Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Вот два офицера воздушных сил Украины
Полковник  Игорь Бедзай
Полковник. Юрий Мамчур
 Про первого, без гугля только те кто в теме расскажут.
Про второго знают все. Но не все. А жаль.

Ну так. Просрав літаки і став героєм. Якась мораль навиворіт.
   
Де ти побачив демократичну республіку? В Україні олігархічний феодалізм. І касти в Україні теж існують. Ти ще розкажи що в Росії, в Білорусі (список можна продовжити) теж демократична республіка.
Зазвичай в феодальних державах під час війни саме еліта одягала лати, брала до рук меча, сідала на коня і їхала на війну. А гречкосії продовжували сіяти гречку.
в росії та білорусі звичайний авторитаризм. навіть тоталітаризм як крайня форма, але в білорусі народ в цілому не підтримує луку, на відміну від раші. у нас такого і близько немає. і яки ще феодалізм? де ти бачив щоб населення собі феодала вибирало?
   
моя компанія як раз виконує мобілізаційне замовлення)
що виконує?
   
що виконує?
розробку і виробництво електронного обладнання
   
значить треба позбавляти більшу частину громадян права голосу і вводити замість демократичної республіки аристократичну республіку. лицарі, самураї та інші касти - це все з цієї опери. тоді можна буде спихувати все на еліту.

Що стосується каст - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125782.0
   
розробку і виробництво електронного обладнання
То все таки електронне обладнання чи  мобілізаційне замовлення?
   
То все таки електронне обладнання чи  мобілізаційне замовлення?
обладнання на замовлення силових структур України
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

в росії та білорусі звичайний авторитаризм. навіть тоталітаризм як крайня форма, але в білорусі народ в цілому не підтримує луку, на відміну від раші. у нас такого і близько немає. і яки ще феодалізм? де ти бачив щоб населення собі феодала вибирало?

"в росії та білорусі звичайний авторитаризм" хоча й з виборами.
"де ти бачив щоб населення собі феодала вибирало?" ось такий український феодалізм, з виборами.

Ось почитай: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125782.0
Хіба не феодал. Ну вбив синок феодала гречкосія, така вже у гречкосія доля.
   
обладнання на замовлення силових структур України
А Ткач виконує розслідування на замовдення УП.
УП це ЗМІ яке інформує суспільство  про олігархів-малоросів.
Що не так?
пс.А ти сам що робиш в  цій вашій компанії?
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

пропонуєш повернутись в 90-і? більша частина приватизована там. а оцінювати вартість і юридичну чистоту будемо за реаліями тієї економіки чи сьогоднішньої? наприклад, питання умисного доведення до банкрутства 30 років тому в умовах гіперінфляції та тотальних неплатежів як збираєшся доводити? а ваучерну приватизацію? хто винен трудовим колективам які за дрібні подачки віддали ваучери керівникам підтприємств? тощо, тощо, тощо...

Давно пора. Социальная справедливость должна быть восстановлена.
   
"в росії та білорусі звичайний авторитаризм" хоча й з виборами.
"де ти бачив щоб населення собі феодала вибирало?" ось такий український феодалізм, з виборами.

Ось почитай: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125782.0
Хіба не феодал. Ну вбив синок феодала гречкосія, така вже у гречкосія доля.
те що в когось є гроші та зв'язки щоб відкупати своїх синків ще не є ознакою феодалізму. можливо якщо дозволять короткоствол це в деякій мірі зменшить такі випадки...
   
можливо. але я нікуди не поїхав та працюю на оборону, а не розводжу банальну заздрість та перемежовуючи її з гнівом, що хтось може дозволити собі жити в монако, при цьому сам незрозуміло на яких підставах знаходячись там же.

"я нікуди не поїхав" - тому що маєш "бронь" від мобілізації.
"працюю на оборону" - член касти. "Простих" туди не пускають. Тобто працювати на оборону можуть усі, а от працювати за гроші ...
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

А проводити хто буде і скільки маєтків за це купить?)

Варягов пригласите. Амриканцев можно. Разогнать ментов/сбушников/кабмин и прочая и вместо них американских отставников и пенсов. Толку будет гораздо больше, чем с козаченькив. :)
   
Давно пора. Социальная справедливость должна быть восстановлена.
пропоную повернутися у період до 1917. мені тоді багато чого дістанеться. і це буде справедливо! :weep:
   
"я нікуди не поїхав" - тому що маєш "бронь" від мобілізації.
"працюю на оборону" - член касти. "Простих" туди не пускають. Тобто працювати на оборону можуть усі, а от працювати за гроші ...
нажаль, бронь мені не дали - дефіцитна військова спеціальність...  :shuffle:
   
Варягов пригласите. Амриканцев можно. Разогнать ментов/сбушников/кабмин и прочая и вместо них американских отставников и пенсов. Толку будет гораздо больше, чем с козаченькив. :)
Та ми б запросили - але вони не поїдуть)
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Варягов пригласите. Амриканцев можно. Разогнать ментов/сбушников/кабмин и прочая и вместо них американских отставников и пенсов. Толку будет гораздо больше, чем с козаченькив. :)

своих надо искать
только не в кварталах
знаю очень много достойных и честных людей
но им нужна уверенность в будущем, а то нарид изберет очередного популиста которыц все похерит

даже новач патрульная полиция очень неплохо себя показала
не вся , но многие
он в Николаеве дрг кацапов ращгромили в самые горячии дни именго патрульные
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Вадатурский, Порошенко
кто еще может считаться реальной украинской бизнесэлитой?
   
А Ткач виконує розслідування на замовдення УП.
УП це ЗМІ яке інформує суспільство  про олігархів-малоросів.
Що не так?
пс.А ти сам що робиш в  цій вашій компанії?
мобілізаційне замовлення - це замовлення від органів державної влади. уп таким явно не є.
що роблю у компанії? а що зазвичай робить технічний директор та співвласник за сумісництвом? :gigi:
   
те що в когось є гроші та зв'язки щоб відкупати своїх синків ще не є ознакою феодалізму. можливо якщо дозволять короткоствол це в деякій мірі зменшить такі випадки...

Навіщо заводити рака за камінь. При феодалізмі теж вирішують гроші, зв'язки і титул. Так, офіційних титулів в Україні немає. Є неофіційні.
Юридично - Україна це демократична республіка.
Фактично - в Україні феодалізм. Причому феодалізм в головах. Як в гововах еліти, так і гречкосіїв. Як сказали моїй дружині колишні співробітники про цей випадок - "Нехай візьме сім'я грошима. Такі у нас в Україні реалії"
Короткоствол нічого не змінить. Стріляє людина, а не короткоствол. Сокира чи вила нічим не гірше короткостволу, навіть краще - можна володіти і носити без ліцензії.
   
Вадатурский, Порошенко
кто еще может считаться реальной украинской бизнесэлитой?
треба дивитись на прозорість бізнеса і мінімум сірих і чорних схем. ну і на додачу загальну проукраїнську позицію. тому багато хто підходить.
   
цитую Geo зі згаданої тобою  гілки  - "
Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ! "
 і  ще з тієї  ж  гідки  -
"

Кожна
сука
відповість
після
війни.

Кожна."


Ось є  такі настрої  і думки в окопах  війни.
         
Чув я подібне в 2004, в 2014тому, що на майдані і під час активних бойових дій. Проте це ніяк не настає, на жаль це просто емоції, які охолонуть, як зазвичай
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

пропоную повернутися у період до 1917. мені тоді багато чого дістанеться. і це буде справедливо! :weep:

Евреям же удалось отсудит украденное у них нацистами. Нет ничего невозможного.
   
После войны вся собственность олигархов должна быть национализирована
и продана украинцам для того что бы был сформирован богатый средний класс
который и будет нести ответственность за будущее страны
который не предаст эту страну в самый ответственный момент
и будет отстаивать ее будущее
только так а иначе это просто будет бег по кругу
такі радикальні дії робляться легше під час війни, а не тожі коли запал осяде
   
Дибільне розслідування. Всі хто відписався - ви ліваки срані чи що? класова ненависть все таке?
А якшо відкинути то шо вони "багаті" то що залишиться? Ну вийди б***ь на вулицю в Київ і доїбись до любого чоловіка - а ти чого не на передовій гніда, давай я твою квартиру заберу, я кровью її заробив.

Короча не займайтесь хуйнею, й дешевими маніпулятивними "розслідуваннями", що направлені на ропалювання ненависті серед охлосу.
Про класову ненависть розсмішило. Якщо вважати бандитів і корупціонерів класом, то таки ненависть
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

нажаль, бронь мені не дали - дефіцитна військова спеціальність...  :shuffle:

Ладно сказки рассказывать... У нас друг семьи - боевой пловец-подрывник. 25-го пошёл в военкомат - сказали идти домой. Не нужен. С таким ВУСом в ЗСУ может есть пару сотен.

   
Варягов пригласите. Амриканцев можно. Разогнать ментов/сбушников/кабмин и прочая и вместо них американских отставников и пенсов. Толку будет гораздо больше, чем с козаченькив. :)

У мене є маленька надія, що США вже вклалася в Україну достатньо, особливо репутаційно. І таки зробить в Україні, як в Південній Кореї, де після президентства часто є відсидка в тюрмі.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Вадатурский, Порошенко
кто еще может считаться реальной украинской бизнесэлитой?

Порошенко не может. Там до элиты как до Луны раком. Шлопп винницкий, не более.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

У мене є маленька надія, що США вже вклалася в Україну достатньо, особливо репутаційно. І таки зробить в Україні, як в Південній Кореї, де після президентства часто є відсидка в тюрмі.

Всё просто, по спискам табеля о рангах. С первого ранга до пятого - всех нах на химию в Черкассы или в Жёлтые воды.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Порошенко не может. Там до элиты как до Луны раком. Шлопп винницкий, не более.

по критерию кто не дернул а монако

писи
от только не надо винницу унидать
в сравнении с рвжим нью йорским жлобом он потомсивенный аристкрат  :rotate:
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

по критерию кто не дернул а монако

писи
от только не надо винницу унидать
в сравнении с рвжим нью йорским жлобом он потомсивенный аристкрат  :rotate:

Умну семья жены из Винницы и тёщина сестра заведовала обувной базой при совке. Петьман с папА и маман там отоваривались. А лично я даже у Петьмана на даче был... Шо это за публика, это что-то особенного! :)

А кто рыжий в НЙ?
   
пропоную повернутися у період до 1917. мені тоді багато чого дістанеться. і це буде справедливо! :weep:

Якраз в 1917 і була відновлена соціальна справедливість. Можливо і Україну чекає щось подібне. Так що у тебе і решти еліти є шанс щось втратити, і це буде справедливо!  :K
А якщо серйозно, то 1917 якраз і був тим, про що я писав - еліта не забезпечувала руху суспільства вперед і була замінена на іншу.
   
Ладно сказки рассказывать... У нас друг семьи - боевой пловец-подрывник. 25-го пошёл в военкомат - сказали идти домой. Не нужен. С таким ВУСом в ЗСУ может есть пару сотен.

Цитувати
Повний перелік військово-облікових спеціальностей, які не підлягають бронюванню:

– рядового, сержантського та старшинського складу: 003, 004, 008, 015, 016, 019, 021, 028, 029, 034, 035, 036, 037, 039, 047, 048, 054, 055, 058, 065, 069, 070, 071, 072, 110, 113, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 143, 144, 145, 146, 147, 153, 163, 178, 183, 184, 210, 216, 220, 221, 223, 225, 233, 234, 245, 248, 250, 251, 260, 261, 262, 265, 267, 307, 320, 323, 326, 333, 340, 379, 381, 382, 383, 403, 420, 460, 474, 500, 501, 502, 503, 507, 525, 527, 528, 530, 531, 538, 543, 544, 549, 550, 554, 569;

– офіцерського складу за групами ВОС: 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 12, 14, 34, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 70, 90.

Отже, зазначеним категоріям осіб не буде надаватися відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

ніяк не забронювати окрім як через генштаб. але це не означає що обов'язково призвуть. просто заборонили давати відтермінування призову.
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Пока в Украине уже почти полгода идёт война, ряд военнообязанных нардепов и олигархов отдыхает на курортах Ниццы и Монако

По данным издания УП, среди тех, кто предпочел отдых войне: нардеп от запрещенной партии ОПЗЖ Григорий Суркис и его брат Игорь, нардеп и столичный застройщик Вадим Столар, застройщик из Днепра Вадим Ермолаев, а также олигарх Константин Жеваго (кстати, он находится в розыске).

Как и когда они (некоторые из них военнообязанные граждане) выехали из Украины — вопрос
   
Якраз в 1917 і була відновлена соціальна справедливість. Можливо і Україну чекає щось подібне. Так що у тебе і решти еліти є шанс щось втратити, і це буде справедливо!  :K
А якщо серйозно, то 1917 якраз і був тим, про що я писав - еліта не забезпечувала руху суспільства вперед і була замінена на іншу.
якщо таку думку поділяє велика частина народу, то треба линяти звідси і якнайшвидше. можливо я дурень що займаюсь питаннями безпеки держави. на Монако грошей не вистачить, а на яку небудь Італію можливо. і їбіться тут самі, комуняки тупорилі...

піду я звідси, завтра важкий день. а то ще забанять...
   
Re: Батальйон "Монако". Чудове розслідування УП.

Пока в Украине уже почти полгода идёт война, ряд военнообязанных нардепов и олигархов отдыхает на курортах Ниццы и Монако

По данным издания УП, среди тех, кто предпочел отдых войне: нардеп от запрещенной партии ОПЗЖ Григорий Суркис и его брат Игорь, нардеп и столичный застройщик Вадим Столар, застройщик из Днепра Вадим Ермолаев, а также олигарх Константин Жеваго (кстати, он находится в розыске).

Как и когда они (некоторые из них военнообязанные граждане) выехали из Украины — вопрос

Я здесь писал о замеченном в Неос-Мармарисе тонированном мерсе-микроавтобусе с киевскими номерами, бежевой тойoте с охраной на набережной. Вся публика явно призывного возраста. На следующий день была замечена Панамера с той же тоётой , движущиеся в сторону Уранополиса.

Ниипаццо патриоты ФУПа сильно возбудились и занялись привычным говнометанием тогда в мой адрес. :)
   
Я здесь писал о замеченном в Неос-Мармарисе тонированном мерсе-микроавтобусе с киевскими номерами, бежевой тойoте с охраной на набережной. Вся публика явно призывного возраста. На следующий день была замечена Панамера с той же тоётой , движущиеся в сторону Уранополиса.

Ниипаццо патриоты ФУПа сильно возбудились и занялись привычным говнометанием тогда в мой адрес. :)
та нардепи взагалі не військовозобов'язані згідно закону про мобілізацію. хоча, звичайно, поведінка ну дуже далека від зразкової...
   
Якраз в 1917 і була відновлена соціальна справедливість. Можливо і Україну чекає щось подібне. Так що у тебе і решти еліти є шанс щось втратити, і це буде справедливо!  :K
А якщо серйозно, то 1917 якраз і був тим, про що я писав - еліта не забезпечувала руху суспільства вперед і була замінена на іншу.
Еліта була в більшості знищена а замінена на різний сброд
   
якщо таку думку поділяє велика частина народу, то треба линяти звідси і якнайшвидше. можливо я дурень що займаюсь питаннями безпеки держави. на Монако грошей не вистачить, а на яку небудь Італію можливо. і їбіться тут самі, комуняки тупорилі...

піду я звідси, завтра важкий день. а то ще забанять...

Ну от ти себе і показв. Тобто навіть працювати за гроші на Україну і її безпеку це бути дурнем. А воювати за Україну жертвуючи своїм здоров'ям і життям і роблячи своїх дітей потенційними сиротами це у твоїй шкалі моральних цінностей, мабуть, бути кінченим дебілом? А якщо робити це добровільно?
Ось такі погляди в української еліти.
   
та нардепи взагалі не військовозобов'язані згідно закону про мобілізацію. хоча, звичайно, поведінка ну дуже далека від зразкової...

А охорона?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія