Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смішка усі пам"ятають?

Re: Смішка усі пам"ятають?

Смешко не є моїм кумиром, хоч і родом з моїх країв, але те, що він говорив за рік до вторгнення - це мені до вподоби, саме це мало бути нашою програмою, нашим планом дій, планом дій України починаючи з 14 року.
ПС з якої хвилини слухати? дякую.

Все послухай, хватить строчить на хФУПі :)

Може хоч зрозумієш, що то за гніди - смєшко і гордон. По відео, смєшко - дємократ і профі-управленєць, оxyєнний політик, і ваабщє пуп планета Зємля ...  :laugh:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Та нуууу, за рік можна все що завгодно п***а - нічого б це кардинально не змінило...... Він п***а те що працюватиме на нього в довгостроковому рахунку
тобто те, до чого закликав Смешко, це пусті слова та заклики, на які не варто звертати уваги, а от те, що робили ми, а саме не надавали потрібної уваги ЗСУ, не намагалися переозбраїти наші ППО новітніми зразками, недофінансовували ЗСУ - це було правильно? Це було правильно, тому що йшло врозріз з закликами Смешка? так виходить? дякую.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Все послухай, хватить строчить на хФУПі :)

Може хоч зрозумієш, що то за гніди - смєшко і гордон. По відео, смєшко - дємократ і профі-управленєць, оxyєнний політик, і ваабщє пуп планета Зємля ...  :laugh:

при чім тут пуп? я сказав, що Смешко не мій кумир! АЛЕ те до чого він закликав за рік до війни - СТАЛО АКТУАЛЬНИМ ПІСЛЯ ПОВНОМАШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

саме після 24.02. Україна благає про ППО, про новітні хаймарси, про зброю, яка лупить далеко далеко, про літаки, про танки, про все, що нас вестиме до перемоги.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

тобто те, до чого закликав Смешко, це пусті слова та заклики, на які не варто звертати уваги, а от те, що робили ми, а саме не надавали потрібної уваги ЗСУ, не намагалися переозбраїти наші ППО новітніми зразками, недофінансовували ЗСУ - це було правильно? Це було правильно, тому що йшло врозріз з закликами Смешка? так виходить? дякую.

Ні, не так. Він казав це не для того щоб допомогти армії..... Він казав це, граючи вдовгу, для підняття своїх рейтингів в майбутньому.....
   
Re: Смішка усі пам"ятають?


при чім тут пуп? я сказав, що Смешко не мій кумир!

а хто? клієнт?

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

політик-олігарх Вєталь Хомутиннік. У них з Притулою спільна теща.

Це та теща що на авто їздить не вміє,  чи якась інша?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

тут, саме в  своєму ТГК, Смешко абсолютно правильні речі пропонує

Що пише?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ні, не так. Він казав це не для того щоб допомогти армії..... Він казав це, граючи вдовгу, для підняття своїх рейтингів в майбутньому.....
що б підняти рейтинг треба говорить зовсім інші речі
я тобі зараз можу нагадати
про ЗП вчителям 4000 ЮСД
про комуналку наполовину
про те, що війні капут після припинення стріляти
оце те, що сприяє рейтингу
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Це та теща що на авто їздить не вміє,  чи якась інша?
чому не вміє? то просто холопи тупі та неспритні.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

що б підняти рейтинг треба говорить зовсім інші речі
я тобі зараз можу нагадати
про ЗП вчителям 4000 ЮСД
про комуналку наполовину
про те, що війні капут після припинення стріляти
оце те, що сприяє рейтингу

 :facepalm1: в довгу..... в майбутньому......

що ще не зрозуміло
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Як вас легко обдурити, агент фсб і мав би так казати

Смєшка на гауляйтера ставили не 2022, і навіть не 2014-му, а в 2004-му році.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

а хто? клієнт?

Поворознюк :gigi:
А твій?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

:facepalm1: в довгу..... в майбутньому......

що ще не зрозуміло
так довго не живуть. Смешко, я думаю, розумів/є, що до 2029 ні в кого шансів немає.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

так довго не живуть. Смешко, я думаю, розумів/є, що до 2029 ні в кого шансів немає.

Ну гебня ж з хуйлом "живе довго", чому б і зі смєшком не спробувати?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ну гебня ж з хуйлом "живе довго", чому б і зі смєшком не спробувати?
не знаю, довго чи не довго, все в цьому світі відносно. але те, що Смешко пропонував реальні речі за рік до початку повномасштабного вторгнення - це реальність і до цієї реальності ми прийшли після 24.02 коли почали закликати захід та США з Канадою, Австралією, Японією та ін. забезпечити нас всім необхідним. то хто виявився більш ближчим до мене і тебе-той хто закликав робити це за рік до війни чи той, хто зрозумів, що від ракет та бомб може захистити саме новетнє ППО, новітні Хаймарси, новітня авіація та гвинтокрили з військовими човнами? Хто?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

може все таки потрібно було дослухатися? як вважаєш, Uki_?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?


при чім тут пуп? я сказав, що Смешко не мій кумир! АЛЕ те до чого він закликав за рік до війни - СТАЛО АКТУАЛЬНИМ ПІСЛЯ ПОВНОМАШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ

Оk. 19:00 - смєшко хоче за кермо самольота що летить в прірву. От так він думає про свою країну, де все життя працював на держслужбі. Не на останніх державних посадах, зауважу. Тобто він все життя будував Україну (ну типу "будував", як виявилося).

І ще - цей тупак, бувший голова СБУ (  :facepalm1: а як виявилось ще й агент агресора) проговорився про "зеленський в воєнноє врємя" в 2020 році. Ну, не єбанат?

.......... Оk.

Ну тут наче все ясно - кацапи витягли з рукава глибоко законспіровану свою агентуру. Ще раз нагадую. Пам'ятаєш, шановний пан iz sela як хуло казало та други чи третій день війни: "ваєнные, бєритє власть в сваи руки"?

Послухай. Подумай. Отож...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

саме після 24.02. Україна благає про ППО, про новітні хаймарси, про зброю, яка лупить далеко далеко, про літаки, про танки, про все, що нас вестиме до перемоги.

Ага, мабуть пан смєшко саме поїхав до Британії про це домовлятися. :)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А чо токо зараз про Його згадали? :)
 Пісав шо  при базарах- магазах...казали дядькі-тьоткі... 'лєгєнда така' - Син служив з Ним, так отакий дядько (tu) ...і це все при базарі і при магазах у різних мстах :)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ага, мабуть пан смєшко саме поїхав до Британії про це домовлятися. :)
цікаве питання, але тут же про інше, а саме про те, що Смешко пропонував, що потрібно робити для захисту України та мене з тобою за рік до вторгнення:
-нове західне озброєння для ЗСУ
-новітні системи ППО
-фінансування ЗСУ
-держпрограма виробництва оборонного призначення.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А чо токо зараз про Його згадали? :)
 Пісав шо  при базарах- магазах...казали дядькі-тьоткі... 'лєгєнда така' - Син служив з Ним, так отакий дядько (tu) ...і це все при базарі і при магазах у різних мстах :)

Де і коли служив?  :-)o
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Між іншим ваш улюблений невзоров теж в цій "шайці" зараз
серед чоловіків у мене улюблений тільки мій законний,
про всіх інших я можу висловити свою думку.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

цікаве питання, але тут же про інше, а саме про те, що Смешко пропонував, що потрібно робити для захисту України та мене

Ти точно прочитав першу сторінку топіка? :)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Оk. 19:00 - смєшко хоче за кермо самольота що летить в прірву. От так він думає про свою країну, де все життя працював на держслужбі. Не на останніх державних посадах, зауважу. Тобто він все життя будував Україну (ну типу "будував", як виявилося).

І ще - цей тупак, бувший голова СБУ (  :facepalm1: а як виявилось ще й агент агресора) проговорився про "зеленський в воєнноє врємя" в 2020 році. Ну, не єбанат?

.......... Оk.

Ну тут наче все ясно - кацапи витягли з рукава глибоко законспіровану свою агентуру. Ще раз нагадую. Пам'ятаєш, шановний пан iz sela як хуло казало та други чи третій день війни: "ваєнные, бєритє власть в сваи руки"?

Послухай. Подумай. Отож...
пам'ятаю, звичайно пам'ятаю.
ти краще подумай, навіщо цьому тупакові, немоєму кумирові, за рік до війни закликати озброюватися, переходити на західні стандарти озброєння, оснащувати наше ППО новітніми зразками? НАвіщо?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

пам'ятаю, звичайно пам'ятаю.

Добре. Давай так - послухай того єбаната у гордона, потім поговоримо.

Ато топік передворюється у наш з тобою діалог, це не дуже гарно. Особливо коли зрячий говорить з глухим :) вибач, якщо що  [ua] Все буде Україна!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

може все таки потрібно було дослухатися? як вважаєш, Uki_?

взагалі то ще з 2014 стало відомо що полізуть по любому і треба інтесивно відбудовувати збройні сили..... Що і робилось в принципі.... У 2019 мудрий народ вирішив сповільнитись в цьому питанні. То хто повинен був дослухатись до цього банального але добре поінформованого популізму?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мосейчучка пи-длявая курва в заднице которой торчит рука Бени
и которая сейчас тупо топит конкурентов Бени и возможно своих на выборах
ну це логічно, он у пояркова петрова рука там, з тією ж метою, і тд.
а українці нехай слухають всіх і обирають тих хто їм подобається як кандидат
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

немоєму кумирові

Ще не вистачало, щоб агєнти кгб були твоїми кумирами  :-B

Дякую, давай завтра поговоримо, оk?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

взагалі то ще з 2014 стало відомо що полізуть по любому і треба інтесивно відбудовувати збройні сили..... Що і робилось в принципі.... У 2019 мудрий народ вирішив сповільнитись в цьому питанні.
(tu)
то які питання до смешка, якщо ми вирішили, що правильно не латати дірки в нашому будинку, що б ворог до нього зайшов, а піклуватися про шляхи до нашого дому?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ще не вистачало, щоб агєнти кгб були твоїми кумирами  :-B

Дякую, давай завтра поговоримо, оk?
дякую [ua]
Все буде Україна!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

...я так розумію, що наступним , кого посадять, буде Притула...якщо що, то і Притула і Смешко мені до лампочки...:)))
...до речі...а коли згадають Юлю...
... чи її залишать на закуску...
...а у нас війна, але то пофіг, головне, всіх, хто хоче добратися до "незручного" крісла викосити під корінь...
...і не розуміють, недолугі, що через півтора року, якщо доживемо, з’являться зовсім нові люди і всього оцього сміття не буде а ні в парламенті, а ні на державних посадах...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

то які питання до смешка, якщо ми вирішили, що правильно не латати дірки в нашому будинку, що б ворог до нього зайшов, а піклуватися про шляхи до нашого дому?
Це занадто примітивне трактування. Особисто я за Зе голосував саме за те, що він планував закінчити з мінським форматом й залучити бритів й США. Власне, це нас й врятувало.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А кому это понадобилось, чтобы мы Смешка  снова начали помнить??
та пам"ятати треба, для того щоб повторювати:

НАХ!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Там гроші скоріш Ахметова були, Гордон кожен день на почивших в бозі каналах рекламував цього кгбіста.
логічно, та ще й співав солодкі оди ахметці :facepalm:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Це занадто примітивне трактування. Особисто я за Зе голосував саме за те, що він планував закінчити з мінським форматом й залучити бритів й США. Власне, це нас й врятувало.
А я вважаю інакше. У Зе ніякого плану не було, це показали майже три роки його керівництва. Він нічого окрім заглянути у очі та перестати стріляти і зійтися десь посередині так і не зміг запропонувати.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

НАХ нам вспоминать его! НАХ идёт!
треба пам"ятати, бо пролізе у владу як "нове обличчя" 8-:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

єдиний план який вів, веде і буде вести Україну до перемоги уже давно відомий  і Зе мав його притримуватися, але він вирішив, що може щось придумати нове, але це його нове виявилося банальним пустишком.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

8% на Президентських.
Цікаво на скільки можно довіряти Мосійчук?

https://twitter.com/view/status/1555989904227721216
Пруф ? Якщо не буде гілку в смітник.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Пруф ? Якщо не буде гілку в смітник.
на ютубі є, але вона просто каже шо є така інфа у пабліках, це в мафоні шось було таке
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія