Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ліга Чемпіонів Динамо-Бенфіка , та Ліга Європи Дніпро1-АЕК Ларнака

Пані та панове сьогодні Динамо стартує в останьому турі відбору перед самою лігою Чемпіонів.
Даже я вболівальник Динамо не  вірю що вони пройдуть Бенфіку.
   
Дніпро не знаю як виглядає, но його суперник мабуть непоганий якщо пройшов таки сербський Партізан
   
Пані та панове !
Не забувайте робити ставочки та грати з нами тут:

http://fbet.org.ua/index.php
   
Удивительно, но думал Днепр хотя бы ничейку сыграет.
   
навіть не знаю чи варто піднімати гілку. бенфіка розбирає дк по кісточках, 3:0 після першого тайму  :facepalm1:
   
навіть не знаю чи варто піднімати гілку. бенфіка розбирає дк по кісточках, 3:0 після першого тайму  :facepalm1:

О, зачем я зайшов сюди. Шайсе
   
А що, в когось були інші очікування? Шахта в ЛЧ буде влітати ще гірше.
   
Так, це очікувано
   
навіть не знаю чи варто піднімати гілку. бенфіка розбирає дк по кісточках, 3:0 після першого тайму  :facepalm1:

Знаєте, якось пофіг... Молоді, з гарною фізичною підготовкою парубки мали б йти у зсу, а не займатись хрінью, типа "чемпионат україни" - то хрінь. він нікому непотрібен. І єврокубки також... Чого я у свої 55 років шарусь по комісіях та війскоматах включно до США - а ці типа спротсмени, пробачте...  (td) Пан "Шевченко" ну реально молодший за мене... міг би бігати по передній лінії... Сумно то все... Я особисто роблю все що можу, але нема грошей і 55 років вже... :( Моє призвіще теж Щевченко, якщо хтось не в курсі. Це ДРУГЕ призвище в Україні... :) ПЕРШЕ - це Стеценко.  :-B - це призвіще моєї дружини та доньки :-B  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія