Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Еліта тому еліта, що несе відповідальність за країну. Те що у ВСУ немає достатньо арти - вина «нашої еліти», те що у ВСУ немає достатньо снарядів для арти - вина «нашої еліти» і можна ще продовжувати список. Але «наша еліта» тим не переймається. Дали млрд грн (40 млн дол по довоєнному курсу) і поїхали в Монако. Хай дурний плебс воює чим хоче. Ну ще нехай лох Байден щось підкине.

PS. Це тільки мене оте наглюче гівно з Донецька так сердить?
   
а ти подивись як маси сприйняли обов'язкове декларування для всіх - більшість категорично проти. хай чинуші та судді декларують, а ми не будемо. але тут одразу постає проблема - у чинуш та суддів купа родичів і не обов'язково тих кого потрібно включати у декларації, і тут відкривається нескінчене поле для приховувань. але наш народ не бажає у своїй масі світити свої доходи та витрати. тому одні на відкатах та хабарях мутять мільйони, інші на роботі в чорну, яких небудь криптовалютах та інших дрібних порушеннях - тисячі. і всі були задоволені. ну другі трохи заздрили першим - то таке, воно як раз у цій темі добре проявляється))

А чого манюпасу бути ЗА?
Це за податки. А яка практична користь вийшла вын декларування чинуш? Когось покарали?
А ось манюпаса будуть драти аж бігом...
   
А чого манюпасу бути ЗА?
Це за податки. А яка практична користь вийшла вын декларування чинуш? Когось покарали?
А ось манюпаса будуть драти аж бігом...
tracker, у тебе ще є питання?  :facepalm:
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Когда начинается волонтерство в армию, это явный признак проепа на всех уровнях в управлении государством. Можно конечно от умиления руки заламывать и восторгаться помощью, но когда армия как цыгане на брычках едет на войну, то как бы уже и пора к ответу призвать.

 (tu)
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Ахметова багато років парафінілі за те, що він не допомагає ВСУ. А тільки платить податки.

Зараз він платить і податки і багато допомагає ВСУ. Як за рахунок своїх заводів так і за гроши своїх фондів.

А "багато" це скільки у грошах?
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

ну так і як ти збираєшся довести те що хтось комусь заніс 5-10 років тому?

Провести юридический анализ прицессов приватизации крупных предприятий.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

А "багато" це скільки у грошах?

3 млрд грн

https://www.scm.com.ua/news/scm-fond-rinata-ahmetova-ta-fk-shahtar-nadali-pidtrimku-ukrajini-na-3-mlrd-grn
   
Поки йде війна для мене усі діляться на:
- тих, хто допомагає Україні перемогти (кожен у міру своїх можливостей)
- тих, хто рятує тількі себе або свою родину
- тих, хто є ворогом

А коли Ахметов разом зі своєю партією ходив по ВР з кулькою "НАТО - нєт" він ким був з вище перечисленного?
А коли ти тут на ФУПі відкривав гілку про відпочинок в Норвегії коли українці гинули в АТО, ти ким був з вище перечисленного?
   
3 млрд грн

https://www.scm.com.ua/news/scm-fond-rinata-ahmetova-ta-fk-shahtar-nadali-pidtrimku-ukrajini-na-3-mlrd-grn

Ты конечно извини но ота куйня в твой сцыле сильно воняет коррупционными схемами
   
Провести юридический анализ прицессов приватизации крупных предприятий.
пропонуєш повернутись в 90-і? більша частина приватизована там. а оцінювати вартість і юридичну чистоту будемо за реаліями тієї економіки чи сьогоднішньої? наприклад, питання умисного доведення до банкрутства 30 років тому в умовах гіперінфляції та тотальних неплатежів як збираєшся доводити? а ваучерну приватизацію? хто винен трудовим колективам які за дрібні подачки віддали ваучери керівникам підтприємств? тощо, тощо, тощо...
   
Вони вкрали все що можна було вкрасти у держави і втікли, а доля терпіл і далі втрачати житло, здоров"я і життя в пограбованій країні.

то чому ви це їм дозволили? :S
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Ты конечно извини но ота куйня в твой сцыле сильно воняет коррупционными схемами

в якому сенсі? Купили за гроши бізнесу та безкоштовно віддалі ЗСУ. Які схеми?
   
А що вас мучить? Чи то пак дусить?

"Кормільців" ображають. От і дусить.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

в нас демократія. наша еліта виникла внаслідок вибору громадян, тому власне вони і несуть відповідальність за свій вибір

Громадяни власне і несуть відповідальність, життями і здоров'ям. А от еліта не хоче. Ти те ж, бачу, з еліти.
   
Громадяни власне і несуть відповідальність, життями і здоров'ям. А от еліта не хоче. Ти те ж, бачу, з еліти.
можливо. але я нікуди не поїхав та працюю на оборону, а не розводжу банальну заздрість та перемежовуючи її з гнівом, що хтось може дозволити собі жити в монако, при цьому сам незрозуміло на яких підставах знаходячись там же.
   
проблема в тому, що крали так що можна довести ну дуже мало. все було зроблено в рамках чинного на той час законодавства, в якому були передбачені можливості для збагачення. а про відверто чорні схеми, хабарі, контрабанду та аналогічне - тут у минулому нічого не доведеш, тільки ловити зраз на гарячому. треба вводити контроль доходів та витрат, але знову ж таки, це буде діяти тільки з моменту введення.

А хто його писав?
І я не про закони. Я про мораль. Є таке поняття. І ще, без моралі ніякі закони не будуть працювати і державу не збудуєш. Хтось йде добровольцем, а хтось ховається від повісток. Чому так? Чи не є вибір аморальної людини призедентом вироком державі?
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

мені здається чи в цю гілку дійсно зайшла консерва, яка тільки і намагається влаштувати срач?
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.
a49

можливо. але я нікуди не поїхав та працюю на оборону, а не розводжу банальну заздрість та перемежовуючи її з гнівом, що хтось може дозволити собі жити в монако, при цьому сам незрозуміло на яких підставах знаходячись там же.
Їх знаходження там, як і "діяльнисть" є підтвердження їх нікчемності як громадян України, то що вони собі дозволяють і е хамскій визов і на це повинна бути відповідь. Максимально жорстка, як для війни! Пробачення НЕ буде!
   
А хто його писав?
І я не про закони. Я про мораль. Є таке поняття. І ще, без моралі ніякі закони не будуть працювати і державу не збудуєш. Хтось йде добровольцем, а хтось ховається від повісток. Чому так? Чи не є вибір аморальної людини призедентом вироком державі?
так і я ж про те саме. хтось недоплачує податки, хтось ті податки пилить, хтось бере хабарі, хтось ховається від повісток, хтось втік за кордон не маючи підстав, хтось ще щось... питання, хто у цьому винен?
   
Їх знаходження там, як і "діяльнисть" є підтвердження їх нікчемності як громадян України, то що вони собі дозволяють і е хамскій визов і на це повинна бути відповідь. Максимально жорстка, як для війни! Пробачення НЕ буде!
відповідальність може бути тільки політичною. ну ще можете бойкотувати товари та послуги деяких бізнесменів. от і побачимо, чи обере їх народ у майбутньому.
писи. зелені там теж є, і не один-два...
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

можливо. але я нікуди не поїхав та працюю на оборону, а не розводжу банальну заздрість та перемежовуючи її з гнівом, що хтось може дозволити собі жити в монако, при цьому сам незрозуміло на яких підставах знаходячись там же.


Бачу чоловіче тобі подобається поведінка тих, хто останні півроку мав би перебувати в сесійній залі на засіданнях. Подякувати тобі також має той пацюк в кінці ролику, який перебуває в розшуку. Бо то все український нарід винен.
   
3 млрд грн

https://www.scm.com.ua/news/scm-fond-rinata-ahmetova-ta-fk-shahtar-nadali-pidtrimku-ukrajini-na-3-mlrd-grn

Та ти шо! Цілих 120 млн дол? Чи ще менше?

Ось почитай і порівняй:

"Рінат Ахметов купив віллу на Лазурному узбережжі вартістю 200 мільйонів євро, пише Financial Times.

У 2017 році Bloomberg назвав її "найдорожчим будинком на Землі".

Найбагатша людина України Рінат Ахметов став власником найдорожчого пентхаусу у Великобританії.

За нові апартаменти в Лондоні багатій виклав 136 мільйонів фунтів, пише "The Financial Times"."


А він не хоче за кожну кульку в ВР "НАТО - нєт" по млрд грн заплатити?
   
Бачу чоловіче тобі подобається поведінка тих, хто останні півроку мав би перебувати в сесійній залі на засіданнях. Подякувати тобі також має той пацюк в кінці ролику, який перебуває в розшуку. Бо то все український нарід винен.
мені взагалі ніхто не подобається. але ти скажи, як же ті негідники потрапили до парламенту? мабуть вони захопили свої місця силоміць? чи в 95% за них таки проголосував той самий народ (5% залишимо на підкуп виборчкомів, махінації з бюлетнями тощо)?
   
Провести юридический анализ прицессов приватизации крупных предприятий.
А проводити хто буде і скільки маєтків за це купить?)
   
А проводити хто буде і скільки маєтків за це купить?)
а хто буде контролювати тих хто буде проводити! і контролювати тих хто буде контролювати тих хто буде проводити!! там взагалі клондайк  X(
   
а хто буде контролювати тих хто буде проводити! і контролювати тих хто буде контролювати тих хто буде проводити!! там взагалі клондайк  X(
Бабла хватить усім чесним українцям - пропоную Сергія Лещенка на цю посаду - не корупціонер, не краде)
   
мені взагалі ніхто не подобається. але ти скажи, як же ті негідники потрапили до парламенту? мабуть вони захопили свої місця силоміць? чи в 95% за них таки проголосував той самий народ (5% залишимо на підкуп виборчкомів, махінації з бюлетнями тощо)?
Лише 3% не голосують за олігархів (свободівці)
   
Розчарувався я в людях, відвоюю і теж в Монако подамся.
   
Лише 3% не голосують за олігархів (свободівці)
Десь пустив скупу сльозу махницький з тягнибоком)
   
так і я ж про те саме. хтось недоплачує податки, хтось ті податки пилить, хтось бере хабарі, хтось ховається від повісток, хтось втік за кордон не маючи підстав, хтось ще щось... питання, хто у цьому винен?

Звичайно винна еліта. У еліти величезний вплив на суспільство. Еліта завжди, у всі часи рухала суспільство вперед. Або переставала бути елітою. Або переставало існувати суспільство. Кодекс лицарської честі, чи самурайської честі, чи офіцерської честі, придумала еліта, а не гречкосії.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

мені здається чи в цю гілку дійсно зайшла консерва, яка тільки і намагається влаштувати срач?

Що, знову в Норвегію хочеться? Давай, стукани модеру. Ти ж любиш це діло.
   
Бачу чоловіче тобі подобається поведінка тих, хто останні півроку мав би перебувати в сесійній залі на засіданнях. Подякувати тобі також має той пацюк в кінці ролику, який перебуває в розшуку. Бо то все український нарід винен.

 (tu)
   
Звичайно винна еліта. У еліти величезний вплив на суспільство. Еліта завжди, у всі часи рухала суспільство вперед. Або переставала бути елітою. Або переставало існувати суспільство. Кодекс лицарської честі, чи самурайської честі, чи офіцерської честі, придумала еліта, а не гречкосії.
значить треба позбавляти більшу частину громадян права голосу і вводити замість демократичної республіки аристократичну республіку. лицарі, самураї та інші касти - це все з цієї опери. тоді можна буде спихувати все на еліту.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Бачу, що консерва навіть не заперечує що знаходитися тут заради срачу.

А по стуку тут є двічі дипломовані фахівці  :weep:
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Звичайно винна еліта. У еліти величезний вплив на суспільство. Еліта завжди, у всі часи рухала суспільство вперед. Або переставала бути елітою. Або переставало існувати суспільство. Кодекс лицарської честі, чи самурайської честі, чи офіцерської честі, придумала еліта, а не гречкосії.
Вот два офицера воздушных сил Украины
Полковник  Игорь Бедзай
Полковник. Юрий Мамчур
 Про первого, без гугля только те кто в теме расскажут.
Про второго знают все. Но не все. А жаль.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

меня больше интересует батальон Квартал
Монако там уже деды собрались и большей частью вата
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Десь пустив скупу сльозу махницький з тягнибоком)

 (tu)
   
мені взагалі ніхто не подобається. але ти скажи, як же ті негідники потрапили до парламенту? мабуть вони захопили свої місця силоміць? чи в 95% за них таки проголосував той самий народ (5% залишимо на підкуп виборчкомів, махінації з бюлетнями тощо)?

А потрапляння в Парламент забезпечує подальший імунітет від роботи? А як у вашій компанії, яка виконує мобілізаційне завдання, ставляться до працівників, що не виконують своїх обов'язків? А якщо б вони використовували службові можливості для власного збагачення? То відділ кадрів винен, чи за нього береться безпека?
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

значить треба позбавляти більшу частину громадян права голосу і вводити замість демократичної республіки аристократичну республіку. лицарі, самураї та інші касти - це все з цієї опери. тоді можна буде спихувати все на еліту.

Де ти побачив демократичну республіку? В Україні олігархічний феодалізм. І касти в Україні теж існують. Ти ще розкажи що в Росії, в Білорусі (список можна продовжити) теж демократична республіка.
Зазвичай в феодальних державах під час війни саме еліта одягала лати, брала до рук меча, сідала на коня і їхала на війну. А гречкосії продовжували сіяти гречку.
   
А потрапляння в Парламент забезпечує подальший імунітет від роботи? А як у вашій компанії, яка виконує мобілізаційне завдання, ставляться до працівників, що не виконують своїх обов'язків? А якщо б вони використовували службові можливості для власного збагачення? То відділ кадрів винен, чи за нього береться безпека?
звісно що такий працівних звільняється, можливо іще із санкціями, а якщо порушені питання безпеки - то можливо і з карною справою (хоча таких ще не було).
але тут момент - в статті 81 конституції має бути передбачена така підстава для позбавлення мандату як прогул. хто заважав у мирний час змінити конституцію таким чином? народ цього вимагав? максимум одиниці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія