспечен и может эффективнее и с меньшим риском воевать ,а все остальное это уже детали,которые нужно оставить на послевоенное время.Ты прекрасно знаешь мое отношение к Пете,но тут я ему благодарен,несмотря на его пиар и все остальное
(tu)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Мені відомо, що нєкіє персонажі під умовними назвами Proof i Myroslava дають оцінку діям інших людей, керуючись власними здогадками, а не фактами. Ну, або ж службовими інструкціями.
Та які в біса "здогадки", Рамблере? Може й за Мудачука горою встанеш? Теж здогадки? Публічні особи - на те вони й публічні, щоб можна було в оцінках керуватися саме фактами
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Бо в нас традиційно обирають найбільш тупого з кандидатів. За єдиним винятком.
Ви кого зараз маєте на увазі під "винятком"? Кучму-1999, чи Ющенка-2004?
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Тобто, реальність, факти, вислови говорять одне, але ви стійко малюєте іншу, власну картину світу на базі власного життєвого досвіду. Ну... такоє...
То та частина реальності, яку хочете бачити Ви.  І так, я собі довіряю більше, от така несподіванка
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

А взагалі все це дурня. Порошенко вже в минулому однозначно. Але він ну дууууже зручний спаринг-партнер для Зеленського. Так що топити Притулу аигідно їм обом. У Притули жодних шансів. Якщо і вийде в другий тур, то не виграє. Бо в нас традиційно обирають найбільш тупого з кандидатів. За єдиним винятком. А Притула досить розумний. Хіба що в парламенті йому щось світить.
Хто ж той вийняток, ющенко? Але тоді ж порошенко тупий. Чи навпаки, ющенко тупий :S
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Хто ж той вийняток, ющенко? Але тоді ж порошенко тупий. Чи навпаки, ющенко тупий
Я про другий тур. Точніше в тому випадку про третій. Ющенко виявися доволі гидотним, але на фоні овоча таки інтелектуал.
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Перебити Притулу зі спутником і народним байрактаром майже неможливо
От колишні політики з їх сектами і нервують
=============================
Точно! Притула наше все.
З "народним супутником" та "народним байрактаром".... давайте його обирати- все є. Сам щось каже...-по-перше, щось таки робить-по-друге, те ж кловАн- це нарід любить, знов таки- його олігарх Піня Маккартні привозив та Елтона Джона- це вам не Беня! Залишилось пообіцяти усе усім і кожній бабі по мужику. ТА ЩЕ НЕ БАРИГА!  Золото, а не кандидат! Вперед! Після перемоги-Притула наше все! B-)
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S
ATF

Ну що? Притулу в "червону книгу" вже записали?  :gigi:
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

46 мільйонів від якоїсь команди з "фонду петро" - це приблизно те ж саме, що злиденна бабуся віддала би 5 гривень зі своїх накопичених 5 тисяч гривень "на похорон". Але бабуся віддала всі 5 тисяч, і ще дуже соромилася, що її в телевізор знімають : я вже стара, а нашим хлопчикам на фронті потрібніше.

Декого хлібом не корми, а дай пообсуждати хто скільки подав  :facepalm1:
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

До Притули питання виникають

   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Ну дик я ж кажу, що Притула наше усе... :facepalm:
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

Vyacheslav цікаво
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

   
опубликую свое мнение
лично я ДИКО ПРИВЕТСТВУЮ ЛЮБУЮ ПОМОЩЬ ОТ ЛЮБОГО ФОНДА
пофиг от кого
помогаешь армии? СПАСИБО! помогаешь ТРО? СПАСИБО!
помогаешь ВПО? ОГРОМНОЕ СПАСИБО! помогаешь тем, кто пострадал от ударов кацапов по жилым объектам - ЕЩЕ БОЛЬШЕЕ СПАСИБО!
много помощи не бывает. особенно перед этой зимой
   
Re: Чому йде масовий бото-напад на Притулу :S

До Притули питання виникають

https://twitter.com/view/status/1564990768388923395

Ніх. не зрозумів. Цей/ця "Котобандера" закупив/ла за наведеною ціною?  :S  Чи його/її головна мета попистіти і посрати цеглою  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія