Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поки Британія рахує копійки...

Re: Поки Британія рахує копійки...

Звичайно, у Німеччині є Макси. Півхвилини пошуку видали німецького веслувальника Макса Гоффа, фізика Макса Планка, архітектора Макса Легера, класичну німецьку історію про двох хлопчиків "Макс і Моріц" і т.д.

Ну є, правда..  аое це не дуже поширене ім'я зараз там..     всі мої знайомі макси таки кацапського походження, дойчрусен
Тому висока вірогідність, що то коментар кацапської швалі якоїсь
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Треба питання європейцям ставити так: ну вот хуйло завоював Україну, як їм хочеться. А хто сказав що він не піде далі до Берліна?

європейцям є багато чого корисного сказати,
для цього потрібна інформаційна політика та робота,
бо рашисти не стоять та не мовчать,
їм потрібно протидіяти вчасно та постійно
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Винні! Саме вони виростили хуйла і його фашистську країну!
Вони повинні були згорнути усі відносини з расіей  ще в 2000році після повернення до влади гебні! А вони навпаки збільшили торгівлю і накачували баблом. І ніякі підірвані дома, закриття вільних ЗМІ, репресії проти ліберальних сил, Грузія.... їх не зупиняло!
Ну, ми теж купували електроенергію в кацапів ще минулого року в цей час
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

а ці ,та шобла парашутистів єрмака в Запоріжжі ,копійки не рахують  :laugh:
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

ох і дура
їм треба лише написаний текст говорити

Так Лєна сама і пише тексти - вона в кварталі в групі авторів давно
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Никто не преуменьшает роль украинского народа,потому что главная заслуга на нем.Но и выставлять Зелю вредителем или идиотом который все делает неправильно это за гранью

а хто його тут таким виставляє?
я висловлюю свою особисту думку стосовно його конкретної риторики,
і при цьому віддаю належне (просто прямо хвалю) за його чудові звернення до іноземців в перші місяці війни,
це ви, зе-фани, постійно будь-якій приватній думці надаєте штампи "штабна методичка" та "вони хочуть знести президента, вони його ненавидять більше хуйла, вони хочуть всадити Петра" та всяку таку подібну маячню,
не треба мені приписувати того, що я не писала та зовсім не мала на увазі,
спілкуватися стане набагато легше  :)

в кінці кінців, в нас є один справжній ворог - рашисти, і до кінця війни ми маємо робити все, щоб його перемогти,
і коли ми тут обговорюємо, як чийсь той чи інший крок влади чи не влади на це вплине, то це робиться тільки задля того, щоб не робити зайвих помилок та пришвидшити перемогу

Останнє редагування: 4 вересня 2022 12:36:31 від Foxic
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Если ты не помнишь,то Германия вначале вообще отказывалась поставлять летальное оружие и тулила каски с аптечками,а сейчас уже поставляет САУ,ПВО и прочее
Ко времени демарша со Штанмаером Германия уже поставляла леталку. Не САУ. Ну так САУ тогда никто не поставлял.
И еще раз. Тогда все это работало. Но сейчас уже почти нет. И чем дальше тем больше нет. Значит от "давить на эмоции" нужно переходить к другой стратегии. Объяснять бюгреру как изменится его жизнь если раша выиграет.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Лєнка просто нє в курсах що в Британії і до війни ціни на опалення були конскіє, тому і спізданула про "копійки"

No one should be faced with an eat or heat choice
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Ко времени демарша со Штанмаером Германия уже поставляла леталку. Не САУ. Ну так САУ тогда никто не поставлял.
И еще раз. Тогда все это работало. Но сейчас уже почти нет. И чем дальше тем больше нет. Значит от "давить на эмоции" нужно переходить к другой стратегии. Объяснять бюгреру как изменится его жизнь если раша выиграет.
Так я и не говорю что нужно со всеми общаться как быдло и только наездами.Но и делать вид что все ок,когда у нас не все ок,тоже недопустимо.Поэтому тут и нужен баланс между уважением к партнерам,но не в ущерб своим интересам
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Лєнка просто нє в курсах що в Британії і до війни ціни на опалення були конскіє, тому і спізданула про "копійки"

No one should be faced with an eat or heat choice

Вона цьотка небідна для неї це копійки
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

:facepalm:

це сталося не з приходом Зелі, який з самого початку постійно вимолював зустріч з хулом та відводив наші війська з сірих зон та розміновував все навкруги заради цього,
а з початком великої війни в Україні та з початком боротьби всього українського народу проти рашистів,
якби ми не вистояли всупереч тому, що країна не була готова до такої агресії, то жодної допомоги не було б не зважаючи ні на Зелю, ні на Пороха, ні на кого іншого...
Когда Зеленского выбрали, я махала рукой, вот так :facepalm: . Называла клоуном. Время все расставило по местам. ,,Клоун,, не драпанул, остался со страной. Да, по первости хотел в глаза заглянуть, наивный чукотский мальчик.
В общем, была неправа, признаю.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Треба питання європейцям ставити так: ну вот хуйло завоював Україну, як їм хочеться. А хто сказав що він не піде далі до Берліна?
Бладь! Да кто вам сказал что "їм хочеться"?!
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Когда Зеленского выбрали, я махала рукой, вот так :facepalm: . Называла клоуном. Время все расставило по местам. ,,Клоун,, не драпанул, остался со страной. Да, по первости хотел в глаза заглянуть, наивный чукотский мальчик.
В общем, была неправа, признаю.

а я і не очікувала, що він драпане в подібній ситуації,
ніхто б з українських президентів не драпанув, крім овоча, звісно,
тому для мене особисто це було не дивом, а нормальним вчинком президента України
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

а я і не очікувала, що він драпане в подібній ситуації,
ніхто б з українських президентів не драпанув, крім овоча, звісно,
тому для мене особисто це було не дивом, а нормальним вчинком президента України

Жалко что просто лень искать довоенные темы что про него тут некоторые писали и куда он с Ленкой побежит.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Так Лєна сама і пише тексти - вона в кварталі в групі авторів давно

Зеленському тексти пише Сибіга, ніби
не дурний дядько
а Лєнка писала про ебонітові палички і томос-термос
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Я хоть и Петра, но Зеленский вызывает уважения.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Вона цьотка небідна для неї це копійки

ну так... вона ж головний автор жартів у кварталі. Стільки всякої смєхоти понаписувала...

але мені більше подобаються жарти англійця Бенні Хілла



   
Re: Поки Британія рахує копійки...

За Петра
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Звичайно, у Німеччині є Макси. Півхвилини пошуку видали німецького веслувальника Макса Гоффа, фізика Макса Планка, архітектора Макса Легера, класичну німецьку історію про двох хлопчиків "Макс і Моріц" і т.д.
Max Musternann
Макс Взіреценко
То імя шаблон
Джон Доу
Коли не маєш бажання світитися пишеш Max
В німців то реакція на автоматі
Правдивий Мах написав би повне Максиміліан
Назватися макс на форумі реальна людина не буде. То типу картонкою назватися. Хіба приховати думки
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Не зарали педросрачу. Порошенко вважав себе дуже крутим дипломатом і оратором і діяв би занадто обережно, ввічливо і по правилам.
Простакуватість і прямота Зеленського ж виявилась ефективною в обставинах війни.
Ой, був би Порох сьогодні і далі жували Мінські, кляли за Іловайськ, кричали "свинарчукє!", А так бажання народу здійснилось, він обрав мир, бо втомився від війни Пороха
 Ну й отримав те, що хотів. Тільки з протилежним знаком.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

І чхати їй, що Британія надала допомогу Україні на мільярди фунтів, взятих зкишень британців. 

От така от подяка від другої леді.

Зеленська не протиставила Британію Україні, вона сказала, що в нас теж ціни ростуть, що крім копійок в кишені ми ще й рахуємо загиблих.
А про подяку від першої леді, то сьогодні вийшло повне інтерв'ю, то й подивись, чи буде подяка.
Я от не сумніваюсь, що вона буде

Останнє редагування: 4 вересня 2022 13:11:57 від steol
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Ембарго на зброю введене наприкінці 2013, щоб овоч не використовував зброю проти протестувальників, діяло аж до 2018, хоч овоч втік 2014. А нам розповідали про найблискучішого дипломата всіх часів і народів, що сплотив антикацапську коаліцію навколо себе коханого. А ембарго скасувати дипломат раніше ніяк не міг.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

подивилась я ті півтори хвилини з інтерв'ю, що викладене на УП,
Олені задали питання - що б ви відповіли зараз британцям, які з одного боку, співчувають українцям, а з іншого боку переживають за свою можливість оплачувати свої рахунки через підвищення цін,
вона відповіла - ви рахуєте пенні на рахунках, а ми в Україні теж рахуємо гроші на рахунках, а ще рахуємо свої жертви, і якби допомога була сильнішою, цей період був би коротшим,
як на мене, невдала відповідь, от просто невдала,
імпровізація - це теж не її...
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

подивилась я ті півтори хвилини з інтерв'ю, що викладене на УП,
Олені задали питання - що б ви відповіли зараз британцям, які з одного боку, співчувають українцям, а з іншого боку переживають за свою можливість оплачувати свої рахунки через підвищення цін,
вона відповіла - ви рахуєте пенні на рахунках, а ми в Україні теж рахуємо гроші на рахунках, а ще рахуємо свої жертви, і якби допомога була сильнішою, цей період був би коротшим,
як на мене, невдала відповідь, от просто невдала,
імпровізація - це теж не її...
Не зрозумів. А що вона не так сказала? Все вірно.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Не зрозумів. А що вона не так сказала? Все вірно.
Вона нечемно натякнула, що наші втрати набагато більші
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Ой, був би Порох сьогодні і далі жували Мінські, кляли за Іловайськ, кричали "свинарчукє!", А так бажання народу здійснилось, він обрав мир, бо втомився від війни Пороха
 Ну й отримав те, що хотів. Тільки з протилежним знаком.

Що було б при Петрі то ми можемо лише передбачати. А що отримали виборці Зеленського то їх проблеми.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Вона нечемно натякнула, що наші втрати набагато більші
Це не натяк. Так і є. Бо ніякі гроші не можна порівнювати з людським життям.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

я подумала, як би я відповіла на таке запитання,
мабуть, сказала б, що те, ща зараз переживає Україна, подібне до того жаху, який Британія переживала під час другої світової війни,
тому саме британці можуть нас зрозуміти, як ніхто,
і як під час другї світової війни фашистську навалу змогли перемогти тільки всі разом, допомагаючи один одному в усьому, коли не рахували пенні на рахунках, а все вкладали в перемогу заради того, щоб просто не припинити існувати як на рівні держав, так і на рівні людей,
отак само зараз Україна потребує такого ж ставлення та допомоги, бо тільки разом з усіма силами добра в світі ми зможемо перемогти цю рашистську чуму, яка загрожує зараз всьому світові,
і тут можна при потребі багато чого розповісти про рашистську чуму, щоб дійшло швидше
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Ой, був би Порох сьогодні і далі жували Мінські, кляли за Іловайськ, кричали "свинарчукє!", А так бажання народу здійснилось, він обрав мир, бо втомився від війни Пороха
 Ну й отримав те, що хотів. Тільки з протилежним знаком.
Бачу за політсрач вже не банять, то ж думаю за Петра вже був би Мінськ-3, про окремі райони Херсонської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Запорізької  і Дніпропетровської областей.

Останнє редагування: 4 вересня 2022 13:37:23 від Вело
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Не зрозумів. А що вона не так сказала? Все вірно.

так, з точки зору голого фактажу, все вірно,
а з точки зору пропаганди - невдало, типу у вас своє горе, у нас своє, а ви і допомагати не спішите

Останнє редагування: 4 вересня 2022 13:37:14 від Foxic
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

так, з боку голого фактажу, все вірно,
а з боку пропаганди - невдало, типу у вас своє горе, у нас своє, а ви і допомагати не спішите
Яке горе в британців? В Україні так горе у них ніякого горя. Ніхто з голоду не помер і не помре. Ніхто не замерз і не замерзне.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

я подумала, як би я відповіла на таке запитання,
мабуть, сказала б, що те, ща зараз переживає Україна, подібне до того жаху, який Британія переживала під час другої світової війни,
тому саме британці можуть нас зрозуміти, як ніхто,
і як під час другї світової війни фашистську навалу змогли перемогти тільки всі разом, допомагаючи один одному в усьому, коли не рахували пенні на рахунках, а все вкладали в перемогу заради того, щоб просто не припинити існувати як на рівні держав, так і на рівні людей,
отак само зараз Україна потребує такого ж ставлення та допомоги, бо тільки разом з усіма силами добра в світі ми зможемо перемогти цю рашистську чуму, яка загрожує зараз всьому світові,
і тут можна при потребі багато чого розповісти про рашистську чуму, щоб дійшло швидше

Її запитали про ріст цін на електроенергію
Цитувати
У широкомасштабному інтерв’ю, яке буде транслюватися в неділю, 4 вересня , пані Зеленську запитали, яке повідомлення вона має для британців, які стикаються з різкими рахунками за електроенергію частково через вторгнення Росії в Україну та вплив, який він мав на світові ціни газу і нафти.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Ой, був би Порох сьогодні і далі жували Мінські, кляли за Іловайськ, кричали "свинарчукє!", А так бажання народу здійснилось, він обрав мир, бо втомився від війни Пороха
 Ну й отримав те, що хотів. Тільки з протилежним знаком.
+
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

+

Не обов'язково, це інерційний сценарій.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

+

То Порох був би до скону?
І тіко потім хуйло поліз?
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Що було б при Петрі то ми можемо лише передбачати. А що отримали виборці Зеленського то їх проблеми.
То проблеми всіх.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Її запитали про ріст цін на електроенергію

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/4/7366011/
натискаєте кнопку Play та слухаєте, що саме її спитали,
там було і про ціни на енергію, але саме запитання було про те, що б вона могла сказати британцям, які з одного боку, співчувають українцям, а з іншого боку переживають за свою можливість оплачувати свої рахунки.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

Мінські, наскільки мені відомо, хуйло хотів більшої капітуляції, а зеля на це не пішов і тому хуйло напав.
Не думаю що хуйло далі б жував бо петро невіуаццо дипломат.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

То Порох був би до скону?
І тіко потім хуйло поліз?
Хуйло поліз би за будь якого президента. Результати були б інші.
   
Re: Поки Британія рахує копійки...

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/4/7366011/
натискаєте кнопку Play та слухаєте, що саме її спитали,
там було і про ціни на енергію, але саме запитання було про те, що б вона могла сказати британцям, які з одного боку, співчувають українцям, а з іншого боку переживають за свою можливість оплачувати свої рахунки.

https://www.bbc.com/news/uk-62766917
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія