Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

 :laugh:

   
Re: Крим

Re: Крим

Показати зображення...
взагалі-то це все цивільні судна  :shuffle:
як на мій аматорський погляд
   
Re: Крим

Показати зображення...
взагалі-то це все цивільні судна  :shuffle:
як на мій аматорський погляд

тщатєльнєє треба працювати. проробляти деталі.
диявол в деталях
   
Re: Крим

Це натяк. Камон
   
Re: Крим

а ті, шо ще наплаву - розуміють що їх випасають, слідкують за їх переміщенням?..

я б на їх місці хвилювався.
дуже
   
Re: Крим

а ті, шо ще наплаву - розуміють що їх випасають, слідкують за їх переміщенням?..

я б на їх місці хвилювався.
дуже
Завжди є велике і могутнє  "авось"  :buba:
   
Re: Крим

БДК «Цезарь Куніков» принял неравний бой з нацисткими судами. Огнем своих орудиц он потопил 18 из
20 вражеских кораблей, но у него закончились снаряди нужного калибра и било рєшєно пойти на таран потому что рускіє нє сдаются. БДК затонул, но забрал с собой на дно два последних судна нацистов.

Как тут нє вспомнить пєсню із класікі савєтского кіно:
«Лучше лежать на дне в синей прохладной мгле, чем мучатся на суровой жестокой проклятой земле…»
   
Re: Крим

А є куди донатити саме на ці дрони  :S
   
Re: Крим

А є куди донатити саме на ці дрони  :S

https://u24.gov.ua/
   
Re: Крим

Невдовзі почнуть самі топитися, бо це в них традиція така. Варяг самі потопили. Потім його в Японців купували. У Севастополі регулярно це робили.
   
Re: Крим

БДК «Цезарь Куніков» принял неравний бой з нацисткими судами. Огнем своих орудиц он потопил 18 из
20 вражеских кораблей, но у него закончились снаряди нужного калибра и било рєшєно пойти на таран потому что рускіє нє сдаются. БДК затонул, но забрал с собой на дно два последних судна нацистов.

Цезарь Куніков прикрыл порт Алупкі от пронікновенія вражескіх морськіх дронов в порт гдє находілісь кораблі с мірнымі гражданамі. Екіпаж карабля гєроічєскі предотвратіл катастрофу.  :)
   
Re: Крим

цукі - ви геть усі расчєловєчєніє!
   
Re: Крим

вижити могли тільки ті, кому пощастило залізти у шлюпку
взимку у воді 10-15 хвилин - й усьо

2-3 минуты
   
Re: Крим

Как тут нє вспомнить пєсню із класікі савєтского кіно:
«Лучше лежать на дне в синей прохладной мгле, чем мучатся на суровой жестокой проклятой земле…»

Ужас... пане Раднику :(



Добре, що ми відійшли від такого виховання наших дітей. Досить довго, 30 років, до цього йшли.

Коли зараз я йду з внучечкою по вул Лютеранській біля блок-посту, і лунає повітряна тривога... то я розумію - наші внуки і внучечкі не простять кацапам такого дитинства.

- Дідусь! Дідусь! Треба швиденько бігти додому, треба ховатись, тривога!

 :(

Хіба такого дитинства ми хотіли своїм нащадкам, пане Радник?

Останнє редагування: 14 лютого 2024 18:36:09 від alex_kyiv
   
Re: Крим

цукі - ви геть усі расчєловєчєніє!

А чіто такоє чєрноморскій флот ереф? єщьо ва врємєна Кіевской Русі нєбіло нікакого флота! єго нєбіло нікогда! И даже лєнін єго нє придумал!
   
Re: Крим

цукі - ви геть усі расчєловєчєніє!
Вы русофобию вот эту прекратите
Расчеловечивать "вЯликий руский мир"
Вас сдуру Ленин неожиданно придумал
Генштаб австрийский мозговал конечно с ним ...  :scenic:
   
Re: Крим

 Вже обговорювалось можливо, але я щось підзабув: чого вони БК тягнуть через Новоросійськ на Севастопіль, а не потягами до Ростова на Дону і дальше на Мелітополь? Невже їм через Севастопіль значно ефективніше?
   
Re: Крим

Зато Севасинфо вовсю комментирует
 а их предупреждают
"Я смотрю, у Вас еще хохлятская вольница не выветрилась.
Тут вам не там.
Вон Гиркина-Стрелкова посадили за длинный язык. За ним следом хотите?.." :laugh:
зайшла зараз на ту помийку. все дуже кволо там зараз. але деякі ще голівку тримають  :lol:

///
Все немного не так. СМИ молчат о наших потерях, даже таких крупных, это понятно.
Почему молчат? Наш народ правильный и очень простой. За удар - в ответ дает противнику так чтобы он собирал зубы поломанными руками. Представляю, как наш Верховный завидует такому подходу (а мы все завидуем его выдержке). Да, мы это можем, дайте вдарить.  :facepalm1:

Но, наш народ не поймет как может быть иначе, и что такое значит гибридная война, а тем более информационная - тем более. Чтобы понимать этот смысл нужно быть внутри него, самому быть его частью.
ВВП же сказал, что все мировые СМИ в руках англожЫдопиндосов. То есть если мы ответим по какой-нибудь британской лоханке это будет ужасный вой на весь мир, "Россия опять напала", с перспективой ядерной войны в Европе. Пидарасам-островинятам-то что? Они у себя в домике.

Поэтому-то совокупный информационный и военно-политический ресурс не в нашу пользу. Тем более после интервью хуйло. Удар по нашему кораблю - это ответ на это. Вот удивительно! Они у себя гадят круглыми сутками, а тут какое-то интервью и такой эффект. Мы пока мне можем ответить адекватно, поэтому что весь его здравый миротворческий смысл будет уничтожен. Поэтому мы пока в положении терпилы-раба перед английским гнидой-колонизатором. "Кто унижен да пусть возвышен будет", как в Евангелии было сказано. За интервью Т. Карлсона мы заплатили БПК " Цезарь Куников".  :weep:  Будет ли расплата?

   
Re: Крим

Вже обговорювалось можливо, але я щось підзабув: чого вони БК тягнуть через Новоросійськ на Севастопіль, а не потягами до Ростова на Дону і дальше на Мелітополь? Невже їм через Севастопіль значно ефективніше?
Там прилетіти високоточно може, а якщо вагони повні БК лупануть десь на вузловій то прощай уся логістика залізницею надовго, а їм там м'ясо треба возити, а БК вантажівками з Криму підкинуть, так безпечніше, як на мій хлопський розум   :idea:
   
Re: Крим

жирний кабанчик був.

///
БДК «Цезарь Куников»
После известного марша-броска ВДВ на Приштину в 1999 году и достигнутых по его итогам соглашений, «Цезарь Куников» участвовал в переброске будущего российского контингента в составе KFOR из порта Туапсе в греческий порт Салоники.

В ходе войны в Грузии в 2008 году «Цезарь Куников» возглавлял группу кораблей Черноморского флота, принявших бой с грузинскими катерами возле побережья Абхазии.

Во время российской военной операции в Сирии с 2015 года «Цезарь Куников» являлся активным участником «Сирийского экспресса», перевозя вооружение, боеприпасы, снабжение и личный состав в Сирию и обратно.

Последним серьезным случаем в карьере «Цезаря Куникова» стал удар украинской «Точкой-У» по порту Бердянска в 2022 году, где он с группой других БДК выгружал технику и снабжение для группировки на Мариупольском направлении. Корабль получил повреждения, однако был восстановлен и снова встал в строй.

Погиб БДК «Цезарь Куников» 14 февраля 2024 года, в день гибели Героя Советского Союза Цезаря Львовича Куникова, именем которого и был назван.

   
Re: Крим

Вже обговорювалось можливо, але я щось підзабув: чого вони БК тягнуть через Новоросійськ на Севастопіль, а не потягами до Ростова на Дону і дальше на Мелітополь? Невже їм через Севастопіль значно ефективніше?

там ніби після попередніх атак опори мосту пошкоджені, можуть не витримати великого навантаження
   
Re: Крим
HSM

Ох уж еті куннікові
   
Re: Крим

БДК «Цезарь Куников»
После известного марша-броска ВДВ на Приштину в 1999 году и достигнутых по его итогам соглашений, «Цезарь Куников» участвовал в переброске будущего российского контингента в составе KFOR из порта Туапсе в греческий порт Салоники.

В ходе войны в Грузии в 2008 году «Цезарь Куников» возглавлял группу кораблей Черноморского флота, принявших бой с грузинскими катерами возле побережья Абхазии.

 [KA] є чим гордіцця!

"прінял бой с грузінскімі катерами у Абхазіи"  :facepalm1:
   
Re: Крим
Agh

Якщо це "Цезар Куніков", то цікавий факт з ВІКІ:

У ніч на 12 лютого 1943 року Куніков був смертельно поранений вибухом «випадкової» міни на Малій землі, евакуйований до Геленджика, і там 14 лютого 1943 року помер від ран. Похований у Геленджику на міському цвинтарі, після закінчення війни порох перепохований на площі Героїв у Новоросійську[6][7].
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%A6%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Чекаємо подальших цікавих фактів  :)

БДК «Николай Фильченков»
- Никола́й Дми́триевич Фильченков дата смерти 7 ноября 1941

Фрегат «Адмирал Григорович»
- Ива́н Константи́нович Григоро́вич дата смерти 3 марта 1930

Фрегат «Адмирал Эссен»
- Никола́й О́ттович фон Э́ссен дата смерти 7 (20) мая 1915

Фрегат «Адмирал Макаров»
- Степа́н О́сипович Мака́ров - 31 марта [13 апреля] 1904
   
Re: Крим

там ніби після попередніх атак опори мосту пошкоджені, можуть не витримати великого навантаження

 Я писав про через Ростов на Дону. Ну, можливо, "Сліпий" в цілому пояснив це питання.
   
Re: Крим

Фрегат «Адмирал Макаров»
- Степа́н О́сипович Мака́ров - 31 марта [13 апреля] 1904

О! Ще й калібри має ця лодка. Пріоритетна ціль, я вважаю.

Останнє редагування: 14 лютого 2024 20:03:48 від alex_kyiv
   
Re: Крим

Оттовичя фон Эссена відложим на травень. Згодні? :)

Останнє редагування: 14 лютого 2024 20:15:54 від alex_kyiv
   
Re: Крим

Що, ГУР вже приймає інтернет-замовлення? :)
Замовляю Адмірала Григоровича!
Чим моє замовлення гірше інших?
   
Re: Крим

Замовляю Адмірала Григоровича!

Другий на черзі :)
   
Re: Крим

Ні. Йому не було чим відстрілюватись.
Для його озброєння такі дрони - у "мертвій зоні".
Передивіться уважно відео, там видно кулеметні черги (фонтанчики на воді).
   
Re: Крим

Короче, кацапам прощє свій флот самим втопити і оголосити, що це індульгенція за всі майбутні інетрв'ю їхнього главуєбана. :gigi:

ГУР - молодці.  [ua]  (tu)
   
Re: Крим

Але якщо говорити серйозно то для нашого Чорного моря, наш беспілотний флот - саме те що треба.

Вдосконалити по дальності та управлінню і кацапам простіше буде свої лоханки або вивести або дійсно втопити ніж втрачати під соплі свого бидла по 1 лоханці кожен місяць. :gigi:
   
Re: Крим
TC

Передивіться уважно відео, там видно кулеметні черги (фонтанчики на воді).

Ну, хтось стріляв з ПКМа.
   
Re: Крим

Пора бы уже нашим отправить на дно еще один "флагман"   [ua]
Показати зображення...
Бронєносєц "Потьомкі8-)
   
Re: Крим

Показати зображення...

   
Re: Крим
Agh

Другий на черзі :)
черга не безкоштовна, хто більше задонатить на дрони, той і попереду ;)
   
Re: Крим

 А могло і здетонувати, от було б:
   
Re: Крим
TC

Для знищення Кунікова було використано 5 дронів. Буданов у марафоні.
   
Re: Крим
PAL

Для знищення Кунікова було використано 5 дронів. Буданов у марафоні.

ну нормальний розмін, мені подобається
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія